BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 05 дек 2017, 17:47

ZloStyle писал(а):
05 дек 2017, 16:58
Сьогодні 05.12.2017р. здав нарешті присягу, подавав із дружиною досар 29.02.2016р. Вчити мову рішив після 3-4-х місяців після подачі, по відгуках рішив що буду навчатися з Людмилою. В неї була черга і почали вчити мову з листопада 2016р. Викладач супер, зразу знайшла підхід до мене і дружини, це зробити не легко бо багато працюємо і ліниві до навчання. Ближче до присяги рішили поїхати за тиждень до цьої події, побували в Casa Poporului, на різдвяному ярмарку(їжа дуже смачна, і глінтвейн не дасть замерзнути), Бухарест сам по собі дуже гарний а люди привітні, але знайдуться люди які захочуть Вас намахати (як кажуть в сім'ї не без урода). Румуни дуже люблять свою країну і гордяться нею.
- Тепер сам день присяги, не спав всю ніч(переживав), в 7:00 вже були біля АНЧ, десь в 7:20 почали зачитувати списки, ми були на 12:00 але прийшли на 7:00. Наші люди тобто Українці, дуже шумно себе ведуть, не зберігають тишину і не можуть через це почути своє прізвище(самі собі створюють проблему). Дуже смішно було як доамна читаючи списки і знову зробивши зауваження сказала по румунськи( будьте тихо виж румуни а не турки).
Під АНЧ дуже багато людей говорили румунською. Почувши свої прізвища розписались і піднялись на 4 поверх(дійсно сходи круті) сіли і чекали поки наповниться зал, зайшли доамни і почали розказувати що і як буде, і читати по 6-8чол. Дуже шумно було в залі, двох жінок через те що розмовляли просили вийти з залу, але їх просто розсадили... після цього зайшов домнул азіат(не памятаю як звати віце прешедінте), і почали читати присягу. Вибачте за слово це була жопа, процентів 80 не могли прочитати без помилки, які тільки фрази я вже не чув.( був один чоловік років 25-30, дуже себе вів круто тіпа перець і знає мову, а як почав читати присягу то замість să казав și, його просили перечитати на цей раз він казав si). Одним словом здали всі, а Тіну якого я боявся як вогню, я так і не побачив. Всім дякую хто раніше відписувався за присяги. Вибачте за помилки.
Вам дійсно пощастило не побачити "пана президента",бо знайомі були попереднього вівторка і валив конкретно,при чому чомусь більше чоловічу половину присутніх.А також по чотири години мурижили всі три заходи.То ж третій заход почав виходити після сьомої вечора звідти.

olegflash
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 19 янв 2017, 15:01
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение olegflash » 05 дек 2017, 18:16

Фухххх
Только что зашли в номер, радость переполняет.
В третем зоде было народу столько что все в зале не влезли- доставляли стулья.
Думаю человек 150.
Сдали все, хотя на удивление.. часть людей явно сегодня увидели журемынтул.
Мы готовились долго, и понимали почти все что написано, но на улице румыне говорят быстро, не все так просто.
На самой присяге домн было очень понятно, очень рекомендую нашу преподавательницу Валентину!!!!!!!!
Третий заход длился около 4 часов;(((
Аватара пользователя

mihail
забанений
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 17 авг 2017, 10:11
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение mihail » 05 дек 2017, 18:46

скините телефон вашей валентины в приват

Painter
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 10 сен 2016, 10:22
Благодарил (а): 32 раза
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Painter » 05 дек 2017, 19:30

Для тих, у кого документи заламіновані.
https://youtu.be/pw6W6o5DDrc
Розламінував цим способом СОР дитячий (видали такий), швидко, акуратно, всі букви лазерного принтера залишились на документі.

Mignonne
Зацікавлений
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 13:48
Благодарил (а): 18 раз
Поблагодарили: 31 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mignonne » 05 дек 2017, 20:39

Доброго вечора! Від сьогодні і я щаслива власниця сертифікату про румунське громадянство.
Дякую форумчанам за попередні відгуки, передаю враження "наступним поколінням". *Dopovid*
Також погано спала вночі через переживання, обіймаючи свої записи з румунської.
Хоча була записана на 14:00, приходила на зачитування на всі заходи. Доамна зачитує тихо і нечітко, половину прізвищ перекручує і сама з того сміється. Люди перемовляються, поряд шумна будова - нелегко було сконцентруватись. Домнул охоронець інколи долучався до зачитування - голосно та внятно. Коли доамна просила зробити прохід в натовпі, то елементарно la stanga, la dreapta люди не розуміли. Не почувши свого прізвища, я врешті дочекалась 3-ого заходу. Оскільки зупинилась в квартирі біля Нацбанку - 200м від ANC, в перервах між заходами мені було зручно повернутись в тепло.
В залі охоронець просив сідати на всі стільці по порядку, нервувався і сварив людей у зворотньому випадку. Під час присяги все стандартно: підійти на виклик доамни з документами, далі вийшов віце-президент з вступним словом, прослухали гімн. Доамна чітко вимовила основні слова присяги, попередила, щоб без ніяких "інтересурілє", віце-президент наголосив на важливості правильного прочитання в такий урочистий день. Та без казусів не обійшлось: 70% неправильно наголошували і перекручували закінчення слів, дехто читав по 3 рази, були такі, що від переживання сильно заікались. Віце-президент обурювався, виправляв, та в основному кивав головою, терпіння у нього, чесно кажучи, залізне. Двоє не змогли правильно прочитати, їм сказали підготуватись краще та знову зачитати вкінці, кінцевий варіант Варол Амет також затвердив. Запитань не задавали, Тіну не було, почали виходити о 17:20. Будемо вважати сьогоднішню присягу подарунком на Св. Миколая :)
На рахунок зовнішнього вигляду - просто соромно... Спортивні штани, потерті джинси, незніманя в приміщенні курток та навіть шапок! Відверта неповага до інших і до самих себе. В приміщенні з сотнею людей було жарко, логіка також відсутня. Доамни кидали невдоволені погляди на тих, хто розмовляв і крутився.
Хоча літні відгуки про присягу розслабили, та, як кажуть, хочеш миру - готуйся до війни. Ніколи не знаєш, що буде завтра. Головне, щоб вчити не було пізно, в останній момент іноземна мова не засвоюється. В моєму ряді ніхто не знав румунську, деякі з українською транскрипцією швидко повторяли слова. Пояснювала їм нишком, що треба робити і перекладала, що їм доамни сказали особисто. Я щаслива за всіх, хто був записаний на сьогодні, лиш не раджу йти на такі важливі кроки навмання, хоча хто які цілі ставить перед собою...
Я вивчала румунську з Людмилою останні 4 місяці до присяги, до того трішки вчила сама. Мені як іноземному філологу допомогло знання інших іноземних мов, зокрема романської групи мов, та для ефективності потребувала контролю та допомоги викладача. Максимум та по мірі можливого з Людмилою розглянули лексику та граматику, детально розібрали можливі запитання, навіть на випадок нещасливого попадання на співбесіду у кабінет до Президента. Вдячна за знання і поради, що додали мені сьогодні впевненості. Не завжди був час якісно підготувати домашні завдання, тому також дякую за терпіння. Я рада додати у свій багаж та до резюме ще одну мову, хоч на базовому рівні.
Добралась до Бухаресту за день до присяги. В аеропорті, магазинах та ресторанах стараюсь розмовляти румунською, оголошення та вивіски по місту також розумію. Працівники аеропорту були приємно вражені, що до них звертаються з проханням румунською мовою.
Бухарест в цю пору світиться передрізвяними вогниками, співають та грають вуличні музиканти, з різдвяних ярмарків смачно пахне глінтвейном та корицею. *ny_l_santa*
Бажаю всім гарно здати присягу та досягнути мети!

P.S. Від подачі документів до присяги пройшло 2 роки без 2 днів - точно, як недавно писала форумчанка. Найдовшим було очікування на присягу, на яку посередник, підозрюю, записав не одразу після мого запиту.

olegflash
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 19 янв 2017, 15:01
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение olegflash » 05 дек 2017, 22:23

Забил в поиск, но не нашел.

Есть шаблоны переведенных документов?
Если есть - где, если нет - как лучше сделать перевод документов для сор и соб?
Поиском ничего полезного не могу найти (((

Kristina97245
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 05 дек 2017, 22:11
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kristina97245 » 05 дек 2017, 22:24

Підскажіть будь ласка, чи є різниця в здачі присяги в Бухаресті в вівторок чи в четверг, а то всі пишуть про здачу присяги в вівторок, а в мене присяга в четверг І не знаю чого чекати.

Vasilij
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 15 ноя 2016, 22:18
Благодарил (а): 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vasilij » 06 дек 2017, 08:00

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка може хто знає чому нема оновлення на сайті де можна переглянути чи вийшли вже у приказ. я дивлюсь на сайті http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/c ... articol-11. Можливо є інший сайт де можна подивитися. Буду вдячний за відповідь.

Astra
Новачок
Сообщения: 32
Зарегистрирован: 10 фев 2017, 19:19
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Astra » 06 дек 2017, 09:20

80 % знають розмовляти елементарно румунською мовою. Читати не вміють і не хочуть, так як писали і читали раніше кирилицею. Впливає ще хвилювання

dex2006
Зацікавлений
Сообщения: 113
Зарегистрирован: 06 июн 2017, 19:08
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение dex2006 » 06 дек 2017, 10:21

Kristina97245 писал(а):
05 дек 2017, 22:24
Підскажіть будь ласка, чи є різниця в здачі присяги в Бухаресті в вівторок чи в четверг, а то всі пишуть про здачу присяги в вівторок, а в мене присяга в четверг І не знаю чого чекати.
різниці немає, в четвер один заход, у вівторок як правило 3
Ответить