BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

alex_dks
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 20 янв 2017, 22:52
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение alex_dks » 09 сен 2018, 09:25

nostromo писал(а):
08 сен 2018, 16:51
дай Боже щоб всім так було без проблем і надалі,-але основною умовою надання безвізу було наявність БІОметричного паса з відбитками,-як ви думаєте,для чого?
Правильно, це була вимога ЄС, явно не для того, щоб проявляти громадян з подвійним громадянством. Швидше за все, виявляють не по відбиткам, а по схожості в написанні прізвища/імені та однаковій даті народження.

Відправлено через 7 хвилин 6 секунд:
sem1309 писал(а):
08 сен 2018, 22:00
alex_dks писал(а):
08 сен 2018, 16:31

Якщо через один і той самий пункт пропуску спочатку показати український біометричний паспорт, а через якийсь час румунський біометричний паспорт, то 100% вас спалять, але якщо їхати через інший пункт пропуску, де ніколи не показували український біометричний паспорт, то ніхто не знатиме, що у Вас є інше громадянство.
Він, до речі, спочатку виїхав з України по українському біометричниму, і через кілька годин заїхав на автівці по румунському, пропустили без жодних питань, можливо пощастило.
Можливо знаєте, якщо через один пункт пропуску світився український біометричний (перетинав по ньому кордон), але це було кілька місяців назад, і зараз перетинати по румунському, зможуть виявити?
Аватара пользователя

KpoJIuK
Новачок
Сообщения: 28
Зарегистрирован: 03 мар 2018, 10:47
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 17 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение KpoJIuK » 09 сен 2018, 11:31

Kornuta писал(а):
08 сен 2018, 22:42
slavagrmn писал(а):
08 сен 2018, 22:03
Доброго дня,підскажіть хто знає,який зараз час очікування СОР в Бухаресті,бо така ситуація,мої документи на СОР подавав тато мого друга,сказав,що буде готовий під Новий Рік десь у грудні,що правда 4 міс чекати?А якесь підтвердження дають там одразу коли буде готове або якись талончик про прийняття документів?Та скільки коштує сам СОР ,яке держмито?
СОР у Бухаресті роблять рівно два місяці,приймаючи ваші документи на СОР вам видають доваду,в якій написано число,коли ваш СОР буде готовий,а також там вказані дні видачі(бо приймають доки в одні дні,а видають зовсім в інші).Сам СОР нічого не коштує,ніякого держмита немає,все (СОР,СОБ) крім паспорта робиться БЕЗКОШТОВНО!!!Не слухайте нікого,хто буде казати протилежне,тим і дурять нас посередники,які деруть шалені гроші за виготовлення цих документів.Запитайте у тата вашого друга-де ваша довада,нехай вам її хоча би покаже....і ви самі побачите-чи взагалі ваші доки потрапили вже на виготовлення,чи вас водять за ніс!
подобная ситуация, в декабре Посредник подал документы на СОР и прислал доваду , прождал да апреля месяца ничего не получил в конце-концов вернули документы :( довада скорее всего было фейковая! в апреле месяце поехал сам и подался в четвертом секторе прошлопрошло 4,5 месяца постоянно писал им письма в ответ получал ещё не готовo, на прошлой неделе пришло письмо что с 13 числа могу наконец-то забрать свое свидетельство. Так что Да правда ждут по четыре пять месяцев

Raichu
Новачок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 02 май 2018, 23:58
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Raichu » 09 сен 2018, 11:36

А когда возвращал Вам посредник документы, то по вашей инициативе было? Или он сам решил вернуть?
Ситуация похожая и месяц подачи апрель, но у меня ещё нечего не готово

KpoJIuK писал(а):
09 сен 2018, 11:31

подобная ситуация, в декабре Посредник подал документы на СОР и прислал доваду , прождал да апреля месяца ничего не получил в конце-концов вернули документы :( довада скорее всего было фейковая! в апреле месяце поехал сам и подался в четвертом секторе прошлопрошло 4,5 месяца постоянно писал им письма в ответ получал ещё не готовo, на прошлой неделе пришло письмо что с 13 числа могу наконец-то забрать свое свидетельство. Так что Да правда ждут по четыре пять месяцев
Аватара пользователя

KpoJIuK
Новачок
Сообщения: 28
Зарегистрирован: 03 мар 2018, 10:47
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 17 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение KpoJIuK » 09 сен 2018, 11:44

Raichu писал(а):
09 сен 2018, 11:36
А когда возвращал Вам посредник документы, то по вашей инициативе было? Или он сам решил вернуть?
Ситуация похожая и месяц подачи апрель, но у меня ещё нечего не готово

KpoJIuK писал(а):
09 сен 2018, 11:31

подобная ситуация, в декабре Посредник подал документы на СОР и прислал доваду , прождал да апреля месяца ничего не получил в конце-концов вернули документы :( довада скорее всего было фейковая! в апреле месяце поехал сам и подался в четвертом секторе прошлопрошло 4,5 месяца постоянно писал им письма в ответ получал ещё не готовo, на прошлой неделе пришло письмо что с 13 числа могу наконец-то забрать свое свидетельство. Так что Да правда ждут по четыре пять месяцев
в моей ситуации было понятно что это всё фейк и сам посредник понимал что адвокат которому он сдал мои документы его разводит поэтому решение было обоюдно
p.s. говорим о документах которые вернули что подавали в декабре прошлого года в апреле я присутствовал лично при подаче и вот только-только эти документы будут готовы
писал имаил в 4 сектор и получил от них ответ

nostromo
Зацікавлений
Сообщения: 72
Зарегистрирован: 20 окт 2014, 15:14
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение nostromo » 09 сен 2018, 12:24

в третьем секторе подавался в середине мая, с посредником адвокатом,здавал сам лично.без довады.СОР увидел два дня назад, спустя 3 с половиной месяца ...

Відправлено через 6 хвилин 17 секунд:
доки приняли,но пришлось свидетельство о рождении производства Украины донести,а не бывшего СССР,таковы требования...мож кому то повезло за два месяца,но увы,наплыв такой видимо,что не получается,-норм ничего страшного,ждали годы,месяц можно и подождать...

Відправлено через 6 хвилин 6 секунд:
KpoJIuK писал(а):
09 сен 2018, 11:31
Kornuta писал(а):
08 сен 2018, 22:42
Смысл есть,если цена сильно различается там и тут,если разница в цене не сильно большая,смысла нету ради экономии пару копеек ездить и труситься,-поймают-не поймают.Да и в случае дтп там иль ещё чего,это всё всплывёт,наверное,полюбе .Плюс не продашь авто,не передоверишь толком.


СОР у Бухаресті роблять рівно два місяці,приймаючи ваші документи на СОР вам видають доваду,в якій написано число,коли ваш СОР буде готовий,а також там вказані дні видачі(бо приймають доки в одні дні,а видають зовсім в інші).Сам СОР нічого не коштує,ніякого держмита немає,все (СОР,СОБ) крім паспорта робиться БЕЗКОШТОВНО!!!Не слухайте нікого,хто буде казати протилежне,тим і дурять нас посередники,які деруть шалені гроші за виготовлення цих документів.Запитайте у тата вашого друга-де ваша довада,нехай вам її хоча би покаже....і ви самі побачите-чи взагалі ваші доки потрапили вже на виготовлення,чи вас водять за ніс!
подобная ситуация, в декабре Посредник подал документы на СОР и прислал доваду , прождал да апреля месяца ничего не получил в конце-концов вернули документы :( довада скорее всего было фейковая! в апреле месяце поехал сам и подался в четвертом секторе прошлопрошло 4,5 месяца постоянно писал им письма в ответ получал ещё не готовo, на прошлой неделе пришло письмо что с 13 числа могу наконец-то забрать свое свидетельство. Так что Да правда ждут по четыре пять месяцев

nostromo
Зацікавлений
Сообщения: 72
Зарегистрирован: 20 окт 2014, 15:14
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение nostromo » 09 сен 2018, 12:45

Смысл есть,если цена сильно различается там и тут,если разница в цене не сильно большая,смысла нету ради экономии пару копеек ездить и труситься,-поймают-не поймают.Да и в случае дтп там иль ещё чего,это всё всплывёт,наверное,полюбе .Плюс не продашь авто,не передоверишь толком.
это моя реплика,извиняюсь,не туды вставилось при цитировании...

Algeom
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 09 сен 2018, 21:12

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Algeom » 09 сен 2018, 21:15

Кто подавал досар в сентябре? Правда, что уже нужно подавать цветные копии?

OkM
Зацікавлений
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 31 май 2017, 12:54
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 25 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение OkM » 10 сен 2018, 01:28

KpoJIuK писал(а):
07 сен 2018, 20:51
OkM писал(а):
07 сен 2018, 18:30
І ще трохи про те, чи потрібен внутрішній паспорт. Якщо будете працювати на будові, на прибиранні, глядіти дітей, то може й обійдетеся без нього. Але на гарну офіційну роботу він потрібен. Про ID питають дуже вперто. Зіткнулася сама. А на днях чоловік заповнив анкету на менеджерську роботу в офісі і, коли дійшов до ID та сказав, що відправив внутрішній паспорт на права водія, то шеф сказав, щоб обов"язково приніс, як тільки повернуть, інакше - ніяк.

"Думайте сами, решайте сами - иметь или не иметь."
8 лет прожил в Англии работал инженером, работал на разных предприятиях как Ford так Land Rover многие другие. за 8 лет ни разу не спросили меня внутренний паспорт только загран. загранпаспорт предназначен для использования за границей а внутренний паспорт предназначен для внутренних дел в родной стране по факту он не имеет никакого отношения к другим государствам, Кроме того что по нему разрешают путешествовать

Хотя моё личное мнение булетин лучше иметь *hi*
Не дарма вони кажуть на загран "travel document", бо то - для подорожей.
Якби у мене його не було (булетіна), то не бачити тієї роботи, як своїх вух. І кому що доводити. А чому питають про ID - не знаю. Може, такі розпорядження. Відсіюють НЕрумунів і т.д.

А ще у них система влаштування на роботу тільки через подачу резюме через інтернет (не знаю, як було раніше). Люди відсилають і ніби-то підходять, і досвід є, і курси, пройдені тут, а їм ніхто не відповідає. Сотнями шлють, чекають місяцями - і нічого. Влаштуватися можна тільки через хороших знайомих або на простенькі роботи, якими наші діляться в групах у соцмережах, на рос. сайтах оголошень.

Мені здається, що насправді, це не для того, аби протидіяти корупції, а щоб не допустити на кращі позиції приїжджих. А може це й не так. Маємо те, що маємо.

OkM
Зацікавлений
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 31 май 2017, 12:54
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 25 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение OkM » 10 сен 2018, 01:39

Відправлено через 10 хвилин 29 секунд:
Aynat писал(а):
08 сен 2018, 11:23
OkM писал(а):
07 сен 2018, 18:25


Да. 100%
По укр. документам из Украины - нужно разрешение. По рум. из Украины - не надо. По рум. докам из Румынии - нужно разрешение, заверенное рум. нотариусом.
Вот это нежданчик..... Упс... Как попасть можно. Может вы знаете, а если отец сделает апостилированную доверенность в другой европейской стране, и я ее в Румынии нотариально заверю... Отец кстати не румын. Украинец. Или это не важно? Все равно надо?
Не важливо, хто батьки насправді чи за паспортами. Важливо - що у дитини у свідоцтві записано (у тому свідоцтві, з яким Ви збираєтеся їхати). Якщо і тато і мама - громадяни України, то без варіантів, потрібен укр. дозвіл. Якщо хоча б хтось один записаний у свідоцтві, як іноземний громадянин, або один з батьків має вид на проживання в іншій країні, то ніякі дозволи, ні з якої держави НЕ потрібні. Це прописано у правилах перетину кордону.

Тобто, якщо Ви їдете з України по рум. документах, дозвіл на вивіз не треба. Але такий дозвіл потрібен при вильоті з Румунії (по рум. документах).

Тобто, дозвіл на вивіз потрібен тільки, якщо Ви покидаєте країну, громадянином якої є дитина, і обоє батьків громадяни цієї ж країни. При будь-яких інших поєднаннях громадянств, дозволи не потрібні.


Чи завірять Вам нотаріуси документ, виданий в іншій країні, треба питати у них самих. Один не захоче, другий зробить. У них корупція нічим не відрізняється від нашої. Може, варто завірити переклад документу, як варіант? Тут не знаю.

Iubesc Romania
Новачок
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 17 ноя 2017, 14:21
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iubesc Romania » 10 сен 2018, 10:15

OkM писал(а):
10 сен 2018, 01:39
KpoJIuK писал(а):
07 сен 2018, 20:51


8 лет прожил в Англии работал инженером, работал на разных предприятиях как Ford так Land Rover многие другие. за 8 лет ни разу не спросили меня внутренний паспорт только загран. загранпаспорт предназначен для использования за границей а внутренний паспорт предназначен для внутренних дел в родной стране по факту он не имеет никакого отношения к другим государствам, Кроме того что по нему разрешают путешествовать

Хотя моё личное мнение булетин лучше иметь *hi*
Не дарма вони кажуть на загран "travel document", бо то - для подорожей.
Якби у мене його не було (булетіна), то не бачити тієї роботи, як своїх вух. І кому що доводити. А чому питають про ID - не знаю. Може, такі розпорядження. Відсіюють НЕрумунів і т.д.

А ще у них система влаштування на роботу тільки через подачу резюме через інтернет (не знаю, як було раніше). Люди відсилають і ніби-то підходять, і досвід є, і курси, пройдені тут, а їм ніхто не відповідає. Сотнями шлють, чекають місяцями - і нічого. Влаштуватися можна тільки через хороших знайомих або на простенькі роботи, якими наші діляться в групах у соцмережах, на рос. сайтах оголошень.

Мені здається, що насправді, це не для того, аби протидіяти корупції, а щоб не допустити на кращі позиції приїжджих. А може це й не так. Маємо те, що маємо.
Кто-нибудь подскажет, как относятся к пашапорту без булетина работодатели в Германии? На следующей неделе едем в Сучаву подавать на загран, но после данного поста возникли сомнения - может, все же стоит сделать булетин...
Ответить