BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Аватара пользователя

Yasia-ch
Зацікавлений
Сообщения: 74
Зарегистрирован: 07 дек 2015, 23:44
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Yasia-ch » 10 окт 2016, 00:33

Alexey1983 писал(а):
Yasia-ch писал(а):

Я б Вам радила звернутись до адвоката, щоб уточнив що з Вашим досаром. 4 місяці після Термену, якщо не було перенесень, - то трохи забагато.
Зачем адвокат!!!???
Вот Valero дал образец письма о состоянии досара !
Пишите, и узнавайте все сами!!!

Писати треба сюда: Cetatenie ANC <cetatenie@just.ro>
Можна і так. Просто мені здається, що адвокат те може взнати швидше і надійніше.
Коли я писала такі запити, мені відповіли лише через 3 міцяці регулярних мейлів. На той час ще не було стадіу досар; сроки були не затягнуті.

кожен вибирає сам, що йому краще.
Можна просто чекати...

над.37
Зацікавлений
Сообщения: 52
Зарегистрирован: 15 авг 2016, 10:43
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 12 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение над.37 » 10 окт 2016, 09:17

Льова писал(а):Всім привіт. Отримав свідоцтва про народження собі, дружині і дитині (вік - до 2-х років), подав на внутрішні паспорта. Цікавить питання: чи є в Руминії виплати на дітей, якщо так то до якого віку і які суми та куди і які необхідно подати документи??? Якщо хтось має інформацію поділіться.... Буду наперед вдячний.
Скажітьюпротягом якого терміну ви отримали свідоцтва коли подали?

Відправлено через 1 хвилину 20 секунди:
над.37 писал(а):
Льова писал(а):Всім привіт. Отримав свідоцтва про народження собі, дружині і дитині (вік - до 2-х років), подав на внутрішні паспорта. Цікавить питання: чи є в Руминії виплати на дітей, якщо так то до якого віку і які суми та куди і які необхідно подати документи??? Якщо хтось має інформацію поділіться.... Буду наперед вдячний.
Скажітьюпротягом якого терміну ви отримали свідоцтва коли подали?
Ми чекаємо вже майже 3 місяці

Світлана333
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 10 окт 2016, 09:01

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Світлана333 » 10 окт 2016, 09:20

Добрий день усім форумчанам. Лише недавно дізналася, що маю право на отримання громадянства Румунії. В інтернеті дуже багато різних фірм, які надають послуги з допомоги на отримання цього громадянства. Також дуже багато інформації про переваги румунського громадянства. У мене два питання: перше: я хочу спробувати отримати громадянство Румунії без посередників, отже: з чого мені почати цю справу? майбуть, зі збору документів. Чи є якісь терміни у цих документів? Я вичитала, що це мають бути копії свідоцтв (про народження, шлюб і т.д), завірених нотаріально, потім перекладених на румунську мову і знову завірених нотаріально. Чи це так? І друге питання: які наслідки будуть на Україні, якщо я згідно закону відмовлюся від українського громадянства ( у мене є нерухомість, як із пенсійним фондом, як зареєструватися на ПМЖ в Україні чи щось подібне, чи не буде проблем із отриманням довідок, наприклад про склад сімї, чи свідоцтвом про народження, про шлюб і т.д. Як мені перереєструватися на роботі в Україні (я поки що працюю офіційно в Україні), які податки мені треба буде сплачувати і т.д. Можливо, хтось уже стикався із цими проблемами, чи всі, хто отримував румунське громадянство, мовчать про це і не повідомляють в державну установу? Буду вдячна всім за відповіді.

Caterina S
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 13 фев 2016, 20:16
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Caterina S » 10 окт 2016, 10:18

над.37 писал(а):
Льова писал(а):Всім привіт. Отримав свідоцтва про народження собі, дружині і дитині (вік - до 2-х років), подав на внутрішні паспорта. Цікавить питання: чи є в Руминії виплати на дітей, якщо так то до якого віку і які суми та куди і які необхідно подати документи??? Якщо хтось має інформацію поділіться.... Буду наперед вдячний.
Скажітьюпротягом якого терміну ви отримали свідоцтва коли подали?

Відправлено через 1 хвилину 20 секунди:
над.37 писал(а): Скажітьюпротягом якого терміну ви отримали свідоцтва коли подали?
Ми чекаємо вже майже 3 місяці
Я ждала 4 месяца )))
Аватара пользователя

Yasia-ch
Зацікавлений
Сообщения: 74
Зарегистрирован: 07 дек 2015, 23:44
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Yasia-ch » 10 окт 2016, 10:20

Світлана333 писал(а):Добрий день усім форумчанам. Лише недавно дізналася, що маю право на отримання громадянства Румунії. В інтернеті дуже багато різних фірм, які надають послуги з допомоги на отримання цього громадянства. Також дуже багато інформації про переваги румунського громадянства. У мене два питання: перше: я хочу спробувати отримати громадянство Румунії без посередників, отже: з чого мені почати цю справу? майбуть, зі збору документів. Чи є якісь терміни у цих документів? Я вичитала, що це мають бути копії свідоцтв (про народження, шлюб і т.д), завірених нотаріально, потім перекладених на румунську мову і знову завірених нотаріально. Чи це так? І друге питання: які наслідки будуть на Україні, якщо я згідно закону відмовлюся від українського громадянства ( у мене є нерухомість, як із пенсійним фондом, як зареєструватися на ПМЖ в Україні чи щось подібне, чи не буде проблем із отриманням довідок, наприклад про склад сімї, чи свідоцтвом про народження, про шлюб і т.д. Як мені перереєструватися на роботі в Україні (я поки що працюю офіційно в Україні), які податки мені треба буде сплачувати і т.д. Можливо, хтось уже стикався із цими проблемами, чи всі, хто отримував румунське громадянство, мовчать про це і не повідомляють в державну установу? Буду вдячна всім за відповіді.
Світлана, на ВСІ Ваші питання є відповіді на цьому форумі (в цій же вітці) та на одеському: http://--реклама--/showthread.php?t=116681&page=1805
Знайдіть час почитати, взнаєте дуже багато подробиць і нюансів. Розповісти Вам все зразу в одному пості нереально. Тим більше Ви хочете робити все самостійно.
Якщо коротко, то для України Ви залишитесь громадянкою України, для Румунії - румункою. Але в Румунії Ви зможете сказати, що Ваше постійне місце проживання (резиденство) Україна. Тоді у Вас буде лише закордонний паспорт. Перереєстровуватись на роботі і т.д. Вам не треба буде. Проблем з отриманням довідок і свідоцтв теж не повинно бути (всі укр. свідоцтва про народження, шлюб будуть дублюватись румунськими документами).

Якщо будуть точкові питання, які Вам незрозумілі після прочитання форуму, задавайте. Вам допоможуть. :)
Аватара пользователя

Nazareth
Зацікавлений
Сообщения: 138
Зарегистрирован: 15 апр 2015, 12:36
Благодарил (а): 65 раз
Поблагодарили: 39 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Nazareth » 10 окт 2016, 11:03

Світлана333 писал(а):Добрий день усім форумчанам. Лише недавно дізналася, що маю право на отримання громадянства Румунії. В інтернеті дуже багато різних фірм, які надають послуги з допомоги на отримання цього громадянства. Також дуже багато інформації про переваги румунського громадянства. У мене два питання: перше: я хочу спробувати отримати громадянство Румунії без посередників, отже: з чого мені почати цю справу? майбуть, зі збору документів. Чи є якісь терміни у цих документів? Я вичитала, що це мають бути копії свідоцтв (про народження, шлюб і т.д), завірених нотаріально, потім перекладених на румунську мову і знову завірених нотаріально. Чи це так? І друге питання: які наслідки будуть на Україні, якщо я згідно закону відмовлюся від українського громадянства ( у мене є нерухомість, як із пенсійним фондом, як зареєструватися на ПМЖ в Україні чи щось подібне, чи не буде проблем із отриманням довідок, наприклад про склад сімї, чи свідоцтвом про народження, про шлюб і т.д. Як мені перереєструватися на роботі в Україні (я поки що працюю офіційно в Україні), які податки мені треба буде сплачувати і т.д. Можливо, хтось уже стикався із цими проблемами, чи всі, хто отримував румунське громадянство, мовчать про це і не повідомляють в державну установу? Буду вдячна всім за відповіді.
Как вам уже посоветовали выше -настоятельно рекомендую прочитать ветку хотя бы с 2014 года.
Я так же как и вы решил все сам оформлять, и информация с форума очень помогла в этом плане.

И для чего вы хотите инициировать выход из украинского гражданства? Что вам это даст? Тем более что есть недвига

qetu
Зацікавлений
Сообщения: 76
Зарегистрирован: 04 фев 2016, 20:34
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение qetu » 10 окт 2016, 13:02

Nazareth писал(а):
Світлана333 писал(а):Добрий день усім форумчанам. Лише недавно дізналася, що маю право на отримання громадянства Румунії. В інтернеті дуже багато різних фірм, які надають послуги з допомоги на отримання цього громадянства. Також дуже багато інформації про переваги румунського громадянства. У мене два питання: перше: я хочу спробувати отримати громадянство Румунії без посередників, отже: з чого мені почати цю справу? майбуть, зі збору документів. Чи є якісь терміни у цих документів? Я вичитала, що це мають бути копії свідоцтв (про народження, шлюб і т.д), завірених нотаріально, потім перекладених на румунську мову і знову завірених нотаріально. Чи це так? І друге питання: які наслідки будуть на Україні, якщо я згідно закону відмовлюся від українського громадянства ( у мене є нерухомість, як із пенсійним фондом, як зареєструватися на ПМЖ в Україні чи щось подібне, чи не буде проблем із отриманням довідок, наприклад про склад сімї, чи свідоцтвом про народження, про шлюб і т.д. Як мені перереєструватися на роботі в Україні (я поки що працюю офіційно в Україні), які податки мені треба буде сплачувати і т.д. Можливо, хтось уже стикався із цими проблемами, чи всі, хто отримував румунське громадянство, мовчать про це і не повідомляють в державну установу? Буду вдячна всім за відповіді.
Как вам уже посоветовали выше -настоятельно рекомендую прочитать ветку хотя бы с 2014 года.
Я так же как и вы решил все сам оформлять, и информация с форума очень помогла в этом плане.

И для чего вы хотите инициировать выход из украинского гражданства? Что вам это даст? Тем более что есть недвига
Выйти из украинского гражданства,это сложнее ,чем получить румынское,грубо говоря,они как не хотят это делать,или не знают как,вобщем лучше не заморачиваться с этим.

Riko
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 15 сен 2015, 20:28
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Riko » 10 окт 2016, 14:37

"Румыны на присяге требуют оригиналы подаваемых документов" -- тема с сайта 1h2
Интересно, на сколько верно это, кто знает?

Al1989
Новачок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 14 сен 2016, 23:40

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Al1989 » 10 окт 2016, 15:19

Riko писал(а):"Румыны на присяге требуют оригиналы подаваемых документов" -- тема с сайта 1h2
Интересно, на сколько верно это, кто знает?
Почитала гілку на сайті з цією темою. Якесь таке сумнівне повідомлення, а якщо це й правда, то судячи по всьому одиночний випадок.
Аватара пользователя

Alexey1983
забанений
Сообщения: 218
Зарегистрирован: 31 мар 2016, 14:33
Благодарил (а): 119 раз
Поблагодарили: 98 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Alexey1983 » 10 окт 2016, 15:24

Riko писал(а):"Румыны на присяге требуют оригиналы подаваемых документов" -- тема с сайта 1h2
Интересно, на сколько верно это, кто знает?
И бабушку с дедушкой с собой взять)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ответить