BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

VWalt
Зацікавлений
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 25 июл 2016, 22:47
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 93 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение VWalt » 16 мар 2018, 15:01

Кстати, те, у кого присяга 27 марта 2018 - в этом году исполняется ровно 100 лет с момента объединения Бессарабии - Centenarul Roșu. Т.к в 1918г. 27 марта - Бессарабия присоединилась к Румынии. Мало ли - могут прозвучать вопросы от Тину. Он любитель истории.
( la 27 martie 1918 - acum 100 de ani - Basarabia s-a unit cu Romania. Basarabia a devenit teritoriul Romаniei.)

*О.Ф.

Bomber148
Новачок
Сообщения: 29
Зарегистрирован: 09 мар 2018, 07:42
Благодарил (а): 18 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Bomber148 » 16 мар 2018, 15:30

Кто подскажет - в Бухарест по био паспорту ехать что еще нужно делать (стразовку, сумму денег)? Спасибо
Аватара пользователя

Декстер
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 26 фев 2018, 16:33
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Декстер » 16 мар 2018, 15:47

romcit писал(а):
16 мар 2018, 14:58
Декстер писал(а):
15 мар 2018, 21:51
сьогодні був в консульстві-забрав запрошення на присягу))29,07
тож-
цікавить репетитор в Чернівцях.діліться контактами!
А коли ви подавалися?
08.2016
все что не делается-к лучшему...

Swebi
Новачок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 27 фев 2018, 09:12
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Swebi » 16 мар 2018, 16:53

Буду їхати на присягу 02.04.18. Присяга на 03.04.18. Маю 2 місця по 300 грн. В одну сторону. Назад вертатися не буду. Кого цікавить пишіть.

zauka759
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 16 мар 2018, 16:38

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение zauka759 » 16 мар 2018, 16:57

Доброго дня! У мене таке питання до ВОВА РО в мене є рум. паспорт я розлучена, і я хочу на дочку получити рум. документи, дочці 12 років. Що для цього потрібно. Чи потрібно дозвіл від батька дитини.
Аватара пользователя

Manele
Новачок
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 16 мар 2018, 18:59
Благодарил (а): 29 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Manele » 16 мар 2018, 19:09

Salut . За скільки часу можна зробити отой тимчасовий паспорт на рік ( через адвокатів або самому це не принципово ) ? Це його можна на основі сертифіката про громадянство зробити чи треба СОР найперше все таки робити ? Ну щоб вже був паспорт для поїздок вже і можна було спокійно занятися СОРами СОБами, приписками , возєднаннями сімї , авто-правами і тд.

І таке питання , на дитину неповнолітню треба брати на присягу теж якісь документи ? Свідоство про народження, фотографії ?

Які документи треба брати на присягу , перелічу чи нічого не пропустив - 2 паспорти внутрішній та закордонний , 2 фото як на візу , 2 фото як на паспорт ( 3.5 на 4.5 ) . Свідоцтво про народження своє і дитини . Податковий код . Номерок справи що дали після здачі документів . Щось ще ?

Mersi .
Sunt aici sa uit de tine ( Tinu ) sa ma pierd departe in multime* . :D
Is a wrong answer if they'll ask you - *why are u here today.* *hi*
Аватара пользователя

mihail
забанений
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 17 авг 2017, 10:11
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение mihail » 16 мар 2018, 19:33

Trust писал(а):
09 фев 2018, 11:27
Доброго дня всім. Хто може роз`яснити, отримав ось таке повідомлення від ANC по одній справі: Cererea dvs. nr. 2***/RD/2015 a fost avizată negativ de către Comisia pentru Cetățenie și a fost inclusă pe Ordinul președintelui Autorității Naționale pentru Cetățenie nr. 1***/P/20.10.2016. Prin urmare, cererea dvs. a fost respinsă. Я так розумію, що справу відхили, але є якийсь наказ. Це наказ про те що справа відхилена? Що можна зробити у цьому випадку?
переподоваетес толко смотрите чтоб корневые документы были индентичны
Аватара пользователя

Manele
Новачок
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 16 мар 2018, 18:59
Благодарил (а): 29 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Manele » 16 мар 2018, 21:00

О дочитався що треба біометричний паспорт дитини . А якщо часу нема на нього в мій біометричний паспорт фото дитини зараз можуть велеїти в паспортному столі ?
Sunt aici sa uit de tine ( Tinu ) sa ma pierd departe in multime* . :D
Is a wrong answer if they'll ask you - *why are u here today.* *hi*

Viktor5
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 15 мар 2018, 16:00
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Viktor5 » 16 мар 2018, 21:01

Manele писал(а):
16 мар 2018, 19:09
Salut . За скільки часу можна зробити отой тимчасовий паспорт на рік ( через адвокатів або самому це не принципово ) ? Це його можна на основі сертифіката про громадянство зробити чи треба СОР найперше все таки робити ? Ну щоб вже був паспорт для поїздок вже і можна було спокійно занятися СОРами СОБами, приписками , возєднаннями сімї , авто-правами і тд.

І таке питання , на дитину неповнолітню треба брати на присягу теж якісь документи ? Свідоство про народження, фотографії ?

Які документи треба брати на присягу , перелічу чи нічого не пропустив - 2 паспорти внутрішній та закордонний , 2 фото як на візу , 2 фото як на паспорт ( 3.5 на 4.5 ) . Свідоцтво про народження своє і дитини . Податковий код . Номерок справи що дали після здачі документів . Щось ще ?

Mersi .
Ви вже записались на присягу?
Я брав з собою два фото, потрібно обрізати, Закордонний паспорт, і запрошення на присягу.
Аватара пользователя

Manele
Новачок
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 16 мар 2018, 18:59
Благодарил (а): 29 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Manele » 16 мар 2018, 21:15

Viktor5
Дякую. Так , на днях їду , я фото набрав багато бо там вони всі різні ( на візу на паспорт з плечима без ітд. не знаю які точно потрібні ) . А от з дитиною провтикав трохи , треба було раніще закордонний біометричний для дитини робити, тепер вже запізно .
Цікаво а якщо запрошення не має на руках ? Забув там сам чи в адвоката не взяв - то що не впустять хіба по паспорту ? Я ж в списках в них маю бути внесений на той день ...

ps Ви може десь недавно здавали ? Там шеф і далі всіх мамалигою валить і причинами для громадянства ?
Sunt aici sa uit de tine ( Tinu ) sa ma pierd departe in multime* . :D
Is a wrong answer if they'll ask you - *why are u here today.* *hi*
Ответить