BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Каролина
Новачок
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 23 янв 2018, 22:32
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Каролина » 31 янв 2018, 15:38

Что же никто не пишет про вчерашнюю присягу?(

Mignonne
Зацікавлений
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 13:48
Благодарил (а): 18 раз
Поблагодарили: 31 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mignonne » 31 янв 2018, 15:57

Bassarabian писал(а):
30 янв 2018, 12:48
над.37 писал(а):
30 янв 2018, 12:39


Для працевлаштування в єс обов'язковим є бюлетень та зааордонний біометричний паспорт.
Нажаль булітін не обовязковий для працевлаштуваня достатньо закордоного паспорта інформація від агенств праці в ЄС ! А вот чим паспорта відрізняються коли було оформлення без булітіну я незнаю як вони виглядят в середині маючи на увазі ініціали вписані в паспорті?
Залежить від країни, деякі роботодавці вимагають при працевлаштуванні також булетін - інформація від мене, HR з ЄС.

Daniel
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 05 май 2016, 12:05
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Daniel » 31 янв 2018, 17:08

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, как можно узнать о готовности булетина? Можно написать письмо? По какому электронному адресу и какая форма? Спасибо.

яцикдіма
Новачок
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 26 янв 2018, 13:42
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение яцикдіма » 31 янв 2018, 18:33

Новини вчоряшньої присяги є ??? дякую

Valdemar
Новачок
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 11 апр 2017, 21:08
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Valdemar » 31 янв 2018, 18:52

Завжди з нетерпінням чекав на новини з присяги,а сьогодні сам можу написати про свої враження.Не буду вдаватися до таких подробиць як зачитування списків чи інтерєру АНС.Як завжди три заходи,з першого заходу було декілька осіб що не здали (був присутній Тіну),другий захід-здали всі (Тіну не було).Третій захід був найменший (30-35 людей),зайшли приблизно в 16:00 .Все стандартно:доамна зачитує по 5-6 чоловік,підходите з паспортом,2 фото 3,5х4,5. ,черере(запрошення на присягу),якщо у вас діти були вписані в досар то паспорт дитини і два фото.Запитань при цьому майже не задають,після цього повертаєтеся на місце в залі.Потім коротка промова,прослуховування гімну Руминії,зачитування присяги.На самому зачитуванні присяги був присутній Амет Варол віце президент АНС.Мікрофон передавали по ряді,кожен вставав,представлявся і зачитував сам текст присяги і передавав мікрофон дальше по ряді.Запитань не було,крім як до одного хлопчини що робив помилку в одному місці і перечитав присягу 3 рази.В результаті всі здали,після цього отримання сертифікату(бажано звірити всі дані в ньому чи немає помилок).В 17:00 захід закінчився.Моє особисте враження:знання лімби це основне,але і фактор "фарту" ніхто не відміняв.Так що вчіть лімбу і "фарту" Вам !

яцикдіма
Новачок
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 26 янв 2018, 13:42
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение яцикдіма » 31 янв 2018, 19:05

дякую за новини ! Дай Бог щоб все і надалі було добре)

Svitlana12345
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 26 апр 2017, 23:16
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Svitlana12345 » 31 янв 2018, 19:19

Valdemar писал(а):
31 янв 2018, 18:52
Завжди з нетерпінням чекав на новини з присяги,а сьогодні сам можу написати про свої враження.Не буду вдаватися до таких подробиць як зачитування списків чи інтерєру АНС.Як завжди три заходи,з першого заходу було декілька осіб що не здали (був присутній Тіну),другий захід-здали всі (Тіну не було).Третій захід був найменший (30-35 людей),зайшли приблизно в 16:00 .Все стандартно:доамна зачитує по 5-6 чоловік,підходите з паспортом,2 фото 3,5х4,5. ,черере(запрошення на присягу),якщо у вас діти були вписані в досар то паспорт дитини і два фото.Запитань при цьому майже не задають,після цього повертаєтеся на місце в залі.Потім коротка промова,прослуховування гімну Руминії,зачитування присяги.На самому зачитуванні присяги був присутній Амет Варол віце президент АНС.Мікрофон передавали по ряді,кожен вставав,представлявся і зачитував сам текст присяги і передавав мікрофон дальше по ряді.Запитань не було,крім як до одного хлопчини що робив помилку в одному місці і перечитав присягу 3 рази.В результаті всі здали,після цього отримання сертифікату(бажано звірити всі дані в ньому чи немає помилок).В 17:00 захід закінчився.Моє особисте враження:знання лімби це основне,але і фактор "фарту" ніхто не відміняв.Так що вчіть лімбу і "фарту" Вам !
[/quote

Повнiстю згiдна.
Коли я здавала у листопадi багатьом з мого заходу не пощастило. Вони не змогли зразу зорiентуватися у вiдповiдi на питання про legia та legile, яка мiж ними рiзниця. Хоча прочитали текст дуже добре.

Katia86
Новачок
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 03 ноя 2017, 22:35
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Katia86 » 31 янв 2018, 22:45

Katia86 писал(а):
31 янв 2018, 12:37
Можливо хтось має список документів на закордонний паспорт дорослому і дитині?
Поділіться будь ласка.
Ще цікавить чи потрібно присутність дитини (6 років).
Чи можна просто принести фото.
Хто робив паспорт дитячий закордонний в Київському консульстві.
Відпишіться будь ласка

А також хто ще стикнувся з проблемою печатки на СОР стосовно зміни прізвища.
Ту люди писали про таку проблему, чи це всіх стосується??

Toni
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 08 дек 2017, 12:52

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Toni » 31 янв 2018, 22:50

есть здесь люди которые подавали на гражданство в Черновцах в августе 2016? как у вас там дела?

Oksana111
Зацікавлений
Сообщения: 64
Зарегистрирован: 12 янв 2016, 17:12
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 15 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Oksana111 » 31 янв 2018, 23:17

Добрый вечер.
Кто знает, нужно ли представлять в Бухаресте свидетельство о рождении мужа если оформляет СОБ жена?
Ответить