BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Снежка
Новачок
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 20:46
Благодарил (а): 95 раз
Поблагодарили: 12 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Снежка » 07 июн 2018, 21:36

lover писал(а):
07 июн 2018, 20:08
Снежка писал(а):
07 июн 2018, 13:17

как ето 42 тисяча січень 2017??можливо не січень??і як там у вас??ще не вийшли??
Номер мого досару 42**/RD/2017 січень. Чернівці. Вийшла. Скоро на присягу😄

romcit
Зацікавлений
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 12 май 2017, 22:22
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение romcit » 07 июн 2018, 22:00

sergey74 писал(а):
07 июн 2018, 21:02
romcit писал(а):
07 июн 2018, 21:00
Написав заяву старого зразка про стан свого досар, і мені відповіли. Тепер не впевнений,які заяви писати надалі.
Що конкретно відповіли?
Що моя справа проходить процедури, передбачені законом,і коли я вийду в приказ, то мене повідомлять заказним листом.

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 07 июн 2018, 22:03

OkM писал(а):
07 июн 2018, 21:17
Ievhen писал(а):
07 июн 2018, 20:06
А хто може ще щось сказати з приводк подачи документів ? Невже всі їдуть в Бухарест і інші міста ?
Вам уже писали. У Чернівцях тільки, якщо все ідеально. Навіть, якщо Володимир перекладено "Vladimir", то Елеонора Молдован відправляє у Румунію. Нас відправила. У колеги по батькові перекладено ...Alexandru, і навіть це не пройшло, бо треба ніби-то Alexander і т.д.
Що конкретно Ви хочете знати? Якщо з Вашими доками все гаразд, то записуйтеся і подавайте.
Хочете 100% знати як у Чернівцях-не питайте нікого,самі підіть і будете знати!!!!Навіщо перепитувати???У кожної людини свої заморочки у документах і вам ніхто не дасть відповіді саме на ваш випадок.

Ievhen
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 24 май 2018, 12:02
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ievhen » 07 июн 2018, 22:36

OkM писал(а):
07 июн 2018, 21:17
Ievhen писал(а):
07 июн 2018, 20:06
А хто може ще щось сказати з приводк подачи документів ? Невже всі їдуть в Бухарест і інші міста ?
Вам уже писали. У Чернівцях тільки, якщо все ідеально. Навіть, якщо Володимир перекладено "Vladimir", то Елеонора Молдован відправляє у Румунію. Нас відправила. У колеги по батькові перекладено ...Alexandru, і навіть це не пройшло, бо треба ніби-то Alexander і т.д.
Що конкретно Ви хочете знати? Якщо з Вашими доками все гаразд, то записуйтеся і подавайте.
Дякую Вам за відповідь. Але "страшилки" про ідеальне знання румунської мови які були вище в одному повідомленні якось не подобаються . На присягу в консульстві записався без проблем.Тому може хтось ще стикався з різними нюансами при подачи документів. А то з двох відповідей складається враження що в Чернівецькому консульстві якісь страшні бюрократи сидять і всіх відправляють в Румунію.

Відправлено через 2 хвилини 45 секунд:
Kornuta писал(а):
07 июн 2018, 22:03
OkM писал(а):
07 июн 2018, 21:17


Вам уже писали. У Чернівцях тільки, якщо все ідеально. Навіть, якщо Володимир перекладено "Vladimir", то Елеонора Молдован відправляє у Румунію. Нас відправила. У колеги по батькові перекладено ...Alexandru, і навіть це не пройшло, бо треба ніби-то Alexander і т.д.
Що конкретно Ви хочете знати? Якщо з Вашими доками все гаразд, то записуйтеся і подавайте.
Хочете 100% знати як у Чернівцях-не питайте нікого,самі підіть і будете знати!!!!Навіщо перепитувати???У кожної людини свої заморочки у документах і вам ніхто не дасть відповіді саме на ваш випадок.
Дякую за відповідь. Коли мені знадобиться звернутися до посередників я звернусь. Я хочу почути відповіді людей які самі (а не через посередників) подавали документи .

Nata_li
Новачок
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 10 фев 2015, 19:46
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Nata_li » 07 июн 2018, 22:43

sergey74 писал(а):
07 июн 2018, 10:16
Вчера написал письмо в АНЧ по новому формату и получил сегодня ответ :-) :

a primit avizul pozitiv al Comisiei pentru Cetăţenie.
Спасибо за информацию)

OkM
Зацікавлений
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 31 май 2017, 12:54
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 25 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение OkM » 07 июн 2018, 22:52

Ievhen писал(а):
07 июн 2018, 22:38

Дякую за відповідь. Коли мені знадобиться звернутися до посередників я звернусь. Я хочу почути відповіді людей які самі (а не через посередників) подавали документи .
Даремно Ви так агресивно реагуєте.
Просто, якщо Ви перекладете документи, заплатите за завірку, прийдете туди і отримаєте відмову, то тоді знову доведеться ті самі документи завіряти вже у Румунії і подавати там. І не факт, що самостійно, може, й через посередника.

Таких випадків достатньо. Весь пакет підготовлено, зроблено, а домна Молдован не бере.
Щодо мови, то тут відіграє роль ще й везіння. Раз на раз не приходиться. Іноді все стандартно. А якщо почне задавати питання по нюансах у документах, уточнювати щось. Тоді як, коли не дуже знаєш?

OkM
Зацікавлений
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 31 май 2017, 12:54
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 25 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение OkM » 07 июн 2018, 23:07

Ievhen писал(а):
07 июн 2018, 22:38
...в Чернівецькому консульстві якісь страшні бюрократи сидять і всіх відправляють в Румунію.
Бюрократія тут ні до чого, надто принципова консул, яка не хоче відповідати за цю масову паспортизацію. Ще ніхто не знає, чим воно закінчиться і для нас, і для них. А вона собі буде менше всіх вимазана у наші документи, де кругом помилка на помилці і помилкою поганяє, або підтасоване румунське походженя, або неправильний переклад. І так добре, що у Румунії на це закривають очі. Поки що.

VWalt
Зацікавлений
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 25 июл 2016, 22:47
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 93 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение VWalt » 07 июн 2018, 23:27

Добрый вечер.
Кому интересно о свежих сроках Сор в киевском консульстве: подача 19 апреля, 05 июня на почте письмо о готовности и приглашение забрать в рабочее время. 1.5 месяца - очень неплохо, что немаловажно, абсолютно бесплатно. Отношение лояльное. Знание румынского на примитивном уровне в случае общения с пожилым консулом очень пригодится.
Заполнение заявки на еконсулат с загрузкой сканов необходимо. Назначают дату буквально через пару дней.
Всем удачи))

lover
Активіст
Сообщения: 170
Зарегистрирован: 26 авг 2017, 12:03
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 49 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение lover » 07 июн 2018, 23:55

красава писал(а):
07 июн 2018, 14:35
Привіт Всім. Хто в курсі, за скільки часу виготовляють зараз Булетін в Сучаві або Ботошанах?
ботошани-45 днів-не вірте посередникам дзвоніть самі питайтесь якщо вам посередники починають лапшу вішати
+40231514400 номер стола паспортного ботошани

Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
Снежка писал(а):
07 июн 2018, 21:36
lover писал(а):
07 июн 2018, 20:08


Номер мого досару 42**/RD/2017 січень. Чернівці. Вийшла. Скоро на присягу😄
зрозумів.удачі з присягою)

OkM
Зацікавлений
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 31 май 2017, 12:54
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 25 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение OkM » 08 июн 2018, 00:26

lover писал(а):
07 июн 2018, 23:56
ботошани-45 днів-не вірте посередникам дзвоніть самі питайтесь якщо вам посередники починають лапшу вішати
+40231514400 номер стола паспортного ботошани
Подавали у Ботошанах, на ID є дата "Дійсний до". Перша дата - це день готовності. У нас від подачі до дня готовності пройшло 68 днів.
Ответить