BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

romcit
Зацікавлений
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 12 май 2017, 22:22
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение romcit » 12 сен 2018, 21:32

Сайт міністерства юстиції наче працює,але дууууже повільно)

Katia86
Новачок
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 03 ноя 2017, 22:35
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Katia86 » 12 сен 2018, 21:49

Lisbet писал(а):
11 сен 2018, 21:56
Katia86 писал(а):
11 сен 2018, 21:54


75 доларів оплата на місці.
Перекладений укр вн. паспорт і всі румунські доки (сертифікат, СОБ, СОР).
Фото і відпечатки на місці
Закордонний не потрібен?
Потрібен, забула написати.
Мені видали на 5 років. Дата видачі 1 серпня.
Десь тут писали, що вже на 10 видають.
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sem1309 » 12 сен 2018, 22:25

sergey74 писал(а):
12 сен 2018, 12:32
Galiii писал(а):
12 сен 2018, 12:30
Добрый день, у меня вопрос если я не имею сейчас времени з делать бюллетень а з делаю позже не будет проблем на границе что у меня только паспорт??
Если у вас уже есть загранпаспорт, то при изготовлении бюлетина ваш загранпаспорт будет аннулирован и надо будет делать новый загранпаспорт....
Анулюють його тільки тоді, коли заберете булетін, до того моменту закордонний паспорт буде дійсний.

Max2018
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 07 фев 2018, 01:30
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Max2018 » 13 сен 2018, 00:13

Олександр писал(а):
12 сен 2018, 20:18
Max2018 писал(а):
12 сен 2018, 18:29
Сертифік консул забирає лише коли офорлюється СОР.
При подачі документів на СОР мій сертифікат про громадянство лише взяли щоб зробити копію і одразу мені повернули.
Тобто при подачі документів на СОР сертифікат в консульстві не залишили. Це так має бути, чи все ж таки сертифікат мав залишитись в консульстві під час виготовлення СОР?

oleg30500
Новачок
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 20 дек 2017, 13:28
Благодарил (а): 15 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение oleg30500 » 13 сен 2018, 08:54

sem1309 писал(а):
12 сен 2018, 22:25
sergey74 писал(а):
12 сен 2018, 12:32


Если у вас уже есть загранпаспорт, то при изготовлении бюлетина ваш загранпаспорт будет аннулирован и надо будет делать новый загранпаспорт....
Анулюють його тільки тоді, коли заберете булетін, до того моменту закордонний паспорт буде дійсний.
Тобто якщо спочатку робити закордонний а потім бюлетін, то після отримання останнього закордонний заберуть? І що знову його робити як буде треба?

sergey74
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 10:00
Благодарил (а): 43 раза
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sergey74 » 13 сен 2018, 10:10

oleg30500 писал(а):
13 сен 2018, 08:54
Тобто якщо спочатку робити закордонний а потім бюлетін, то після отримання останнього закордонний заберуть? І що знову його робити як буде треба?
Саме так. справа в тому що зараз у закордоному паспорті у вас написано місце проживання - Україна, а коли зробите бюлетін то країна проживання зміниться на Румунію і відповідно старий закордоний паспорт стане недійсним.

nostromo
Зацікавлений
Сообщения: 72
Зарегистрирован: 20 окт 2014, 15:14
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение nostromo » 13 сен 2018, 10:25

хто скільки буллетін чекав,хто може дати контакти реальних людей,які зможуть оперативно зробити?

oleg30500
Новачок
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 20 дек 2017, 13:28
Благодарил (а): 15 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение oleg30500 » 13 сен 2018, 11:11

nostromo писал(а):
13 сен 2018, 10:25
хто скільки буллетін чекав,хто може дати контакти реальних людей,які зможуть оперативно зробити?
Приєднуюсь до запитання

Отправлено спустя 1 минуту 16 секунд:
А чи можна якось отримати закордонний із пропискою Румунською?

Отправлено спустя 1 минуту 7 секунд:
І чи взагалі бюлетін портрібний для працевлаштування офіційно в Норвегії?

OkM
Зацікавлений
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 31 май 2017, 12:54
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 25 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение OkM » 13 сен 2018, 12:28

oleg30500 писал(а):
13 сен 2018, 11:13
nostromo писал(а):
13 сен 2018, 10:25
хто скільки буллетін чекав,хто може дати контакти реальних людей,які зможуть оперативно зробити?
Приєднуюсь до запитання

Отправлено спустя 1 минуту 16 секунд:
А чи можна якось отримати закордонний із пропискою Румунською?

Отправлено спустя 1 минуту 7 секунд:
І чи взагалі бюлетін портрібний для працевлаштування офіційно в Норвегії?
Тисячу разів писали: як кому пощастить. Є люди, які прекрасно без нього обходяться. І скептично коментують тут з приводу тих, хто робить бюлетін. Мені особисто він був вкрай потрібен. Сказали, що без булетіна не візьмуть на роботу. Якби у мене його не було, то, напевно, я б собі цього не пробачила. Багато наших взагалі нелегалами сидять і нічого. То що, тепер всім сидіти нелегалами?
Ви робите документи з якоюсь метою. Можливо, навіть, раніше були за кордоном і знаєте, на що розраховувати, бачили різні ситуації. Отож Вам і вирішувати.

Якщо зараз Вам скажуть: "Не робіть!!!", то Ви не зробите? Чи навпаки?

Я особисто вважаю (і це глибоко моє переконання, на яке не варто звертати увагу), що ніхто не знає, як буде далі. Можливо, той булетін через тиждень стане обов"язковим. І що тоді йти переробляти доки і робити новий загран? Крім того його видають на 10 років, а людям старшого віку (не знаю, з якого) його видають безстроково (на 60 років). Бачила сама на свої очі. При цьому загран поки що - лише на 5. За цей час доведеться робити ще один загран з тими самими митарствами.

І ще одне, якщо Ви робите доки і на дітей, то це важливо, бо вони мають особливість швидко рости, а закони Румунії - швидко міняися. Є прописка у дитини - всі проблеми вирішені. Все життя скільки захоче, навіть, коли стане повнолітнім/-ньою, зможе тисячі разів робити той паспорт, жити, де хоче, у т.ч. в Румунії.

Тому ні в якому разі не робіть булетін, якщо Вас це все не стосується. Це ж зайві витрати, які в Європі можна відробити за один з половиною день.

griga
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 31 мар 2016, 22:52
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 20 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение griga » 13 сен 2018, 14:37

OkM писал(а):
13 сен 2018, 12:28
oleg30500 писал(а):
13 сен 2018, 11:13


Приєднуюсь до запитання

Отправлено спустя 1 минуту 16 секунд:
А чи можна якось отримати закордонний із пропискою Румунською?

Отправлено спустя 1 минуту 7 секунд:
І чи взагалі бюлетін портрібний для працевлаштування офіційно в Норвегії?
Тисячу разів писали: як кому пощастить. Є люди, які прекрасно без нього обходяться. І скептично коментують тут з приводу тих, хто робить бюлетін. Мені особисто він був вкрай потрібен. Сказали, що без булетіна не візьмуть на роботу. Якби у мене його не було, то, напевно, я б собі цього не пробачила. Багато наших взагалі нелегалами сидять і нічого. То що, тепер всім сидіти нелегалами?
Ви робите документи з якоюсь метою. Можливо, навіть, раніше були за кордоном і знаєте, на що розраховувати, бачили різні ситуації. Отож Вам і вирішувати.

Якщо зараз Вам скажуть: "Не робіть!!!", то Ви не зробите? Чи навпаки?

Я особисто вважаю (і це глибоко моє переконання, на яке не варто звертати увагу), що ніхто не знає, як буде далі. Можливо, той булетін через тиждень стане обов"язковим. І що тоді йти переробляти доки і робити новий загран? Крім того його видають на 10 років, а людям старшого віку (не знаю, з якого) його видають безстроково (на 60 років). Бачила сама на свої очі. При цьому загран поки що - лише на 5. За цей час доведеться робити ще один загран з тими самими митарствами.

І ще одне, якщо Ви робите доки і на дітей, то це важливо, бо вони мають особливість швидко рости, а закони Румунії - швидко міняися. Є прописка у дитини - всі проблеми вирішені. Все життя скільки захоче, навіть, коли стане повнолітнім/-ньою, зможе тисячі разів робити той паспорт, жити, де хоче, у т.ч. в Румунії.

Тому ні в якому разі не робіть булетін, якщо Вас це все не стосується. Це ж зайві витрати, які в Європі можна відробити за один з половиною день.
Людина для себе завжди вирішує сама як їй бути, робити чи не робити той чи інший документи. Противники булетіну, то не противники, а люди які мають свої докази та підтвердження. Я категорично проти усіляких слухів (сказали, чули, можливо). Румунське громадянство це не виграшна лотерея, це не тільки можливості, але і обов'язки про які треба знати, їх треба читати, вивчати!
У мене до вас декілька запитань:
1) скажіть, будь ласка, де і хто у вас просив булетін та не брав вас без нього на роботу (країна, компанія, відділ кадрів)?
2) ви дійсно впевнені що прописка у Румунії вкрай необхідна вашім дітям? Про сплату податків ви чули, про можливості навчання?
3) чи читали ви закон Румунії про паспорт та прописку?

Більшість людей роблять - щоб було, а може мені буде треба, нехай лежить.

Є багато випадків коли внутрішній паспорт дійсно потрібен (щоб зробити румунські права, щоб зробити воз'єднання з чоловіком/дружиною, щоб працювати у Румунії, щоб навчатись у Румунії та інш.) тому він і називається внутрішній.
Але якщо ви плануєте жити за межами Румунії то треба подумати чи потрібен він вам?

http://kiev.mae.ro/node/487 прошу всіх заківалених прочитати за посиланням.
А саме:
ATENŢIE: În conformitate cu Legea nr.248/2005 art.34, cetăţeanul român care îşi stabileşte domiciliul în străinătate are obligaţia să predea actul de identitate care atestă existenţa domiciliului în România (cartea de identitate sau buletin), emis de autorităţile române.
Cetăţenii români nu pot avea în acelaşi timp decât UN SINGUR DOMICILIU si/sau o singură reşedinţă. În cazul în care aceştia deţin mai multe locuinţe, îşi pot stabili domiciliul sau reşedinţa în oricare dintre ele. (articolul 25 alineatele 2 si 3 - OUG nr.97/2005 privind evidenţa, domiciliul, reşedinţa şi actele de identitate ale cetăţenilor români, aprobată cu modificări şi completări prin Legea nr. 290/2005 cu modificările şi completările ulterioare;)

Не важко зрозуміти сутність закону - перекладач у допомогу.
Громадянин Румунії - НЕ МОЖЕ мати більше однієї прописки, але може вільно обирати де йому прописатись. І якщо ви прописались закордоном, ви повинні здати свій булетін. Це тільки одна стаття закону, відкривайте його повністю і читайте що буде за його не виконання.

Одна людина на форумі писала що двоє дітей поступали на навчання у Румунію, обоє не проживали у Румунії але одна мала булетін, а інша не мала прописку в Румунії. Та що мала прописку поступала на загальних умовах для румун і не поступила, висока конкуренція. А та дитина що не мала прописку, поступала на умовах квоти для тих дітей що живуть за кордоном і успішно пройшла. Хоча обидві мали начебто рівні умови. Це про питання навіщо прописка вашім дітям якщо вони там не живуть. "Якщо дитина має прописку всі проблеми вирішені, легко зроблять всі документи потім" - таке враження що якщо дитина не має прописки, вона їх не зробить. Секрет у тому що наші діти отримавши сертифікат про громадянство, всі на рівних умовах, зможуть у будь-який час зробити документи і прописка у Румунії на це ніяк не впливає.
Після присяги до мене підійшла жінка і почала запевняти що булетін вкрай необхідний, їй сказали що без нього вона не румунка...

Давайте (хто бажає) спочатку думати, а потім робити. І питання не в грошах за булетін "які в Европі легко заробити за один день" питання у необхідності, відповідальності, обізнаності!
Ответить