BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Аватара пользователя

mihail
забанений
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 17 авг 2017, 10:11
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение mihail » 22 мар 2018, 17:36

спросит у него *balabol*

barta72
Новачок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 08 мар 2017, 16:24
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение barta72 » 22 мар 2018, 17:54

BOBA-PO писал(а):
21 мар 2018, 21:14
Добрый вечер, есть решения безстрессовой - 100% сдачи присяги . Дорого!
Привіт! Хотілось би знати наскільки дорого. Дайте інфу в приват, будь-ласка.

Mia
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 12 мар 2018, 18:30
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mia » 22 мар 2018, 18:02

Знавці підкажіть будь ласка в якому секторі в Бухаресті не потрібно записуватися на подачу СОР онлайн, а можна податися в порядку живої черги?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 22 мар 2018, 18:08

Kornuta писал(а):
22 мар 2018, 13:53
ZloStyle писал(а):
22 мар 2018, 12:25
Народ, багато хто питає, але відповіді я так і не побачив. Як перевірити чи готовий СОР? подавав в Бухаресті, куди писати лист? і який зміст листа має бути? Посередники чи хто не будь, дайте відповідь.
Stimate reprezentanți Consulatului,

mă cheamă XXXXXX XXXX. Pe data de XX.XX.XX am avut o programare pentru inscrieria certificatului de naștere.
Aș fi foarte recunoscătoră dacă ați putea să mă informați dacă certificatul este deja eliberat. Vă mulțumesc mult!

Cu știma,
XXxx XXXX Ось такий запит потрібно написати на емейл ,а от як той емейл знайти-це вже важке запитання.Пишу тут уже декілька разів запитання і так ніхто і не відповідає,,,,,видно ті хто його знає,не хоче писати,бо їм не вигідно давати таку інформацію,вигідніше за неї взяти гроші,щоб замість вас перевірити,ніж дати вам її на шару.Я взагалі замітила,що тут неохоче дають корисні поради,за які можуть отримати гроші.....то на фіга тоді цей форум здався???
Цей вищевказаний запит, який потрібно написати на емейл - мій і я радо з ним поділилась тут на форумі.
А протягом свого року очікування для себе найшла море інформації від інших користувачів, так що вважаю Ви перебільшуєте. Форум корисний, учасники діляться одне з одним дійсно корисними порадами, а щодо адвокатів та посередників - зрозуміле діло, вони вам свій хліб віддавати не будуть. Завдяки цьому форуму пройшла майже весь шлях сама. Мої знайомі теж.

Щодо цього запиту. Я його писала на емейл консульства, де подавалась. На форумі його викладали вже неодноразово. Якщо подача була в Бухаресті і т.д, то писати напряму можливості туди немає.

Відправлено через 2 хвилини 29 секунд:
Karmen писал(а):
22 мар 2018, 16:47
Доброго дня, форумчани, як дізнатися, коли адвокат мене записав на присягу.
Він має дати лист із запрошенням, де буде стояти дата та година. Втім на годину особливо не слід орієнтуватись
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

gheo_ua
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 15 мар 2018, 18:58
Откуда: Черновцы
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение gheo_ua » 22 мар 2018, 18:11

тильки через посередника и за гроши в живии черги

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 22 мар 2018, 19:05

Crew писал(а):
22 мар 2018, 16:44
Kornuta писал(а):
22 мар 2018, 13:53


Stimate reprezentanți Consulatului,

mă cheamă XXXXXX XXXX. Pe data de XX.XX.XX am avut o programare pentru inscrieria certificatului de naștere.
Aș fi foarte recunoscătoră dacă ați putea să mă informați dacă certificatul este deja eliberat. Vă mulțumesc mult!

Cu știma,
XXxx XXXX Ось такий запит потрібно написати на емейл ,а от як той емейл знайти-це вже важке запитання.Пишу тут уже декілька разів запитання і так ніхто і не відповідає,,,,,видно ті хто його знає,не хоче писати,бо їм не вигідно давати таку інформацію,вигідніше за неї взяти гроші,щоб замість вас перевірити,ніж дати вам її на шару.Я взагалі замітила,що тут неохоче дають корисні поради,за які можуть отримати гроші.....то на фіга тоді цей форум здався???
tel:+40(21)2520274 Можете позвонить по этому номеру в Бухарест и узнать нужную вам информацию о СОР
Большое спасибо!Так придется сделать......и вообще,начав эпопею-румынский паспорт-я поняла,что пока сам себе не проложишь дорожку во все инстанции,никто и ничем не поможет,только и пытаются все отиметь какую-то выгоду.Еще раз спасибо за телефон!

Medson
Зацікавлений
Сообщения: 56
Зарегистрирован: 16 фев 2018, 13:20
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 25 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Medson » 22 мар 2018, 19:10

Таки да.

Mignonne
Зацікавлений
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 13:48
Благодарил (а): 18 раз
Поблагодарили: 31 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mignonne » 22 мар 2018, 19:24

Karmen писал(а):
22 мар 2018, 16:47
Доброго дня, форумчани, як дізнатися, коли адвокат мене записав на присягу.
Доброго дня. Адвокат повинен вам відіслати запрошення, коли з‘явитись на присягу. А от коли він вас записав - тільки йому відомо...
[/quote]
Последний раз редактировалось Mignonne 22 мар 2018, 19:37, всего редактировалось 2 раза.

Mia
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 12 мар 2018, 18:30
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mia » 22 мар 2018, 19:36

gheo_ua писал(а):
22 мар 2018, 18:11
тильки через посередника и за гроши в живии черги
Можете когось порекомендувати?

яцикдіма
Новачок
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 26 янв 2018, 13:42
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение яцикдіма » 22 мар 2018, 19:45

на подачу СОР потрібні переводи свідоцтв батьків ???
Ответить