BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

vlad_i
Новачок
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 14 ноя 2015, 21:59
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 8 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vlad_i » 24 фев 2016, 13:00

karleone1981 писал(а):а мне на последних 5 писем так и не ответили)))) жду с лета 2012 года))))))
Почему столько ждете и ничего другого кроме писем не предпринимаете чтобы узнать в чем проблема и как вам выйти в приказ?

Trust
Зацікавлений
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 29 июл 2015, 09:52
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Trust » 24 фев 2016, 14:40

Доброго дня всім. Допоможіть розібратися в ситуації, можливо шановний ВОВА-РО підскаже. Подавали документи з подругою, через посередника, на початку грудня 2014 року в Сучаві. У подальшому, через 10 місяців дізнався свій номер справи та номер справи моєї подруги, різниця всього у декілька номерів. У січні цього року на сайті АNC у розділі "моніторинг" я побачив, що наші справи зареєстровані на початку лютого 2015 року. Дата розгляду справи моєї подруги було призначено на початок червня 2015, а у грудні 2015 року вона вже вийшла в наказ. Розгляд моєї справи був призначений на середину лютого 2016 року, тобто особливого руху по моїй справі не було. Це мене дуже здивувало, адже ми з моєю подругою, можна сказати, все робили разом, однаково і робив нам один і той же посередник, ми одночасно дали йому необхідні документии і він одночасно віддав нам готові папки з усіма документами при вході у бюро в Сучаві. Вже недавно, коли на сайті ANC знову оновився список, я подивився по своєму номеру і тупо охренів, розгляд моєї справи назначено вже на другу половину травня цього року. Що за діла там у них творяться? Знаю і впевнений що подруга нічого не пришвидшувала, нізким нічого не рішала, вона сама в шоці, що по ній вже є наказ. Також одна знайома пара подавали документи в лютому 2015 року в Сучаві і в січні цього року по ним вже є наказ, крім цього у свій пакет документів вони включили свою дитину і все, у них вже є наказ. Хто підскаже чому так, які можуть бути причин і що робити? Буду дуже вдячний всім.

Trust
Зацікавлений
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 29 июл 2015, 09:52
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Trust » 24 фев 2016, 14:50

Так, може комусь пригодиться (можливо не дуже потемі) але можливо комусь стане при нагоді. Знайшов те, що може допомогти в тому, щоб кататися по Україні на авто із іноземною реєстрацією (це не реклама, а посилання на законодавство України).
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v00 ... aran31#n31
І ще одне, те що митники чи хтось інший хоче пришити громадянину Україн ст. 485 митного кодексу, яка катається на авто із іноземними номерами, то це повний брєд, як говорив один штріх "это мерзость" і не ведіться на якісь там уловки митників, погранців, чи даішників, а культурну заткніть їм рота і шліть якнайдалі. Дякую за увагу.

don5209
Новачок
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 07 сен 2014, 18:55
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение don5209 » 24 фев 2016, 15:25

Ana_Crav писал(а):
don5209 писал(а):
Сделал запрос.

Получил ответ:

Bună ziua,
Urmare a petiţiei adresate Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie, vă aducem la cunoștință că minorul Иванов Иван figurează în dosarul dvs. prin care solicitați redobândirea cetățeniei române.
Cu stimă,
Autoritatea Naţională pentru Cetăţenie


Помогите правильно перевести.
А как вы написали такой запрос? Можете дать мне пример заполнения? Спасибо.
Ни какого специального запроса не делал.

Просто получил ответ о состоянии моего досара....

После этого ответил на письмо с текстом (набранным в гугл переводчике)

Mulțumesc.

Puteți afla?

Există ceva în documentele mele, fiul meu Иванов Иван 2010 naștere.


Вот и все.

Urra
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 21:52
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Urra » 24 фев 2016, 15:45

Trust писал(а):Доброго дня всім. Допоможіть розібратися в ситуації, можливо шановний ВОВА-РО підскаже. Подавали документи з подругою, через посередника, на початку грудня 2014 року в Сучаві. У подальшому, через 10 місяців дізнався свій номер справи та номер справи моєї подруги, різниця всього у декілька номерів. У січні цього року на сайті АNC у розділі "моніторинг" я побачив, що наші справи зареєстровані на початку лютого 2015 року. Дата розгляду справи моєї подруги було призначено на початок червня 2015, а у грудні 2015 року вона вже вийшла в наказ. Розгляд моєї справи був призначений на середину лютого 2016 року, тобто особливого руху по моїй справі не було. Це мене дуже здивувало, адже ми з моєю подругою, можна сказати, все робили разом, однаково і робив нам один і той же посередник, ми одночасно дали йому необхідні документии і він одночасно віддав нам готові папки з усіма документами при вході у бюро в Сучаві. Вже недавно, коли на сайті ANC знову оновився список, я подивився по своєму номеру і тупо охренів, розгляд моєї справи назначено вже на другу половину травня цього року. Що за діла там у них творяться? Знаю і впевнений що подруга нічого не пришвидшувала, нізким нічого не рішала, вона сама в шоці, що по ній вже є наказ. Також одна знайома пара подавали документи в лютому 2015 року в Сучаві і в січні цього року по ним вже є наказ, крім цього у свій пакет документів вони включили свою дитину і все, у них вже є наказ. Хто підскаже чому так, які можуть бути причин і що робити? Буду дуже вдячний всім.
Да дивно, я теж подавався так як ви і ордін вийшов наприкінці минулого року і нічого не платив нікому, а після мене вийшов друг який подавав документи на 9 місяців ранше. І таких випадків чув є багато.

Sailor
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 23 ноя 2015, 13:07
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Sailor » 24 фев 2016, 17:34

Кажжуть зараз з мовою стало легше, тобто не настільки жостко як раніше.

Але Люди люди які до мене звертаються здають через Петербург й досі там гарантія, і не ризикують пробувати самі.

Хто здавав найближчим часом з мін знанням мови ?!?
Аватара пользователя

Автор темы
BOBA-PO
Постійний користувач
Сообщения: 1550
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 10:21
Благодарил (а): 86 раз
Поблагодарили: 462 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение BOBA-PO » 24 фев 2016, 20:02

Trust писал(а):Доброго дня всім. Допоможіть розібратися в ситуації, можливо шановний ВОВА-РО підскаже. Подавали документи з подругою, через посередника, на початку грудня 2014 року в Сучаві. У подальшому, через 10 місяців дізнався свій номер справи та номер справи моєї подруги, різниця всього у декілька номерів. У січні цього року на сайті АNC у розділі "моніторинг" я побачив, що наші справи зареєстровані на початку лютого 2015 року. Дата розгляду справи моєї подруги було призначено на початок червня 2015, а у грудні 2015 року вона вже вийшла в наказ. Розгляд моєї справи був призначений на середину лютого 2016 року, тобто особливого руху по моїй справі не було. Це мене дуже здивувало, адже ми з моєю подругою, можна сказати, все робили разом, однаково і робив нам один і той же посередник, ми одночасно дали йому необхідні документии і він одночасно віддав нам готові папки з усіма документами при вході у бюро в Сучаві. Вже недавно, коли на сайті ANC знову оновився список, я подивився по своєму номеру і тупо охренів, розгляд моєї справи назначено вже на другу половину травня цього року. Що за діла там у них творяться? Знаю і впевнений що подруга нічого не пришвидшувала, нізким нічого не рішала, вона сама в шоці, що по ній вже є наказ. Також одна знайома пара подавали документи в лютому 2015 року в Сучаві і в січні цього року по ним вже є наказ, крім цього у свій пакет документів вони включили свою дитину і все, у них вже є наказ. Хто підскаже чому так, які можуть бути причин і що робити? Буду дуже вдячний всім.
Добрый вечер, такие ситуации бывают очень редко ,ANC объяснений не дает только отписки "Urmare a petiţiei privind cererea dumneavoastră de redobândire a cetăţeniei române, înregistrată la Secretariatul Tehnic al Comisiei pentru Cetăţenie sub nr. 33***/RD/2012, vă comunicăm următoarele:
La acest moment, cererea dumneavoastră este în curs de soluţionare şi urmează să vi se comunice, din oficiu, prin scrisoare recomandată, Ordinul Preşedintelui Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie " мой совет или ждать или нанимать адвоката.
Помощь в получении румынского гражданства. Предоставляю услуги с 2011 года .Безстрессовой - 100% сдачи присяги. Дорого! . Запись на Присягу, оформление СОР - СОБ, организуем прописку в Румынии, подача на загранпаспорт,обмен водительского удостоверения. тел.: +380967132193 (Viber,WhatsApp), +380667857718
• Перечень документов • Образцы документов • Закон о гражданстве

Trust
Зацікавлений
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 29 июл 2015, 09:52
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Trust » 24 фев 2016, 20:37

BOBA-PO писал(а):
Trust писал(а):Доброго дня всім. Допоможіть розібратися в ситуації, можливо шановний ВОВА-РО підскаже. Подавали документи з подругою, через посередника, на початку грудня 2014 року в Сучаві. У подальшому, через 10 місяців дізнався свій номер справи та номер справи моєї подруги, різниця всього у декілька номерів. У січні цього року на сайті АNC у розділі "моніторинг" я побачив, що наші справи зареєстровані на початку лютого 2015 року. Дата розгляду справи моєї подруги було призначено на початок червня 2015, а у грудні 2015 року вона вже вийшла в наказ. Розгляд моєї справи був призначений на середину лютого 2016 року, тобто особливого руху по моїй справі не було. Це мене дуже здивувало, адже ми з моєю подругою, можна сказати, все робили разом, однаково і робив нам один і той же посередник, ми одночасно дали йому необхідні документии і він одночасно віддав нам готові папки з усіма документами при вході у бюро в Сучаві. Вже недавно, коли на сайті ANC знову оновився список, я подивився по своєму номеру і тупо охренів, розгляд моєї справи назначено вже на другу половину травня цього року. Що за діла там у них творяться? Знаю і впевнений що подруга нічого не пришвидшувала, нізким нічого не рішала, вона сама в шоці, що по ній вже є наказ. Також одна знайома пара подавали документи в лютому 2015 року в Сучаві і в січні цього року по ним вже є наказ, крім цього у свій пакет документів вони включили свою дитину і все, у них вже є наказ. Хто підскаже чому так, які можуть бути причин і що робити? Буду дуже вдячний всім.
Добрый вечер, такие ситуации бывают очень редко ,ANC объяснений не дает только отписки "Urmare a petiţiei privind cererea dumneavoastră de redobândire a cetăţeniei române, înregistrată la Secretariatul Tehnic al Comisiei pentru Cetăţenie sub nr. 33***/RD/2012, vă comunicăm următoarele:
La acest moment, cererea dumneavoastră este în curs de soluţionare şi urmează să vi se comunice, din oficiu, prin scrisoare recomandată, Ordinul Preşedintelui Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie " мой совет или ждать или нанимать адвоката.
Але що це може значити, таке відтермінування. Чи може це бути через проблеми з документами, хоча сумніваюся, бо у моєї подруги все в порядку і в мене також був однаковий набір документів. Чи чекати далі. Документи в мене оригінальні, коріння справжнє 100%. Чим адвокат може допомогти в цій ситуації. Дякую.

Лукреція
Новачок
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 14 сен 2015, 12:17
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Лукреція » 24 фев 2016, 20:52

Добрий вечір.Питання трошки не по темі ,але може хтось допоможе.
Хочу подати на картку прикордоного руху а В повідомленні потрібно вказати ініціали РМТ (румунська назва малого прикордонного руху) Що це означає?
Аватара пользователя

Автор темы
BOBA-PO
Постійний користувач
Сообщения: 1550
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 10:21
Благодарил (а): 86 раз
Поблагодарили: 462 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение BOBA-PO » 24 фев 2016, 21:29

Trust писал(а):
BOBA-PO писал(а): Добрый вечер, такие ситуации бывают очень редко ,ANC объяснений не дает только отписки "Urmare a petiţiei privind cererea dumneavoastră de redobândire a cetăţeniei române, înregistrată la Secretariatul Tehnic al Comisiei pentru Cetăţenie sub nr. 33***/RD/2012, vă comunicăm următoarele:
La acest moment, cererea dumneavoastră este în curs de soluţionare şi urmează să vi se comunice, din oficiu, prin scrisoare recomandată, Ordinul Preşedintelui Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie " мой совет или ждать или нанимать адвоката.
Але що це може значити, таке відтермінування. Чи може це бути через проблеми з документами, хоча сумніваюся, бо у моєї подруги все в порядку і в мене також був однаковий набір документів. Чи чекати далі. Документи в мене оригінальні, коріння справжнє 100%. Чим адвокат може допомогти в цій ситуації. Дякую.
например, нет ответа от одной из восьми комиссией и когда она будет некто не знает, адвокат может помочь чтобы не затягивалось дело . Пишите письма может вам ответит ANC.
Помощь в получении румынского гражданства. Предоставляю услуги с 2011 года .Безстрессовой - 100% сдачи присяги. Дорого! . Запись на Присягу, оформление СОР - СОБ, организуем прописку в Румынии, подача на загранпаспорт,обмен водительского удостоверения. тел.: +380967132193 (Viber,WhatsApp), +380667857718
• Перечень документов • Образцы документов • Закон о гражданстве
Ответить