BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Vitalic
Новачок
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 25 янв 2018, 20:56
Благодарил (а): 29 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vitalic » 23 фев 2018, 09:38

Відгук про вчорашню присягу від 22/02
Був в першому заході-все як завжди: збір о 7-й год ранку,списки,підйом на 4 поверх,хаотичне заняття свого стільчика,подача у домни документів(Лише паспорт та фото Обрізане)-нічого нового..
Сама присяга десь о 10 год,був Тіну.
ОСНОВНЕ-якщо ви з Чернівців та Чернівецької обл то шанси здати дуже високі(90%)-варто лише представитись хто ви та звідки і прочитати Правильно присягу(швидко чи повільно-немае різниці).
Були такі унікуми які плутали слова та цілі речення,але говорять Тіну-я знаю румунську мову,і по новому читае присягу-Тіну каже добре,наступному передай мікрофон,ти здав!
Для жителів інших регіонів в присутності Тіну(навіть якщо ти на зубок прочитав присягу), без додаткових питань ніяк не обійтись-вчора улюблене питання від нього-три речі за які ви любите Румунію-десь 10 людей не здали,всі хто зоріентувався-щасливо здали..
Так що е різниця в процесі здачі в залежності від прописки.
В другому заході Тіну був відсутній і всі 100% отримали сертифікати..
Так що тут справа у фарті,можливо якщо не впевнені у знаннях то не йдіть в перший захід-там однозначно буде Тіну,пробуйте схитрувати,але будьте готові пояснити охоронцю чому не зявились зранку..
ОДНОЗНАЧНО,вчіть на зубок присягу-без неї шанси дуже малі..

Igor ANT
Зацікавлений
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 11:58
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Igor ANT » 23 фев 2018, 11:05

так присяга по вівторкам..а 22 це четвер..я щось не розумію...

leliks
Зацікавлений
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 12:10
Благодарил (а): 33 раза
Поблагодарили: 28 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение leliks » 23 фев 2018, 11:54

Каролина писал(а):
22 фев 2018, 22:15
VWalt писал(а):
22 фев 2018, 19:17


И ещё один очень подробный отзыв о присяге 20го числа. Спасибо одесситам)


Вообще странно. На моей присяге в зале было три одессита, остальные- Черновцы и область. Казалось бы, от них столько отзывов должно быть, а пишут только малочисленные одесситы))
300-400 чел. каждый вторник едут на присягу, ещё вроде по четвергам бывает это событие,не стоит думать что все эти люди даже подозревают о существовании этого форума и ему подобных.
Подавал документы в Бухаресте, общался с людьми, которые так же подавали документы, нередко человек вообще понятий элементарных не имеет что это за процесс......как то один экземпляр, кроме того что сам считал что через 7 месяцев он приедет в Бухарест за паспортом, так он ещё и окружающих в этом убеждал, что им так же надо ехать за паспортом спустя 7 мес.

Kristina97245
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 05 дек 2017, 22:11
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kristina97245 » 23 фев 2018, 15:23

Звіт про присягу 22.02
Ура нарешті цей день наступив і я получила довгоочікуваний сертифікат. Присяга у мене була в четверг, вона нічим не відрізняється від вівторка, хіба тільки тим що 1 або два заходи буває. Мені було назначено на 8:00 як і раніше всі писали, починають читати списки раніше, а дальше все те саме як завжди, піднімаєшся на 4 поверх заходиш в зал і чекаєш коли будуть перевіряти паспорт і забирати фото. Домни які приймають документи привітні і лишніх питань не задають, була одна жінка подавала документи на себе і на дітей то вона майже нічого не розуміла, що їй говорят, то їй домна попросила комусь із залу перевести що вони від неї хочуть і ніхто іі не виганяв і все норм в неї пройшло. На присязі було десь приблизно чоловік 80, не здало 8-10 чоловік, хоча можливо після бесіди з Тіну в них все получилось. Тіну прийшов і сказав щоб всі представлялися, говорили звідки вони, а потім читали присягу. Більшість людей в залі було з Чернівців і їм питання не задавали, хіба вже погано прочитав присягу то задавав легкі питання: як звати, звідки ти. А от хто говорив, що він з Киева, Житомира, кривого ріга чи інші міста то Тіну зразу задавав питання: як звати, де іменно находитися це місто, в якій частині України, де ви вчили мову, назвіть три речі які ви любите в Румунії, якщо ти не міг на них відповісти, то він питав, імя, скільки років, якщо ти і на це не відповів то все забирали паспорт, так що Тіну нікого не валив, а задав легкі питання, хоча був один хлопец з Чернівців який десь шість раз читав присягу, ніяк не міг іі прочитати путав слова місцями, вже весь зал читав разом з ним, але по ньому було видно що він нервувався і він вічно вибачався, і Тіну в нього паспорт не забрав. Так що присяги зараз легкі, але розслаблятися не потрібно, мову вчити треба обов`язково хоча би на елементарному рівні. Я приїхала в Бухарест за 2 дні до присяги, це мені дуже помогло, я встигла привикнути до мови і вже не так страшно було. Всім удачі в майбутніх присягах!!!

Отправлено спустя 12 минут 3 секунды:
І ще порада для здачі присяги, сідайте в середині залу, а то як правило починають читати з початку залу і поки до вас дойде черга то ви встигнете зорієнтуватися,що і до чого.

Korf4
Новачок
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 02 май 2017, 12:11
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 8 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Korf4 » 23 фев 2018, 16:03

варто лише представитись хто ви та звідки
Тобто тепер коли береш мікрофон у руки то треба казати: Єу Іван Іванов, сунт дін Ченеуць. Жур се фіу....?
Чи коли саме говорити з відки ти приїхав?

Каролина
Новачок
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 23 янв 2018, 22:32
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Каролина » 23 фев 2018, 17:23

Vitalic писал(а):
23 фев 2018, 09:38
Відгук про вчорашню присягу від 22/02
Був в першому заході-все як завжди: збір о 7-й год ранку,списки,підйом на 4 поверх,хаотичне заняття свого стільчика,подача у домни документів(Лише паспорт та фото Обрізане)-нічого нового..
Сама присяга десь о 10 год,був Тіну.
ОСНОВНЕ-якщо ви з Чернівців та Чернівецької обл то шанси здати дуже високі(90%)-варто лише представитись хто ви та звідки і прочитати Правильно присягу(швидко чи повільно-немае різниці).
Були такі унікуми які плутали слова та цілі речення,але говорять Тіну-я знаю румунську мову,і по новому читае присягу-Тіну каже добре,наступному передай мікрофон,ти здав!
Для жителів інших регіонів в присутності Тіну(навіть якщо ти на зубок прочитав присягу), без додаткових питань ніяк не обійтись-вчора улюблене питання від нього-три речі за які ви любите Румунію-десь 10 людей не здали,всі хто зоріентувався-щасливо здали..
Так що е різниця в процесі здачі в залежності від прописки.
В другому заході Тіну був відсутній і всі 100% отримали сертифікати..
Так що тут справа у фарті,можливо якщо не впевнені у знаннях то не йдіть в перший захід-там однозначно буде Тіну,пробуйте схитрувати,але будьте готові пояснити охоронцю чому не зявились зранку..
ОДНОЗНАЧНО,вчіть на зубок присягу-без неї шанси дуже малі..
Не соглашусь с вами по поводу того, что если с Черновцов, то Тину не задает вопросы. Еще как задает! Рядом со мной был парень из черновицкой обл, говорил хорошо на румынском. Но Тину не понравилось как он ответил на вопрос, хотя парень отвечал в тему. А нас, трех одесситов, хорошо прочитавших присягу- не спрашивал ничего. Просто плюс людей из черновицкой обл в том, что они знают язык и могут выкрутиться.

Отправлено спустя 2 минуты 8 секунд:
leliks писал(а):
23 фев 2018, 11:54
Каролина писал(а):
22 фев 2018, 22:15

Вообще странно. На моей присяге в зале было три одессита, остальные- Черновцы и область. Казалось бы, от них столько отзывов должно быть, а пишут только малочисленные одесситы))
300-400 чел. каждый вторник едут на присягу, ещё вроде по четвергам бывает это событие,не стоит думать что все эти люди даже подозревают о существовании этого форума и ему подобных.
Подавал документы в Бухаресте, общался с людьми, которые так же подавали документы, нередко человек вообще понятий элементарных не имеет что это за процесс......как то один экземпляр, кроме того что сам считал что через 7 месяцев он приедет в Бухарест за паспортом, так он ещё и окружающих в этом убеждал, что им так же надо ехать за паспортом спустя 7 мес.
Ну не знаю, 21 век. Если в теме, то всегда будешь в инете искать инфу и обязательно наткнешься на два форума о румынском гражданстве
Аватара пользователя

_vitaliy_123
забанений
Сообщения: 29
Зарегистрирован: 25 окт 2017, 16:48
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение _vitaliy_123 » 23 фев 2018, 18:00

Говорите о плюсах откуда ты? А как Тину узнает откуда я? У него есть данные по всех? Если я скажу что я Черновцов, а не с Полтавской области? Спасибо.
Аватара пользователя

Автор темы
BOBA-PO
Постійний користувач
Сообщения: 1550
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 10:21
Благодарил (а): 86 раз
Поблагодарили: 462 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение BOBA-PO » 23 фев 2018, 18:09

_vitaliy_123 писал(а):
23 фев 2018, 18:00
Говорите о плюсах откуда ты? А как Тину узнает откуда я? У него есть данные по всех? Если я скажу что я Черновцов, а не с Полтавской области? Спасибо.
Здравствуйте, нет он не знает откуда Вы , и о предках не знает .
Помощь в получении румынского гражданства. Предоставляю услуги с 2011 года .Безстрессовой - 100% сдачи присяги. Дорого! . Запись на Присягу, оформление СОР - СОБ, организуем прописку в Румынии, подача на загранпаспорт,обмен водительского удостоверения. тел.: +380967132193 (Viber,WhatsApp), +380667857718
• Перечень документов • Образцы документов • Закон о гражданстве

Olexii 75
Активіст
Сообщения: 207
Зарегистрирован: 25 ноя 2017, 06:50
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 55 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Olexii 75 » 23 фев 2018, 19:26

Каролина писал(а):
23 фев 2018, 17:25
Vitalic писал(а):
23 фев 2018, 09:38
Відгук про вчорашню присягу від 22/02
Був в першому заході-все як завжди: збір о 7-й год ранку,списки,підйом на 4 поверх,хаотичне заняття свого стільчика,подача у домни документів(Лише паспорт та фото Обрізане)-нічого нового..
Сама присяга десь о 10 год,був Тіну.
ОСНОВНЕ-якщо ви з Чернівців та Чернівецької обл то шанси здати дуже високі(90%)-варто лише представитись хто ви та звідки і прочитати Правильно присягу(швидко чи повільно-немае різниці).
Були такі унікуми які плутали слова та цілі речення,але говорять Тіну-я знаю румунську мову,і по новому читае присягу-Тіну каже добре,наступному передай мікрофон,ти здав!
Для жителів інших регіонів в присутності Тіну(навіть якщо ти на зубок прочитав присягу), без додаткових питань ніяк не обійтись-вчора улюблене питання від нього-три речі за які ви любите Румунію-десь 10 людей не здали,всі хто зоріентувався-щасливо здали..
Так що е різниця в процесі здачі в залежності від прописки.
В другому заході Тіну був відсутній і всі 100% отримали сертифікати..
Так що тут справа у фарті,можливо якщо не впевнені у знаннях то не йдіть в перший захід-там однозначно буде Тіну,пробуйте схитрувати,але будьте готові пояснити охоронцю чому не зявились зранку..
ОДНОЗНАЧНО,вчіть на зубок присягу-без неї шанси дуже малі..
Не соглашусь с вами по поводу того, что если с Черновцов, то Тину не задает вопросы. Еще как задает! Рядом со мной был парень из черновицкой обл, говорил хорошо на румынском. Но Тину не понравилось как он ответил на вопрос, хотя парень отвечал в тему. А нас, трех одесситов, хорошо прочитавших присягу- не спрашивал ничего. Просто плюс людей из черновицкой обл в том, что они знают язык и могут выкрутиться.

Отправлено спустя 2 минуты 8 секунд:
leliks писал(а):
23 фев 2018, 11:54


300-400 чел. каждый вторник едут на присягу, ещё вроде по четвергам бывает это событие,не стоит думать что все эти люди даже подозревают о существовании этого форума и ему подобных.
Подавал документы в Бухаресте, общался с людьми, которые так же подавали документы, нередко человек вообще понятий элементарных не имеет что это за процесс......как то один экземпляр, кроме того что сам считал что через 7 месяцев он приедет в Бухарест за паспортом, так он ещё и окружающих в этом убеждал, что им так же надо ехать за паспортом спустя 7 мес.
Ну не знаю, 21 век. Если в теме, то всегда будешь в инете искать инфу и обязательно наткнешься на два форума о румынском гражданстве
100 %

olegkiev
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 15 дек 2016, 20:05
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение olegkiev » 23 фев 2018, 19:46

Olexii 75 писал(а):
23 фев 2018, 09:22
drovosek писал(а):
23 фев 2018, 08:44

Жду уже 3 месяца.
Заходил в консульство - обещали на следующей неделе.
Подал в Киеве на СОР 12 января . Сказали 30 - 40 дней . Сообщим. Уже 44 прошло , тишина .
Я подавал 8 января 4 дня назад забрал сор))
Ответить