BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Lcd
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 23 мар 2017, 21:29
Благодарил (а): 10 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Lcd » 11 авг 2018, 23:04

korostil писал(а):
10 авг 2018, 17:54
Всім доброго дня! Хто знає що робиться в Гура Гуморулуй ??? Хто найближчим часом забрав булетін?
Півтора місяця

vladimir_1994
Новачок
Сообщения: 17
Зарегистрирован: 19 мар 2018, 16:26
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vladimir_1994 » 12 авг 2018, 14:07

Підскажіть, будь-ласква, чи правдива інформація? Якщо не здав присягу, можливо подати апеляцію через адвоката і через півроку здавати знову ?

romynia
Новачок
Сообщения: 47
Зарегистрирован: 12 фев 2018, 17:18
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение romynia » 12 авг 2018, 16:28

1) Имеют ли права при вылете в ес из Украины просить посадочный талон на паспортном контроле? В этот раз проблем не было, так как билет был куплен на укр пасс. А если куплю на ес и будут глупые вопросы?

2) Поменял укр права на словацкие на основе побыта. Там указаны что прошлые выданы в укр (город). Можно ли их по переезду например в Германию, получению там Инн, прописки поменять их на немецкие? Не смутит ли их отметка о укр правах?


Спасибо

Kseniia
Новачок
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 26 мар 2018, 20:38
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kseniia » 12 авг 2018, 16:50

Vit-vit писал(а):
09 авг 2018, 11:26
InSpe писал(а):
08 авг 2018, 22:08
А насколько это сложно? Перейти на загран с пропиской за границей?
Да впринципе несложно должно быть: Получаете документы, которые подтверждают резиденцию в какой-то стране ЕС, потом приходите в паспортный сервис либо в консульство по месту резиденции(если не в Румынии) и говорите, что хотите сменить домичилиул с Румынии на заграницу, потому что планируете постоянно проживать там. Ну они должны забрать булетин и сделать новый пашапорт с пропиской "за рубежом".

Отправлено спустя 7 минут 42 секунды:
красава писал(а):
08 авг 2018, 23:48
Привіт. Якщо вам не важко, чи не могли би ви вказати сумму " наказания"., за рік напр., чи інший термін., якщо не здавати булетін.
Може є й інші форумчани, які компитентні в цій темі., дайте будь ласка гідних відповідей., думаю, багатьом буде цікаво.
На сайте http://kiev.mae.ro/node/966 у них написано вот это:
În conformitate cu prevederile art.336, alineatul 3^1 din Codul de procedură fiscală constituie contravenție și se sancționează cu amendă de la 50 la 100 lei, nedepunerea în termen a Chestionarelor pentru stabilirea rezidenței fiscale, de către persoanele fizice obligate potrivit Codului fiscal.
Тоесть штраф за непредоставление информации 50-100 лей....это как мне думается за год. Скорее всего там есть еще и пени, которые не озвучили, и за 10 лет может набежать приличная сумма...так что с января 2019 года те, кто имеет булетин и может нормально общаться на румынском, должны будут поехать в налоговую по месту регистрации и узнать, что и как, чтобы не попасть в просак.
А если домичиул - Украина?
И две страны гражданства -Украина и Румыния

Vladimir78
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 06 окт 2016, 00:17
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vladimir78 » 12 авг 2018, 18:30

Vasya1234789 писал(а):
05 июл 2018, 19:37
Добрий день, це мій звіт про пройдений мною шлях до пашапорту.
25.02.2016 - подача документів для громадянства (Сучава). Коли будете там оформлювати ваші документи, зверніть увагу на правильність написання вашого ПІБ в румунських документах і щоб це ПІБ співпадало з вашим українським яке вказане в закордонному паспорті.
10.03.2017 - в Чернівецькому консульстві отримав запрошення на присягу. Після подачі документів я рік чекав щоб я вийшов в наказ, але так і не вийшов тому пішов до консульства у Чернівцях з двома українськими паспортами і талончиком де пише дата коли в и подавались ваші ПІБ, підійшов до охоронця і сказав"la verificare" він забрав вище згадані мною документи зайшов у будівлю потім вийшов і сказав щоб я прийшов через тиждень. Я прийшов через тиждень і він мені вручив "cerere" - тобто запрошення на присягу.
21.11.2017 - успішно здав присягу( у тіну був zi de nastere). На присягу виїхав за день до присяги. Присяга була дуже простою був в 2 заході здали всі бо у тіну був день народження.
10.12.2017 - звернувся до юристів які через Бухарест зробили мені СОР.
26.02.2018 - отримав СОР.
14.03.2018 - поїхав в Румунію робити внутрішній паспорт. Не сам а зпосередниками бо потрібна була румунська прописка.
17.05.2018 - поїхав в Румунію забирати внутрішній паспорт.
24.05.2018 - поїхав в Румунію робити закордонний паспорт. Робив сам в Сучаві.
12.06.2018 - поїхав в Румунію забирати закордонний паспорт.
Мову спочатку вчив сам потім на курсах потім на основі приватних уроків.
Задавайте питання, якщо такі є.
Привіт. Судячи зі звіту Ви вийшли в приказ, але про це не було відомо. Інакше Вам би не дали запрошення на присягу!
Чи так буває, що без приказу дають запрошення?

Zizi
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 09 мар 2018, 21:12
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Zizi » 12 авг 2018, 20:12

vladimir_1994 писал(а):
12 авг 2018, 14:07
Підскажіть, будь-ласква, чи правдива інформація? Якщо не здав присягу, можливо подати апеляцію через адвоката і через півроку здавати знову ?
Виходить ви не здали присягу! Вам давали щось підписати? Вам мав прийти лист щоб з'явитись в найближче посольство. В мене друг не здав присягу йому наново роблять присягу

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 12 авг 2018, 21:56

Zizi писал(а):
12 авг 2018, 20:12
vladimir_1994 писал(а):
12 авг 2018, 14:07
Підскажіть, будь-ласква, чи правдива інформація? Якщо не здав присягу, можливо подати апеляцію через адвоката і через півроку здавати знову ?
Виходить ви не здали присягу! Вам давали щось підписати? Вам мав прийти лист щоб з'явитись в найближче посольство. В мене друг не здав присягу йому наново роблять присягу
Вибачте,але що значить=роблять наново=((через адвоката,чи якимись іншими шляхами)).....бо мій чоловік не здав присягу теж,і коли я підійшла у консульство запитати чи можна якимось чином через якийсь термін наново записатися на присягу-відповіли що потрібно зібрати досар і наново подати документи,що зараз немає такого,щоб перездавати присягу,як було декілька років тому.

Zizi
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 09 мар 2018, 21:12
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Zizi » 12 авг 2018, 22:40

Kornuta писал(а):
12 авг 2018, 21:56
Zizi писал(а):
12 авг 2018, 20:12


Виходить ви не здали присягу! Вам давали щось підписати? Вам мав прийти лист щоб з'явитись в найближче посольство. В мене друг не здав присягу йому наново роблять присягу
Вибачте,але що значить=роблять наново=((через адвоката,чи якимись іншими шляхами)).....бо мій чоловік не здав присягу теж,і коли я підійшла у консульство запитати чи можна якимось чином через якийсь термін наново записатися на присягу-відповіли що потрібно зібрати досар і наново подати документи,що зараз немає такого,щоб перездавати присягу,як було декілька років тому.
Адвокат наново заносить досар і через три місяці приходить лист прийти в посольство

P Zvarych
Новачок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 09 июл 2015, 18:47
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение P Zvarych » 13 авг 2018, 07:49

Zizi писал(а):
12 авг 2018, 22:40
Kornuta писал(а):
12 авг 2018, 21:56


Вибачте,але що значить=роблять наново=((через адвоката,чи якимись іншими шляхами)).....бо мій чоловік не здав присягу теж,і коли я підійшла у консульство запитати чи можна якимось чином через якийсь термін наново записатися на присягу-відповіли що потрібно зібрати досар і наново подати документи,що зараз немає такого,щоб перездавати присягу,як було декілька років тому.
Адвокат наново заносить досар і через три місяці приходить лист прийти в посольство
Все неправда. Адвокати розводят на бабло.Подача нового досара, чекаєш на новий наказ 1-1,5 роки. Короче починаєш все з нуля. Сам пройшов....
Ответить