BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

slavagrmn
Новачок
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 23 июл 2016, 23:23
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение slavagrmn » 31 май 2018, 16:18

oleg30500 писал(а):
31 май 2018, 16:13
На 5 червня є багато люду на присягу?
я на 12 маю

Vladmir232323
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 05 фев 2018, 17:36

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vladmir232323 » 31 май 2018, 16:24

Я еду на 5

Отправлено спустя 1 минуту 50 секунд:
А что по прошлой присяге?

oleg30500
Новачок
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 20 дек 2017, 13:28
Благодарил (а): 15 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение oleg30500 » 31 май 2018, 16:27

Vladmir232323 писал(а):
31 май 2018, 16:26
Я еду на 5

Отправлено спустя 1 минуту 50 секунд:
А что по прошлой присяге?
і як знання мови по 5 ти бальній шкалі?

lover
Активіст
Сообщения: 170
Зарегистрирован: 26 авг 2017, 12:03
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 49 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение lover » 31 май 2018, 17:38

OkM писал(а):
31 май 2018, 15:09
Потім вже з дитиною поїхали до Ботошан на заграни. Записалися через інтернет на 11.32. Оплатити на місці там неможливо, немає ні кас, ні терміналів. Пішли шукати казначейство. Комісії за послуги не беруть. Рівно 258 лей на одного, три паспорти - приблизно 160 євро.

Повернулися у відділення (Міхая Емінеску 24), вислухали від начальника промову, які ми безтолкові, бо мову треба знати дуже добре, а не так собі, перепитуючи через раз. Почав дитину питати, скільки йому років. Я відповіла, а він розкричався, що не мене питає, і дітям також треба знати мову. Але покричав і десь пішов. Це вони так самостверджуються.

Зайшли в кабінет на подачу.
Там все стандартно. Нас обслуговував приємний хлопець біля вікна. Ми одразу запитали його, чи можна англійською і він сказав "ОК". Англійська у нього хороша (кажу як вчитель). І ми мішаною румунсько-англійською дуже швидко справилися. Швидше, ніж поряд довго копирсалися молдовани, яких ніяк не могли сфотографувати.
Дали талончик на 13.06. Ми сказали "Have a nice day". І з посмішками вийшли, задоволені, бо нарешті цей біг по колу дійшов до кінця.
от ви просто супер розказчик..на найважливішій деталі не сконцентрували увагу--на місці не можливо оплатити---так де ви оплачували скажіть--в банку чи в каззначействі чи можливо на пошті--і хоча б адресу написали банку(казначейства,пошти)
і да я 13.06 також їду за паспортом але в сучаву))))

leliks
Зацікавлений
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 12:10
Благодарил (а): 33 раза
Поблагодарили: 28 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение leliks » 31 май 2018, 19:17

lover писал(а):
31 май 2018, 17:38

......і да я 13.06 також їду за паспортом але в сучаву))))
Вы водите человека буквально за руку по всем помещениям, кабинетам, в кассу? чиновники не возражают такому?

lover
Активіст
Сообщения: 170
Зарегистрирован: 26 авг 2017, 12:03
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 49 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение lover » 31 май 2018, 20:49

leliks писал(а):
31 май 2018, 19:17
lover писал(а):
31 май 2018, 17:38

......і да я 13.06 також їду за паспортом але в сучаву))))
Вы водите человека буквально за руку по всем помещениям, кабинетам, в кассу? чиновники не возражают такому?
ни слова не сказали..а когда зашли в кабинет к фотографу я ещо и на кресло для фотографирования уселся сначала))я думаю это из за того что я там не примелькался.так один раз пришол.а так я видел как какой то посредник заводил сразу нескольких с укр паспортами чето сказал мужику на входе на ухо и сунул в руку две пачки сигарет и тот тоже без проблем пропустил

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 31 май 2018, 22:15

lover писал(а):
31 май 2018, 20:49
leliks писал(а):
31 май 2018, 19:17


Вы водите человека буквально за руку по всем помещениям, кабинетам, в кассу? чиновники не возражают такому?
ни слова не сказали..а когда зашли в кабинет к фотографу я ещо и на кресло для фотографирования уселся сначала))я думаю это из за того что я там не примелькался.так один раз пришол.а так я видел как какой то посредник заводил сразу нескольких с укр паспортами чето сказал мужику на входе на ухо и сунул в руку две пачки сигарет и тот тоже без проблем пропустил
Да,сигареты по прежнему делают погоду в Румынии.....

OkM
Зацікавлений
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 31 май 2017, 12:54
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 25 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение OkM » 31 май 2018, 23:07

lover писал(а):
31 май 2018, 17:38
от ви просто супер розказчик..на найважливішій деталі не сконцентрували увагу--на місці не можливо оплатити---так де ви оплачували скажіть--в банку чи в каззначействі чи можливо на пошті--і хоча б адресу написали банку(казначейства,пошти)
і да я 13.06 також їду за паспортом але в сучаву))))
Якщо Ви їдете у Сучаву, то Вам адреса не знадобиться. Але скажу, чому ні: площа Революції 3. А чи можна оплатити десь, окрім казначейства? Відповідь - НЕ МОЖНА!!! Тільки там. Бо той їхній чудо-шеф починає зразу кричати, що у банку не можна.

А щодо розповіді, то багатьом цікаво, як все проходить. Бо не всі їдуть з контрабандними сигаретами.
Коли ми проходили попередні етапи, то я б рада була почитати такі пости, як оце мій був, але їх не було і немає тепер. Зате є тисячний раз запитання про перетин кордону.

У кожного своя ситуація. Але будь-яка інфа зайвою не буде.

lover
Активіст
Сообщения: 170
Зарегистрирован: 26 авг 2017, 12:03
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 49 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение lover » 01 июн 2018, 00:16

OkM писал(а):
31 май 2018, 23:07
lover писал(а):
31 май 2018, 17:38


Якщо Ви їдете у Сучаву, то Вам адреса не знадобиться. Але скажу, чому ні: площа Революції 3. А чи можна оплатити десь, окрім казначейства? Відповідь - НЕ МОЖНА!!! Тільки там. Бо той їхній чудо-шеф починає зразу кричати, що у банку не можна.

А щодо розповіді, то багатьом цікаво, як все проходить. Бо не всі їдуть з контрабандними сигаретами.
Коли ми проходили попередні етапи, то я б рада була почитати такі пости, як оце мій був, але їх не було і немає тепер. Зате є тисячний раз запитання про перетин кордону.

У кожного своя ситуація. Але будь-яка інфа зайвою не буде.
дякую велике
я вже став таким досвыдченим що коли(якщо) здам присягу крым булетына сам все буду робити

Хотинський
Новачок
Сообщения: 17
Зарегистрирован: 21 май 2018, 20:22
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Хотинський » 01 июн 2018, 20:56

Доброго дня. Хто їде на присягу 24.07 автомобілем? Є три дорослих людини і одне 4 місячне немовля. Якщо є місця напишіть! Автокрісло для дитини є. Бажано щоб був кондиціонер, переживаєм за дитину. Звичайно не безкоштовно, оплату обговоримо.
Ответить