BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Аватара пользователя

mihail
забанений
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 17 авг 2017, 10:11
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение mihail » 06 дек 2017, 10:24

Обновление сайта анч нужно просто ждать бывают задержки до 3 мес.Другого сайта тет.

Kristina97245
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 05 дек 2017, 22:11
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kristina97245 » 06 дек 2017, 10:40

dex2006 писал(а):
06 дек 2017, 10:21
Kristina97245 писал(а):
05 дек 2017, 22:24
Підскажіть будь ласка, чи є різниця в здачі присяги в Бухаресті в вівторок чи в четверг, а то всі пишуть про здачу присяги в вівторок, а в мене присяга в четверг І не знаю чого чекати.
різниці немає, в четвер один заход, у вівторок як правило 3
Дякую за інформацію.

Armstrong
Зацікавлений
Сообщения: 58
Зарегистрирован: 21 фев 2016, 11:43
Благодарил (а): 28 раз
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Armstrong » 06 дек 2017, 11:01

Знаю, що питань завжди бiльше, нiж вiдповiдей, але спробую ще раз:

Хочу подати документы в консульство на виготовлення СОР рум для своэi дитини (в сертифiкат не вписана). Нарожденна пiсля моэi присяги.
Потрiбно:
- переклад + нотар СОР дитини
- нотариальное заявление обоих родителей на получение гражданства для ребенка
- документи батька румуна (сертифiкат, СОР рум, СОБ рум)
+ все на ecoconsulat на запис.

1) Можливо чогось ще не вистачає?
2) Чи видадуть на дитину сертифiкат румуна чи просто рум СОР буде як головний документ i сертифiката вже не потрiбно на дитину. Дитина не повнолiтня.

Буду дуже вдячний за iнформацiю. Всiм благ i вдачi.

Sonigen
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 25 май 2015, 21:03
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 20 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Sonigen » 06 дек 2017, 11:27

Доброго дня
Підскажіть будь ласка хто подавав через консульство документи на Сор і Соб, скільки по часу займає від подачі до отримання і які документи потрібно? Мені потрібно робити Сор дитини Сор дружини і Соб. Дякую за інформацію, якщо вже писалося раніше про це напишіть будь ласка приблизну сторінку.

Rogalik 777
Новачок
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 06 сен 2017, 11:28
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Rogalik 777 » 06 дек 2017, 11:35

Доброго дня, така ситуація, 04.12. Були в Київському посольстві, приймав документи старший консул, знайшов в перекладі помилки, всі показав і сказав виправити, записав на другу дату, на почту прийшло повідомлення з датою і часом коли я маю прийти. В вечері, я зайшов на еконсулат в власний кабінет, але розділі черере меле, моїх даних немає, і немає дати яка прийшла на почту. ТАКЕ ПИТАННЯ, чи потрібно мені реєструвати і загружати документи все з початку ? Незнаю, що робити? Чи йти на ту дату, що прислали, чи загружати все спочатку. Дуже всім дякую

Armstrong
Зацікавлений
Сообщения: 58
Зарегистрирован: 21 фев 2016, 11:43
Благодарил (а): 28 раз
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Armstrong » 06 дек 2017, 11:50

Sonigen писал(а):
06 дек 2017, 11:27
Доброго дня
Підскажіть будь ласка хто подавав через консульство документи на Сор і Соб, скільки по часу займає від подачі до отримання і які документи потрібно? Мені потрібно робити Сор дитини Сор дружини і Соб. Дякую за інформацію, якщо вже писалося раніше про це напишіть будь ласка приблизну сторінку.
Дам частину вiдповiдi:
по термiнам виготовлення (киiвське посольсьтво) - СОР - мiсяць календарний +/- 2-3 дня. СОБ - 1 день (видають, при подачi).
По документам, в рiзних посольствах рiзних пакет докiв (де бiльше, де менше). Можете знайти с липня багато разiв писали для рiзних консульств. Я знаходив. А так, уже точно не памятаю.

Sonigen
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 25 май 2015, 21:03
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 20 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Sonigen » 06 дек 2017, 11:53

Дякую

Armstrong
Зацікавлений
Сообщения: 58
Зарегистрирован: 21 фев 2016, 11:43
Благодарил (а): 28 раз
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Armstrong » 06 дек 2017, 11:55

Rogalik 777 писал(а):
06 дек 2017, 11:35
Доброго дня, така ситуація, 04.12. Були в Київському посольстві, приймав документи старший консул, знайшов в перекладі помилки, всі показав і сказав виправити, записав на другу дату, на почту прийшло повідомлення з датою і часом коли я маю прийти. В вечері, я зайшов на еконсулат в власний кабінет, але розділі черере меле, моїх даних немає, і немає дати яка прийшла на почту. ТАКЕ ПИТАННЯ, чи потрібно мені реєструвати і загружати документи все з початку ? Незнаю, що робити? Чи йти на ту дату, що прислали, чи загружати все спочатку. Дуже всім дякую
записав на другу дату, на почту прийшло повідомлення з датою і часом коли я маю прийти.
Iти на цю дату. йти на ту дату, що прислали. По новому не потрiбно. Роздрукуйте на всяк випадок цей мейл. I покажете жiнцi, яка приймаэ.
У мене так було.

strom
Новачок
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 16:33
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение strom » 06 дек 2017, 13:07

Кто подавался в одессе на св о рождение рум?как долго ждали?

Аурика
Новачок
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 29 сен 2017, 13:15
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 36 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Аурика » 06 дек 2017, 14:54

Armstrong писал(а):
06 дек 2017, 11:01
Знаю, що питань завжди бiльше, нiж вiдповiдей, але спробую ще раз:

Хочу подати документы в консульство на виготовлення СОР рум для своэi дитини (в сертифiкат не вписана). Нарожденна пiсля моэi присяги.
Потрiбно:
- переклад + нотар СОР дитини
- нотариальное заявление обоих родителей на получение гражданства для ребенка
- документи батька румуна (сертифiкат, СОР рум, СОБ рум)
+ все на ecoconsulat на запис.

1) Можливо чогось ще не вистачає?
2) Чи видадуть на дитину сертифiкат румуна чи просто рум СОР буде як головний документ i сертифiката вже не потрiбно на дитину. Дитина не повнолiтня.

Буду дуже вдячний за iнформацiю. Всiм благ i вдачi.
Смотрите инфу по Вашему вопросу на сайте ANC в разделе Categorii de cereri в подразделе CETĂTENIE MINORI и выбрать по артикулу 11. Вот прямая ссылка: http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/c ... -11-minori
Ответить