BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Канонушка
Зацікавлений
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 09 июл 2016, 02:35
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Канонушка » 28 ноя 2017, 23:11

Підкажіть чи можна при виїзді з україни показувати ромунам булетин на кордоні ( без мого біометричного паспорта)????

Rash
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 28 ноя 2017, 23:06

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Rash » 28 ноя 2017, 23:29

Всім форумчанам привіт! Я на початку шляху отримання громадянства, але хочу все зробити сам, без посередників. Тому прошу поради тих, хто робив все сам і тих, хто може пораду дати. Сам з Івано-Франківської області, тут і прописаний.
Отже, хочу подаватись через консульство в Чернівцях (Елеонора Молдаван там всім заправляє ;) ) і маю майже всі документи:
1.) Свідоцтво про народження Дідуся в м. Хотин 1922р.н
2.) Свідоцтво про народження Бабусі в м. Хотин 1926 р.н.
3.) Свідоцтво про одруження дідуся й бабусі.
4.) Свідоцтво про смерть (Дідуся)
5.) Свідоцтво про смерть (Бабусі)
6.)Свідоцтво про народження Мами
7.) Свідоцтво про народження Тата
8.) Свідоцтво про одруження батьків
9.) Свідоцтво про народження Моє
10.) Свідоцтво про народження Дружини
11.) Свідоцтво про одруження наше
12.) Свідоцтво про народження доньки (3 роки)
13.) Довідка про несудимість з України.
*Які ще документи потрібно подавати в бюро перекладів і до нотаріуса?
** Порадьте провірене бюро перекладів і нотаріуса в Чернівцях (щоб не зідрали сильно :) )
****Що ще мені потрібно, окрім того що в мене є і як їх заповнити?
*** Які документи може допомогти заповнити Елеонора Молдаван?

Буду дуже вдячний всім, хто відповість.
Дякую! ;)

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 29 ноя 2017, 01:00

Rash писал(а):
28 ноя 2017, 23:29
Всім форумчанам привіт! Я на початку шляху отримання громадянства, але хочу все зробити сам, без посередників. Тому прошу поради тих, хто робив все сам і тих, хто може пораду дати. Сам з Івано-Франківської області, тут і прописаний.
Отже, хочу подаватись через консульство в Чернівцях (Елеонора Молдаван там всім заправляє ;) ) і маю майже всі документи:
1.) Свідоцтво про народження Дідуся в м. Хотин 1922р.н
2.) Свідоцтво про народження Бабусі в м. Хотин 1926 р.н.
3.) Свідоцтво про одруження дідуся й бабусі.
4.) Свідоцтво про смерть (Дідуся)
5.) Свідоцтво про смерть (Бабусі)
6.)Свідоцтво про народження Мами
7.) Свідоцтво про народження Тата
8.) Свідоцтво про одруження батьків
9.) Свідоцтво про народження Моє
10.) Свідоцтво про народження Дружини
11.) Свідоцтво про одруження наше
12.) Свідоцтво про народження доньки (3 роки)
13.) Довідка про несудимість з України.
*Які ще документи потрібно подавати в бюро перекладів і до нотаріуса?
** Порадьте провірене бюро перекладів і нотаріуса в Чернівцях (щоб не зідрали сильно :) )
****Що ще мені потрібно, окрім того що в мене є і як їх заповнити?
*** Які документи може допомогти заповнити Елеонора Молдаван?

Буду дуже вдячний всім, хто відповість.
Дякую! ;)
Доброї ночі!Наскільки мені відомо,тепер без реєстрації на сайті econsulat.ro нічого не починають.Тож вам потрібно для початку зареєструватися на цьому сайті для подачі документів.(раніше так не було,а тепер так).Свідоцтв про смерть не потрібно дідуся та бабусі,а так все у вас вірно зібрано.Потрібно ще довідку від нотаріуса(я робила на вул.Зіньковецькій трохи не доходя до площі філармонії є по правій стороні тротуару така відкрита арка,вхід у двір,там зразу видно контору коли зайдете у двір).Там можете і про переклади спитати,вас направлять.І приготуйтеся відносно непогано все відповідати пані консулу Е.Молдован(звичайно на румунській мові,бо можуть і не прийняти.....)Я теж все збирала сама(правда не реєструвалася на сайті,тоді не потрібно було) і їхала подавати у Сучаву,бо мови не знала досконало,а тільки пару фраз.І для Сучави цього вистачило,а ось для Чернівецького могло не вистачити,бо дуже неприязненно тут відносяться до тих,хто не балакає по румунськи.Бажаю вам удачі!

Ігор1
Новачок
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 19 сен 2017, 14:28
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ігор1 » 29 ноя 2017, 09:36

Доброго дня всім!
Готую документи на СОР в чернівецьке консульство. Знаючі люди, підкажіть чи підійде витяг з свідоцтва про народження матері? Оригінала не має, а копію свідоцтва мені не нададуть, тільки витяг можуть зробити. В архіві РАЦС сказали, що в витязі не вказується (по батькові) дитини, тоб-то лише ім'я та прізвище дитини. Це важливо, має значення?
Аватара пользователя

Astronom
Новачок
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 06 дек 2012, 14:38
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Astronom » 29 ноя 2017, 09:51

Вітання Форумчанам та випадковим читачам!:) Вчора мій товариш не здав співбесіду:( ...запитали за що він любить Румунію? ...від нервів та незнання не відповів чітко! Сумно!:( Пізніше розпитаю більш детально та розпишу!

leon745
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 28 янв 2017, 10:08
Благодарил (а): 22 раза
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение leon745 » 29 ноя 2017, 10:20

Уважаемые форумчане! Подскажите, пожалуйста, какой список документов на подачу на СОР и СОБ в Бухаресте? И можно ли одновременно подать? Спасибо.

minte
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 11:55
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение minte » 29 ноя 2017, 10:32

leon745 писал(а):
29 ноя 2017, 10:20
Уважаемые форумчане! Подскажите, пожалуйста, какой список документов на подачу на СОР и СОБ в Бухаресте? И можно ли одновременно подать? Спасибо.
Можна два одразу.
Сор:
-закордонний паспорт+ копія.
- паспорт внутрішній + переклад+ копія.
-СОР + переклад + копія.
- сертифікат+ копія.
- лист з реєстрацією.
СОБ:
-теж саме;
+ паспорта, СОР дружини/чоловіка копія та переклад.
-СОБ +переклад + копія.

- паспорт

leon745
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 28 янв 2017, 10:08
Благодарил (а): 22 раза
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение leon745 » 29 ноя 2017, 10:37

Можна два одразу.
Сор:
-закордонний паспорт+ копія.
- паспорт внутрішній + переклад+ копія.
-СОР + переклад + копія.
- сертифікат+ копія.
- лист з реєстрацією.
СОБ:
-теж саме;
+ паспорта, СОР дружини/чоловіка копія та переклад.
-СОБ +переклад + копія.

- паспорт
[/quote]

Огромное спасибо! Не поняла только про лист с регистрацией? Регистрация где?

Mignonne
Зацікавлений
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 13:48
Благодарил (а): 18 раз
Поблагодарили: 31 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mignonne » 29 ноя 2017, 11:33

Astronom писал(а):
29 ноя 2017, 09:51
Вітання Форумчанам та випадковим читачам!:) Вчора мій товариш не здав співбесіду:( ...запитали за що він любить Румунію? ...від нервів та незнання не відповів чітко! Сумно!:( Пізніше розпитаю більш детально та розпишу!
Доброго дня! Сумно за товариша. :(
Детальне розпитування насторожує... Треба бути готовим до такого роду запитань. *pioner*
Дякую за відгук, чекатиму доповнення.

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 29 ноя 2017, 11:55

leon745 писал(а):
29 ноя 2017, 10:37
Можна два одразу.
Сор:
-закордонний паспорт+ копія.
- паспорт внутрішній + переклад+ копія.
-СОР + переклад + копія.
- сертифікат+ копія.
- лист з реєстрацією.
СОБ:
-теж саме;
+ паспорта, СОР дружини/чоловіка копія та переклад.
-СОБ +переклад + копія.

- паспорт
Огромное спасибо! Не поняла только про лист с регистрацией? Регистрация где?
[/quote]
Регистрация на сайте http://www.starecivila1.ro/programari-online/.Это обязательное условие на сегодняшний день.Без регистрации у вас не примут документы,тем более что вы в Бухаресте хотите подавать.При регистрации на этом сайте вам присылают на почту письмо с уведомлением в какой день вам надо приехать подавать документы.Удачи!
Ответить