BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Katia86
Новачок
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 03 ноя 2017, 22:35
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Katia86 » 30 янв 2018, 23:36

Привіт!
Сьогодні забрала СОР в Києві.
Одразу подала доки на СОБ і на СОР дитині.
СОБ:
зробили за пів години
документи:
паспорт вн. мій і чоловіка
наш укр СОБ
Мій СОР рум.
Мій сертифікат
Стосовно СОР рум і сертифікату, він і так був у консула так що перекладіть паспорти і Укр СОБ і того достатньо.
Беріть другу половинку з собою на всяк випадок, мене запитали чи є чоловік.
СОР дитині:
паспорти двох батьків укр.
СОР дитини укр.
сертифікат дитини
присутність обох батьків, були документи, де було потрібно обох підписи.
Зробили знову ж таки за пів години. Одразу все повіддавали і ми щасливі пішли.
Відношення гарне, проте знання мови все ж потрібні.
Але загалом немає нічого страшного.
Всім успіхів.

P.S. Оригінали всіх свідоцтв не мають мати ламінації.
В кого ламіновані, робіть дублікати.

Olexii 75
Активіст
Сообщения: 207
Зарегистрирован: 25 ноя 2017, 06:50
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 55 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Olexii 75 » 30 янв 2018, 23:58

Katia86 писал(а):
30 янв 2018, 23:36
Привіт!
Сьогодні забрала СОР в Києві.
Одразу подала доки на СОБ і на СОР дитині.
СОБ:
зробили за пів години
документи:
паспорт вн. мій і чоловіка
наш укр СОБ
Мій СОР рум.
Мій сертифікат
Стосовно СОР рум і сертифікату, він і так був у консула так що перекладіть паспорти і Укр СОБ і того достатньо.
Беріть другу половинку з собою на всяк випадок, мене запитали чи є чоловік.
СОР дитині:
паспорти двох батьків укр.
СОР дитини укр.
сертифікат дитини
присутність обох батьків, були документи, де було потрібно обох підписи.
Зробили знову ж таки за пів години. Одразу все повіддавали і ми щасливі пішли.
Відношення гарне, проте знання мови все ж потрібні.
Але загалом немає нічого страшного.
Всім успіхів.

P.S. Оригінали всіх свідоцтв не мають мати ламінації.
В кого ламіновані, робіть дублікати.
Спасибо за информацию. Вопрос . Мой внутр. Паспорт нужен как для СОБ ,так и для СОР ребенка.
Мне нужно две переведенные и заверенные копии или достаточно одной ? Ну и жене естественно, тоже
Сколько ждали ? Вам сообщили или сами писали им ?

Vit-vit
Активіст
Сообщения: 304
Зарегистрирован: 24 дек 2016, 20:37
Благодарил (а): 45 раз
Поблагодарили: 124 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vit-vit » 31 янв 2018, 09:40

OkM писал(а):
30 янв 2018, 20:15
Доброго вечора, панство.
Терміново!!!
Сьогодні подзвонив посередник, сказав, що треба завтра виїжджати на особисту подачу на СОР або в понеділок. Ніби-то тепер хочуть особисту присутність. Що це означає? Значить попереднього запису не було? Сказав, якщо не їдеш, гроші повертає. Тобто, ніякої попередньої реєстрації не було? Тепер так буде за новим законом? Але якщо їхати з ним, то гроші залишаються у нього. У чому тут секрет?
Як бути? Поки що відмовилися.
Хто знає що-небудь, напишіть.
Добрый день, сышал информацию о том, что сейчас, по новому закону, человек должен подавать на транскрипцию СОР только лично. Это единственное условие сохранения вашей записи, иначе румыны ее аннулируют.Даже если она была сделана до вступления закона в силу. Получать СОР вроде как можно будет по доверенности. Теперь только личные подачи будут, но при этом список городов, в которых будут принимать доки на транскрипцию, должен значительно расшириться.

Nastja
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 06 апр 2017, 18:20
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Nastja » 31 янв 2018, 09:56

Доброго ранку! Підскажіть будь ласка як пройшли останні присяги? Хто що чув? Що питали? Чи були каверзні питання? присягу говорять з пам'яті чи читають з листочка? Як нарахунок гімну? Його потрібно знати? Чи багато людей завалили останні присяги? І який повинен бути зовнішній вигляд ( офіційний чи повсякденний)? Їду 6.02 на присягу...не знаю до чого готуватись.

Bassarabian
Новачок
Сообщения: 27
Зарегистрирован: 21 янв 2018, 18:36
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 8 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Bassarabian » 31 янв 2018, 09:57

Vit-vit писал(а):
31 янв 2018, 09:40
OkM писал(а):
30 янв 2018, 20:15
Доброго вечора, панство.
Терміново!!!
Сьогодні подзвонив посередник, сказав, що треба завтра виїжджати на особисту подачу на СОР або в понеділок. Ніби-то тепер хочуть особисту присутність. Що це означає? Значить попереднього запису не було? Сказав, якщо не їдеш, гроші повертає. Тобто, ніякої попередньої реєстрації не було? Тепер так буде за новим законом? Але якщо їхати з ним, то гроші залишаються у нього. У чому тут секрет?
Як бути? Поки що відмовилися.

Хто знає що-небудь, напишіть.
Добрый день, сышал информацию о том, что сейчас, по новому закону, человек должен подавать на транскрипцию СОР только лично. Это единственное условие сохранения вашей записи, иначе румыны ее аннулируют.Даже если она была сделана до вступления закона в силу. Получать СОР вроде как можно будет по доверенности. Теперь только личные подачи будут, но при этом список городов, в которых будут принимать доки на транскрипцию, должен значительно расшириться.
А время должно ускорится с выдачей?

Katia86
Новачок
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 03 ноя 2017, 22:35
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Katia86 » 31 янв 2018, 10:13

Olexii 75 писал(а):
30 янв 2018, 23:58
Katia86 писал(а):
30 янв 2018, 23:36
Привіт!
Сьогодні забрала СОР в Києві.
Одразу подала доки на СОБ і на СОР дитині.
СОБ:
зробили за пів години
документи:
паспорт вн. мій і чоловіка
наш укр СОБ
Мій СОР рум.
Мій сертифікат
Стосовно СОР рум і сертифікату, він і так був у консула так що перекладіть паспорти і Укр СОБ і того достатньо.
Беріть другу половинку з собою на всяк випадок, мене запитали чи є чоловік.
СОР дитині:
паспорти двох батьків укр.
СОР дитини укр.
сертифікат дитини
присутність обох батьків, були документи, де було потрібно обох підписи.
Зробили знову ж таки за пів години. Одразу все повіддавали і ми щасливі пішли.
Відношення гарне, проте знання мови все ж потрібні.
Але загалом немає нічого страшного.
Всім успіхів.

P.S. Оригінали всіх свідоцтв не мають мати ламінації.
В кого ламіновані, робіть дублікати.
Спасибо за информацию. Вопрос . Мой внутр. Паспорт нужен как для СОБ ,так и для СОР ребенка.
Мне нужно две переведенные и заверенные копии или достаточно одной ? Ну и жене естественно, тоже
Сколько ждали ? Вам сообщили или сами писали им ?
Паспорти повинні бути в обох випадках, робила по 2 копії, обидві перекладала і завіряла в нотаріуса.
На свій СОР чекала майже 2 місяці, але це, напевно через те що попала на святкові дні. Звичний термін 1 місяць.
Прийшов лист на ел.пошту, про те, що можна забирати.

Daniel
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 05 май 2016, 12:05
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Daniel » 31 янв 2018, 10:14

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, как можно узнать о готовности булетина? Можно написать письмо? По какому электронному адресу и какая форма? Спасибо.

Olexii 75
Активіст
Сообщения: 207
Зарегистрирован: 25 ноя 2017, 06:50
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 55 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Olexii 75 » 31 янв 2018, 10:45

Katia86 писал(а):
31 янв 2018, 10:13
Olexii 75 писал(а):
30 янв 2018, 23:58

Спасибо за информацию. Вопрос . Мой внутр. Паспорт нужен как для СОБ ,так и для СОР ребенка.
Мне нужно две переведенные и заверенные копии или достаточно одной ? Ну и жене естественно, тоже
Сколько ждали ? Вам сообщили или сами писали им ?
Паспорти повинні бути в обох випадках, робила по 2 копії, обидві перекладала і завіряла в нотаріуса.
На свій СОР чекала майже 2 місяці, але це, напевно через те що попала на святкові дні. Звичний термін 1 місяць.
Прийшов лист на ел.пошту, про те, що можна забирати.
Спасибо. Ещё вопрос. Вы регистрировались на сайте только на СОБ или нужно
На СОБ и На СОР ребенка регистрироваться?

Vit-vit
Активіст
Сообщения: 304
Зарегистрирован: 24 дек 2016, 20:37
Благодарил (а): 45 раз
Поблагодарили: 124 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vit-vit » 31 янв 2018, 10:53

Bassarabian писал(а):
31 янв 2018, 09:57
А время должно ускорится с выдачей?
Вроде как такое же как и было, до 60 рабочих дней.

Каролина
Новачок
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 23 янв 2018, 22:32
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Каролина » 31 янв 2018, 11:02

Nastja писал(а):
31 янв 2018, 09:56
Доброго ранку! Підскажіть будь ласка як пройшли останні присяги? Хто що чув? Що питали? Чи були каверзні питання? присягу говорять з пам'яті чи читають з листочка? Як нарахунок гімну? Його потрібно знати? Чи багато людей завалили останні присяги? І який повинен бути зовнішній вигляд ( офіційний чи повсякденний)? Їду 6.02 на присягу...не знаю до чого готуватись.
Доброе утро! Перечитайте пару десятков последних страниц и готовьтесь к лучшему! ))Только позитивный настрой! В двух словах: надо идеально прочесть присягу(раздают листочки и плюс текст на мониторе) и тогда есть шанс не услышать ни единого вопроса в свой адрес. Гимн все слушают, петь пока не заставляют. Но это только пока.)))) И не забудьте рассказать после присяги как все прошло, потому что мне после вас ехать!))
Я буду вас ждать!)
Ответить