BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 27 ноя 2017, 07:05

Kornuta писал(а):
27 ноя 2017, 01:26
Канонушка писал(а):
26 ноя 2017, 23:11


А скажіть будь-ласка чи можна летіти літаком по булетину, бо мені казали що тільки по заграну, бо що по булетину не можливо замовити квитки і зробити чекін

Відправлено через 7 хвилин 14 секунд:


Не волнуйтесь я тоже сдавала в четверг)

Відправлено через 6 хвилин 48 секунд:


І мене цікавить???
Не знаю,як на рахунок літака.Мій син їхав мікроавтобусом у Лондон.Булетіна було достатньо для перетину кордонів.
привет, хотел узнать откуда и как и сколько стоит поездка с украины в британию на микроавтобусе,если есть надежный перевозчик напишите, спасибо,

sergey74
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 10:00
Благодарил (а): 43 раза
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sergey74 » 27 ноя 2017, 08:15

manana писал(а):
27 ноя 2017, 00:12
Доброго дня!Підскажіть , будь- ласка, здавала документи в Бухаресті на громадянство 25.12.2016, а в графі solutie немає дати наказу, скільки часу потрібно чекати і до кого краще звернутися, щоб дізнатися інформацію по даній справі.
Не хвилюйтесь. Люди подавали Досари раніше за вас і також ще не вийшли в приказ. Слідкуйте за своїм Досаром тут:

http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/c ... articol-11

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 27 ноя 2017, 09:25

sergey74 писал(а):
27 ноя 2017, 08:15
manana писал(а):
27 ноя 2017, 00:12
Доброго дня!Підскажіть , будь- ласка, здавала документи в Бухаресті на громадянство 25.12.2016, а в графі solutie немає дати наказу, скільки часу потрібно чекати і до кого краще звернутися, щоб дізнатися інформацію по даній справі.
Не хвилюйтесь. Люди подавали Досари раніше за вас і також ще не вийшли в приказ. Слідкуйте за своїм Досаром тут:

http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/c ... articol-11
Я вибачаюсь,але у мене коли я пробувала перевірити подруги досар на цьому сайті,що ви написали-пише,що останній раз сайт був активним 06.10.2017.Перевірити неможливо!!!Не грузиться.Це тільки так у мене,чи може ще хтось стикнувся з цією проблемою?То ж де можна на даний момент перевірити досари???

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 27 ноя 2017, 10:39

manana писал(а):
27 ноя 2017, 00:12
Доброго дня!Підскажіть , будь- ласка, здавала документи в Бухаресті на громадянство 25.12.2016, а в графі solutie немає дати наказу, скільки часу потрібно чекати і до кого краще звернутися, щоб дізнатися інформацію по даній справі.

Рекомендую писати запити в ANC напряму. Так можна швидше взнати про приказ, бо сайт не оновлюють часто.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Ігор1
Новачок
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 19 сен 2017, 14:28
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ігор1 » 27 ноя 2017, 11:18

Fedot25 писал(а):
26 ноя 2017, 12:21
Ігор1 писал(а):
23 ноя 2017, 11:56
Доброго дня всім!
Був з дружиною на останній присязі 21.11. Були записані в перший захід.
Відразу кажу - це була мегашара, здали всі, навіть ті, хто не міг прочитати 3 рази нормально слова присяги.
А тепер докладніше:
Ми підійшли до АНЧ о 8.30 - перший захід вже запустили та почали читати листи на подачу документів.
Я підійшов до охоронниці та сказав що запізнився і чи можна перевірити чи є я в списках на 1й захід. В списках знайшов себе і дружину, охоронниця сказала щоб я поставив підпис та чекав на другий захід. До неї підійшов інший охоронець, вони порадились (він по рації запитав чи щє не почалась присяга) та вирішили запустити нас та щє декількох людей, які теж не прийшли коли зачитували списки.
На четвертий поверх нас провів той охоронець та перевірив у кожного загранпаспорти та наявність фото, потім пропонував сісти де були вільні місця.
Руда домна пояснила правила, що треба встати коли буде звучати гімн, після цього називали прізвища, потрібно було підійти з паспортом та фото до неї, вона забирала фото. На дітей треба було заповнити анкету та віддати фото. Коли перекличка закінчилась зайшов голова комісії та пояснив, що не потрібно хвилюватись та читати присягу чітко і не спішити. Атмосфера була дуже доброзичлива (в цей день було свято - день Св. Михайла). Тіну заходив, пройшовся по залу та вийшов і більше не заходив.
Питань нікому не задавали, тільки читали присягу, десть 5-7 чоловік перечитували її по декілька раз бо плутали слова. Голова комісії закривав очі на неправильний наголос та на "Е" в словах замість "Є". Коли всі закінчили читати присягу, голова комісії привітав з присутніх нових румунів та вийшов з зали. Після того як він вийшов зайшов "Горилич" (побачивши його я зрозумів чого в нього таке прізвисько).
Почали видавати ссертифікати - називали прізвищє (викликали по 6-8 чоловік), ставили підпис та забирали сертифікат. Тих, хто отримав сертифікат просили відразу покинути приміщення.
В цей день здали абсолютно всі.
Добрий день! Наскільки ваша інформація правдива? Згідно з моєю інфою, а саме 21.11, приблизно, з 120 "зайшовших" 28-30 присягу не здали
[/quot
Не знаю звідки у Вас інформація про нездавших, я описав те, що бачив сам.

leliks
Зацікавлений
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 12:10
Благодарил (а): 33 раза
Поблагодарили: 28 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение leliks » 27 ноя 2017, 11:21

Kornuta писал(а):
27 ноя 2017, 09:25
sergey74 писал(а):
27 ноя 2017, 08:15

Не хвилюйтесь. Люди подавали Досари раніше за вас і також ще не вийшли в приказ. Слідкуйте за своїм Досаром тут:

http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/c ... articol-11
Я вибачаюсь,але у мене коли я пробувала перевірити подруги досар на цьому сайті,що ви написали-пише,що останній раз сайт був активним 06.10.2017.Перевірити неможливо!!!Не грузиться.Це тільки так у мене,чи може ще хтось стикнувся з цією проблемою?То ж де можна на даний момент перевірити досари???
Не только у Вас, действительно информация по артикулу 11 не обновляется вот уже почти как 2 месяца, хотя свежие приказы выходят

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 27 ноя 2017, 11:38

сергей 48 писал(а):
27 ноя 2017, 07:05
Kornuta писал(а):
27 ноя 2017, 01:26

Не знаю,як на рахунок літака.Мій син їхав мікроавтобусом у Лондон.Булетіна було достатньо для перетину кордонів.
привет, хотел узнать откуда и как и сколько стоит поездка с украины в британию на микроавтобусе,если есть надежный перевозчик напишите, спасибо,
ответила в личку.

Відправлено через 19 секунд:
сергей 48 писал(а):
27 ноя 2017, 07:05
Kornuta писал(а):
27 ноя 2017, 01:26

Не знаю,як на рахунок літака.Мій син їхав мікроавтобусом у Лондон.Булетіна було достатньо для перетину кордонів.
привет, хотел узнать откуда и как и сколько стоит поездка с украины в британию на микроавтобусе,если есть надежный перевозчик напишите, спасибо,
ответила в личку.

Еленелена
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 27 ноя 2017, 12:35
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Еленелена » 27 ноя 2017, 12:36

Здравствуйте!
А какой срок есть для записи на присягу после выхода термена?

Канонушка
Зацікавлений
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 09 июл 2016, 02:35
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Канонушка » 27 ноя 2017, 12:59

Kornuta писал(а):
27 ноя 2017, 11:39
сергей 48 писал(а):
27 ноя 2017, 07:05

привет, хотел узнать откуда и как и сколько стоит поездка с украины в британию на микроавтобусе,если есть надежный перевозчик напишите, спасибо,
ответила в личку.

Відправлено через 19 секунд:
сергей 48 писал(а):
27 ноя 2017, 07:05

привет, хотел узнать откуда и как и сколько стоит поездка с украины в британию на микроавтобусе,если есть надежный перевозчик напишите, спасибо,
ответила в личку.
Привет, кто-то вкурсе, можно ли лететь по булетину
Ответить