BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Правила форума
О пересечении границы с румынским паспортом пишем >>ЗДЕСЬ
О Документах пишем >>ЗДЕСЬ
Все о выезде в Англию, Германию, Италию и тд. пишем >>ЗДЕСЬ

юстина
Активіст
Благодарил (а): 49 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение юстина » 18 мар 2018, 23:24

Antalisius писал(а):
18 мар 2018, 22:25
юстина писал(а):
18 мар 2018, 22:15

В пятницу при мне записали на июль.
Підкажіть ще будь-ласка про що запитують, де саме записують і т. д.
Дякую дуже.
Честно говоря, я не прислушивалась, что спрашивают. Но удивило, что раньше записывали по средам, а теперь каждый день. Где родился спрашивали, где прописан.

яцикдіма
Новачок
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение яцикдіма » 19 мар 2018, 09:22

Добрий день знавці по документам. Що питають при подачі док. на СОР ? що саме якщо так?! велике дякую за відповідь! Чи можуть лишити сертифіката при не досить хорошому рівні знання мови ?? дякую!

Відправлено через 58 секунд:
Добрий день знавці по документам. Що питають при подачі док. на СОР ? що саме якщо так?! велике дякую за відповідь! Чи можуть лишити сертифіката при не досить хорошому рівні знання мови ?? дякую!

Олександр
Новачок
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение Олександр » 19 мар 2018, 09:30

Нічого не питають. Сертифіката не позбовляють.

Olexii 75
Активіст
Благодарил (а): 38 раз

Сообщение Olexii 75 » 19 мар 2018, 09:46

яцикдіма писал(а):
19 мар 2018, 09:23

Відправлено через 58 секунд:
У меня спрашивали . Кто был румыном ? По чьей линии был дед ? Где проживал ?
Ну и по Вашим данным уточнения всякие . Ничего сложного .
Сертификат не заберет никто .

Тетианна
Зацікавлений
Благодарил (а): 11 раз

Сообщение Тетианна » 19 мар 2018, 10:25

Олександр писал(а):
19 мар 2018, 09:30
Нічого не питають. Сертифіката не позбовляють.
Доброго дня,про яке консульство іде мова?

Kristina97245
Новачок

Сообщение Kristina97245 » 19 мар 2018, 10:48

Доброго дня всім, підскажіть мені будь ласка бюро перекладів, яке може перевести документи для свідоцтва про народження для київського посольства, дякую .

яцикдіма
Новачок
Благодарил (а): 3 раза

Сообщение яцикдіма » 19 мар 2018, 12:17

це не консульство. А це якщо подаватись у Румунії десь близько за границею ( сучава ) і взігалі в Румунії - чи питають щось при подачі на СОР ??
дякую, щоб підготуватись .

Іра
Новачок

Сообщение Іра » 19 мар 2018, 12:46

Добрий день! Цікавить питання по СОР та СОБ. Які документи для цього потрібні, щоб їх виробити. Де потрібно подавати такі документи. Я на даний момент проживаю в Чернівцях, але прописка прикріплена до Київського консульства. Я можу ці документи подати тут в Чернівцях, чи потрібно десь в іншому місці їх подавати? Дякую!

Sonigen
Зацікавлений
Благодарил (а): 4 раза

Сообщение Sonigen » 19 мар 2018, 13:15

Іра писал(а):
19 мар 2018, 12:46
Добрий день! Цікавить питання по СОР та СОБ. Які документи для цього потрібні, щоб їх виробити. Де потрібно подавати такі документи. Я на даний момент проживаю в Чернівцях, але прописка прикріплена до Київського консульства. Я можу ці документи подати тут в Чернівцях, чи потрібно десь в іншому місці їх подавати? Дякую!
Документи подаються за місцем прописки. На даний момент по відгукам форумчан більш лояльніше і більш швидше працює київське консульство. Перелік документів для Чернівецького консульства більший ніж для Київського і придираються більше.

sergey74
Активіст
Благодарил (а): 45 раз

Сообщение sergey74 » 19 мар 2018, 13:18

Обновили стадиу досар.
Ответить