BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Аватара пользователя

Nazareth
Зацікавлений
Сообщения: 138
Зарегистрирован: 15 апр 2015, 12:36
Благодарил (а): 65 раз
Поблагодарили: 39 раз

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Nazareth » 18 июн 2015, 19:14

karleone1981 писал(а):когда-когда? читайте - dosarului nr. 16***/RD/2015....
Читать умеем, вы мне месяц подачи сможете озвучить из того текста?!
Аватара пользователя

Автор темы
BOBA-PO
Постійний користувач
Сообщения: 1550
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 10:21
Благодарил (а): 86 раз
Поблагодарили: 462 раза

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение BOBA-PO » 18 июн 2015, 22:41

Nazareth писал(а):
BOBA-PO писал(а):Дата: Четверг, 18 июня 2015, 11:56 +03:00
Тема: Răspuns: [MJ] CERERE DE COMUNICARE A STADIUL SOLUTIONĂRII CERERII DE REDOBÂNDIRE A CETĂTENIEI ROMÂNE

Bună ziua,



Urmare a petiţiei adresate Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie, vă facem cunoscute următoarele:

Cererea dumneavoastră de redobândire a cetăţeniei române, ce formează obiectul dosarului nr. 16***/RD/2015, va fi analizată de către Comisia pentru Cetăţenie în şedinţa din data de 03.08.2015 în vederea verificării îndeplinirii condiţiilor prevăzute de lege.

După avizarea de către Comisia pentru Cetăţenie, urmează ca cererea dumneavoastră să fie inclusă pe un Ordin al Preşedintelui Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie care vi se va comunica, din oficiu, prin scrisoare recomandată, la adresa de domiciliu/reşedinţă.

În eventualitatea în care vă schimbaţi adresa de domiciliu, vă rugăm să ne informaţi, prin petiţie scrisă, cu privire la noul domiciliu.



Cu stimă,



Autoritatea Naţională pentru Cetăţenie
А когда подавался этот досар?
25.03.2015
Помощь в получении румынского гражданства. Предоставляю услуги с 2011 года .Безстрессовой - 100% сдачи присяги. Дорого! . Запись на Присягу, оформление СОР - СОБ, организуем прописку в Румынии, подача на загранпаспорт,обмен водительского удостоверения. тел.: +380967132193 (Viber,WhatsApp), +380667857718
• Перечень документов • Образцы документов • Закон о гражданстве
Аватара пользователя

Автор темы
BOBA-PO
Постійний користувач
Сообщения: 1550
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 10:21
Благодарил (а): 86 раз
Поблагодарили: 462 раза

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение BOBA-PO » 18 июн 2015, 22:49

Vadikmov писал(а):Как посоветуете если до понедельника не прийдет ответ то поменять мейл или просто еще раз отослать? Досар 52... 2013 года. Или это еще и так рано?
подождать надо .
Помощь в получении румынского гражданства. Предоставляю услуги с 2011 года .Безстрессовой - 100% сдачи присяги. Дорого! . Запись на Присягу, оформление СОР - СОБ, организуем прописку в Румынии, подача на загранпаспорт,обмен водительского удостоверения. тел.: +380967132193 (Viber,WhatsApp), +380667857718
• Перечень документов • Образцы документов • Закон о гражданстве

ZGK
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 28 ноя 2012, 19:13
Благодарил (а): 1 раз

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение ZGK » 18 июн 2015, 23:15

Я 16.06 утром отправил запрос в ANC, 17.06 уже пришел ответ.

Іренвиль
Новачок
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 20 мар 2015, 15:35
Благодарил (а): 3 раза

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Іренвиль » 22 июн 2015, 09:50

BOBA-PO писал(а):Дата: Четверг, 18 июня 2015, 11:56 +03:00
Тема: Răspuns: [MJ] CERERE DE COMUNICARE A STADIUL SOLUTIONĂRII CERERII DE REDOBÂNDIRE A CETĂTENIEI ROMÂNE

Bună ziua,



Urmare a petiţiei adresate Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie, vă facem cunoscute următoarele:

Cererea dumneavoastră de redobândire a cetăţeniei române, ce formează obiectul dosarului nr. 16***/RD/2015, va fi analizată de către Comisia pentru Cetăţenie în şedinţa din data de 03.08.2015 în vederea verificării îndeplinirii condiţiilor prevăzute de lege.

După avizarea de către Comisia pentru Cetăţenie, urmează ca cererea dumneavoastră să fie inclusă pe un Ordin al Preşedintelui Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie care vi se va comunica, din oficiu, prin scrisoare recomandată, la adresa de domiciliu/reşedinţă.

În eventualitatea în care vă schimbaţi adresa de domiciliu, vă rugăm să ne informaţi, prin petiţie scrisă, cu privire la noul domiciliu.



Cu stimă,



Autoritatea Naţională pentru Cetăţenie




А що це означає?

SERGINIO
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 08 дек 2012, 12:20
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 15 раз

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение SERGINIO » 22 июн 2015, 10:21

Іренвиль писал(а):
BOBA-PO писал(а):Дата: Четверг, 18 июня 2015, 11:56 +03:00
Тема: Răspuns: [MJ] CERERE DE COMUNICARE A STADIUL SOLUTIONĂRII CERERII DE REDOBÂNDIRE A CETĂTENIEI ROMÂNE

Bună ziua,



Urmare a petiţiei adresate Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie, vă facem cunoscute următoarele:

Cererea dumneavoastră de redobândire a cetăţeniei române, ce formează obiectul dosarului nr. 16***/RD/2015, va fi analizată de către Comisia pentru Cetăţenie în şedinţa din data de 03.08.2015 în vederea verificării îndeplinirii condiţiilor prevăzute de lege.

După avizarea de către Comisia pentru Cetăţenie, urmează ca cererea dumneavoastră să fie inclusă pe un Ordin al Preşedintelui Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie care vi se va comunica, din oficiu, prin scrisoare recomandată, la adresa de domiciliu/reşedinţă.

În eventualitatea în care vă schimbaţi adresa de domiciliu, vă rugăm să ne informaţi, prin petiţie scrisă, cu privire la noul domiciliu.



Cu stimă,



Autoritatea Naţională pentru Cetăţenie




А що це означає?
Вашу справу будуть розглядати 03.08.2015

Іренвиль
Новачок
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 20 мар 2015, 15:35
Благодарил (а): 3 раза

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Іренвиль » 22 июн 2015, 10:37

А що це означає?[/quote]
Вашу справу будуть розглядати 03.08.2015[/quote]

Тобто вже можуть в орден записати, чи це ще не кінець буде?

valentyna.dan
Новачок
Сообщения: 33
Зарегистрирован: 22 июн 2015, 12:25
Благодарил (а): 15 раз
Поблагодарили: 1 раз

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение valentyna.dan » 22 июн 2015, 12:39

vasyok3 писал(а):Привіт всім.
Разказую одним постом, як було 9.06. *Dopovid*
Я не здав. *dash* Мовою володію слабо.
Отже, було 3 групи людей. В кожній групі всі йдуть по алфавітуі. Як формуються групи хз. (люди які записувались пізніше, теж попадали в 1 групу)
1 група була сформована десь до 10 години. Стояти потрібно ближче до входу, щоб почути, коли кажуть твоє прізвище та ім'я. Коли тебе зачитали, підходиш, показуєш загран. паспорт, розписуєшся і піднімаєшся на 4 поверх.
В 1 групі не здало десь до 30 чоловік.
Я попав в 2 групу в кінці. Піднімаюсь на 4 поверх і тут починається *censored2* , зустрічає тебе охорона, дивиться паспорт і задає кілька питань (звідки ти?, чого приїхав? і ще якісь там...) потім розсаджують всіх по знанню мови (такого ще не було!!!). Малюють карту, хто де сидить, і дають зам. міністру (РИЖОМУ) (щоб знав кого питати!) *censored2*
Щось говорили всім пару хвилин, і почалось...
Важливо! НЕ ВАЖНО ЯК ВИ ПРОЧИТАЄТЕ ПРИСЯГУ!!!
Встаєш і говориш в мікрофон "Еу, Іван Іванов, жур се фіу..." (мікрофон передають по рядах). Маєш акцент - запитають 99%!!! І саме основне - НЕ ХВИЛЮЙТЕСЯ! Тому що натупити дуже легко. А потім викручуватись. Були люди, які знали мову, але перенервувались і не здали, були яким погано було.
Були які не знали читати!!! І здали, бо знали мову!!!
Отже, що питають?
Питання задають різні, як легкі, так і не дуже (як на мене...)
Як вас звати?
Чому бажаєте отримати громадянство?
Скільки вам років?
Із якого ви року?
Одружені?
Діти є?
Скільки років дітям, дружині?
Чим займаєтесь (професія)?
Коли подавали документи? Де?
Яких кольорів прапор Румунії?
Якого кольору стіна? Блузка? Рубашка?
З якого боку кишеня на рубашці?
Рубашка ваша в клітинку?
Який зараз місяць?, Рік?, День?
Який місяць йде посля такого то?
і багато інших... не пам'ятаю всіх...
Підійшла моя черга, встав, прочитав (добре прочитав, із інтанацією). Питає мене чи знаю мову, кажу що вчу зараз, але знаю і розумію. Питає чи я вивчив напам'ять, кажу що так, вивчив! І тут мені - ПАШАПОРТ! Я в шоці! Треба було сказати, що ні!?
Моя помилка в тому, що потрібно було говорити дальше: Чому паспорт? Я знаю румунський!
А я змовчав...
Не повторюйте мою помилку! Боріться, якщо впевнені в собі! А емоції на другий план.
В 3 групі не здало десь 20 чоловік. Разом десь 100 чоловік не здало!!!
Порада: Вчіть мову більше чим потрібно!
От так пройшла моя присяга... жаль...
О і через 6 місяців можна буде знову подавати документи!? Правильно я їх зрозумів?

Текст аматорський. За помилки - сорі.



Хіба вже не діє Чрезвычайный Указ 171/2009, який спрощує процедуру отримання гром. Рум стосовно знання мови? + закон про громадянство ст.10п.1. ? Чи є надія, що при озвученні російською або рум. цих статей замість відповідей на питання міністра після прочитання присяги, можна отримати гром-во.....

valentyna.dan
Новачок
Сообщения: 33
Зарегистрирован: 22 июн 2015, 12:25
Благодарил (а): 15 раз
Поблагодарили: 1 раз

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение valentyna.dan » 23 июн 2015, 14:39

хто їздив на присягу 23 червня, напишіть, як пройшло..

Oleg1
Зацікавлений
Сообщения: 146
Зарегистрирован: 20 дек 2014, 19:24
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 19 раз

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Oleg1 » 23 июн 2015, 16:28

Плохие дела ( как обычно валят
Ответить