BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Правила форума
О пересечении границы с румынским паспортом пишем >>ЗДЕСЬ
О Документах пишем >>ЗДЕСЬ
Все о выезде в Англию, Германию, Италию и тд. пишем >>ЗДЕСЬ

jedfear
Новачок
Благодарил (а): 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение jedfear » 05 дек 2017, 13:07

Armstrong писал(а):
05 дек 2017, 12:41
jedfear писал(а):
05 дек 2017, 12:13
Доброе утро , подскажите пожалуйста как проверить состояние СОР ?
Якщо подавали через посольство, то ніяк, чекати, вони самі напишуть/подзвонять.
А якщо не через посольство ?

Відправлено через 11 хвилин 16 секунд:
Якщо є дата довади на скільки можуть бути затримки з видачею СОР?

Armstrong
Зацікавлений
Благодарил (а): 28 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Armstrong » 05 дек 2017, 13:59

jedfear писал(а):
05 дек 2017, 13:19
Armstrong писал(а):
05 дек 2017, 12:41

Якщо подавали через посольство, то ніяк, чекати, вони самі напишуть/подзвонять.
А якщо не через посольство ?

Відправлено через 11 хвилин 16 секунд:
Якщо є дата довади на скільки можуть бути затримки з видачею СОР?
Терміни були на форумі різні. Зараз читав більше 3 місяців. Все залежить від посередника, коли подав. Його і питати, скільки і коли.

Kornuta
Активіст
Благодарил (а): 58 раз

Сообщение Kornuta » 05 дек 2017, 14:14

Добрый день всем!Скажите пожалуйста,может кто-то знает ответ на такой вопрос:Если повторная подача доков на восстановление гражданства по регистрации назначена в Сучаве на 25 января,а по календарю праздничных дней Румынии там отмечено,что этот день может быть признан выходным,в связи с праздником,который там у них 24 января????Где в этом случае смотреть списки перенесенного дня(25января)???И есть ли такой сайт где выставляют списки переноса подач с числа на число (я имею в виду именно подачу документов в Сучаве)???Спасибо всем за ответы заранее!

ZloStyle
Зацікавлений
Благодарил (а): 10 раз

Сообщение ZloStyle » 05 дек 2017, 14:50

Всім доброго дня. Сьогодні здав присягу, написати детально зараз не має можливості, здали всі, Тіну не було, читати присягу половина не вміє...

Kornuta
Активіст

Сообщение Kornuta » 05 дек 2017, 15:25

ZloStyle писал(а):
05 дек 2017, 14:50
Всім доброго дня. Сьогодні здав присягу, написати детально зараз не має можливості, здали всі, Тіну не було, читати присягу половина не вміє...
Вітаю зі здачею!!!!

ZloStyle
Зацікавлений
Благодарил (а): 10 раз

Сообщение ZloStyle » 05 дек 2017, 16:58

Сьогодні 05.12.2017р. здав нарешті присягу, подавав із дружиною досар 29.02.2016р. Вчити мову рішив після 3-4-х місяців після подачі, по відгуках рішив що буду навчатися з Людмилою. В неї була черга і почали вчити мову з листопада 2016р. Викладач супер, зразу знайшла підхід до мене і дружини, це зробити не легко бо багато працюємо і ліниві до навчання. Ближче до присяги рішили поїхати за тиждень до цьої події, побували в Casa Poporului, на різдвяному ярмарку(їжа дуже смачна, і глінтвейн не дасть замерзнути), Бухарест сам по собі дуже гарний а люди привітні, але знайдуться люди які захочуть Вас намахати (як кажуть в сім'ї не без урода). Румуни дуже люблять свою країну і гордяться нею.
- Тепер сам день присяги, не спав всю ніч(переживав), в 7:00 вже були біля АНЧ, десь в 7:20 почали зачитувати списки, ми були на 12:00 але прийшли на 7:00. Наші люди тобто Українці, дуже шумно себе ведуть, не зберігають тишину і не можуть через це почути своє прізвище(самі собі створюють проблему). Дуже смішно було як доамна читаючи списки і знову зробивши зауваження сказала по румунськи( будьте тихо виж румуни а не турки).
Під АНЧ дуже багато людей говорили румунською. Почувши свої прізвища розписались і піднялись на 4 поверх(дійсно сходи круті) сіли і чекали поки наповниться зал, зайшли доамни і почали розказувати що і як буде, і читати по 6-8чол. Дуже шумно було в залі, двох жінок через те що розмовляли просили вийти з залу, але їх просто розсадили... після цього зайшов домнул азіат(не памятаю як звати віце прешедінте), і почали читати присягу. Вибачте за слово це була жопа, процентів 80 не могли прочитати без помилки, які тільки фрази я вже не чув.( був один чоловік років 25-30, дуже себе вів круто тіпа перець і знає мову, а як почав читати присягу то замість să казав și, його просили перечитати на цей раз він казав si). Одним словом здали всі, а Тіну якого я боявся як вогню, я так і не побачив. Всім дякую хто раніше відписувався за присяги. Вибачте за помилки.

Sonigen
Зацікавлений
Благодарил (а): 4 раза

Сообщение Sonigen » 05 дек 2017, 17:06

Вітаю вас
Скажіть будь ласка ви були на 12, а в якій годині вийшли з анк? Цікавить чи 3-тій захід вже закінчив???

Kornuta
Активіст

Сообщение Kornuta » 05 дек 2017, 17:47

ZloStyle писал(а):
05 дек 2017, 16:58
Сьогодні 05.12.2017р. здав нарешті присягу, подавав із дружиною досар 29.02.2016р. Вчити мову рішив після 3-4-х місяців після подачі, по відгуках рішив що буду навчатися з Людмилою. В неї була черга і почали вчити мову з листопада 2016р. Викладач супер, зразу знайшла підхід до мене і дружини, це зробити не легко бо багато працюємо і ліниві до навчання. Ближче до присяги рішили поїхати за тиждень до цьої події, побували в Casa Poporului, на різдвяному ярмарку(їжа дуже смачна, і глінтвейн не дасть замерзнути), Бухарест сам по собі дуже гарний а люди привітні, але знайдуться люди які захочуть Вас намахати (як кажуть в сім'ї не без урода). Румуни дуже люблять свою країну і гордяться нею.
- Тепер сам день присяги, не спав всю ніч(переживав), в 7:00 вже були біля АНЧ, десь в 7:20 почали зачитувати списки, ми були на 12:00 але прийшли на 7:00. Наші люди тобто Українці, дуже шумно себе ведуть, не зберігають тишину і не можуть через це почути своє прізвище(самі собі створюють проблему). Дуже смішно було як доамна читаючи списки і знову зробивши зауваження сказала по румунськи( будьте тихо виж румуни а не турки).
Під АНЧ дуже багато людей говорили румунською. Почувши свої прізвища розписались і піднялись на 4 поверх(дійсно сходи круті) сіли і чекали поки наповниться зал, зайшли доамни і почали розказувати що і як буде, і читати по 6-8чол. Дуже шумно було в залі, двох жінок через те що розмовляли просили вийти з залу, але їх просто розсадили... після цього зайшов домнул азіат(не памятаю як звати віце прешедінте), і почали читати присягу. Вибачте за слово це була жопа, процентів 80 не могли прочитати без помилки, які тільки фрази я вже не чув.( був один чоловік років 25-30, дуже себе вів круто тіпа перець і знає мову, а як почав читати присягу то замість să казав și, його просили перечитати на цей раз він казав si). Одним словом здали всі, а Тіну якого я боявся як вогню, я так і не побачив. Всім дякую хто раніше відписувався за присяги. Вибачте за помилки.
Вам дійсно пощастило не побачити "пана президента",бо знайомі були попереднього вівторка і валив конкретно,при чому чомусь більше чоловічу половину присутніх.А також по чотири години мурижили всі три заходи.То ж третій заход почав виходити після сьомої вечора звідти.

olegflash
Зацікавлений
Благодарил (а): 9 раз

Сообщение olegflash » 05 дек 2017, 18:16

Фухххх
Только что зашли в номер, радость переполняет.
В третем зоде было народу столько что все в зале не влезли- доставляли стулья.
Думаю человек 150.
Сдали все, хотя на удивление.. часть людей явно сегодня увидели журемынтул.
Мы готовились долго, и понимали почти все что написано, но на улице румыне говорят быстро, не все так просто.
На самой присяге домн было очень понятно, очень рекомендую нашу преподавательницу Валентину!!!!!!!!
Третий заход длился около 4 часов;(((

mihail
забанений

Сообщение mihail » 05 дек 2017, 18:46

скините телефон вашей валентины в приват
Ответить