BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Правила форума
О пересечении границы с румынским паспортом пишем >>ЗДЕСЬ
О Документах пишем >>ЗДЕСЬ
Все о выезде в Англию, Германию, Италию и тд. пишем >>ЗДЕСЬ

Toppi
Новачок
Благодарил (а): 15 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Toppi » 13 авг 2018, 17:52

Форумчани ще питання. Я уже маю румунський паспорт, якщо я одружуся на українці, який механізм отримання нею румунського громадянства?

sem1309
Активіст
Благодарил (а): 47 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sem1309 » 13 авг 2018, 20:04

Toppi писал(а):
13 авг 2018, 17:52
Форумчани ще питання. Я уже маю румунський паспорт, якщо я одружуся на українці, який механізм отримання нею румунського громадянства?
Такий самий як і в Вас був, подавати досар і чекати. Після одруження вона громадянство автоматично не отримає

serega1750207
Новачок
Благодарил (а): 2 раза

Сообщение serega1750207 » 13 авг 2018, 20:51

доброго дня! заповнив заяву на візу на https://evisa.mae.ro 06.08, коли прикріпляв скани документів в інше прикріпив скан запрогшення на присягу, 28 присяга, біометричного паспорта не маю і не встигаю зробити. з того часу на сайті при перевірці стану світиться статус Trimis spre validare. Підкажіть будь ласка наскільки довго іде обробка даних? чи можливо я щось не правильно роблю?

Toppi
Новачок
Благодарил (а): 15 раз

Сообщение Toppi » 13 авг 2018, 20:52

sem1309 писал(а):
13 авг 2018, 20:04
Toppi писал(а):
13 авг 2018, 17:52
Такий самий як і в Вас був, подавати досар і чекати. Після одруження вона громадянство автоматично не отримає
І їй так само прийдеться вчити мову, чи це лише паперові справи? Скільки зараз це займає часу? Дякую.

Kornuta
Активіст
Благодарил (а): 58 раз

Сообщение Kornuta » 13 авг 2018, 21:35

P Zvarych писал(а):
13 авг 2018, 07:49
Zizi писал(а):
12 авг 2018, 22:40

Адвокат наново заносить досар і через три місяці приходить лист прийти в посольство
Все неправда. Адвокати розводят на бабло.Подача нового досара, чекаєш на новий наказ 1-1,5 роки. Короче починаєш все з нуля. Сам пройшов....
Все вірно! Це розвод чистої води!!!Ніякі адвокати не можуть нічого заносити і тим більше робити що- небудь через консульство.....Боже до чого тільки не додумуються ці паршиві людишки!!!Мій чоловік теж все розпочав наново з подачі досара,правда мені дали таку інфу,що повторна подача може бути прискорена (трошечки),якщо грамотний румун прийде з вами у АНЧ десь місяців через вісім-дев"ять і пояснить там доамні,що це йде повторна подача і людина вже добре знає мову(бо не проходять зазвичай через незнання мови).Тоді можна сподіватися на проходження присяги десь рівно через рік після повторної подачі досара.Чоловікови залишилося ще місяць почекати і будемо пробувати те що нам порадили.

mitya
Новачок
Благодарил (а): 18 раз

Сообщение mitya » 14 авг 2018, 14:11

serega1750207 писал(а):
13 авг 2018, 20:51
доброго дня! заповнив заяву на візу на https://evisa.mae.ro 06.08, коли прикріпляв скани документів в інше прикріпив скан запрогшення на присягу, 28 присяга, біометричного паспорта не маю і не встигаю зробити. з того часу на сайті при перевірці стану світиться статус Trimis spre validare. Підкажіть будь ласка наскільки довго іде обробка даних? чи можливо я щось не правильно роблю?
Раптом що ви можете "швиденько" зробити Болгарську туристичну візу - це здаєтся саме дешевший варіант), я з такою їздив на подачу документів...
ще питання - подаю документи на СОР у Києві, цікавить наступній крок- СОБ : наскільки кретично його не робити?

Отправлено спустя 12 минут 52 секунды:
І скажіть будь ласка які документи треба для подачі у Києві на СОБ...
бо список з сайта еконсулат.ро щось мене заплутав)
дякую

Olexii 75
Активіст
Благодарил (а): 38 раз

Сообщение Olexii 75 » 14 авг 2018, 16:40

mitya писал(а):
14 авг 2018, 14:24
serega1750207 писал(а):
13 авг 2018, 20:51
Раптом що ви можете "швиденько" зробити Болгарську туристичну візу - це здаєтся саме дешевший варіант), я з такою їздив на подачу документів...
ще питання - подаю документи на СОР у Києві, цікавить наступній крок- СОБ : наскільки кретично його не робити?

Отправлено спустя 12 минут 52 секунды:
І скажіть будь ласка які документи треба для подачі у Києві на СОБ...
бо список з сайта еконсулат.ро щось мене заплутав)
дякую
Критично. Без СОБ не сделаешь загран.
Куда ж уже критичней.
Нужно на СОБ.
Укр.паспорт- перевод нотариально заверенный.
Сертификат.
Рум. СОР
Вроде все.
Ну и записаться на еконсулате.

bobik
Новачок

Сообщение bobik » 14 авг 2018, 18:18

romynia писал(а):
12 авг 2018, 16:28
1) Имеют ли права при вылете в ес из Украины просить посадочный талон на паспортном контроле? В этот раз проблем не было, так как билет был куплен на укр пасс. А если куплю на ес и будут глупые вопросы?
Летел из Борисполя. Билеты на румынский паспорт. Визы в украинском паспорте не было. Пограничник не пускал, нет визы. Показал румынский паспорт. Вопросы отпали. Счастливого пути. В следующий раз давайте сразу два паспорта. За это нет наказания. Было это еще до введения безвиза. Думаю ситуация не изменилась.

СОФІЯ ЗОРИЧ
Новачок
Благодарил (а): 10 раз

Сообщение СОФІЯ ЗОРИЧ » 14 авг 2018, 20:45

Bună ziua!
Сайт опять не онбовляют. С какими номерами досаров получают сейчас приглашения? Подавала в марте 2017. Жду и жду ...

сергей 48
Активіст
Благодарил (а): 57 раз

Сообщение сергей 48 » 14 авг 2018, 20:55

bobik писал(а):
14 авг 2018, 18:18
romynia писал(а):
12 авг 2018, 16:28
1) Имеют ли права при вылете в ес из Украины просить посадочный талон на паспортном контроле? В этот раз проблем не было, так как билет был куплен на укр пасс. А если куплю на ес и будут глупые вопросы?
Летел из Борисполя. Билеты на румынский паспорт. Визы в украинском паспорте не было. Пограничник не пускал, нет визы. Показал румынский паспорт. Вопросы отпали. Счастливого пути. В следующий раз давайте сразу два паспорта. За это нет наказания. Было это еще до введения безвиза. Думаю ситуация не изменилась.
привет, куда летали если не секрет , и как и когда по времени обратно,если больше 90 дней не будет отметок и проблем в украинском загране,
Ответить