BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

УкраїнкаЯ
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 10 май 2017, 16:16
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение УкраїнкаЯ » 21 мар 2018, 23:57

Sonigen писал(а):
20 мар 2018, 12:30
Kornuta писал(а):
20 мар 2018, 09:25


Мене теж цікавить це запитання.Якось раніше на форумі хтось надсилав приклад надсилаємого листа із запитом до Бухаресту чи готові документи подані на СОР,але я вже перелопатила купу сторінок назад і знайти не можу.Якщо не важко і хтось знає як написати,то прошу допомогти!!!Дякую всім зарання.
Це лист звернення в консульство, можете трохи переробити.

Stimate reprezentanți Consulatului,

mă cheamă XXXXXX XXXX. Pe data de XX.XX.XX am avut o programare pentru inscrieria certificatului de naștere.
Aș fi foarte recunoscătoră dacă ați putea să mă informați dacă certificatul este deja eliberat. Vă mulțumesc mult!

Cu știma,
XXxx XXXX

Підкажіть, будь ласка, куди писати, якщо подавалася в Бухаресті на СОР і СОБ?

Lcd
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 23 мар 2017, 21:29
Благодарил (а): 10 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Lcd » 22 мар 2018, 06:58

підскажіть будь-ласка.подали на сор та соб у Чернівцях(я та жінка у неї вписана дитина 9 років).жінці дали сор,а у мене у свідоцтві (ще 1979р батько ДМИТРИЙ а всюди Дмитро тепер).вибрав з рацу нове свідоцтво ,перевів,все вже грає-всі доки правельні.Регеструюсь на сайті екоконсулат.Приходить відповідь:Bună ziua, dosarul dumnneavoastră nu poate fi inscris la Consulatul din Cernăuţi pentru că oficiul consular nu are competeneţe legale în recunoaşterea schimbării (транслейт:ваш файл не может быть зарегистрирован в консульстве в Черновцах, потому что консульское учреждение не имеет юридической компетенции признать изменение) та дали сайт звертатись:www.starecivila.ro .це в звязку з новым законом,чи що.А мені ще сор та соб треба(що з дитиною робити).Підскажіть куди їхати,що робити.дякую

Олександр
Новачок
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 14 дек 2017, 20:19
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 8 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Олександр » 22 мар 2018, 07:26

Lcd писал(а):
21 мар 2018, 21:39
Два місяця.позвонили з посольства.

Відправлено через 8 хвилин 30 секунд:
Олександр писал(а):
21 мар 2018, 20:13
Доброго вечора. підскажіть будь ласка я заповнюю на econsulat.ro заявку на отримання свідоцтва про шлюб але щось після того як все заповнив але дальше вибиває помилку таку що треба заповнити поля які не заповненні хто може допомогти. Буду дуже вдячний
Верніться на один клік і подивіться що недописано.Можливо фотки треба pdf не великі за обьємом 2гб
Я зупинився на другому шагу до завантаження документов навіть не діцшов

Lcd
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 23 мар 2017, 21:29
Благодарил (а): 10 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Lcd » 22 мар 2018, 08:51

підскажіть будь-ласка.подали на сор та соб у Чернівцях(я та жінка у неї вписана дитина 9 років).жінці дали сор,а у мене у свідоцтві (ще 1979р батько ДМИТРИЙ а всюди Дмитро тепер).вибрав з рацу нове свідоцтво ,перевів,все вже грає-всі доки правельні.Регеструюсь на сайті екоконсулат.Приходить відповідь: ваш файл не может быть зарегистрирован в консульстве в Черновцах, потому что консульское учреждение не имеет законных полномочий признать изменение имени вашего отца в Дмитро в украинских актах в Думитру в Свидетельстве о гражданстве Румынии. Для всех этих формальностей вы должны обратиться в мэрию Сектора 1 Бухареста, Департамент гражданского состояния. Для получения дополнительной информации посетите веб-сайт www. starecivila1.ro.це в звязку з новым законом,чи що.А мені ще сор та соб треба(що з дитиною робити).Підскажіть куди їхати,що робити.дякую

Відправлено через 4 хвилини 2 секунди:
Олександр писал(а):
22 мар 2018, 07:26
Lcd писал(а):
21 мар 2018, 21:39
Два місяця.позвонили з посольства.

Відправлено через 8 хвилин 30 секунд:


Верніться на один клік і подивіться що недописано.Можливо фотки треба pdf не великі за обьємом 2гб
Я зупинився на другому шагу до завантаження документов навіть не діцшов
треба бачити де в якій графі червоне.або хоч напишіть.можите прикрити фамілію вішліть у лічку.чим зможу.

Ігор1
Новачок
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 19 сен 2017, 14:28
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ігор1 » 22 мар 2018, 09:48

Доброго дня всім! Хто їде на присягу на 03.04.18., складемо компанію туди і назад (за гроші), нас 2-є. Пишіть в лічку.

Відправлено через 9 хвилин 18 секунд:
Lcd писал(а):
22 мар 2018, 06:58
підскажіть будь-ласка.подали на сор та соб у Чернівцях(я та жінка у неї вписана дитина 9 років).жінці дали сор,а у мене у свідоцтві (ще 1979р батько ДМИТРИЙ а всюди Дмитро тепер).вибрав з рацу нове свідоцтво ,перевів,все вже грає-всі доки правельні.Регеструюсь на сайті екоконсулат.Приходить відповідь:Bună ziua, dosarul dumnneavoastră nu poate fi inscris la Consulatul din Cernăuţi pentru că oficiul consular nu are competeneţe legale în recunoaşterea schimbării (транслейт:ваш файл не может быть зарегистрирован в консульстве в Черновцах, потому что консульское учреждение не имеет юридической компетенции признать изменение) та дали сайт звертатись:www.starecivila.ro .це в звязку з новым законом,чи що.А мені ще сор та соб треба(що з дитиною робити).Підскажіть куди їхати,що робити.дякую
Це вони Вас так відфутболюють, їм цікаво щоб не було розбіжностей в написанні та вимовленні імен та прізвищ. До прикладу, якщо в укр док написано Олександр то і переклад на рум всюди однаковий (особливо в сертифікаті) має бути Olexandr, а не на рум лад - Alexandru. Тут або доказати їм, чому так а не інакше або подавати в Румуніі. Там на це не звертають увагу.

romano75
Новачок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 22 июл 2016, 19:23
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение romano75 » 22 мар 2018, 10:32

Добридень! Я хочу отримати румунське громадянство по діду. Моєму батькові у відділу рагс видали дублікат свідоцтва про нарождення, у якому немає відомостей про місце нарождення (країна, область, місто/село і т.д), тільки дата нарождення та ПІБ, відомостей про громадянство батьків також немає. Чи потрібно мені вносити зміні до запису акту цивільного стану про народження батька для того, щоб отримати його свідоцтво про нарождення з повними відомостями чи, якщо я буду подаватися по діду, з цим не варто заморочуватись. Дякую.

Antalisius
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 07 фев 2018, 11:38
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Antalisius » 22 мар 2018, 11:55

Доброго дня ! Хочу записатися на присягу в Київському консульстві, там можна розмовляти з ними на російській чи тільки на румунській мові ??? Що при записі вони можуть запитуватися ??? Дякую.

ZloStyle
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 19:34
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение ZloStyle » 22 мар 2018, 12:25

Народ, багато хто питає, але відповіді я так і не побачив. Як перевірити чи готовий СОР? подавав в Бухаресті, куди писати лист? і який зміст листа має бути? Посередники чи хто не будь, дайте відповідь.

gena28
Новачок
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 22 июн 2017, 12:42
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение gena28 » 22 мар 2018, 12:31

ZloStyle писал(а):
22 мар 2018, 12:25
Народ, багато хто питає, але відповіді я так і не побачив. Як перевірити чи готовий СОР? подавав в Бухаресті, куди писати лист? і який зміст листа має бути? Посередники чи хто не будь, дайте відповідь.
В Бухаресте (по крайней мере в секторе 1) такую информацию не предоставляют по имейл. Единственный вариант дать посреднику копию довады, он в день выдачи подойдет и уточнит готов ли СОР.

ZloStyle
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 19:34
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение ZloStyle » 22 мар 2018, 12:32

gena28 писал(а):
22 мар 2018, 12:31
ZloStyle писал(а):
22 мар 2018, 12:25
Народ, багато хто питає, але відповіді я так і не побачив. Як перевірити чи готовий СОР? подавав в Бухаресті, куди писати лист? і який зміст листа має бути? Посередники чи хто не будь, дайте відповідь.
В Бухаресте (по крайней мере в секторе 1) такую информацию не предоставляют по имейл. Единственный вариант дать посреднику копию довады, он в день выдачи подойдет и уточнит готов ли СОР.
Спасибо Вам.
Ответить