BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Евгений15
Зацікавлений
Сообщения: 71
Зарегистрирован: 03 июн 2014, 11:55
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Евгений15 » 29 окт 2016, 00:20

та я розумію, про що ви, але ж хто це може підтвердити??? а не тільки на словах... да, доречі ви знаете що уже є випадок порушеної кримінальної справи за прискорену транскрипцію СОРу? http://--реклама--/showthread.php?t=1 ... st64297216

mdk
Зацікавлений
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 26 янв 2016, 22:55
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 17 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение mdk » 29 окт 2016, 00:29

Евгений15 писал(а):та я розумію, про що ви, але ж хто це може підтвердити??? а не тільки на словах... да, доречі ви знаете що уже є випадок порушеної кримінальної справи за прискорену транскрипцію СОРу?
Переважно хто вже здав присягу сюди не заходять...

Евгений15
Зацікавлений
Сообщения: 71
Зарегистрирован: 03 июн 2014, 11:55
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Евгений15 » 29 окт 2016, 00:33

ну й дарма, бо багато питань якраз й виникає після присяги, але це їхня особиста справа і яскрава риса нашого менталитету.

kolja
Новачок
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 31 май 2016, 22:00
Благодарил (а): 77 раз
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение kolja » 29 окт 2016, 10:15

Доброго дня всім. В мене таке питання я недавно прийшов з армії і в мене присяга 15.11 мову вчити там не було як. Як тільки появлявся час то учи з інтернету. Хочу спитати хто знає як там на присязі і наскільки треба знати мову і як вона відбувається.

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение юстина » 29 окт 2016, 12:49

kolja писал(а):Доброго дня всім. В мене таке питання я недавно прийшов з армії і в мене присяга 15.11 мову вчити там не було як. Як тільки появлявся час то учи з інтернету. Хочу спитати хто знає як там на присязі і наскільки треба знати мову і як вона відбувається.
Вы знаете, как повезёт. Но тот кто хорошо говорит, тому всегда везёт. Я б на вашем месте перезаписалась на присягу на полгода позже, если не торопитесь прям завтра уезжать в ЕС. За это время, если не лениться, то язык подтянуть можно. И он вам очень пригодится в будущем для оформления всех этих документов. Но решать, конечно вам лично. У моего отца спросили всего 4 вопроса и они были легчайшие( язык учил год и как следует) но при нем кучу людей завернули, которые на авось рассчитывали.

kolja
Новачок
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 31 май 2016, 22:00
Благодарил (а): 77 раз
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение kolja » 29 окт 2016, 14:12

юстина писал(а):
kolja писал(а):Доброго дня всім. В мене таке питання я недавно прийшов з армії і в мене присяга 15.11 мову вчити там не було як. Як тільки появлявся час то учи з інтернету. Хочу спитати хто знає як там на присязі і наскільки треба знати мову і як вона відбувається.
Вы знаете, как повезёт. Но тот кто хорошо говорит, тому всегда везёт. Я б на вашем месте перезаписалась на присягу на полгода позже, если не торопитесь прям завтра уезжать в ЕС. За это время, если не лениться, то язык подтянуть можно. И он вам очень пригодится в будущем для оформления всех этих документов. Но решать, конечно вам лично. У моего отца спросили всего 4 вопроса и они были легчайшие( язык учил год и как следует) но при нем кучу людей завернули, которые на авось рассчитывали.
Дякую за відповідь. Но боюсь якщо відкладу ще на пів року то можу опинитися там з відки тільки прийшов.

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение юстина » 29 окт 2016, 14:17

Удачи вам! И отпишитесь как пройдёт присяга. А то все исчезают потом с форума

meizu
Новачок
Сообщения: 17
Зарегистрирован: 20 окт 2016, 21:07
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение meizu » 29 окт 2016, 15:22

kolja писал(а):
юстина писал(а): Вы знаете, как повезёт. Но тот кто хорошо говорит, тому всегда везёт. Я б на вашем месте перезаписалась на присягу на полгода позже, если не торопитесь прям завтра уезжать в ЕС. За это время, если не лениться, то язык подтянуть можно. И он вам очень пригодится в будущем для оформления всех этих документов. Но решать, конечно вам лично. У моего отца спросили всего 4 вопроса и они были легчайшие( язык учил год и как следует) но при нем кучу людей завернули, которые на авось рассчитывали.
Дякую за відповідь. Но боюсь якщо відкладу ще на пів року то можу опинитися там з відки тільки прийшов.
Невідомо, як буде проходити присяга, через пів року, у Вас є 2-ва тижні, щоб підготуватись і якщо кожний день займатись, то Ви пройдете присягу 90%. Візьміть 10 уроків по скайпу, у викладачів, які готуюсь суто до присяги:
Mariana Piligach +380997506294, Alex Kot +380677429097

Відправлено через 4 хвилини 7 секунди:
питання:
https://drive.google.com/open?id=1CeB2N ... j1etpjb0aQ

Відправлено через 27 хвилини 51 секунди:
є чудова програма, для запису відео з пк http://www.ex.ua/71371406, налаштовуєте захват відео з чату скайпа, https://postimg.org/image/ernmdzdl3/, і записуєте всі уроки, особисто я так робив,після чого по декілька разів переслуховував на телефоні по дорозі на роботу і не тільки.

nik-k
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 02:22
Благодарил (а): 2 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение nik-k » 29 окт 2016, 23:27

meizu писал(а): питання:
https://drive.google.com/open?id=1CeB2N ... j1etpjb0aQ
А нема правильно озвученої версії?

meizu
Новачок
Сообщения: 17
Зарегистрирован: 20 окт 2016, 21:07
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение meizu » 30 окт 2016, 04:52

nik-k писал(а):
meizu писал(а): питання:
https://drive.google.com/open?id=1CeB2N ... j1etpjb0aQ
А нема правильно озвученої версії?
В мене є тільки ці питання
Ответить