BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

12vins12
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 03 янв 2018, 10:38
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение 12vins12 » 03 янв 2018, 10:46

Получил Румынский паспорт. Канада и Румыния имеют договоренность о безвизовом режиме,так что смогу приехать без вопросов. Каковы шансы найти работу?Как официально находиться в стране больше чем пол года?Как иммигрировать в Канаду румыну? Спасибо.

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 03 янв 2018, 10:56

12vins12 писал(а):
03 янв 2018, 10:46
Получил Румынский паспорт. Канада и Румыния имеют договоренность о безвизовом режиме,так что смогу приехать без вопросов. Каковы шансы найти работу?Как официально находиться в стране больше чем пол года?Как иммигрировать в Канаду румыну? Спасибо.
привет,точно так же как и украинцу, если Вы делали доки для канады то время и деньги потрачены зря, румынские доки только для евро-зоны, а если хотите в канаду то по укр-заграну и подавайтесь по какойто из програм переселения, *vodka*

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 03 янв 2018, 11:05

привет Всем, вопрос кто делал перемену фамилии на обратной стороне рум сор , вопрос к тем кто делал сам -нужно ли както регестрироваться какие доки нужны где делать переводы, адвокат- хорошо но дорого и пока не берут дела,

Painter
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 10 сен 2016, 10:22
Благодарил (а): 32 раза
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Painter » 03 янв 2018, 14:23

сергей 48 писал(а):
22 дек 2017, 13:47
Bucovineţ писал(а):
22 дек 2017, 12:56
Сьогодні ходив в Київське консульство для оформлення СОБ.
але відмовились в мене прийняти документи, бо там на останній сторінці де нотаріус засвідчує документи і переклади був надпис тільки українською мовою а потрібно ще й румунською!!!
хоча коли я здавав документи на СОР то тоді зауважень не було!!!
але на СОР документи приймав молодий консул, а сьогодні на СОБ - старший (напевно його заступник)
- сказав зробити як треба і записав вже на січень.

Питання чи в кого таке теж було і хто які шляхи вирішення даної проблеми робив?...
- добавляти до зшитого перекладу сторінку із завіряннями нотаріуса на румунській мові?... - ціна питання 50 грн. за документ
чи
- робити повністю новий завірений переклад із двома колонками завіряння на укр. і рум. мовах на останній сторінці?... - ціна питання 150 грн. за документ
привет,да там какие то изменения ,и стали требовать еше что то ,я хотел подать на соб и переводчик сказал тоже что последние страницы будут делать по другому,я зделал когдато на перед зделать укр свидотство о браке , так сказал что не пойдет нужно переделать по новому, *vodka*
Сьгодні хотів подати на СОР, сказали робити засвідчення на румунській, так що на все переклади треба з 2 засвідченнями. Перезаписали через тиждень. Спочатку сказали, що я не тоді, коли треба прийшов (а тел. з мейлом залишився в охоронця), потім ніби розібралися. Консул двічі ходив з доками в кімнату, доамна сказала "перевіряє". І доамна і консул (старший) говорили багато, з того що зрозумів: засвідчення треба на останній тильній стороні, зразу укр., нижче рум. Ще сказали, що в існуючі переклади я не зможу добавить рум. засв., бо вони вже підшиті і що цей нотаріус може не знати лімбу і може не завірити.

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 03 янв 2018, 15:06

Painter писал(а):
03 янв 2018, 14:23
сергей 48 писал(а):
22 дек 2017, 13:47

привет,да там какие то изменения ,и стали требовать еше что то ,я хотел подать на соб и переводчик сказал тоже что последние страницы будут делать по другому,я зделал когдато на перед зделать укр свидотство о браке , так сказал что не пойдет нужно переделать по новому, *vodka*
Сьгодні хотів подати на СОР, сказали робити засвідчення на румунській, так що на все переклади треба з 2 засвідченнями. Перезаписали через тиждень. Спочатку сказали, що я не тоді, коли треба прийшов (а тел. з мейлом залишився в охоронця), потім ніби розібралися. Консул двічі ходив з доками в кімнату, доамна сказала "перевіряє". І доамна і консул (старший) говорили багато, з того що зрозумів: засвідчення треба на останній тильній стороні, зразу укр., нижче рум. Ще сказали, що в існуючі переклади я не зможу добавить рум. засв., бо вони вже підшиті і що цей нотаріус може не знати лімбу і може не завірити.
привет,я уже рум-сор получил ,еше по старым переводам ,теперь нужно и последнюю страницу переводить, старый консул тормоз конкретный ,когда я получил на емел что доки готовы то приехал получать а он их 3 раза ходил искать так и не нашел и сказал мне что ты доки вообше не какие не подавал мол иди отсюда,я с ним спорил как мог потом пришла женьшина и нашла их лежали в другой пачке, я чуть// не обделался// придставте и оригинал о гражданстве и другие оригиналы а он мне -ваших доков нет воообше- старый козел- ну у меня теперь другая проблема нужно на рум сор поставить в бухаресте перемену фамилии, кто делал отзовитесь, *vodka*
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sem1309 » 04 янв 2018, 12:47

Якщо в мене є рум біометричний паспорт на 5 років з пропискою в Україні і я подав документи на булетін, мені унулюють закордонний паспорт в день , коли я заберу булетін , вірно ?

Ігор1
Новачок
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 19 сен 2017, 14:28
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ігор1 » 04 янв 2018, 14:16

Доброго дня всім!
З НОВИМ РОКОМ!
Збираюсь з дружиною подавати документи на СОР+СОБ
Займаюсь заповненням інформації на сайті econsulat. Виникло декілька питань:
1) Чи має значення при заповненні прізвищ та імен - всі літери з великої букви чи лише перша літера або не має значення?
2) Чи потрібно заповнювати поля не позначені зірочками?
3) Заповнив свої дані на СОР та СОБ, потім створив акаунт дружині і заповнив на СОР та почав заповнювати на СОБ, але заповнивши дані на другій сторінці не можу перейти на наступну бо система ругається що деякі дані співпадають з іншим Cerere - тоб-то моїм, а саме в полях (Datele de identificare ale soţul Numele та Prenumele), (Număr certificat)
По 3му питанню чи в когось такє було, можливо, якщо подаються чоловік та дружина то не потрібно щоб двоє заповнювали форму на свідоцтво про шлюб? Воно ж видається в 1му екземплярі.
Допоможіть, будь ласка, розібратись

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 04 янв 2018, 15:22

Доброго дня,
хтось отримував булетін останнім часом?
Cередній термін очікування так як і був - 45 роб. днів?
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Nazar VZN
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 04 янв 2018, 16:53
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Nazar VZN » 04 янв 2018, 16:56

Iren1989 писал(а):
04 янв 2018, 15:22
Доброго дня,
хтось отримував булетін останнім часом?
Cередній термін очікування так як і був - 45 роб. днів?
Доброго дня. Я особисто подавав 20 листопада в Сучаві. при подачі сказали , що термін виготовлення 2-3 місяці. вже після 20 січня буду їхати запитувати.

Відправлено через 31 хвилину 13 секунд:
хочу поділитись з Вами своєю історією виготовлення документів у часових рамках.
Подавав досар ще 5 червня 2015 року. Три дні в живій чергі провів у сучаві) з горем пополам продав. Все робилось через посередника відповідно. Я жодним чином не контролював процес вихода в "приказ" і тому подібне. Вже сам посередник подзвонив десь весною 16 року і сказав, що скоро прийдеться їхати записуватись на присягу у посольство в Чернівцях і треба вчити мову. Почав вивчати румунську з нуля десь в березні 16року , я не являюсь носієм. Вчив мову розмовну з самих низів. В посольство поїхав на запис (cerere) десь в середині липня. До того часу мінімальну інформацію про себе міг розказати. займався переважно 1-2 рази в тиждень по скайпу. Казали,що посол жіночка злосна без знання мови є високий шанс приїхати через місяць)) але мені пощастило Елеонори не було і я без жодного слова (крім "Доброго дня" і "допобачення") вийшов з запрошенням на присягу яке було на 21 березня 2017 (а cerere взяв десь 10 липня). Ну і тоді як дізнався дату відповідно вчити мову підзабив. відновив процес навчання десь в жовтні. Вчив помаленьку, по разу в тиждень оскільки все добре в мене получалось, перелік питань знав. Потім мене ощасливили появою Доктора Тіну. Я до того взагалі незнав хто такий, що робить. Казали з"їдає з портрохами, половина не здає і тому подібне. і тут я зрозумів, що треба вчитись краще. моя присяга була третьою від появи ТІну. Там пішли зовсім інші питання, кожного разу щось нове. Я в загальному по питаннях добре орієнувався але щось по "життю" якби списати капєц був би.
Ну значить 20 березня виїжаю на Бухарест. Зранку як штик під АНЧ. почали кликати людей (ну цей процес описувати не буду бо є досить багато таких відгуків). на той час було тільки два заходи. я попав у другий і в майже самому кінці. Те, що розсаджують по знанню мови неправда, повністю випадково люди сиділи. сам процес вам відомий і дійові особи також - перевідка особистості + два фото приймали дві доамни. і ви їх дуже добре знаєте))) я попав до риженької. дуже привітна. запитання де працюю, чим займається організація, де вчив мову і скільки. нерви були на межі! але на всі питання відповів без проблем і пройшов. Під час зачитування присяги був присутній Тіну. жодних казусів чи катувань людей не було. На той час не здавало людей багато порівняно з тепершніми цифрами. Крім знання мови треба було мати щей удачу. В мене все пройшло без проблем і з сертифікатом повернувся додому. Загалом якщо підбити мову вивчав десь 9 місяців по два рази на тиждень.
Настав час виготовлення СОР. Скористався послугами свого посередника. оскільки я жодним чином не контролював статус своїх документів до виходу в приказ я повністю довіряв посереднику. десь 24 березня 2017 я віддав сертифікат, дав довіреність і сказали що подадуть через Бухарест. на той час терміни вже доходили до тьох місяців виготовлення хотя тут читав що було і набагато менше. проблема була тільки в онлайн реєстрації.
в кінцевому результаті СОР я отримав аж 20 листопада 2017 року. 8 місяців його виготовляли. на самому СОР стояла дата 29 вересня, але в руки я його отримав значно пізніше. і зразу же подав на бюлетін в сучаві 20 листопада де мені сказали, що буде готовий за 2-3 місяці.
загалом вся процедура зараз з бюлетівном потім заграном займе приблизно 2 роки та 8 місяців. Довгий процес але того вартий.
Всім успіхів в отриманні бажаного!

Painter
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 10 сен 2016, 10:22
Благодарил (а): 32 раза
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Painter » 04 янв 2018, 23:55

Bucovineţ писал(а):
27 дек 2017, 12:32
На лист в Київське консульство:
- Які документи необхідні для свідоцтва про народження дитини?
- Якщо двоє дітей - скільки екземплярів перекладів документів потрібно?
дали відповідь:
PENTRU FIECARE COPIL
Documente necesare pentru inscrierea certificatului de NASTERE
- Certificat de cetatenie - original
- Certificat de nastere – original+copie legalizata+traducere legalizata in limba romana
- Pasaport - original+copie legalizata+traducere legalizata in limba romana
- Pasaport intern cu domiciliul - original+copie legalizata+traducere legalizata in limba romana
- Pasapoartele interne ale parintilor/certificatele deces - copie legalizata+traducere legalizata in limba romana
- Taxa inscriere – gratuit

діти ще внутрішніх паспортів не мають - про які паспорти йде мова?...
і що робити переклад укр. закорд. паспорта дитини?...
Зараз тільки дійшло. Тут немає "Certificatul de căsătorie românesc al părinţilor"(на econsulat.ro поле з ним зірочкою не позначене). За цим списком тепер не потрібен румунський СОБ батьків для подачі на дитячий СОР і на дітей можна подавати разом зі своїми, так виходить ?
Ответить