BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Тетианна
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 13 окт 2017, 20:57
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 13 раз
Контактная информация:

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Тетианна » 10 мар 2018, 13:47

Alla писал(а):
09 мар 2018, 15:30
Підкажіть будь ласка, як можна подати на СОР в Сучаві? Треба записуватися наперед на подачу чи просто приїжджати і подавати? Я з Чернівців. ДЯкую!
Подача через попередню онлайн реестрацію 15 березня

Sonigen
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 25 май 2015, 21:03
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 20 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Sonigen » 10 мар 2018, 13:53

робин писал(а):
10 мар 2018, 12:14
Скажите , пожалуйста, как выехать прямым рейсом Киев Лондон, у погранцов не возникнет вопрос по поводу отсутствия в паспорте анг. визы. Я ведь не могу сказать, что в Британию я буду въезжать по рум . паспорту. Или надо обязательно брать билет с пересадкой в евро зоне?
Найпростіший варіант, це взяти білет на румунський паспорт(якщо є можливість поїхати до найближчого кордону і зайти в Україну по румунському паспорті, тоді взагалі український паспорт можете залишити вдома коли будете летіти в Британію).
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sem1309 » 10 мар 2018, 14:05

Gnok писал(а):
10 мар 2018, 11:17
Обещал тут отписаться как обстоят дела с булетином в Англии. Если коротко - то никак. Ни разу о нём никто не спросил даже, всё делал по загран паспорту - nin, счёт в банке, ученические права, официально трудоустроен.
А так конечно, каждый пусть сам для себя решает, нужен ли ему булетин или нет
Дехто каже,що без бюлетіна не можливо зробити візу за воз'єднанням сім'ї , але я не можу цього стверджувати, бо ще не стикався особисто.

Sonigen
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 25 май 2015, 21:03
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 20 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Sonigen » 10 мар 2018, 14:07

Gnok писал(а):
10 мар 2018, 11:17
Обещал тут отписаться как обстоят дела с булетином в Англии. Если коротко - то никак. Ни разу о нём никто не спросил даже, всё делал по загран паспорту - nin, счёт в банке, ученические права, официально трудоустроен.
А так конечно, каждый пусть сам для себя решает, нужен ли ему булетин или нет
Ви повністю праві, що в Англії булетін не особливо потрібний, але наприклад коли робляться "ученические права" то потрібно відправляти паспорт по пошті, і виходить що певний період часу ти знаходишся без документів, якщо немаєш булетіна, а якщо паспорт взагалі десь загубиться при пересилці по почті, чув про такі випадки. Тому я вважаю, що краще мати чим не мати. *Dopovid*

Bomber148
Новачок
Сообщения: 29
Зарегистрирован: 09 мар 2018, 07:42
Благодарил (а): 18 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Bomber148 » 10 мар 2018, 14:48

SER1984 писал(а):
09 мар 2018, 19:54
Bomber148 писал(а):
09 мар 2018, 07:53
Присяга 03.04. 2018 года, кто еще едет?) и посоветуйте перевозчика на присягу с Черновцов в Бухарест и обратно, спасибо
Доброго вечора.В мене теж на 03.04.2018 присяга,і я теж з Чернівців.В понеділок думаю відкривати Румунську візу в консульстві,а там вже і шукати перевізника,пару номерів їхніх вже маю.
Написав в лічку, гляньте) дякую

Gnok
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 09 дек 2016, 12:34
Благодарил (а): 26 раз
Поблагодарили: 31 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Gnok » 10 мар 2018, 15:03

sem1309 писал(а):
10 мар 2018, 14:05

Дехто каже,що без бюлетіна не можливо зробити візу за воз'єднанням сім'ї , але я не можу цього стверджувати, бо ще не стикався особисто.
Я планую згодом робити Family Permit. Побачу як все вийде. Але в переліку документів не бачив вимог щодо національної ід карти, і в аплікаційній формі також нема.

Відправлено через 5 хвилин 40 секунд:
Sonigen писал(а):
10 мар 2018, 14:07

Ви повністю праві, що в Англії булетін не особливо потрібний, але наприклад коли робляться "ученические права" то потрібно відправляти паспорт по пошті, і виходить що певний період часу ти знаходишся без документів, якщо немаєш булетіна, а якщо паспорт взагалі десь загубиться при пересилці по почті, чув про такі випадки. Тому я вважаю, що краще мати чим не мати. *Dopovid*
Так, десь 2 тижні був без паспорта, але права раніше отримав)
Можливо і були випадки втрати при пересилці, але в мене все ок вийшло, також переживав на цей рахунок.
Я просто хотів донести людям інформацію що булетин не обов'язковий, як декотрі тут стверджували. Але я не нав'язую свою думку, кожний має вирішувати для себе - потрібно йому витрачати гроші і час (від 3 місяців) на виготовлення булетина, який не обов'язковий, а просто може стати в нагоді.
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sem1309 » 10 мар 2018, 15:41

Gnok писал(а):
10 мар 2018, 15:08
sem1309 писал(а):
10 мар 2018, 14:05

Дехто каже,що без бюлетіна не можливо зробити візу за воз'єднанням сім'ї , але я не можу цього стверджувати, бо ще не стикався особисто.
Я планую згодом робити Family Permit. Побачу як все вийде. Але в переліку документів не бачив вимог щодо національної ід карти, і в аплікаційній формі також нема.

Там потрібна домашня адреса в Румунії, в даному випадку, а без бюлетіна її немає. Але це тільки те, що я чув, нічого не стверджую.

Alla
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 09 мар 2018, 13:51
Благодарил (а): 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Alla » 10 мар 2018, 16:50

Подати особисто на СОР без попереднього онлайн запису можна тільки в Бухаресті? Хто знає, як довго зараз треба стояти в черзі? і чи реально встигнути подати за один день чи треба зупинятися десь в Бухаресті на довше? З перекладами зробленими в Чернівцях проблем там не буде?

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 10 мар 2018, 18:51

Тетианна писал(а):
10 мар 2018, 13:47
Alla писал(а):
09 мар 2018, 15:30
Підкажіть будь ласка, як можна подати на СОР в Сучаві? Треба записуватися наперед на подачу чи просто приїжджати і подавати? Я з Чернівців. ДЯкую!
Подача через попередню онлайн реестрацію 15 березня
А чому у Сучаві, в обхід закону, далі подача через онлайн реєстрацію,а не так,як написано у законі -самоподача живою чергою?Можна у когось це узнати???

Gnok
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 09 дек 2016, 12:34
Благодарил (а): 26 раз
Поблагодарили: 31 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Gnok » 10 мар 2018, 19:36

sem1309 писал(а):
10 мар 2018, 15:41
Там потрібна домашня адреса в Румунії, в даному випадку, а без бюлетіна її немає. Але це тільки те, що я чув, нічого не стверджую.
Можете самі завантажити з інтернета аплікаційну форму, яка називається vaf5. Там треба вказувати адресу проживання, але у випадку проживання в Англії, це англійська адреса. І булетін тут ні до чого.
Якщо ж робити інший тип візи, тобто не воз'єднання, а поїздка в Англію разом - то і в такому випадку не бачу нічого кримінального вказати домашню адресу в Україні, адже громадянину ЄС (в даному випадку Румунії) не заборонено проживати в Україні. І у випадку відсутності булетіна, навіть закордонний паспорт іншого типу - paşaportul simplu electronic pentru cetăţeni români cu domiciliul în străinătate, назва якого сама каже за себе.
І знову ж таки, це все теорія, як буде на практиці перевірю. Але я думаю що їх більше цікавить фінансова складова - тобто наявність нормально оплачуваної роботи, місця проживання і наявність грошей на банківському рахунку, ніж якась там домашня адреса.
Ответить