BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение юстина » 14 мар 2018, 07:56

kolja писал(а):
12 мар 2018, 22:04
Добрий вечір. Підкажіть хто знає як мені поступити. Я хочу одружитися і незнаю як правильно і де мені росписатися. В україні чи в руминії.
Вы мало даёте информации. Гражданство и т. д. Можно расписаться у нас, потом через консульство сделать рум. свидетельство.

Olexii 75
Активіст
Сообщения: 207
Зарегистрирован: 25 ноя 2017, 06:50
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 55 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Olexii 75 » 14 мар 2018, 08:00

Каролина писал(а):
14 мар 2018, 01:59
Olexii 75 писал(а):
13 мар 2018, 18:06
Здравствуйте. Наконец-то !Сегодня поехал с женой забирать СОРы . Забрали и сразу получилось податься на паспорт
Ждем. Консул сказал к концу апреля сделают . Верится слабо , но посмотрим .
Подождите, а св-во о браке? Разве после сор не подаются доки на соб?
Ой. Забыл на радостях .
Пришло письмо , что СОР готов . Записался на подачу СОБ . Приехали , забрали СОРы , и сделали СОБ . И сразу подали доки на паспорта .
Спасибо , что увидели мою ошибку .
Сейчас буду готовить доки для ребенка .

kolja
Новачок
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 31 май 2016, 22:00
Благодарил (а): 77 раз
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение kolja » 14 мар 2018, 08:15

юстина писал(а):
14 мар 2018, 07:56
kolja писал(а):
12 мар 2018, 22:04
Добрий вечір. Підкажіть хто знає як мені поступити. Я хочу одружитися і незнаю як правильно і де мені росписатися. В україні чи в руминії.
Вы мало даёте информации. Гражданство и т. д. Можно расписаться у нас, потом через консульство сделать рум. свидетельство.
Тобто можна росписатися як українець. Чи заїхати як румин і по румунському паспорту з нею росписатися в Україні?

natusic00
Зацікавлений
Сообщения: 56
Зарегистрирован: 15 янв 2016, 00:37
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 24 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение natusic00 » 14 мар 2018, 10:49

kolja писал(а):
12 мар 2018, 22:04
Добрий вечір. Підкажіть хто знає як мені поступити. Я хочу одружитися і незнаю як правильно і де мені росписатися. В україні чи в руминії.
Есть еще возможность устроить церемонию бракосочетания в консульстве в Украине, почитайте на сайте соответствующего консульства, а еще лучше к ним зайти и спросить, если у вас есть возможность.

asin
Зацікавлений
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 09:39
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение asin » 14 мар 2018, 11:49

Oksi_ писал(а):
13 мар 2018, 19:47
Скажіть будь-ласка, як зареєструватись на сайті *Прімарія Сучава*, кажуть в онлайн запис можна вийти лише 15 числа???

Отправлено спустя 2 минуты 56 секунд:
Через ECONSULAT не вдалось, відмовили, тому що ім*я батька в сертифікаті не співпадає з ім*ям в укр. свідоцтві
завтра регистрации с 12.00 промежуток 20-30 мин.на регистрацию

Каролина
Новачок
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 23 янв 2018, 22:32
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Каролина » 14 мар 2018, 11:58

Olexii 75 писал(а):
14 мар 2018, 08:00
Каролина писал(а):
14 мар 2018, 01:59


Подождите, а св-во о браке? Разве после сор не подаются доки на соб?
Ой. Забыл на радостях .
Пришло письмо , что СОР готов . Записался на подачу СОБ . Приехали , забрали СОРы , и сделали СОБ . И сразу подали доки на паспорта .
Спасибо , что увидели мою ошибку .
Сейчас буду готовить доки для ребенка .
Что вы? Я не спецально, просто мне самой предстоит эта процедура. Получается, что СОБ делается сразу в этот же день? И сразу можно на паспорт подать? Вот этого я не знала) а вы в каком консульстве подавали?

Sonigen
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 25 май 2015, 21:03
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 20 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Sonigen » 14 мар 2018, 12:06

Подавав на СОР і СОБ 23.01 в чернівецькому консульстві, писав на почту консульства про стан справи, відписали: "Corespondența pe acest serviciu consular se face prin intermediul portalului www.econsulat.ro. Orice modificare a starii cererii consulare se notifică pe email-ul Dvs."

Цікаво хто подавав в чернівцях на Сор і Соб, які у вас були терміни виконання?

screameon
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 22 май 2017, 15:50
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение screameon » 14 мар 2018, 12:46

Доброго дня! Щодо присяги 13.03, постараюсь максимально по порядку все розповісти.

Приїхали ми дуже рано, виїхали з запасом часу на випадок затримок на кордоні. Туалет в метро неподалік ANC відкривається о 8.00, а не о 6.00 як на ньому написано, охоронець в метро направив нас до біотуалетів на площі, ще трохи далі по вулиці від метро.
Десь о 7.20-7.30 охоронець під ANC почав зачитувати прізвища та імена, наскільки я чув то в алфавітному порядку. Охоронець на вході дає папір на якому потрібно розписатись, хтось із ним вітався хтось ні, коли я підійшов та привітався він просто відповів «ДА» глянув паспорт, тикнув пальцем де розписатись, та сказав підніматись на 4-й поверх до зали. Потрапив я до першого заходу про інші заходи нічого не знаю, тому розповім тільки те що бачив. Зайшовши до зали всі намагались сісти подалі від трибуни, та коли зайшла домна (я так зрозумів що вона виконувала роль секретаря) то наголосила щоб всі сідали ближче, бо спереду багато вільних місць. Поки народ піднімався та займав місця домна завбачливо роздала ножиці, щоб усі обрізали фото. Як потім вияснилось то все ж не всі обрізали, знайшлось декілька унікалів які обрізали фото уже стоячи біля домни при перевірці документів.

Коли вже всі зайняли місця, домна почала викликати до себе по декілька людей, тут уже мені був незрозумілий принцип за яким вона викликала, просто брала папку з документами та викликала за прізвищами які там були. В залі було шумно, не хочеться нікого ображати, але чутно було тільки румуномовних, тому що всі інші просто боялись говорити, щоб хтось не почув що вони не розмовляють на румунській. Тому пестраць лініште, звучало дуже часто. Цікавий момент: при перевірці паспортів (а перевіряло паспорти двоє чоловіків), один перевіряв дуже уважно, та задавав деякі питання про візи в паспорті (тим у кого вони були). Мене запитав щось про польську робочу візу, вона в мене не була відмічена, я по ній не їздив. Питання я частково не почув через шум, а те що почув не зрозумів, він перепитав ще раз та додав запитання чи я турист, я сказав що турист, він посміхнувся, віддав паспорт та подякував. Далі якась жінка, очевидно заробітчанка з Італії з дочкою звернулись з проханням здати без черги, тому що дома залишилась маленька дитина, та вочевидь її дочка на додачу ще й була вагітна, або домна просто неправильно зрозуміла, що ця заробітчанка їй пояснювала. Але суть у тому, що домна звернулась до зали чи є ще вагітні жінки, та запросила їх до себе. По факту вийшло так, що вагітні жінки та їхні чоловіки які також були присутні в залі, здавали присягу окремо без черги в якомусь кабінеті і навіть не Тіну, а якомусь Маріусу (якщо я правильно почув його ім’я), його посада в ANC мені не відома.
Коли всі документи були перевірені, прийшов Тіну. Привітався, послухали куплет гімну, дали мікрофон і почалось. Уже другий чоловік по черзі хто проголошував присягу, запнувся та переплутав слова. Тіну запитав чи знає він лімбу, той відповів що вчив у школі, тоді Тіну сказав шоб той повторив присягу, він повторив, але все одно не вірно, Тіну промовчав, а чоловік передав мікрофона далі. Більшість присутніх проголошувала присягу гарно, деякі певне через хвилювання трошки плутали наголоси, чи просто трошки запинались. У таких випадках одразу звучало запитання від Тіну чи знаєте мову, та друге запитання звідки знаєте (це були основні два запитання які звучали майже в усіх випадках, коли взагалі задавались питання). Дійшла черга до якоїсь дівчини яка трошки запнулась, ТІну запитав чи знає вона мову, а далі сказав назвати три причини нащо їй румунське громадянство. Дівчина не розгубилась з посмішкою на обличчі та на румунській мові сказала, що вона не готова відповісти на це запитання, тому як вчила мову вдома з бабцьою. Тіну сказав біне і вона передала мікрофон далі (тобто виходить що йому якби все одно, що ви відповісте, головне щоб ви розуміли що вас питають та могли відповісти). Все йшло добре, аж поки мікрофон не дійшов до якогось чоловіка який переплутав слова присяги, Тіну запитав чи той знає мову, чоловік відповів так, а наступне запитання було назвати три причини для чого йому громадянство і тут ми почули тільки тишу. ТІну повторив запитання він промовчав, Тіну сказав охоронцю забрати паспорт, щоб анулювати справу. Далі знову все йшло добре, аж поки черга не дійшла до молодого хлопця який трохи запнувся Тіну знову задав питання про три причини і знову тиша він повторив, знову тиша, а далі фраза «пашапортул» і все (потім я бачив як цей молодик пробував просити, щоб не відмовляли, він досить непогано знав румунську, але чим все закінчилось я не знаю). Що стосується мене особисто, то на моє проголошення присяги Тіну навіть не звернув уваги, в цей час він повернувся до домни та щось їй говорив, я прочитав все без запинань та передав мікрофон (взагалі під час проголошення присяг він то дивився в телефон, то щось говорив домні, проте вловлював якщо хтось погано читав та задав питання, проте були випадки непевного прочитання на які Тіну просто не звернув уваги) . Далі Тіну всіх привітав, та пішов з зали.

На цьому ніби все, єдине що хочеться додати від себе, все ж хотілось щоб день присяги був святковим днем і це дійство проходило як свято, а не так як екзамен в школі.

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение юстина » 14 мар 2018, 13:14

kolja писал(а):
14 мар 2018, 08:15
юстина писал(а):
14 мар 2018, 07:56


Вы мало даёте информации. Гражданство и т. д. Можно расписаться у нас, потом через консульство сделать рум. свидетельство.
Тобто можна росписатися як українець. Чи заїхати як румин і по румунському паспорту з нею росписатися в Україні?
Если ваша супруга украинка, то не морочьте голову себе. Распишитесь в Украине-в крупных городах занимает один день, подайте документы в консульство и получите соб. И никаких проблем.

Crew
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 14 мар 2018, 14:31

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Crew » 14 мар 2018, 14:37

Добрый день !
Подскажите пожалуйста подал на СОР в Бухаресте 2 окно.
Кто подскажет электронную почту куда можна написать о готовности СОР.
Спасибо
Ответить