BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

markiz
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 02 окт 2016, 09:59
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение markiz » 05 окт 2016, 19:24

Добрий вечер дорогие форумчане!у жду уже полтора года есть ли кто то што также ждал и успешно вышел в приказ интересуют сроки более мение.спасибо

bmw30
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 07 сен 2016, 22:25
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение bmw30 » 05 окт 2016, 19:26

Доброго вечора! Є тут знавці румунської мови, які могли б перекалсти таке речення - "Вибачте, я недавно почав вчити румунську мову, тому хотів би розмовляти на українській або російській мові"

Mechanik25
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 03 апр 2016, 16:45
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Mechanik25 » 05 окт 2016, 19:34

Alexey1983 писал(а):Доброе утро!
Подскажите, когда получаешь приглашение на присягу: на детей, которые есть в досаре - в этом приглашении указывается?
Дітей не записують у запрошення!

nb21
Новачок
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 21 дек 2015, 22:54
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение nb21 » 05 окт 2016, 20:17

Код: Выделить всё

 "Вибачте, я недавно почав вчити румунську мову, тому хотів би розмовляти на українській або російській мові"
Scuzați-mă, am inceput invața doar limba română, din aceasta cauza eu doresc să vorbesc limba rusă sau ucraineană.

над.37
Зацікавлений
Сообщения: 52
Зарегистрирован: 15 авг 2016, 10:43
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 12 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение над.37 » 05 окт 2016, 20:59

bmw30 писал(а):Доброго вечора! Є тут знавці румунської мови, які могли б перекалсти таке речення - "Вибачте, я недавно почав вчити румунську мову, тому хотів би розмовляти на українській або російській мові"
Коли я записувалась на присягу одна жінка не розмовляла на руминській мові тому з нею навіть не хотіли розмовляти,Сказали говорити на інтернаціональній мові.Працівники консульства добре розуміють украінську і російську мову але вони хочуть почути елементарну руминську мову, Вряу се ме програмез пентру журамынтул (це якщо записуватись на присягу) в іншому випадку навіть не будуть розмовляти

Theodor_93
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 19 июн 2016, 17:19

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Theodor_93 » 05 окт 2016, 22:14

Всім привіт . Хотілося б дізнатися в знаючих.
Я мене дід, баба родились и жили на Буковини- тобто документи оригінальні, мову не знаю . Рідні по бабиній лінії всі в Кимпулунгу живуть але мова не про це . Хочу донести шо писульок мені фотошопити не треба .Таке питання : чи можна без мови отримати сертифікат , чи можно переносити присягу в місце де тобі зручніше. Наприклад - житель Чернівецької обл. В россію ( якщо мені там зручніше), правда що подати докти можно тільки до Нового року і скільки в середньому чекають українці , зокрема Чернівецька область до поки вони виходять в приказ?

Хто щось знає і розуміє про що я будь- ласка в пм.

P.s дякую за відповіді. Хто знає - відпишітся . Хто хоче пожартувати або підколоти не тратьте свій і користувачів час . Гарно всім дякую від чистого серця. ))))

Мікуся
Зацікавлений
Сообщения: 52
Зарегистрирован: 05 окт 2016, 23:01
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Мікуся » 05 окт 2016, 23:06

Доброго вечора, скажіть будь-ласка Володимир які зараз реальні терміни на запис на присягу? На коли записують людей які вийшли недавно?
Аватара пользователя

veterok20
Активіст
Сообщения: 225
Зарегистрирован: 01 апр 2015, 20:26
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 79 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение veterok20 » 05 окт 2016, 23:24

Theodor_93 писал(а):Всім привіт . Хотілося б дізнатися в знаючих.
Я мене дід, баба родились и жили на Буковини- тобто документи оригінальні, мову не знаю . Рідні по бабиній лінії всі в Кимпулунгу живуть але мова не про це . Хочу донести шо писульок мені фотошопити не треба .Таке питання : чи можна без мови отримати сертифікат , чи можно переносити присягу в місце де тобі зручніше. Наприклад - житель Чернівецької обл. В россію ( якщо мені там зручніше), правда що подати докти можно тільки до Нового року і скільки в середньому чекають українці , зокрема Чернівецька область до поки вони виходять в приказ?

Хто щось знає і розуміє про що я будь- ласка в пм.

P.s дякую за відповіді. Хто знає - відпишітся . Хто хоче пожартувати або підколоти не тратьте свій і користувачів час . Гарно всім дякую від чистого серця. ))))
Можете сдавать присягу в России, если у вас там есть вид на жительство.
Выходят в приказ украинцы в средним через 9-11 месяцев после подачи документов.
Где бы вы не сдавали присягу язык хоть на начальном уровне знать надо.

Tanita
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 27 сен 2016, 19:22
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Tanita » 05 окт 2016, 23:52

Мікуся писал(а):Доброго вечора, скажіть будь-ласка Володимир які зараз реальні терміни на запис на присягу? На коли записують людей які вийшли недавно?
Доброго вечора! 30 серпня написала листа в АНС з проханням записати мене на присягу. Сьогодні 5 жовтня прийшла відповідь: запрошення на присягу на 17.01.2017 року. (документи подавала з проживанням в Румуніі). В Чернівецьке консульство не ходила, листи їм не відсилала. Ви можете самі записатися на присягу!!!

Відправлено через 6 хвилини 51 секунди:
bmw30 писал(а):
Alexey1983 писал(а):
Нет.
Я хотел уточнить по записи на присягу.. обязательно писать письмо на консульство в Украине, или достаточно только на АНК? Спасибо!
Я писала тільки на АНК. Мені прийшла відповідь з запрошенням на присягу на 17.01.2017 р. Чекала на відповідь 34 дні.
Аватара пользователя

Alexey1983
забанений
Сообщения: 218
Зарегистрирован: 31 мар 2016, 14:33
Благодарил (а): 119 раз
Поблагодарили: 98 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Alexey1983 » 05 окт 2016, 23:52

Tanita писал(а):
Мікуся писал(а):Доброго вечора, скажіть будь-ласка Володимир які зараз реальні терміни на запис на присягу? На коли записують людей які вийшли недавно?
Доброго вечора! 30 серпня написала листа в АНС з проханням записати мене на присягу. Сьогодні 5 жовтня прийшла відповідь: запрошення на присягу на 17.01.2017 року. (документи подавала з проживанням в Румуніі). В Чернівецьке консульство не ходила, листи їм не відсилала. Ви можете самі записатися на присягу!!!
Ну наконец то!!!! (хоть кто то перестал бегать по консулатам и платить посредникам)
Поздравляю!!!!!!
Ответить