BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Vitalic
Новачок
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 25 янв 2018, 20:56
Благодарил (а): 29 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vitalic » 04 апр 2018, 10:09

При наявності румунського закордонного паспорта в Канаді я можу перебувати лише як турист,чи як у Европі та Англіі маю право на легальну роботу?

Mignonne
Зацікавлений
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 13:48
Благодарил (а): 18 раз
Поблагодарили: 31 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mignonne » 04 апр 2018, 10:47

Vitalic писал(а):
04 апр 2018, 10:09
При наявності румунського закордонного паспорта в Канаді я можу перебувати лише як турист,чи як у Европі та Англіі маю право на легальну роботу?
Як турист. Та ще невідомо, чи довго триватиме безвізовий режим між Канадою і Румунією:
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2 ... munii.html

Daniel
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 05 май 2016, 12:05
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Daniel » 04 апр 2018, 11:08

Добрый день! Я получил румынское гражданство, как и все, через присягу и т.д. Моя девушка может получить паспорт через брак со мной? Как происходит этот процесс, через замужество?

SER1984
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 05 июн 2017, 18:39
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение SER1984 » 04 апр 2018, 11:59

Всім привіт.Ось і я вже накінець то отримав свій сертифікат вчора на присязі.Як тут вже вище писали,то здали абсллютно всі!!!!Слава Авету!!!Тіну взагалі не бачив,про що навіть і не жалію.Нов хау є те,що на вчорашній присязі була комісія,яка перевіряла всі паспорти,через двійників так званих,так що тепер ці варіанти ні зким не пройдуть.Бачив після зачитання всіх людей на 3 захід,залишилася група людей десь 15-20 чол.з черере з чернівців,та кишинева які не були в списках в АНС.Подальша доля їх мені не відома але їх насправді шкода,бо вони вчора б 100% здали,а так хто знає як далі.Загалом мій 2 захід 145 чол з Чернвців і десь 5 чол Франківськ.4 чол замість жур се фіу,вимовляли щось інше,напевне через свою віру.А так все супер.Велике спасибі форому за всю інформацію,яку я для себе брав...І ВСІМ УСПІХУ У ВСІХ ВАШИХ ПОЧИНАННЯХ!!!

Ігор1
Новачок
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 19 сен 2017, 14:28
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ігор1 » 04 апр 2018, 13:07

asin писал(а):
04 апр 2018, 07:20
Orgk писал(а):
03 апр 2018, 12:08


Сколько стоит такая виза и какие для нее нужны

в румынии в нотариусе можно заверит копию сертифеката.стоить 30-40 лей при выезде с румынии показываешь с паспортом.и легально выезжаешь в понедельник человек выезжал без проблем
Если заезжали по сертификату и оставили его в Румынии для изготовления доков, то выехать можете без серитфиката, проблем не будет, погранцы ничего не спрашивают. Проверено лично.

Відправлено через 3 хвилини 8 секунд:
SER1984 писал(а):
04 апр 2018, 11:59
Всім привіт.Ось і я вже накінець то отримав свій сертифікат вчора на присязі.Як тут вже вище писали,то здали абсллютно всі!!!!Слава Авету!!!Тіну взагалі не бачив,про що навіть і не жалію.Нов хау є те,що на вчорашній присязі була комісія,яка перевіряла всі паспорти,через двійників так званих,так що тепер ці варіанти ні зким не пройдуть.Бачив після зачитання всіх людей на 3 захід,залишилася група людей десь 15-20 чол.з черере з чернівців,та кишинева які не були в списках в АНС.Подальша доля їх мені не відома але їх насправді шкода,бо вони вчора б 100% здали,а так хто знає як далі.Загалом мій 2 захід 145 чол з Чернвців і десь 5 чол Франківськ.4 чол замість жур се фіу,вимовляли щось інше,напевне через свою віру.А так все супер.Велике спасибі форому за всю інформацію,яку я для себе брав...І ВСІМ УСПІХУ У ВСІХ ВАШИХ ПОЧИНАННЯХ!!!
Ті люди, яких не було в списках потім зайшли з 3-м заходом. Але тенденція якась вже створилась останнім часом

Відправлено через 3 хвилини 47 секунд:
Вчора подавав на СОР, СОБ в 4 секторі. Домна, яка приймала доки разом із доками забрала оригінали сертифікатів. Каже, що така практика тепер існує останні 2 тижні. Пояснила тим, що багато випадків підробок було і прийняли таке рішення.
Хтось в курсі цієї новини?

Олександр
Новачок
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 14 дек 2017, 20:19
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 8 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Олександр » 04 апр 2018, 14:16

Доброго дня Вова ро. хотів дізнатися скільки хоштують Ваши послуги по отриманню Булетіна, обмін українського водійського посвідчення на румунське водійське посвідчення водія, та закордоний паспорт.

Swebi
Новачок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 27 фев 2018, 09:12
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Swebi » 04 апр 2018, 16:20

Доброго дня. Вчора прочитав присягу та отримав сертифікат. Був у 2 заході. Всі з чернівців та області та 3 івано-франківців. Нічого не питали. Був віцепризидент, який терпів все докінця як мужик. Багато хто з дівчат читали девотат а не девотате. Хлопиць якийсь з перших читав присягу 6 чи 7 раз і всеріано не вийшло але його теж пропустили. Приїхав на день раніше. Засилився в хостел pura vida. Він за рогом від анч. Раджу всім, є багато плюсів: він недалеко, персонал розмовляє українською, не ломаною а ніби з чернівців, ціна в 8 євро порадувала.
Писали багато за туалет в метро. Одразу біля метро є підземна стоянка університецької площі. Вона працює 24 години. Туди можна спуститися без будь яких проблем і там є безкоштовний туалет. Також там можна залишити машину ціна 40 лей за 24 години ( ніби багато але в циган на подвірї неподалік така сама ціна.). Всіх вітаю хто був на присязі.
Раджу не відходити від анч після зачитання списків так як охоронець після першого заходу сказав що 2 буде читати в 12 а почав читати в 11 і були такі що не встигли. Дякую за увагу.
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sem1309 » 04 апр 2018, 20:37

Daniel писал(а):
04 апр 2018, 11:08
Добрый день! Я получил румынское гражданство, как и все, через присягу и т.д. Моя девушка может получить паспорт через брак со мной? Как происходит этот процесс, через замужество?
Не може, їй потрібно проходити все, що й Ви пройшли з нуля. Але вона може отримати візу за возз'єднанням сім'ї будь де в Європі.

Olexii 75
Активіст
Сообщения: 207
Зарегистрирован: 25 ноя 2017, 06:50
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 55 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Olexii 75 » 04 апр 2018, 20:47

sem1309 писал(а):
04 апр 2018, 20:37
Daniel писал(а):
04 апр 2018, 11:08
Добрый день! Я получил румынское гражданство, как и все, через присягу и т.д. Моя девушка может получить паспорт через брак со мной? Как происходит этот процесс, через замужество?
Не може, їй потрібно проходити все, що й Ви пройшли з нуля. Але вона може отримати візу за возз'єднанням сім'ї будь де в Європі.
Нужно ли делать СОБ румынский или в той стране , где будешь перевести украинский ?
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sem1309 » 04 апр 2018, 21:45

Olexii 75 писал(а):
04 апр 2018, 20:47
sem1309 писал(а):
04 апр 2018, 20:37


Не може, їй потрібно проходити все, що й Ви пройшли з нуля. Але вона може отримати візу за возз'єднанням сім'ї будь де в Європі.
Нужно ли делать СОБ румынский или в той стране , где будешь перевести украинский ?
Достатньо перевести і зробити апостиль з українського свідоцтва, але на майбутнє, все ж зробіть румунське свідоцтво про шлюб, бо коли прийде час міняти паспорт, то все рівно будете змушені це робити.
Ответить