BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 01 дек 2017, 12:00

EddieMurphy писал(а):
30 ноя 2017, 22:03
Добрый вечер! Хочу зарегистрироваться на СОР через екоконсулат и выбивает вот такую ошибку A aparut o eroare neasteptata. Va rugam reluati operatiunea. In cazul in care eroare persista, va rugam contactati centrul de suport folosind sectiunea de Contact. 3-ий день подряд. Кто знает в чем дело? Подскажите пожалуйста!
Сайт лагає. Звертайтесь у центр техпідтримки.

Відправлено через 37 хвилин 2 секунди:
https://www.canada.ca/en/immigration-re ... ingto.html
Ось такі новини з офіційного сайту канадського уряду))
Від сьогодні румуни та болгари зможуть подорожувати до Канади без віз, для відвідування країни потрібно буде пройти ел. реєстрацію та купити eTA (електронний транзитний дозвіл), який буде перевірятись в аеропорту. Коштує 7 доларів. Більш детальніше можете почитати по посиланню.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Григорий
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 01 дек 2017, 15:34
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Григорий » 01 дек 2017, 15:46

Lesia Koverega писал(а):
01 дек 2017, 10:33
Всім гарного дня! підкажіть будь ласка якісь контакти водіїв що везуть на присягу, дуже вдячна!
0993740001 юрий

Vasya1234789
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 14 ноя 2017, 18:21
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vasya1234789 » 01 дек 2017, 17:18

лапушка писал(а):
01 дек 2017, 05:55
Vasya1234789 писал(а):
30 ноя 2017, 18:53
Добрий день, скажіть будь ласка де найкраще або де найлегше робити СОР в Сучаві, Бухаресті чи в Чернівцях? (В Києві я не маю можливості робити СОР). Дякую за увагу і за відповідь.
Це залежить чи самі будете подавати, чи через посередника. І Ви не можете вибирати чи Київ чи Чернівці, це по прописці
Хочу сам подавати без посередників або в Сучаві або в Бухаресті ( бо в Чернівцях важче ). Де краще подавати ?

Відправлено через 2 хвилини 58 секунд:
Скажіть будь ласка якщо я стану громадянином Румунії, а потім одружуся то моя жінка зможе стати громадянкою Румунії? ( на основі того що я є громадянином Румунії).

Тетианна
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 13 окт 2017, 20:57
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 13 раз
Контактная информация:

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Тетианна » 01 дек 2017, 22:38

Vasya1234789 писал(а):
01 дек 2017, 17:21
лапушка писал(а):
01 дек 2017, 05:55

Це залежить чи самі будете подавати, чи через посередника. І Ви не можете вибирати чи Київ чи Чернівці, це по прописці
Хочу сам подавати без посередників або в Сучаві або в Бухаресті ( бо в Чернівцях важче ). Де краще подавати ?

Відправлено через 2 хвилини 58 секунд:
Скажіть будь ласка якщо я стану громадянином Румунії, а потім одружуся то моя жінка зможе стати громадянкою Румунії? ( на основі того що я є громадянином Румунії).
Саме головне це 15 числа успішно зарееструватись на подачу на Сор в Бухаресті або на Сучаву , туди правда раз на три місяці реестрація , до речі якраз цього місяця 15 числа реестрація і на Бухарест і на Сучаву . Сайти виснуть , зарееструватись практично не можливо

Bucovineţ
Зацікавлений
Сообщения: 64
Зарегистрирован: 23 май 2016, 09:09
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Bucovineţ » 02 дек 2017, 13:27

Хтось в курсі - в п'ятницю 4 січня робочий день в АНЧ - хочу поїхати забрати сертифікат на дитину!!!

Відправлено через 26 хвилин 55 секунд:
Bucovineţ писал(а):
02 дек 2017, 13:27
Хтось в курсі - в п'ятницю 4 січня робочий день в АНЧ - хочу поїхати забрати сертифікат на дитину!!!
5 січня!!!

gena28
Новачок
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 22 июн 2017, 12:42
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение gena28 » 02 дек 2017, 15:12

Добрый день, заполнию заявку на подачу СОР в консульство, застрял вот ная этом пункте
Screenshot_3.jpg
Может кно-нибудь владеет информацией что сюда писать?

Отправлено спустя 24 минуты 28 секунд:
И кто нибудь знает, как сделать перевод ФИО паспортов родителей, в беларуси нет внутренних паспортов, а английская транскрипция в паспортах родителей не совпадает с транскрипцией в сертификате. Но там есть страничка с фамилиями на русском.

strom
Новачок
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 16:33
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение strom » 02 дек 2017, 16:20

добрий день.хто знае одеське консульство рум працюе?і як приймае щоб подати док на св о народженні?
Аватара пользователя

mihail
забанений
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 17 авг 2017, 10:11
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение mihail » 02 дек 2017, 19:11

На той недели был в консульстве на ул.Базарное в Одессе работал.Консула не было поставили на присягу на Бухарест 15 мая.

matveu
Новачок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 02 дек 2017, 20:11
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение matveu » 02 дек 2017, 20:23

Всім привіт. Поділіться силкою по якій можна зареєструватись на подачу документів на СОР в Сучаві. Дякую.

Rash
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 28 ноя 2017, 23:06

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Rash » 02 дек 2017, 20:50

Друзі, маленьке питання.Хочу податися на громадянство і заодне свою донечку (їй 3 роки). Є всі свідоцтва про народження (моє, дружини, донечки), свідоцтво про одруження теж є. Який документ чи документи ще потрібні?
Ответить