BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

romcit
Зацікавлений
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 12 май 2017, 22:22
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение romcit » 31 окт 2018, 10:56

sergey74 писал(а):
30 окт 2018, 15:18
romcit писал(а):
30 окт 2018, 11:47


А як подати запит самому в Анч? Зрештою, я не поспішаю,але вважаю,що варто спробувати доступні варіанти.
Здесь http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/t ... e-tipizate скачиваете формуляр №6, заполняете его и отправляете во вторник-среду до обеда на электронную почту АНЧ :
cabinetanc@just.ro
cetatenie@just.ro
Там потрібно вказати підпис, треба зробити скан роздрукованого документа?

sergey74
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 10:00
Благодарил (а): 43 раза
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sergey74 » 31 окт 2018, 11:14

romcit писал(а):
31 окт 2018, 10:56
sergey74 писал(а):
30 окт 2018, 15:18


Здесь http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/t ... e-tipizate скачиваете формуляр №6, заполняете его и отправляете во вторник-среду до обеда на электронную почту АНЧ :
cabinetanc@just.ro
cetatenie@just.ro
Там потрібно вказати підпис, треба зробити скан роздрукованого документа?
Там треба просто написати своє ім"я та прізвище. Я робив так.

Натка
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 31 окт 2018, 14:00
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Натка » 31 окт 2018, 15:47

Доброго дня. Знаю що писали тисячу разів, але все так запутано і всі по різному говорять, тому хочу уточнити. У чоловіка вже є і СОР, і СОБ, і паспорти. Зараз я отримала сертифікати на себе і на дітей ( вік дітей 17 і 8 років). Хочу уточнити що мені потрібно для Подачі на свідоцтва:
1. Свідоцтва про народження моє і дітей ( чи можна зелені книжечки старого зразка? Чула що не проходять ...);
2. Паспорт український ( тільки мій чи сина теж треба, якщо йому 17 ?);
3. Паспорт закордонний старого зразка ( якщо я подавала досар по ньому то він потрібен чи ні ?);
4. Паспорт біометричний мій і обох дітей;
Свідоцтво про шлюб ( якщо є румунське його достатньо чи треба українське?);
5. Заява від батьків на дозвіл відновлення гром. Дітям завірена нотаріусом (одна за обох дітей, і ще одна від сина ? Чи достатньо однієї?);
6. Які документи потрібні від чоловіка? Укр. Чи румунські ?;
7. Де краще (і які терміни ? ) зараз подати на СОР : Чернівці, Сучава чи Бухарест ? ;
Дякую за розуміння.

Лилия
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 24 окт 2018, 14:26
Благодарил (а): 8 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Лилия » 31 окт 2018, 16:17

Були вчора на присязі 30.10
У мене був 118номер ,була у першому заході з чоловіком.до нас не здали 4-5 чол.
Питали те що і завжди місце народження,чим займаєшся,як тата звати.у кого були з дитячими документами питали як звати,і рік народження дітей.
Приймав консул,дуже гарний настрій в нього був,нікого не валив.не здали ті ,які навіть не розуміли,що він питав місце народження,і чим займаєшся

Олександр
Новачок
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 14 дек 2017, 20:19
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 8 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Олександр » 31 окт 2018, 16:21

Натка писал(а):
31 окт 2018, 15:47
Доброго дня. Знаю що писали тисячу разів, але все так запутано і всі по різному говорять, тому хочу уточнити. У чоловіка вже є і СОР, і СОБ, і паспорти. Зараз я отримала сертифікати на себе і на дітей ( вік дітей 17 і 8 років). Хочу уточнити що мені потрібно для Подачі на свідоцтва:
1. Свідоцтва про народження моє і дітей ( чи можна зелені книжечки старого зразка? Чула що не проходять ...);
2. Паспорт український ( тільки мій чи сина теж треба, якщо йому 17 ?);
3. Паспорт закордонний старого зразка ( якщо я подавала досар по ньому то він потрібен чи ні ?);
4. Паспорт біометричний мій і обох дітей;
Свідоцтво про шлюб ( якщо є румунське його достатньо чи треба українське?);
5. Заява від батьків на дозвіл відновлення гром. Дітям завірена нотаріусом (одна за обох дітей, і ще одна від сина ? Чи достатньо однієї?);
6. Які документи потрібні від чоловіка? Укр. Чи румунські ?;
7. Де краще (і які терміни ? ) зараз подати на СОР : Чернівці, Сучава чи Бухарест ? ;
Дякую за розуміння.
Доброго дня. По перше свідоцтво про народження зелені книжечкі підходять але консул може попросити свідоцтво про народження нового зразка якщо в зеленій книжещсі йому щось не сподобається.
По друге ваш паспорт та сина деж потрібно.
По третє можна старого можна нового для консульства немає принциповості.
По четверте заява не потрібна бо ви вже отримали таку заяву від батька.
По пяте жодних заяв не потрібна бо ви вже є громадянина Румунії.
По шосте румунські.
По сьоме Бухарест.

VWalt
Зацікавлений
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 25 июл 2016, 22:47
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 93 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение VWalt » 31 окт 2018, 17:07

В Бухаресте на сор лучше подавать в 1м секторе - по нему хорошие отзывы. Проблема в секторе #6 - большие задержки. Удачи

Натка
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 31 окт 2018, 14:00
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Натка » 31 окт 2018, 19:30

Гарно дякую за поради.

Maks555
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 30 окт 2018, 13:09
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Maks555 » 31 окт 2018, 21:10

Як зараз проходить здача присяги в Бухаресті? Хто був цими днями? Поділіться враженнями.Дякую

Лилия
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 24 окт 2018, 14:26
Благодарил (а): 8 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Лилия » 31 окт 2018, 21:24

Maks555 писал(а):
31 окт 2018, 21:10
Як зараз проходить здача присяги в Бухаресті? Хто був цими днями? Поділіться враженнями.Дякую
Були вчора,практично без змін.Список читають в 7-30,заходите,вас викликають,записують ,дають номер,і ви сідаєте на місце.приходить консул,грає гімн.і по черзі викликають,задають 3-5питань.відповідаєте, кажуть читайте присягу,читаєте.вас вітають ,розписується,і додому🙂

Maks555
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 30 окт 2018, 13:09
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Maks555 » 31 окт 2018, 21:25

Лилия писал(а):
31 окт 2018, 21:24
Maks555 писал(а):
31 окт 2018, 21:10
Як зараз проходить здача присяги в Бухаресті? Хто був цими днями? Поділіться враженнями.Дякую
Були вчора,практично без змін.Список читають в 7-30,заходите,вас викликають,записують ,дають номер,і ви сідаєте на місце.приходить консул,грає гімн.і по черзі викликають,задають 3-5питань.відповідаєте, кажуть читайте присягу,читаєте.вас вітають ,розписується,і додому🙂
Скільки людей нездало присягу?
Ответить