BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Аватара пользователя

Автор темы
BOBA-PO
Постійний користувач
Сообщения: 1550
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 10:21
Благодарил (а): 86 раз
Поблагодарили: 462 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение BOBA-PO » 30 май 2018, 16:53

Аурел писал(а):
30 май 2018, 16:25
Всем добрый день. Подскажите, как правильно проходить границу Украина-ЕС на своей машине с украинской регистрацией и рум+укр паспортом?
Здравствуйте, я делаю так , нашем техпаспорт + украинский Загранпаспорт обычной без виз , погранцам ЕС тех паспорт ( укр)+ румынский Загранпаспорт биометрия , проблем нет иногда просят зелёную карту показать .

Відправлено через 8 хвилин 39 секунд:
BOBA-PO писал(а):
30 май 2018, 16:53
Аурел писал(а):
30 май 2018, 16:25
Всем добрый день. Подскажите, как правильно проходить границу Украина-ЕС на своей машине с украинской регистрацией и рум+укр паспортом?
Здравствуйте, я делаю так , нашем техпаспорт + украинский Загранпаспорт обычной без виз , погранцам ЕС тех паспорт ( укр)+ румынский Загранпаспорт биометрия , проблем нет иногда просят зелёную карту показать .
Если есть булетин иногда просят водительские удостоверения ( рум) показать , у меня два раза проверяли .
Помощь в получении румынского гражданства. Предоставляю услуги с 2011 года .Безстрессовой - 100% сдачи присяги. Дорого! . Запись на Присягу, оформление СОР - СОБ, организуем прописку в Румынии, подача на загранпаспорт,обмен водительского удостоверения. тел.: +380967132193 (Viber,WhatsApp), +380667857718
• Перечень документов • Образцы документов • Закон о гражданстве

Аурел
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 30 май 2018, 13:52
Благодарил (а): 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Аурел » 30 май 2018, 17:47

BOBA-PO писал(а):
30 май 2018, 17:02
проблем нет иногда просят зелёную карту показать .
Я правильно понимаю, что никого не интересует, что гражданин ЕС делает временный ввоз авто в Таможенный союз? Или это по-другому расценивается?
Аватара пользователя

Автор темы
BOBA-PO
Постійний користувач
Сообщения: 1550
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 10:21
Благодарил (а): 86 раз
Поблагодарили: 462 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение BOBA-PO » 30 май 2018, 18:32

Аурел писал(а):
30 май 2018, 17:47
BOBA-PO писал(а):
30 май 2018, 17:02
проблем нет иногда просят зелёную карту показать .
Я правильно понимаю, что никого не интересует, что гражданин ЕС делает временный ввоз авто в Таможенный союз? Или это по-другому расценивается?
Проблем нет .

Відправлено через 3 хвилини 13 секунд:
Iubesc Romania писал(а):
30 май 2018, 14:38
Есть какая-нибудь информация о вчерашней присяге?
Все спокойно прошло как всегда, пару человек
без сертификатов ушли , остальные счастливы .
Помощь в получении румынского гражданства. Предоставляю услуги с 2011 года .Безстрессовой - 100% сдачи присяги. Дорого! . Запись на Присягу, оформление СОР - СОБ, организуем прописку в Румынии, подача на загранпаспорт,обмен водительского удостоверения. тел.: +380967132193 (Viber,WhatsApp), +380667857718
• Перечень документов • Образцы документов • Закон о гражданстве

cops
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 11 май 2018, 08:57
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение cops » 30 май 2018, 19:23

BOBA-PO писал(а):
30 май 2018, 18:36
Аурел писал(а):
30 май 2018, 17:47

Я правильно понимаю, что никого не интересует, что гражданин ЕС делает временный ввоз авто в Таможенный союз? Или это по-другому расценивается?
Проблем нет .

Відправлено через 3 хвилини 13 секунд:
Iubesc Romania писал(а):
30 май 2018, 14:38
Есть какая-нибудь информация о вчерашней присяге?
Все спокойно прошло как всегда, пару человек
без сертификатов ушли , остальные счастливы .
а среди ваших клиентов есть русские, в этом году получавшие СОР в бухаресте? Какие сроки готовности?
Аватара пользователя

Автор темы
BOBA-PO
Постійний користувач
Сообщения: 1550
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 10:21
Благодарил (а): 86 раз
Поблагодарили: 462 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение BOBA-PO » 30 май 2018, 19:51

cops писал(а):
30 май 2018, 19:23
BOBA-PO писал(а):
30 май 2018, 18:36

Проблем нет .

Відправлено через 3 хвилини 13 секунд:

Все спокойно прошло как всегда, пару человек
без сертификатов ушли , остальные счастливы .
а среди ваших клиентов есть русские, в этом году получавшие СОР в бухаресте? Какие сроки готовности?
есть русские и белорусы , я им делаю СОРы без присутствия за 60 робочех дня.
Помощь в получении румынского гражданства. Предоставляю услуги с 2011 года .Безстрессовой - 100% сдачи присяги. Дорого! . Запись на Присягу, оформление СОР - СОБ, организуем прописку в Румынии, подача на загранпаспорт,обмен водительского удостоверения. тел.: +380967132193 (Viber,WhatsApp), +380667857718
• Перечень документов • Образцы документов • Закон о гражданстве

lover
Активіст
Сообщения: 170
Зарегистрирован: 26 авг 2017, 12:03
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 49 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение lover » 30 май 2018, 22:05

хехей..яу і обіцяв роскажу про подачу на паспорт(біометрія-5 років) в сучаві.людина мала булетін але з пропискою в іншому регіоні румунії.я її зареєстрував на 30 травня.приїхали о 8 годині одразу пішли до цього будинку(страда перту рареш 70)там толпа чоловік 80-100 стояла вже і що саме головне одиниці з них мали онлайн реєстрацію,тобто,вся онлайн реєстрація на місяць вперед забита незрозуміло ким, а людей по факту майже немає..всі інші ідуть порядку живої черги,причому пріорітет мають жителі сучавського жудеца,всі інші жудеци він в доволі жосткому тоні сказав стати назад і чекати кінця черги.тобто якщо ви маєте прописку в сучаві-плюйте на цю онлайн реєстрацію..і навіть якщо в інших жудецах ви маєте всі шанси пройти просто приїдьте пораньше.
Далі про себе..я побачивши що всім видають талончики подумав що і мені потрібно його взяти,але коли підійшов і сказав що я зареєструвався онлайн цей чоловік(п..... ),що стояв і регулював рух мені в категоричному тоні сказав щоб я спускався вниз і чекав своєї години(якщо ви всеж таки зареєструвались онлайн то взагалі не суїтітся..вам не потрібно до цього жирного у.... навіть підходити)..тут я побачив що всі люди стають в іншу чергу(оплата послуги на місці)..якщо зайти через браму на територію цього консульства то повернути направо потрібно до упору і голову наліво там побачите..територія там маленька метрів 20 макс..ну там зорінтуєтесь...далі хвилин 40 стояв знову в черзі...підійшли до вікна-це казначейська служба румунії(я так розумію воно працює тільки до 13:30 чи навіть ще раніше закривається)сказали заплатити за паспорт електронік сімплу на 5 років..вона узяла за це 260 лей і айдішку..дуже швидко видрукувала чек і атіт.
після цього тупо стояли там чекали у 10:35 зайшли були записані на 10:50 сказали знову що запрограмувались онлайн..показали чек..заходите всередину..одразу перед вами чуть чуть справа--градусів 15 стіл де пише робота з публікую підходите..там імена тих хто реєструвався онлайн,відмічаєтесь-ПОПРОСИЛИ БУЛЕТІН,ЧЕК ПРО ОПЛАТУ(260 ЛЕЙ)СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ РУМ В ОРИГІНАЛІ І СВІДОЦТВО ПРО ГРОМАДЯНСТВО(соб у него нет так как холост)потім у них є 3 кабінета(1 для таких як я тобто онлайн,один для живої черги з булетінами і 1 для живой черги хто без булетінів були і такі)нам сказали підійти до камери 8.це зовсім поряд .почекали в черзі хв 15..зайшли.

Відправлено через 5 хвилин 13 секунд:
зайшли,фотку зробили відразу ж запитали такі питання-чи мали раніше паспорт румунський загран..ріст..колір очей..і звідки ви хочете забирати паспорт з жудеца в якому прописана людина чи з сучави..звісно що я відповів з сучави-далі електронний підпис-два відбитка пальців-мене попросила написати номер український клієнта..і видала талончик в якому пише що 13.06 можна буде забрати..сказала що коли буде готовий вони передзвонять..і це все..я перепитав чи це все ші атіт.ра ле реведере.коли виходиш з цієї 8 кімнати там одразу перед вашим лицем
через коридор кімната з написом елібереря пашапортулуй--там видають паспорта.от і все.зараз ще спробую скинути пару фоток

Відправлено через 11 хвилин 11 секунд:
кстатій таксу в 22 лея(консульский збір ч и як там її) я так і не платив..можливо пізніше коли забираєш паспорт??

Відправлено через 3 хвилини 27 секунд:
вот талончик чтобі забрать паспорт http://mega.dp.ua/file?source=18053021452268312575

Незнакомка
Зацікавлений
Сообщения: 79
Зарегистрирован: 04 июн 2017, 20:46
Откуда: Черновцы
Благодарил (а): 14 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Незнакомка » 30 май 2018, 22:25

anderganz писал(а):
30 май 2018, 01:02
Але в укр паспорті і рум ім'я написано по різному. Тобто в моєму випадку Vasyl і Vasile.
Коли прикордонник запитає посадковий талон і звірити? (Бувало коли летів з Києва, хотіли не тільки паспорт а й посадковий)
Чи можуть в такому випадку бути проблеми?
По-перше прикордонник не буде звіряти букви в посадковому талоні. По-друге допускається до трьох різних букв в написанні, це не вважається помилкою.
[/quote]

Отправлено спустя 2 минуты 37 секунд:
Нахрена вам бюллетень, если вы не собираетесь жить в Румынии? У меня только румынский загран, этого вполне достаточно. В Евросоюзе наплевать на бюллетень, везде показывают только загран.
[/quote]


Ну по поводу того что если нету булетина а только румынский. загран , то Вам человек все правильно написал. Правельней всего чтобы лишний раз не привлекать к своей персоне внимания со стороны пограничников, то при выезде в Европу, нашим погранцам показать укр.биометрику а европейским румынскую...
[/quote]=================

========== Не соглашусь. У меня нету бюлетина, а только загран паспорт и меня погранцы ничего не спросили, хотя паспорт свежайший. Моего же сына, у которого есть бюлетин с рум. пропиской и паспорту уже 4 года, сына спросили про наличие укр. паспорта. Где логика? Или это простое везение? Уверена, все зависит от поведения владельца паспорта на таможни, если уверен-добро пожаловать и счастливого пути, если нервничает- вопрос на засыпку. Я было уверена в себе, вопросов не последовало, хотя паспорт и крутили, и светили и рассматривали трое погранцов, тем более бабы, они вреднее.
Последний раз редактировалось Незнакомка 30 май 2018, 22:30, всего редактировалось 1 раз.

lover
Активіст
Сообщения: 170
Зарегистрирован: 26 авг 2017, 12:03
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 49 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение lover » 30 май 2018, 22:27

http://mega.dp.ua/file?source=18053022245169131465 а це "консульство" саме самий лівий на сходах товстий це і цей мужик що регулює рух-той ще му....

Аурика
Новачок
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 29 сен 2017, 13:15
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 36 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Аурика » 30 май 2018, 22:28

Lover, щиро Вам вдячна!!! Добра Ви людина! Якщо знаєте, дайте відповідь на таке питання: в мене немає булетіна, то мені треба брати перекладений внутрішній укр. паспорт і укр.закордонний? І де робити переклади-в Україні чи Сучаві?

lover
Активіст
Сообщения: 170
Зарегистрирован: 26 авг 2017, 12:03
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 49 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение lover » 30 май 2018, 22:34

Аурика писал(а):
30 май 2018, 22:28
Lover, щиро Вам вдячна!!! Добра Ви людина! Якщо знаєте, дайте відповідь на таке питання: в мене немає булетіна, то мені треба брати перекладений внутрішній укр. паспорт і укр.закордонний? І де робити переклади-в Україні чи Сучаві?
да кстатій..там якраз було 4 українців без булетінів --вони стояли з укр паспортами(загранами тільки) і в них в руках були ксерокопії з перекладами сторінок паспорту--сторінок 8-10 я так розумію потрібно перекладати всі сторінки де є інфа про вас і бажано натаріусом завірити румунським..і якщо не маєте булетіна то краще онлайн але впринципі можете ризикнути в живу чергу..але якщо так ви будете в самому кінці...а там така толпа..ну його

Відправлено через 2 хвилини 50 секунд:
кстатій любі друзі у мене на 4 червня в сучаві на 12 годину забито місце можу анулювати і на 12 червня також там на 11 здається..
Ответить