BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Olegon
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 15 июл 2015, 15:02
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Olegon » 16 апр 2016, 19:19

Скільки коштує присутність такого адвоката на присязі? Чи можливо це організувати?[/quote]

Пошукайте в інтернеті, рекламу на форумі нікому не роблю.

dorinescu
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 16 апр 2016, 10:16
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение dorinescu » 16 апр 2016, 19:29

Olegon писал(а):
Ghostrider писал(а):
От того что вы подпишите или не подпишите бумагу ничего не изменится, все равно досар по новой подавать.
Да так это и не экзамен, просто присягающий(по закону) должен понимать смысл присяги, а как можно определить человек понимает или нет - спрашивают элементарные вопросы. Нам перед присягой - три раза сказал Тину - это не экзамен, но вы должны понимать смысл присяги, а как человек может понимать присягу, если он на вопрос "Как тебя зовут?" стоит как баран и молчит.
Зі слів одного відомого адвоката, потрібне хоча б мінімальне знання мови, щоб пояснити хто ви і для чого прийшли на присягу. В таких випадках з допомогою адвоката є реальні шанси вирішити ситуацію. Тіну абсолютно не правий коли говорить про те що люди "не розуміють" , АНЧ керується законом, а в законі про розуміння тексту присяги нічого не написано, написано тільки про те що людина яка пройшла всі перевірки повинна бути допущенна до присяги, і повинна іі зачитати. Людям які ніби зі слів АНЧ не знають лімбу дають на підпис "процес вербаль" в якому заявник самостійно відмовляється від дачі присяги в звязку з тим що не знає мови і не може прочитати присягу.

Відправлено через 37 хвилини 24 секунди:
макс о.о писал(а):
я знаю багато людей які подавали на суд. ні один не виграв. получається закон на закон діє
А ці люди які подавали до суду підписували процес вербаль??? Якшо підписували то не дивно що вони програли, адже в процес вербаль вони самостійно-добровільно відмовляються від присяги, через брак знання мови, тому рішення суду тут просто має технічну роль, воно просто підтверджує те що люди добровільно вказали і від чого відмовились в "процес вербаль".
В Бухаресті людина яка живе там і займається документами, казала що залежить від судді, чи правельний чи патріотично і націоналістично настроений, короче як у нас,суддя рішає як трактувати закон, але є апеляції, і т.д, але це все дуже довго, вже швидше новий досарю

макс о.о
Зацікавлений
Сообщения: 99
Зарегистрирован: 11 мар 2016, 16:53
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение макс о.о » 16 апр 2016, 19:46

Всі пишут-пишут. і один висновок вчимо лімбу

alexandrasergeevna
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 01 апр 2016, 20:33

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение alexandrasergeevna » 16 апр 2016, 20:15

Доброго вечора!

на сайті http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/c ... articol-11 навпроти мого номера вже з'явився номер наказу 215/P/25.03.2016. Але чомусь цього наказу не видно на сайті. Хто підскаже, чому він не виходить чи просто не відображаєтсья? це ще від березня.

Дякую!

Гость

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Гость » 16 апр 2016, 20:21

Доброго вечора !!! Можливо хтось має інформацію де можна болгарську візу в Чернівцях зробити за 35€ ?


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

andrey0
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 20 янв 2016, 14:57

BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение andrey0 » 16 апр 2016, 20:25

Доброго вечора!!! Можливо хтось має інформацію де в Чернівцях можна дешевше зробити болгарську візу ?


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

englishman21
Новачок
Сообщения: 28
Зарегистрирован: 29 фев 2016, 13:35
Благодарил (а): 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение englishman21 » 16 апр 2016, 20:30

alexandrasergeevna писал(а):Доброго вечора!

на сайті http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/c ... articol-11 навпроти мого номера вже з'явився номер наказу 215/P/25.03.2016. Але чомусь цього наказу не видно на сайті. Хто підскаже, чому він не виходить чи просто не відображаєтсья? це ще від березня.

Дякую!

Думаю этот приказ закрытый и его не публикуют на сайте!!!

alexandrasergeevna
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 01 апр 2016, 20:33

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение alexandrasergeevna » 16 апр 2016, 20:39

englishman21 писал(а):
alexandrasergeevna писал(а):Доброго вечора!

на сайті http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/c ... articol-11 навпроти мого номера вже з'явився номер наказу 215/P/25.03.2016. Але чомусь цього наказу не видно на сайті. Хто підскаже, чому він не виходить чи просто не відображаєтсья? це ще від березня.

Дякую!

Думаю этот приказ закрытый и его не публикуют на сайте!!!

А чому скривають деякі накази? З ними все в порядку?

hisea1
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 03 фев 2015, 13:48
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение hisea1 » 16 апр 2016, 20:44

Арбуз ,вулиця Героїв Майдану, 2В. віза 35 євро

andrey0
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 20 янв 2016, 14:57

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение andrey0 » 16 апр 2016, 20:46

hisea1 писал(а):Арбуз ,вулиця Героїв Майдану, 2В. віза 35 євро
дякую !
Ответить