BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Наталія
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 02 сен 2016, 12:39

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Наталія » 12 окт 2016, 12:01

Доброго дня підкажіть будь-ласка номер телефону толкового адвоката який займається допомогою в отриманні громадянства дякую

Julia
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 18 сен 2016, 22:43

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Julia » 12 окт 2016, 12:15

Доброго дня!Підкажіть,будь-ласка,чи можна подаватись на внутрішній і загран паспорт коли є вже свідоцтво про народження ,але ще не має свідоцтва про розлучення.Дуже вдячна.

markiz
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 02 окт 2016, 09:59
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение markiz » 12 окт 2016, 12:24

Tesha писал(а):Доброго дня. Сьогодні на електронку прийшов лист з номером наказу!!!!!!!!!!! я так довго його чекала!!!! Скажіть, будьте добрі, як краще зробити: відправити електронкою лист з проханням запису на присягу чи чекати місяць і їхати в Київ записуватись на присягу. На сайті АНЧ ще номеру мого наказу не видно. Дякую!
Доброго дня! скаж1ть будь-ласка як задовго ви чекали выдпов1д1 1 ск1льки часу з моменту подач1 . дякую

molsaikx
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 08:03
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 8 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение molsaikx » 12 окт 2016, 12:27

Tesha писал(а):Доброго дня. Сьогодні на електронку прийшов лист з номером наказу!!!!!!!!!!! я так довго його чекала!!!! Скажіть, будьте добрі, як краще зробити: відправити електронкою лист з проханням запису на присягу чи чекати місяць і їхати в Київ записуватись на присягу. На сайті АНЧ ще номеру мого наказу не видно. Дякую!
если живете не далеко от Киева,съездите и запишитесь. язык знать не надо. (уже здесь не раз говорилось об этом)по средам ,с утра до обеда прием. если Вы с проживанием в Румынии,вам дадут готовую бумажку с датой присяги. если с проживанием за границей,то сами заполните бланк на месте. все очень лояльно. во всяком случае,когда я записывался(май месяц)так было.с момента выхода приказа,выдержите хотя бы две недели,что бы зря не ездить.
Аватара пользователя

Alexey1983
забанений
Сообщения: 218
Зарегистрирован: 31 мар 2016, 14:33
Благодарил (а): 119 раз
Поблагодарили: 98 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Alexey1983 » 12 окт 2016, 12:43

molsaikx писал(а):
Tesha писал(а):Доброго дня. Сьогодні на електронку прийшов лист з номером наказу!!!!!!!!!!! я так довго його чекала!!!! Скажіть, будьте добрі, як краще зробити: відправити електронкою лист з проханням запису на присягу чи чекати місяць і їхати в Київ записуватись на присягу. На сайті АНЧ ще номеру мого наказу не видно. Дякую!
если живете не далеко от Киева,съездите и запишитесь. язык знать не надо. (уже здесь не раз говорилось об этом)по средам ,с утра до обеда прием. если Вы с проживанием в Румынии,вам дадут готовую бумажку с датой присяги. если с проживанием за границей,то сами заполните бланк на месте. все очень лояльно. во всяком случае,когда я записывался(май месяц)так было.с момента выхода приказа,выдержите хотя бы две недели,что бы зря не ездить.
Здравствуйте!
какой срок от приказа до присяги вас записали? хочу сравнить с @ записью.

Tesha
Новачок
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 20 сен 2016, 12:53
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Tesha » 12 окт 2016, 12:57

Доброго дня! скаж1ть будь-ласка як задовго ви чекали выдпов1д1 1 ск1льки часу з моменту подач1 . дякую[/quote]
Подавалась я 20.07.2015. З липня писала на електронну адресу АНЧ листи про стан досара з укрпошти відповіді не було. Завдяки підказкам добрих людей
(Alexey1983) відправила з джімейла прийшов через 2 дні лист - АВІЗ позитив, після авіз позітів пройшло 2 тижні) Всім удачі

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Ліля » 12 окт 2016, 13:06

Al1989 писал(а):
Riko писал(а):"Румыны на присяге требуют оригиналы подаваемых документов" -- тема с сайта 1h2
Интересно, на сколько верно это, кто знает?
Почитала гілку на сайті з цією темою. Якесь таке сумнівне повідомлення, а якщо це й правда, то судячи по всьому одиночний випадок.
Оригінали документів зараз вимагають тільки при подачі документів (незалежно чи в Румунії чи в Україні)!!!!

Відправлено через 3 хвилини 47 секунди:
Tesha писал(а):Доброго дня! скаж1ть будь-ласка як задовго ви чекали выдпов1д1 1 ск1льки часу з моменту подач1 . дякую
Подавалась я 20.07.2015. З липня писала на електронну адресу АНЧ листи про стан досара з укрпошти відповіді не було. Завдяки підказкам добрих людей
(Alexey1983) відправила з джімейла прийшов через 2 дні лист - АВІЗ позитив, після авіз позітів пройшло 2 тижні) Всім удачі[/quote]
Ви можете перевірити стан Вашої справи на сайті http://cetatenie.just.ro/.... Час від часу заходьте і перевіряйте...Удачі!!!

Відправлено через 9 хвилини 18 секунди:
Yasia-ch писал(а):
Tania me писал(а): На сайті ank перевіряли дату присяги (наказу), у графі termen - 05.06, в графі solutie - пусто, тобто 4 місяці розглядають, які терміни розгляду? я про це

Я б Вам радила звернутись до адвоката, щоб уточнив що з Вашим досаром. 4 місяці після Термену, якщо не було перенесень, - то трохи забагато.
Я раджу написати листа на cetatenie@just.ro...дочекатись відповіді....і потім робити висновки...вони обовязково відповідають... і якщо немає ніяких проблем з документами..то Вам залишається просто набратись терпіння і чекати...

Відправлено через 5 хвилини 11 секунди:
vitich4 писал(а):Скажіть будь-ласка що означає в stadiu dosar Solutie: 1140/P 09.09.2016?

Отправлено с моего Redmi Note 2 через Tapatalk
Справа Ваша розглянута і вийшов ордин з таким номером ...1140...від 09.09.2016. Тепер Ви можете записуватись на присягу... У Вас є термін 6 місяців, щоб записатись на присягу...Не зволікайте..бо потім будуть проблеми... Удачі!!!!

Відправлено через 1 годину 36 хвилини 5 секунди:
Мікуся писал(а):Доброго вечора, скажіть будь-ласка Володимир які зараз реальні терміни на запис на присягу? На коли записують людей які вийшли недавно?
В Чернівцях зараз на присягу записують на червень-липень місяць 2017року...

molsaikx
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 08:03
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 8 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение molsaikx » 12 окт 2016, 15:48

Alexey1983 писал(а):
molsaikx писал(а): если живете не далеко от Киева,съездите и запишитесь. язык знать не надо. (уже здесь не раз говорилось об этом)по средам ,с утра до обеда прием. если Вы с проживанием в Румынии,вам дадут готовую бумажку с датой присяги. если с проживанием за границей,то сами заполните бланк на месте. все очень лояльно. во всяком случае,когда я записывался(май месяц)так было.с момента выхода приказа,выдержите хотя бы две недели,что бы зря не ездить.
Здравствуйте!
какой срок от приказа до присяги вас записали? хочу сравнить с @ записью.
в марте вышел в приказ,в мае записался на присягу(раньше не смог по личным причинам). были три даты на выбор. присяга 25 октября. повторюсь:когда с проживанием за границей,то даты на выбор и лично заполняешь заявление. а если с прожив. в Румынии,то просто забираешь готовое заявление с датой присяги.

DolceVita
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 15:16

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение DolceVita » 12 окт 2016, 16:04

Доброго дня!Хто знає як пройшла остання присяга сьогодні,буду вдячна за будь яку інформацію!

meddyvo
Новачок
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 10 дек 2015, 19:44
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение meddyvo » 12 окт 2016, 16:07

Julia писал(а):Доброго дня!Підкажіть,будь-ласка,чи можна подаватись на внутрішній і загран паспорт коли є вже свідоцтво про народження ,але ще не має свідоцтва про розлучення.Дуже вдячна.
На жаль ні, справа в тому, що печатка про розлучення ставиться на свідоцтво про народження (наскільки мені пояснили) і без неî Ви не можете податися на пашапорт. В мене аналогічна ситуація.
Ответить