BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Anitaka
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 09 авг 2016, 14:54
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Anitaka » 17 авг 2016, 23:49

Доброго вечора!! Ситуація така: з України їду в Молдову по українському паспорту, отримую румунський і зразу ж з Молдови їду у Європу(на1-2 роки). Питання от в чому: на молдавському кордоні при в'їзді в Молдову ставлять штамп про приїзд....а виїзд буде аж через 1-2 роки..тому що повертатись з Європи в Україну буду теж через Молдову.. Як бути з тим що це 1-2 роки різниці між в"їздом та виїздом???
Аватара пользователя

Alexey1983
забанений
Сообщения: 218
Зарегистрирован: 31 мар 2016, 14:33
Благодарил (а): 119 раз
Поблагодарили: 98 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Alexey1983 » 18 авг 2016, 10:08

Alexey1983 писал(а):Всем добрый день!
В понедельник написал письма в киевское посольство и АНЧ, по поводу записи на присягу.
Такого формата:
Buna ziua, ma numesc OXXXXX LXXXX, nr. 31XXX/2015, ordin XXX din data 02.06.2016, cetateana ucrainean.
Am depus dosarul cu domiciliul in Romania. As dori sa obtin informatia despre data juramintului. Multumesc!

Cu stima, OXXXX LXXXXX

Ответили сегодня с АНЧ
Bună ziua,

Veți fi înștiințat prin consulat cu privire la data depunerii jurământului, la momentul programării.

Autoritatea Națională pentru Cetățenie (Вы будете проинформированы консульством о дате принятия присяги во время программирования)

Жду пока еще ответа с киевского посольства
Вот и сегодня прислали с киевского посольства:

Bună ziua,

Petiţia dvs. a fost înaintată departamentului competent din cadrul A.N.C., urmând a vă fi comunicat răspunsul.

Cu stimă,

Autoritatea Naţională pentru Cetăţenie
(Ваше дело отправлено в нужный отдел.
ждите ответа.)
Так что получается никуда ходить не надо. Просто, я так понял пишем на e-mail и ждем ответа.
Всем удачи!

Mad
Зацікавлений
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 24 июл 2015, 14:05
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 24 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Mad » 18 авг 2016, 17:13

Anitaka писал(а):Доброго вечора!! Ситуація така: з України їду в Молдову по українському паспорту, отримую румунський і зразу ж з Молдови їду у Європу(на1-2 роки). Питання от в чому: на молдавському кордоні при в'їзді в Молдову ставлять штамп про приїзд....а виїзд буде аж через 1-2 роки..тому що повертатись з Європи в Україну буду теж через Молдову.. Як бути з тим що це 1-2 роки різниці між в"їздом та виїздом???

А що заважає Вам при виїзді з Молдови в Європу надати молдавським паспортистам укр загран паспорт щоб поставили відмітку про Ваш виїзд з Молдови??? А при в"їзді в Європу дати свій новий румунський паспорт.

Anitaka
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 09 авг 2016, 14:54
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Anitaka » 18 авг 2016, 18:41

Mad писал(а):
Anitaka писал(а):Доброго вечора!! Ситуація така: з України їду в Молдову по українському паспорту, отримую румунський і зразу ж з Молдови їду у Європу(на1-2 роки). Питання от в чому: на молдавському кордоні при в'їзді в Молдову ставлять штамп про приїзд....а виїзд буде аж через 1-2 роки..тому що повертатись з Європи в Україну буду теж через Молдову.. Як бути з тим що це 1-2 роки різниці між в"їздом та виїздом???

А що заважає Вам при виїзді з Молдови в Європу надати молдавським паспортистам укр загран паспорт щоб поставили відмітку про Ваш виїзд з Молдови??? А при в"їзді в Європу дати свій новий румунський паспорт.
Я незнаю..тому питаю)) а що мене випустять з Молдови з укр загран якщо я лечу наприклад в Англію? Не запитають де віза в Англію?

gallina
Новачок
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 18 авг 2016, 19:23

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение gallina » 18 авг 2016, 19:34

скажіть хто знає чому міняють termen.У мене поміняли з 13.05.2016 на 29.08.2016.Що робити в цьому випадку.

Mad
Зацікавлений
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 24 июл 2015, 14:05
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 24 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Mad » 18 авг 2016, 21:55

Anitaka писал(а):
Mad писал(а):

А що заважає Вам при виїзді з Молдови в Європу надати молдавським паспортистам укр загран паспорт щоб поставили відмітку про Ваш виїзд з Молдови??? А при в"їзді в Європу дати свій новий румунський паспорт.
Я незнаю..тому питаю)) а що мене випустять з Молдови з укр загран якщо я лечу наприклад в Англію? Не запитають де віза в Англію?

Покажете український загран - нехай ставлять відмітку про виїзд/виліт з Молдови, а якщо запитають візу чи інший документ - покажете рум.паспорт - і вперед, жодних проблем не буде)))

Відправлено через 1 хвилину 24 секунди:
gallina писал(а):скажіть хто знає чому міняють termen.У мене поміняли з 13.05.2016 на 29.08.2016.Що робити в цьому випадку.
таке часто буває - чекайте далі)) нічого страшного в такому випадку немає

hunter
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 04 янв 2016, 15:20

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение hunter » 19 авг 2016, 09:42

Здраствуйте, подскажите как мне сделать свидетельство о браке? Брать украинский СОБ, ехать в Румынию и там переведут? Как быть если был женат раньше, имею документ какойто про развод(был женат в англии), но не имею апостиль. Надо ли мне брать эти доки в Румынию при подачи на румынский соб, или нужен токо украинский соб? Если я буду вызывать жену в страну евросоюза, что мне нужно будет потом предоставить? Этот переведенный соб? спасибо.

mdk
Зацікавлений
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 26 янв 2016, 22:55
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 17 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение mdk » 19 авг 2016, 11:07

gallina писал(а):скажіть хто знає чому міняють termen.У мене поміняли з 13.05.2016 на 29.08.2016.Що робити в цьому випадку.
у мене теж 13.05 термен, правда нічого не помінялось, є авіз позітів вже як 2 місяці, якщо у вас немає авізу радив би звернутись до адвоката, а то мало що.

alinka123111
Зацікавлений
Сообщения: 68
Зарегистрирован: 26 фев 2016, 11:45
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение alinka123111 » 19 авг 2016, 12:03

Сьогодні в Чернівцях записують на присягу 9.05.2016

Anitaka
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 09 авг 2016, 14:54
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Anitaka » 19 авг 2016, 12:10

Привіт, а чи стикався хтось з тим, що на кордонах(при контролі) коли бачили румунський паспорт питали щось на румунській? Як бути якщо не знати мови?
Ответить