BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

irbonya
Новачок
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 08 июн 2016, 19:25
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 8 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение irbonya » 14 ноя 2017, 14:38

Noroc писал(а):
irbonya писал(а): Колись і в мене така була новина... а через 1, 5 міс.подзвонили з цього ж консульства і сказали переробляти сертифікат про громадянство(брєєєд)....проте посередник після них за місяць зробив(і без проблем)
А по якій причині перербляти серт треба було? Країна народження чи імя?

Як би це не звучало, хотіли, щоб у перекладах було не Владімір, а Володимирівна(румунською, звичайно)...і у сертифікаті село не хотіли через "ch" , а через "k".... от так-то..там ще багато чого їм не подобалось. Але всі оригінали та переклади були повністю однакові, розбіжностей не було.

natusic00
Зацікавлений
Сообщения: 56
Зарегистрирован: 15 янв 2016, 00:37
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 24 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение natusic00 » 14 ноя 2017, 15:03

Информация от знакомых по сегодняшней присяги, это первый заход: всё как обычно, порядка 7 человек пошли с Тину, около 2 смогли в зале ответить, спрашивали не только у тех, кто плохо читал, но вопросы легкие: откуда приехал, как зовут, откуда знаешь язык. Многих, кто плохо читал - не спрашивали.

Waldemar
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 24 окт 2017, 15:58
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Waldemar » 14 ноя 2017, 16:31

Вулпе писал(а):
korostil писал(а):Всім привіт! Їду зараз з присяги. Здав)))))
Питали тільки вибірково, хто не відповідав то одразу забирали паспорт. Питання були скільки років, який був попередній рік, сказати чим подобається Румунія. Щось типу цього...
Не знаю по чому обирали кого питати а кого ні, але реально було таке що не могла людина присягу прочитати, і їх виправляли і все ок. А декому навіть не дали почати присягу говорити. Тільки взяла людина мікрофон, посипалися питання... Шкода тих людей що не здали((((
А що значить забирали паспорт? Я не дуже зрозумів - який паспорт забирали?

Відправлено через 15 хвилини 31 секунди:
Waldemar писал(а):По сьогоднішній присязі, був в першому заході! Тіну був!!! Не здали 11 чоловік, точніше вони пішли до нього в кабінет скільки не здало остаточно не знаю!! Не здали тільки повні барани нікого не валили простіші питання після невдалої спроби читання присяги! Не розумів не відповідав одразу звучало Пашапорт, тіну норм мужик веселий і адекватний, нікого не валив! Короче все як завжди)
Що хотілось написати: що були 3 людей з дітьми дуже маленькими одна жінка була з детиною інвалідом, він був паралізований так вона відповіла, доамні товстенькій вона до речі просто надзвичайно увічлтва і хороша для тих хто хоч намагається говорити) ну от на питання чому і хто вам сказав боати дітей вона відповіла що сказали в чернівецікому консульстві, всі були в шоці і дуже возмущались потім в екстренному випадку дали всім підписати все що треба і вони на 3 поверсі в 3 залі складали присягу достроково) ось так вчинили Румунські друзі, що хочу підмітити що вони були дуже злі і здивовані як там могли таке сказати людям з дітьми якщо потоібно тільки паспорт дитини і фото!!! Короче приємно здивували вони) не здали ті хто просто ужасно читав, соромно за таких!! Всім успіху)
Тут вже не вперше читаю що хто не здав йому кажуть паспорт. Що то значить? Який паспорт забирають не можу зрозуміти? Український? Для чого?
Забирають Український закордонний, для того щоб скласти висновок що ви НЕ знаєте мови і вам відмовляється в отриманні громадянстві!

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 14 ноя 2017, 16:56

irbonya писал(а):
Noroc писал(а):
А по якій причині перербляти серт треба було? Країна народження чи імя?

Як би це не звучало, хотіли, щоб у перекладах було не Владімір, а Володимирівна(румунською, звичайно)...і у сертифікаті село не хотіли через "ch" , а через "k".... от так-то..там ще багато чого їм не подобалось. Але всі оригінали та переклади були повністю однакові, розбіжностей не було.
привет, так у румынских переводах окончания не склоняються так -что должно быть володимир а не володиморович или сергей а не сергеевна или сергеевич, ну а многое они делают на свой лад это точно - и им не укажеш-

Gnok
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 09 дек 2016, 12:34
Благодарил (а): 26 раз
Поблагодарили: 31 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Gnok » 14 ноя 2017, 17:46

Отпишусь и я по поводу СОР. Делал через Солотвинское консульство. Подавал доки 06.09, сегодня позвонили что готово. Итого 2 месяца и неделя. Хотя думал что будет быстрее, год рождения после 1980.

Теперь вопрос - в каком городе можно подаваться на румынский загран? Почему все делают через Бухарест либо через консульство?
Вот на сайте округа Марамуреш нашел такую инфу
Изображение
Т.е. всё-таки можно подавать документы на паспорт в других городах, с проживанием in strainatate?

Vasya1234789
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 14 ноя 2017, 18:21
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vasya1234789 » 14 ноя 2017, 18:29

( Страховка на 4 дня - до 100 грн. Оформление 15-20 минут )

Де можна отримати цю страховку? Без неї не можливо потрапити в Румунію?

Відправлено через 2 хвилини 39 секунди:
Iren1989 писал(а):Для статистики.

Отримала свідоцтво про народження через Київське консульство. Виробили за 1 міс + декілька днів.
Дякую всім, хто ділився інформацією на форумі!)
Ви прописані в Києві? Живете в Чернівцях?
Аватара пользователя

mihail
забанений
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 17 авг 2017, 10:11
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение mihail » 14 ноя 2017, 18:36

я знаю где можете набрат меня состекую --реклама--

Вікторія l
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 10 фев 2017, 20:23
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Вікторія l » 14 ноя 2017, 19:23

Така ситуація, очі по факту сірі, а в писали в загран паспорт căprui (коричневі). чи це є велика проблема? як це можна виправити, по новому робити паспорт?
Аватара пользователя

veterok20
Активіст
Сообщения: 225
Зарегистрирован: 01 апр 2015, 20:26
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 79 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение veterok20 » 14 ноя 2017, 19:58

Gnok писал(а):Т.е. всё-таки можно подавать документы на паспорт в других городах, с проживанием in strainatate?
Можно, я делал в Сучаве.

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение юстина » 14 ноя 2017, 20:45

*Dopovid*
Вікторія l писал(а):Така ситуація, очі по факту сірі, а в писали в загран паспорт căprui (коричневі). чи це є велика проблема? як це можна виправити, по новому робити паспорт?
У них это прикол такой. Три вида глаз. Карии, зелёные и голубые. У меня ясно синие глаза, ни с чем не спутать, но нет - зелёными записали. Синего цвета нет, а голубые, это должны быть совсем как вода, сказал консул. Думаю, не стоит сильно переживать, тем более фото условно цветное.
Ответить