BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Юта
Новачок
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 14 мар 2017, 11:51
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Юта » 30 окт 2018, 13:55

Добрый день уважаемые форумчане, подскажите пожалуйста, у сестры и её мужа есть уже все документы, на днях она должна забрать свидетельство о рождении ребёнка, и теперь ее интересует какая процедура подачи документов на загран ребенка 3 лет, какая стоимость, должны ли быть оба родителя с ним , какие с собой надо иметь документы и какая стоимость? Буду благодарна за ответ!

sergey74
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 10:00
Благодарил (а): 43 раза
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sergey74 » 30 окт 2018, 15:18

romcit писал(а):
30 окт 2018, 11:47
sergey74 писал(а):
29 окт 2018, 19:12


У вас є два варіанта. По-перше, чекати ще пару місяців (у мене була схожа ситуація, поруч зі мною вийшло набагато більше половини людей у "приказ", а лише я та інші через пару місяців. Зараз подивився сайт АНЧ , поруч зі мною люди виходили на 3 місяці раніше у "приказ"). По-друге, ви можете самі , або через адвокатів подати запит до АНЧ. Але є ще людина біля мене через декілька номерів, ще досі справу не розглядали....А я вже місяц чекаю на СОР.
А як подати запит самому в Анч? Зрештою, я не поспішаю,але вважаю,що варто спробувати доступні варіанти.
Здесь http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/t ... e-tipizate скачиваете формуляр №6, заполняете его и отправляете во вторник-среду до обеда на электронную почту АНЧ :
cabinetanc@just.ro
cetatenie@just.ro

Elya
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 13 июн 2018, 14:57

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Elya » 30 окт 2018, 16:05

sergey74 писал(а):
30 окт 2018, 15:18
romcit писал(а):
30 окт 2018, 11:47


А як подати запит самому в Анч? Зрештою, я не поспішаю,але вважаю,що варто спробувати доступні варіанти.
Здесь http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/t ... e-tipizate скачиваете формуляр №6, заполняете его и отправляете во вторник-среду до обеда на электронную почту АНЧ :
cabinetanc@just.ro
cetatenie@just.ro
Підкажіть будь ласка, можливо в когось була схожа ситуація: подавалася на початку березня 2017 року і зараз бачу, що перенесли ТЕРМЕН на грудень 2018. Відправила лист-запит про стан справи і у відповідь отримала стандартну відповідь "в наказ ще не вийшли, очікуйте і ми вас повідомимо". Мене цікавть інше - чому перенесли термен і відповідають стандартними відповідями? тому що чогось не вистачає по справі чи що? і які дії мають бути далі з моєї сторони? Дякую за відповідь.

olegork
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 18 окт 2018, 00:46
Благодарил (а): 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение olegork » 30 окт 2018, 19:40

Всем привет! Подскажите как узнать номер досара в Румынии так как подавался в О консульстве и есть только тот номерок, что оно и выдало. Есть ли у кого пример письма с просьбой. чтоб сообщили номер или все таки надежней и быстрей через посредников?

svet3338
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 25 окт 2018, 15:58
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение svet3338 » 30 окт 2018, 19:53

Добрий день усім. Маю реальні корені, збираю документи на подачу. У мене три запитання:
1. В РАГСі мені мають видати витяг про народження батька, так як батько вже помер. Я прочитала, що треба свідоцтво. Чи можливо в даній ситуації таки витяг?
2. Я прочитала, що на подачу треба записуватися наперед, наприклад, на подачу в Бухаресті записатися можна тільки з березня наступного року. Якщо я зберу всі документи раніше, в тому числі необхідні довідки, заяви (маю дитину) і зроблю переклад, апостиль (вичитала, що треба), норатіально завірю, то чи є строк дії цих документів? Наприклад, все буде готове в січні, а на подачу я поїду у квітні?
3. Чи можна подати документи в Києві? Вичитала, що не бажано, якщо не знаю мови. Там теж така черга? Мову вже почала вивчати.
Буду всім дуже вдячна за відповідь.

Допоможіть будь-ласка, розібратися. До кого можна звернутися безпосередньо на консультацію?

romcit
Зацікавлений
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 12 май 2017, 22:22
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение romcit » 30 окт 2018, 20:27

Доброго вечора,не підкажете як зараз з записом в Чернівцях. Брат хоче подати документи на репатріацію. Наскільки добре треба знати мову?

vladimir_1994
Новачок
Сообщения: 17
Зарегистрирован: 19 мар 2018, 16:26
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vladimir_1994 » 30 окт 2018, 21:00

Як сьогодні пройшла присяга ?

Maks555
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 30 окт 2018, 13:09
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Maks555 » 30 окт 2018, 21:41

svet3338 писал(а):
30 окт 2018, 19:53
Добрий день усім. Маю реальні корені, збираю документи на подачу. У мене три запитання:
1. В РАГСі мені мають видати витяг про народження батька, так як батько вже помер. Я прочитала, що треба свідоцтво. Чи можливо в даній ситуації таки витяг?
2. Я прочитала, що на подачу треба записуватися наперед, наприклад, на подачу в Бухаресті записатися можна тільки з березня наступного року. Якщо я зберу всі документи раніше, в тому числі необхідні довідки, заяви (маю дитину) і зроблю переклад, апостиль (вичитала, що треба), норатіально завірю, то чи є строк дії цих документів? Наприклад, все буде готове в січні, а на подачу я поїду у квітні?
3. Чи можна подати документи в Києві? Вичитала, що не бажано, якщо не знаю мови. Там теж така черга? Мову вже почала вивчати.
Буду всім дуже вдячна за відповідь.

Допоможіть будь-ласка, розібратися. До кого можна звернутися безпосередньо на консультацію?
Доброго дня, відповіді:
1. Можна і витяг про народження батька
2.Строку дії у цих документів немає, окрім довідки про відсутність судимості, наскільки мені відомо вона діє протягом трьох місяців для подачі документів щодо отримання громадянства.
3. Краще подавати в Бухаресті або Сучаві з мінімальним знанням румунської мови.
Аватара пользователя

Snow
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 17 окт 2018, 16:38
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Snow » 31 окт 2018, 09:47

Maks555 писал(а):
30 окт 2018, 13:31
Доброго дня, в мене питання з приводу об`єднання сім’ї, зараз я з румунським паспортом проживаю у Великобританії хочу зробити об`єднання сім’ї, жінка в Україні.Хто володіє будь-якою інформацією, буду вдячний за інформацію
Заходите в гугл, гуглите офиц сайт посольство Грейт Бритн в Украине, находите там раздел воссоединение с семьей (или тип визы, уже не помню), там все написано что нужно. И все, собрали документы, подали на визу, получили, приехали, и оформляете ВМЖ в англии.
https://www.gov.uk/browse/visas-immigration

Maks555
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 30 окт 2018, 13:09
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Maks555 » 31 окт 2018, 10:00

Snow писал(а):
31 окт 2018, 09:47
Maks555 писал(а):
30 окт 2018, 13:31
Доброго дня, в мене питання з приводу об`єднання сім’ї, зараз я з румунським паспортом проживаю у Великобританії хочу зробити об`єднання сім’ї, жінка в Україні.Хто володіє будь-якою інформацією, буду вдячний за інформацію
Заходите в гугл, гуглите офиц сайт посольство Грейт Бритн в Украине, находите там раздел воссоединение с семьей (или тип визы, уже не помню), там все написано что нужно. И все, собрали документы, подали на визу, получили, приехали, и оформляете ВМЖ в англии.
https://www.gov.uk/browse/visas-immigration
Велике дякую так і зроблю
Ответить