BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение sem1309 » 15 июн 2016, 21:18

BOBA-PO писал(а):
sem1309 писал(а):Підкажіть знаючі, коли я подавав досар, то був не одружений. А зараз одружився і десь орієнтовно в серпні маю вийти в наказ.
Чи потрібно зараз дружину вносити в досар чи можна потім (після виходу в наказ) це зробити ?
Дякую !
Добрый день, жену не надо не куда вносить , сдадите присягу сделайте свидетельство о браке на основании украинского .
Дуже дякую за відповідь.

Fasolka
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 05 июн 2016, 13:27
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Fasolka » 15 июн 2016, 21:54

Привіт всім! Здала присягу 14.06! *hi*

Хочу сказати, не вірте тим, хто пише шо там валять! Ну яке валять?! Там дуже лояльно відносяться до всіх, я помітила що витягували тих, хто не дуже добре відповідав на питання. Риженька жінка, яка опитує, дуже зрозуміло і повільно ставить питання, якшо не розумієш - перефразовує, чи повторює. Атмосфера хоч і напружена, бо всі хвилюються, але працівники ведуть себе привітно і ні кого не валять!

Розкажу трошки, як було це у мене.
Приїхали ми з групою біля пів 7 ранку, водій показав нам де туалет, обмінник і столова. Розійшлись хто куди, декотрі сиділи вчили, але я б радила в останні години не вчити, а просто заспокоїтись і добре поїсти.
Сама будівля, в якій здають присягу, знаходиться в центрі міста, біля гарної пішохідної вулиці, багато будинків з гарною архітектурою де можна прогулятись, коли здасте присягу.
Списки почали читати десь у 8:20. Я підійшла біля 8:40, і через 5 хв почула свою фамілію. Читають по алфавіту.
Почувши своє ім'я, я підійшла до охоронця і показала паспорт, розписалась в списку і зайшла в приміщення. Там стояв другий охоронець, який теж подивився паспорт і я піднялась на 4-й поверх. Ще одна порада, як підніметесь, постійте і трошки віддихайтесь, бо сходи дійсно круті і я зайшла в зал задихана, тоу можливо охоронцю здалось шо я дуже хвилювалась. Він задав мені 3 питання поки дивився паспорт - звідки я приїхала, як довго вчу мову і для чого я сюда приїхала. Я відповіда, він дав папірець з присягою і показав на ліву сторону залу.
Де сідати, вже немає значення, це ні на шо не впливає, тому що коли по списку викликають по 10-15 людей до трибуни, жінка, яка опитує, не бачить, з якої сторони залу ви вийшли.

Коли всі розсілись, охоронець, якого всі називають горілою і мутантом (тепер розумію, чому)), почав шось говорити. Говорив швидко, тому я зрозуміла тільки приблизно, він сказав що ми напевно всі хочем поскоріше додому, тому давайте все робити в темпі.
Ще одна порада - повирізайте фотки вдома, щоб в такий момент не паритись лишніми проблемами.

Після того як охоронець висказався, заговорила жінка, вона пояснювала як буде відбуватись процедура прийняття присяги: викликають по 10-15 чоловік, вони повинні підійти до трибуни і стати в чергу один за одним, їх опитують, і потім вони з паспортом і фото підходять до другої жінки, яка нічого не питає, а просто дивиться паспорт і забирає фото.

В общем всьо просто: сидиш, чуєш свою фамілію і виходиш в чергу, черга просувається, настає твоя черга і підходиш до жінки, даєш паспорт і кажеш буна зіуа) Вона дивиться в паспорт, і задає елементарні питання. У мене було: як вас звати (кум ве нуміць), скільки вам років (чє вирста авєць), і де працюю (ку чє ве окупаць).

В першому заході, як я чула, питали всіх переважно тільки такі питання. Плюс ще одружені/не одружені і чи є діти. Якшо є діти - скільки їм років і як звати.
Хто проходив, забирав паспорт і вертався на місце. Хто не проходив (в першому заході здається 3 чи 4 чоловік) - залишав паспорт у жінки за столом і також вертався на місце.
Потім, коли всіх опитали, спитали перекладача з залу, підняв руку хлопець, і його взяли разом з нездавшими, і вони зайшли в кімнату. Звідти ті люди вже так і не вийшли, тому їхньої долі я не знаю) Але я думаю, що якби вони там здали питання, то їх би вивели в зал для читання присяги.

В общем, коли повернулись працівники, на включили проектор і пояснили що ми маємо по черзі вставати і читати у мікрофон присягу зі стіни. Було й таке, що читали неправильно, тоді домна Маліна зупиняла і виправляли. На пам'ять знати не потрібно, але правильно читати обов'язково треба навчитись.
Ну а потім був гімн, після чого знову викликали всіх по 10-15 людей і вручали сертифікати. *smile2*

А в третьому заході, як я чула, питали ще скільки часу вчили мову.
Але всі питання були дуже прості! Нічого такого, що ви не вчили б на курсах.
Вчіть мову, так щоб розуміти елементарні питання, і ви 100% здасте присягу!

Mad
Зацікавлений
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 24 июл 2015, 14:05
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 24 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Mad » 15 июн 2016, 22:30

Доброго вечора, сьогодні приїхав з Бухаресту, робив заграни дітям ( на 3 роки) і дорослому ( на 5 років). Це моя четверта поїздка до Румунії. Перед першою поїздкою (подача досару) я ходив весь такий на розслабоні ( прожив до 8 років в Новоселицькому районі), всіх бабок в Чернівцях на базарі розумів )))- думав здам досар без проблем. Але коли домна, що приймала мої документи в мене щось запитала - я випав в осад. Нічого не зрозумів, бо це був далеко не буковинський сілький діалект із русизмами. А коли при записі на присягу консул Елеонора мене відправила вчити мову і я записався на присягу тільки з другої спроби - я зрозумів. що треба вчити. І результат незабарився - присягу здав без проблем, а тепер на моє приємне здивування я можу з румунами на примітивному рівні навіть порозумітися ( в офіційних установах, в магазинах і просто на вулиці). Вчіть мову - моя Вам порада, прийде час і воно Вам пригодиться.
До речі в Бухаресті паспорта для тих, що з проживанням в Румунії і тих, що за кордоном роблять в різних установах. Для тих, що в Румунії - в кожному секторі є паспортна установа, для тих, що не в Румунії - одна загальна реєстраційна установа, знаходиться на strada Pipera (там і реєстрація авто, і посвідчення водія, і паспортна, міграційна служба і багато різних адмін-соц. офісів).
Щодо границі: пройшов укр-рум кордон за 10 хв. - спрямували в окремий пас ( бо був з 7 річної дитиною). При чому як укр. так і рум погранці. За що їм велика подяка)).
І до речі:
1. Відмітку в укр.загран при наявності булетіна Румуни ставлять - поляки і словаки не ставлять - перевірено на собі.
2. Для тих, що їдуть своїм транспортом - актуальна ціна венетки на 7 днів - 13,5 RON. Зел.карти на 2 тижні - 600 грн./// не реклама///.
Всім успіхів!!!

Julia60
Новачок
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 18 июн 2015, 12:34
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Julia60 » 16 июн 2016, 10:06

Може хтось в курсі на сайті анч стояла дата розгляду документів 25.07.16 тепер вчора захожу вже 24.05.16 тобто дату перенесли назад і комісія вже була? Як таке може бути? Може це помилка якась?

nora
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 16 июн 2016, 10:34

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение nora » 16 июн 2016, 11:35

Доброго дня. Підскажіть будь ласка, у мене змінилося прізвище у звязку з одруженням, таким чином і паспорт на нове прізвище, мені через 2 місяці на присягу, чи потрібно апостіль свідоцтва про одруження ? чи достатньо тільки перекладу на румунську мову?

Machek
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 09 дек 2015, 22:11
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Machek » 16 июн 2016, 11:43

Хто їде рано до Сучави у понеділок або вівторок 20 або 21 червня? Підвезіть з Чернівців.
Напишіть в приват будь-ласка! На блаблакар незнайшов нікого.
Дуже вдячний.

sanjok611
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 15 мар 2016, 17:16
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение sanjok611 » 16 июн 2016, 15:01

Доброго дня!
Я їздила на присягу 14 червня 2016 року.Перш за все хочу сказати: Люди не хвилюйтеся!Я була свідком того,що роблять переживання з людьми: ноги трясуться, губи синіють, люди забувають, як їх звати на українській мові. Не варто!До нас ставляться дружелюбно, зустрічають з посмішкою і терпляче слухають, як ми викривляємо їхню мову…
Я була записана на перший захід(на 9:00 ранку).Вже в 7:30 почали зачитувати списки, мене зачитали в тому числі.(До речі,слухайте уважно,коли зачитують,їм важко даються наші тверді склади,моє прізвище зачитали замість Чемерис Руслана- Кумеріс Руслан).На першому поверсі охоронець дивиться в паспорт і на дві фотографії, (які мають бути зробленими 3-4 дні перед присягою),після піднімаєтеся на 4 поверх.Там мене зустрів інший охоронець, який спитав : Де унде?(Звідки ви?).Та я через хвилювання була не зосереджена,тому не зрозуміла запитання і відповіла чому я сюди приїхала. І він звісно ж посадив мене на ліву сторону.Сіла і думаю, ну все, приплила…Поки сходилися люди я витягала з кишені валер'янку і як сямкі кидала до рота. Зупинилася після п'ятої таблетки. Коли всі зайшли до залу ввійшли троє жінок і сіли за стіл.Після чого почали викликати по 10 чоловік до себе. Вони сидять, ми підходимо до них(до трибуни),а одна приємна під каре пострижена шотенка підходить до кожного і щось питається.У мене спитала:Кум ве нуміць?(як вас звати?),Че вірсте авець?(скільки років?),та Окупація думнявостру(Ваша прфесія?). Я швидко відповіла на всі запитання, останнє вже відповідала йдучи(як то кажуть на ходу).Так, як спішила підійти до трибуни, де на мене мали чекати справжні, важкі запитання до яких я готувалася 3 місяці. Підійшовши до столу, брюнетка, яка сиділа за столом і тримала мою справу посміхнулася до мене і взяла паспорт з двома фотографіями.Фотографії залишила в себе, а паспотр повернула і сказала, щоб я ішла сідати.Я у відповідь посміхнулася і подякувала. Сіла і чекаю,що зараз почнеться присяга: руки і ноги трясуться, хвилююся ужасно.Це побачив чоловік, який сидів поруч зі мною і сказав: «Чому ви переживаєте?Ви ж уже здали!».Та мене це аж розізлило, як це здала, про що він, і звідки йому знати, якщо він так само,як і я тут вперше?Я не повірила і продовжувала покриватися холодним потом.Так тривало пів години,30 найважчих хвилин в моєму житті,поки я сама нарешті не зрозуміла, що я вже пройшла, адже паспорт в мене, що ще хотіти?!
Я сиділа на передніх рядах, тому чула, як та мила жіночка всіх питала, всім задавали одинакові запитання, ті ж самі, що і мені.Коли люди не могли відповісти,то задавали ще і ще найпростіші питання повільно і по-складах.(Сунтець касаторіт?) – Ви одружені?,(Авець копій?) – Чи маєте дітей?Питали до тих пір,поки не відповідали хоть щось, допомагали ,витягували самі, як могли. Не здали тільки ті,що не знали, як їх звати(а таких було троє чоловік з першого заходу,один – з другого і 10- з третього).Після того, як всіх попитали охоронець вийшов і сказав,щоб кожен по очереді вставав, представився і прочитав присягу.Боже,це було щось!Замість жур се фіу люди читали кум се кіу,переставляли місцями слова і навіть читали ,як скоромовку.Попри те все нікого не зупинили.Це ж треба мати таку терплячість та стальні нерви…
І все, вручили сертифікати.Люди, вивчіть елементарне і не бійтеся!Вони не питають про сусідів,про країни,про погоду…Йде суто інформація про вас і все!Це не важко!Будьте посміхненими і все в вас вийде!Сподіваюся комусь допоможе моя історія!Всім удачі,бажаю здати!(І не пийте багато валерянки))))).
Аватара пользователя

Alexey1983
забанений
Сообщения: 218
Зарегистрирован: 31 мар 2016, 14:33
Благодарил (а): 119 раз
Поблагодарили: 98 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Alexey1983 » 16 июн 2016, 16:40

sanjok611 писал(а):Доброго дня!
Я їздила на присягу 14 червня 2016 року.Перш за все хочу сказати: Люди не хвилюйтеся!Я була свідком того,що роблять переживання з людьми: ноги трясуться, губи синіють, люди забувають, як їх звати на українській мові. Не варто!До нас ставляться дружелюбно, зустрічають з посмішкою і терпляче слухають, як ми викривляємо їхню мову…
Я була записана на перший захід(на 9:00 ранку).Вже в 7:30 почали зачитувати списки, мене зачитали в тому числі.(До речі,слухайте уважно,коли зачитують,їм важко даються наші тверді склади,моє прізвище зачитали замість Чемерис Руслана- Кумеріс Руслан).На першому поверсі охоронець дивиться в паспорт і на дві фотографії, (які мають бути зробленими 3-4 дні перед присягою),після піднімаєтеся на 4 поверх.Там мене зустрів інший охоронець, який спитав : Де унде?(Звідки ви?).Та я через хвилювання була не зосереджена,тому не зрозуміла запитання і відповіла чому я сюди приїхала. І він звісно ж посадив мене на ліву сторону.Сіла і думаю, ну все, приплила…Поки сходилися люди я витягала з кишені валер'янку і як сямкі кидала до рота. Зупинилася після п'ятої таблетки. Коли всі зайшли до залу ввійшли троє жінок і сіли за стіл.Після чого почали викликати по 10 чоловік до себе. Вони сидять, ми підходимо до них(до трибуни),а одна приємна під каре пострижена шотенка підходить до кожного і щось питається.У мене спитала:Кум ве нуміць?(як вас звати?),Че вірсте авець?(скільки років?),та Окупація думнявостру(Ваша прфесія?). Я швидко відповіла на всі запитання, останнє вже відповідала йдучи(як то кажуть на ходу).Так, як спішила підійти до трибуни, де на мене мали чекати справжні, важкі запитання до яких я готувалася 3 місяці. Підійшовши до столу, брюнетка, яка сиділа за столом і тримала мою справу посміхнулася до мене і взяла паспорт з двома фотографіями.Фотографії залишила в себе, а паспотр повернула і сказала, щоб я ішла сідати.Я у відповідь посміхнулася і подякувала. Сіла і чекаю,що зараз почнеться присяга: руки і ноги трясуться, хвилююся ужасно.Це побачив чоловік, який сидів поруч зі мною і сказав: «Чому ви переживаєте?Ви ж уже здали!».Та мене це аж розізлило, як це здала, про що він, і звідки йому знати, якщо він так само,як і я тут вперше?Я не повірила і продовжувала покриватися холодним потом.Так тривало пів години,30 найважчих хвилин в моєму житті,поки я сама нарешті не зрозуміла, що я вже пройшла, адже паспорт в мене, що ще хотіти?!
Я сиділа на передніх рядах, тому чула, як та мила жіночка всіх питала, всім задавали одинакові запитання, ті ж самі, що і мені.Коли люди не могли відповісти,то задавали ще і ще найпростіші питання повільно і по-складах.(Сунтець касаторіт?) – Ви одружені?,(Авець копій?) – Чи маєте дітей?Питали до тих пір,поки не відповідали хоть щось, допомагали ,витягували самі, як могли. Не здали тільки ті,що не знали, як їх звати(а таких було троє чоловік з першого заходу,один – з другого і 10- з третього).Після того, як всіх попитали охоронець вийшов і сказав,щоб кожен по очереді вставав, представився і прочитав присягу.Боже,це було щось!Замість жур се фіу люди читали кум се кіу,переставляли місцями слова і навіть читали ,як скоромовку.Попри те все нікого не зупинили.Це ж треба мати таку терплячість та стальні нерви…
І все, вручили сертифікати.Люди, вивчіть елементарне і не бійтеся!Вони не питають про сусідів,про країни,про погоду…Йде суто інформація про вас і все!Це не важко!Будьте посміхненими і все в вас вийде!Сподіваюся комусь допоможе моя історія!Всім удачі,бажаю здати!(І не пийте багато валерянки))))).

Вітаю!!!!!!! Дякую за доповідь!!!!!!!
Аватара пользователя

Ana_Crav
Активіст
Сообщения: 196
Зарегистрирован: 13 янв 2016, 00:04
Благодарил (а): 103 раза
Поблагодарили: 57 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Ana_Crav » 16 июн 2016, 17:08

Julia60 писал(а):Може хтось в курсі на сайті анч стояла дата розгляду документів 25.07.16 тепер вчора захожу вже 24.05.16 тобто дату перенесли назад і комісія вже була? Як таке може бути? Може це помилка якась?
Навіть і не знаю, що вам сказати. Але знаю одне, що логіку іх не зрозуміти, і чому вони перенесли дату назад знають лише вони. Тому не варто переживати ))) Є ще варіант це допомога адвоката.
Аватара пользователя

Alexey1983
забанений
Сообщения: 218
Зарегистрирован: 31 мар 2016, 14:33
Благодарил (а): 119 раз
Поблагодарили: 98 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Alexey1983 » 16 июн 2016, 17:27

Ana_Crav писал(а):
Julia60 писал(а):Може хтось в курсі на сайті анч стояла дата розгляду документів 25.07.16 тепер вчора захожу вже 24.05.16 тобто дату перенесли назад і комісія вже була? Як таке може бути? Може це помилка якась?
Навіть і не знаю, що вам сказати. Але знаю одне, що логіку іх не зрозуміти, і чому вони перенесли дату назад знають лише вони. Тому не варто переживати ))) Є ще варіант це допомога адвоката.
Год уже как слежу за форумом. Такое впервые!!!! Перенесли назад??!! Вперед да. Но назад.......
И досары не обновили сегодня. Печаль...
Ответить