BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Аватара пользователя

UA-EU
Новачок
Сообщения: 46
Зарегистрирован: 17 апр 2014, 13:24
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение UA-EU » 15 ноя 2015, 21:27

bruno писал(а):привіт!! після отриманя на руки свідоцтва про народження румунське, скільки ще часу треба для отримання рум. закордонного паспорту і скільки це коштує?? і якщо по дорученню, щоб самму не їхати....? дякую...
....222 лея коштує річний, який робиться за день і трохи дорожче ( 292 лея ) можете отримати на 5 років робиться 14 днів ( біометричний ) :)
Последний раз редактировалось UA-EU 15 ноя 2015, 21:33, всего редактировалось 2 раза.
Аватара пользователя

bruno
Зацікавлений
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 27 ноя 2012, 01:03
Откуда: Чернівці
Поблагодарили: 12 раз

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение bruno » 15 ноя 2015, 21:30

дякую)) а це може зробити людина щоб я не їхав туди? просто по дорученню?
послуги адвоката(не громадянство) - кримінал, цивільне, сімейне, трудове, виконавча служба, банки...095-134-28-94
Аватара пользователя

maximus
Зацікавлений
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 14 авг 2013, 21:06
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение maximus » 15 ноя 2015, 21:33

bruno писал(а):а це може зробити людина щоб я не їхав туди? просто по дорученню?
Ехать нужно два раза, первый раз сдать отпечатки пальцев, сделать фото, забрать уже готовый документ могут по доверенности.
Аватара пользователя

bruno
Зацікавлений
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 27 ноя 2012, 01:03
Откуда: Чернівці
Поблагодарили: 12 раз

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение bruno » 15 ноя 2015, 21:35

тобто це все був груз, що мені казали, що їхати не треба, що привезуть мені все сюди бо є доручення......блін, я з мовою не дуже...трошки знав і вже забув.....як я маю все це здати, відбитки ці, ще щось....мда...
послуги адвоката(не громадянство) - кримінал, цивільне, сімейне, трудове, виконавча служба, банки...095-134-28-94
Аватара пользователя

UA-EU
Новачок
Сообщения: 46
Зарегистрирован: 17 апр 2014, 13:24
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение UA-EU » 15 ноя 2015, 21:38

bruno писал(а):дякую)) а це може зробити людина щоб я не їхав туди? просто по дорученню?
...тут Вам не підскажу, я робив особисто сам....якщо біометричний, то потрібно відбитки пальців - без Вас ніяк, а річний - Вас на місці фотографують і Ви розписуєтесь в електроному виді, але здається, що варіант річного можливий без Вас. Тут треба питати посередників!
Аватара пользователя

maximus
Зацікавлений
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 14 авг 2013, 21:06
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение maximus » 15 ноя 2015, 21:39

bruno писал(а):тобто це все був груз, що мені казали, що їхати не треба, що привезуть мені все сюди бо є доручення......блін, я з мовою не дуже...трошки знав і вже забув.....як я маю все це здати, відбитки ці, ще щось....мда...
Если не шарите, 100 евро напротив рум консульства, вас отвезут, забирать потом можно самому или на той же фирме за 300 грн привезут вам паспорт.
Отпечатки пальцев за вас никто не сдаст. Только лично.
Аватара пользователя

bruno
Зацікавлений
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 27 ноя 2012, 01:03
Откуда: Чернівці
Поблагодарили: 12 раз

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение bruno » 15 ноя 2015, 21:46

та відвезуть то ясно, але ж коли я зайду туди де беруть відбитки і т.д...там ж треба щось казати, а я буду як ....казати не хочу))) сам винен мову треба трохи знати, але чесно, зараз не до того...іншу вчу))
послуги адвоката(не громадянство) - кримінал, цивільне, сімейне, трудове, виконавча служба, банки...095-134-28-94
Аватара пользователя

maximus
Зацікавлений
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 14 авг 2013, 21:06
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение maximus » 16 ноя 2015, 05:33

bruno писал(а):та відвезуть то ясно, але ж коли я зайду туди де беруть відбитки і т.д...там ж треба щось казати, а я буду як ....казати не хочу))) сам винен мову треба трохи знати, але чесно, зараз не до того...іншу вчу))
Ничего там особо говорить не нужно, там и так знают зачем вы пришли. И вообще на этом этапе можно уже ничего не боятся, если уже присягу прошли остальное все ерунда и формальности.
Аватара пользователя

bruno
Зацікавлений
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 27 ноя 2012, 01:03
Откуда: Чернівці
Поблагодарили: 12 раз

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение bruno » 16 ноя 2015, 19:30

чисто по людськи не хочеться відчувати себе ідіотом...але так воно десь і є якщо хоч трошки елементарно не знаєш мови, я в принципі за те, що треба знати....просто нікого серед друзів і родичів нема румуномовних, практики нуль і жити саме там не планую, тому так і виходить.........
послуги адвоката(не громадянство) - кримінал, цивільне, сімейне, трудове, виконавча служба, банки...095-134-28-94

Вася-адвокат
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 12 ноя 2015, 07:14

Re: Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Вася-адвокат » 16 ноя 2015, 21:04

Хто подав на апеляцію і як успіхи
Ответить