BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Olexii 75
Активіст
Сообщения: 207
Зарегистрирован: 25 ноя 2017, 06:50
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 55 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Olexii 75 » 12 апр 2018, 15:32

Кто знает , если женился когда ждал получения загранпаспорта румынского? Но хочу ехать в Италию , нужно ли для воссоединения
семьи там делать СОБ румынский или достаточно перевести на Итальянский укр. СОБ и заверить его ?

Vasya1234789
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 14 ноя 2017, 18:21
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vasya1234789 » 12 апр 2018, 19:17

Добрий день, скажіть будь ласка:
1) Чи можу я сам зробити румунський закордонний біометричний паспорт( без посередників і т.д.) ?
2) Чи потрібно для цього проходити онлайн реєстрацію?
3) Де краще робити в Сучаві чи в Бухаресті ?

Nata-farmasi
Новачок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 06 фев 2018, 21:10
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Nata-farmasi » 12 апр 2018, 19:45

Доброго дня. Підскажіть хто знає. Чекаю на присягу, здавала документи 2 роки тому на одне прізвище а зараз вийшла заміж і поміняла призвище. Що потрібно з собою мати на присязі?

Vasya1234789
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 14 ноя 2017, 18:21
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vasya1234789 » 12 апр 2018, 20:01

Добрий день, скажіть будь ласка що з цього переліку означає - румунський закордонний біометричний паспорт (на 5 років) ?
paşaport simplu electronic
paşaport simplu temporar
paşaport simplu electronic + paşaport simplu temporar
paşaport electronic - CRDS
paşaport temporar - CRDS
paşaport simplu electronic - CRDS + paşaport simplu temporar CRDS

Дякую за відповідь.

lover
Активіст
Сообщения: 170
Зарегистрирован: 26 авг 2017, 12:03
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 49 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение lover » 12 апр 2018, 20:14

Vasya1234789 писал(а):
12 апр 2018, 19:17
Добрий день, скажіть будь ласка:
1) Чи можу я сам зробити румунський закордонний біометричний паспорт( без посередників і т.д.) ?
2) Чи потрібно для цього проходити онлайн реєстрацію?
3) Де краще робити в Сучаві чи в Бухаресті ?
звісно ж можете.так потрібно.дуже проста.в гуглі зибаваете econsulat.ro і далі користуетесь перекладачем. я так думаю потрібно хоча б трохи знати мову.
краще в сучаві так як кататись в бухарест накладно..якщо ви звісно не живете в болгарії

Відправлено через 10 хвилин 24 секунди:
Vasya1234789 писал(а):
12 апр 2018, 20:01
Добрий день, скажіть будь ласка що з цього переліку означає - румунський закордонний біометричний паспорт (на 5 років) ?
paşaport simplu electronic
paşaport simplu temporar
paşaport simplu electronic + paşaport simplu temporar
paşaport electronic - CRDS
paşaport temporar - CRDS
paşaport simplu electronic - CRDS + paşaport simplu temporar CRDS

Дякую за відповідь.
сорі неправильну підсказку вам дав
от силочка
http://epasapoarte.ro/
simplu electronic -5 ani
але врахуйте що вам доведеться пысля подачы документів підти в банк.ви повинні оплатити там і принести чек.

Відправлено через 7 хвилин 14 секунд:
і ще одне сімплу електронік це якщо маєте рум.прописку.якщо ні то paşaport electronic - CRDS

Відправлено через 3 хвилини 33 секунди:
Nata-farmasi писал(а):
12 апр 2018, 19:45
Доброго дня. Підскажіть хто знає. Чекаю на присягу, здавала документи 2 роки тому на одне прізвище а зараз вийшла заміж і поміняла призвище. Що потрібно з собою мати на присязі?
крім паспорта запрошення і фоток свідоцтво про одруження перекладене на рум і завірене нотаріусом

romcit
Зацікавлений
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 12 май 2017, 22:22
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение romcit » 12 апр 2018, 22:19

Доброго вечора, тут йде мова про різні види наказів. В мене питання,що це означає для мене? Скільки ще чекати ,якщо я подавався 2017 року в лютому під номером 16***?

lover
Активіст
Сообщения: 170
Зарегистрирован: 26 авг 2017, 12:03
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 49 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение lover » 12 апр 2018, 23:17

romcit писал(а):
12 апр 2018, 22:19
Доброго вечора, тут йде мова про різні види наказів. В мене питання,що це означає для мене? Скільки ще чекати ,якщо я подавався 2017 року в лютому під номером 16***?
ну я вас вітаю..ви мене на 10тисяч обігнали...я надіюсь місяця через 4 в приказі появитись..загалом робіть висновки

Відправлено через 1 хвилину 33 секунди:
кстатій...супер новина для тих кому 25+ років і буде робити паспорт загран..
Senatul României a decis: Termenul de valabilitate al pașapoartele românești va fi extins până la 10 ani-термін дії паспорта до 10 років продовженно
http://unimedia.info/stiri/senatul-roma ... ing_widget
можете почитати детальніше

romcit
Зацікавлений
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 12 май 2017, 22:22
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение romcit » 12 апр 2018, 23:21

lover писал(а):
12 апр 2018, 23:19
romcit писал(а):
12 апр 2018, 22:19
Доброго вечора, тут йде мова про різні види наказів. В мене питання,що це означає для мене? Скільки ще чекати ,якщо я подавався 2017 року в лютому під номером 16***?
ну я вас вітаю..ви мене на 10тисяч обігнали...я надіюсь місяця через 4 в приказі появитись..загалом робіть висновки

Відправлено через 1 хвилину 33 секунди:
кстатій...супер новина для тих кому 25+ років і буде робити паспорт загран..
Senatul României a decis: Termenul de valabilitate al pașapoartele românești va fi extins până la 10 ani-термін дії паспорта до 10 років продовженно
http://unimedia.info/stiri/senatul-roma ... ing_widget
можете почитати детальніше
Ви десь 26***? Просто коли лише подав документи на отримання громадянства, казали,що десь через рік буду в приказі. Чому такі затримки? Більше людей стало отримувати паспорти?
Дякую за відповідь)

lover
Активіст
Сообщения: 170
Зарегистрирован: 26 авг 2017, 12:03
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 49 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение lover » 12 апр 2018, 23:26

romcit писал(а):
12 апр 2018, 23:21
lover писал(а):
12 апр 2018, 23:19


ну я вас вітаю..ви мене на 10тисяч обігнали...я надіюсь місяця через 4 в приказі появитись..загалом робіть висновки

Відправлено через 1 хвилину 33 секунди:
кстатій...супер новина для тих кому 25+ років і буде робити паспорт загран..
Senatul României a decis: Termenul de valabilitate al pașapoartele românești va fi extins până la 10 ani-термін дії паспорта до 10 років продовженно
http://unimedia.info/stiri/senatul-roma ... ing_widget
можете почитати детальніше
Ви десь 26***? Просто коли лише подав документи на отримання громадянства, казали,що десь через рік буду в приказі. Чому такі затримки? Більше людей стало отримувати паспорти?
Дякую за відповідь)
27***.от мені так же само казали...через рік на присягу поїдете вже..я думаю тіну пі....з його приходом вони стали повільніше працювати
Аватара пользователя

_vitaliy_123
забанений
Сообщения: 29
Зарегистрирован: 25 окт 2017, 16:48
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение _vitaliy_123 » 13 апр 2018, 07:29

А в мене 22*** і от думаю скільки ще чекати...
Ответить