BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

vladimir_1993
Новачок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 17 сен 2014, 21:42
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vladimir_1993 » 09 ноя 2016, 11:54

Підскажіть, будь ласка, був в архіві по вул. Текстильників, там не знайшли свідоцтво про народження баби, яка народилась 1920 року в Кіцманському районі. Де ще можна шукати документ, куди звернутись ?

Sonigen
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 25 май 2015, 21:03
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 20 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Sonigen » 09 ноя 2016, 12:59

vladimir_1993 писал(а):Підскажіть, будь ласка, був в архіві по вул. Текстильників, там не знайшли свідоцтво про народження баби, яка народилась 1920 року в Кіцманському районі. Де ще можна шукати документ, куди звернутись ?
На текстильників це 2-ий корпус зверніться ще в 1-ий біля формаркету, вул.Небесної Сотні, 20А
м.Чернiвцi, Тел. (0372)57-37-46, (0372)57-86-55, (03722)3-32-14. А ще є архівний відділ у Кіцмані на вул.Українська, 53 в приміщенні районної державної адміністрації. ;)

Олег Ф
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 09 ноя 2016, 10:38
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Олег Ф » 09 ноя 2016, 13:38

Ну що ж, напевно, настав і мій час дати звіт про присягу, Сразу скажу що нічого нового я не розповім, того що тут ще не було, але я знаю що деяким це дуже важливо, тому що сам після кожної присяги, чекав та переглядав інформацію...
Приїхали ми зранку, напевно в годині 4:00, і чекали вже на місці... БІля сьомої години вже почали збиратися люди.
О 7:30, вийшов охоронець, і почав зачитувати призвіща, доречі не по алфавіту, спочатку А, Б, В.. а потім вже пішло в різнобій, Тих кого називав, підходили до нього, він звіряв лице з паспортом, потрібно було поставити підпис, тут же у нього, що ти присутній, і проходити далі. Через 2 метра стояв інший охоронець який перевіряв металошукачем, по одежі, (на телефон він не діє, так що не хвилюйтесь). І потім вже піднімаєшся на 4 поверх, там неможливо загубитися, тому що це послідній поверх, а на інших поверхах все закрито...
В залі стояв ще один охоронець, який знову ж таки звіряє по паспорту лице, і роздає листики з присягою, і показує куди сідати, Впринципі охоронці нічого не запитують, те що я бачив, що охоронець на вулиці сказав, одному чоловікові, щоб він зняв кепку, і поставив її до кишені, якщо знаєш мову хоча б трішки, то не важко додуматися...

Я сів на місце, і чекав напевно ще хвилин 40-50 поки заповниться зал. Потім вийшов охоронець (великий) і дав ножиці щоб порізали фото, і сказав що зараз буде відбуватися, впринципі все зрозуміло...
Вийшли жінки, і почали викликати, по 5-6 чоловік до себе, на одну людину всередньому витрачалось 10-15 сек. 2-3 питання, якщо не впевнений 7-8, і віддавали паспорт.
Мене визвали разомз братом, він перший, я за ним, коли підійшла його черга жінка (з риж. волоссям, вона проводила опитування) сказала мені йти до іншої жінки... Я підійшов і вона мене спитала хто я(Cine sunteti) (тому що у неї було куча сертифікатів і вона не знали який мій)
Основні питання у мене було 3
1.Звідки я?(De unde sunteti), 2.Чи знаю рум. мову (Cunoasteti limba Roman) , та з ким вчив(Cu cine ati invatat limba roman) (притому сама почала перечисляти, з бабусею, з вчителькою і т.п.) Я сказав що з татом, з дитинства.. Вона сказала "Дякую, іди в зал(merge in zala))
Всього не здало чоловік 10 (з першої партії , та 2 з другої), це ті хто не знали взагалі мову, або дуже сильно розгубилися...
Якщо один раз перезапитуєш, вона повторювала, якщо ще раз це ж саме питання перезапитуєш, то вона вже не давала шанс... і казала "іди в зал".

Потім по окремості читали присягу, (2 людини не змогли прочитати, і їх вивели, але видно що вони знали мову, і прийшли назад.)
Слухали гімн, нас поздоровляли
і ми отримували сертифікати, так само по 5-8 чоловік підходили, ставили 2 підписи, і забирали сертифікати..
Впринипі це все. Було 2 заходи на першому чол.250, на другому напевно 100-150.

Вибачте що так багато читати...)

Відправлено через 8 хвилини 43 секунди:
Вадім писал(а):Підскажіть будь-ласка,мені розповіли,що присягу на 12 грудня перенесли на якусь іншу дату.Чи дійсно це так?Буду вдячний
ДА доречі просили сказати,передати ВСІМ хто має їхати на присягу 12.12.2016 року..
Її перенесли на 14 грудня із-за свят

Stefannn
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 27 окт 2016, 18:02
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Stefannn » 09 ноя 2016, 15:14

подавав документи у Чернівцях у травні 2015.скиньте будь ласка форму запиту про стан досара (у мене тимчасовий номер досару)

TetianaDv
Новачок
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 12:33
Благодарил (а): 22 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение TetianaDv » 09 ноя 2016, 15:32

[quote="Олег Ф"]Ну що ж, напевно, настав і мій час дати звіт про присягу, Сразу скажу що нічого нового я не розповім, того що тут ще не було, але я знаю що деяким це дуже важливо, тому що сам після кожної присяги, чекав та переглядав інформацію...
Приїхали ми зранку, напевно в годині 4:00, і чекали вже на місці... БІля сьомої години вже почали збиратися люди.
О 7:30, вийшов охоронець, і почав зачитувати призвіща, доречі не по алфавіту, спочатку А, Б, В.. а потім вже пішло в різнобій, Тих кого називав, підходили до нього, він звіряв лице з паспортом, потрібно було поставити підпис, тут же у нього, що ти присутній, і проходити далі. Через 2 метра стояв інший охоронець який перевіряв металошукачем, по одежі, (на телефон він не діє, так що не хвилюйтесь). І потім вже піднімаєшся на 4 поверх, там неможливо загубитися, тому що це послідній поверх, а на інших поверхах все закрито...
В залі стояв ще один охоронець, який знову ж таки звіряє по паспорту лице, і роздає листики з присягою, і показує куди сідати, Впринципі охоронці нічого не запитують, те що я бачив, що охоронець на вулиці сказав, одному чоловікові, щоб він зняв кепку, і поставив її до кишені, якщо знаєш мову хоча б трішки, то не важко додуматися...

Я сів на місце, і чекав напевно ще хвилин 40-50 поки заповниться зал. Потім вийшов охоронець (великий) і дав ножиці щоб порізали фото, і сказав що зараз буде відбуватися, впринципі все зрозуміло...
Вийшли жінки, і почали викликати, по 5-6 чоловік до себе, на одну людину всередньому витрачалось 10-15 сек. 2-3 питання, якщо не впевнений 7-8, і віддавали паспорт.
Мене визвали разомз братом, він перший, я за ним, коли підійшла його черга жінка (з риж. волоссям, вона проводила опитування) сказала мені йти до іншої жінки... Я підійшов і вона мене спитала хто я(Cine sunteti) (тому що у неї було куча сертифікатів і вона не знали який мій)
Основні питання у мене було 3
1.Звідки я?(De unde sunteti), 2.Чи знаю рум. мову (Cunoasteti limba Roman) , та з ким вчив(Cu cine ati invatat limba roman) (притому сама почала перечисляти, з бабусею, з вчителькою і т.п.) Я сказав що з татом, з дитинства.. Вона сказала "Дякую, іди в зал(merge in zala))
Всього не здало чоловік 10 (з першої партії , та 2 з другої), це ті хто не знали взагалі мову, або дуже сильно розгубилися...
Якщо один раз перезапитуєш, вона повторювала, якщо ще раз це ж саме питання перезапитуєш, то вона вже не давала шанс... і казала "іди в зал".

Потім по окремості читали присягу, (2 людини не змогли прочитати, і їх вивели, але видно що вони знали мову, і прийшли назад.)
Слухали гімн, нас поздоровляли
і ми отримували сертифікати, так само по 5-8 чоловік підходили, ставили 2 підписи, і забирали сертифікати..
Впринипі це все. Було 2 заходи на першому чол.250, на другому напевно 100-150.

Вибачте що так багато читати...)


Дуже дякуєм за вашу розповідь! Вітаємо!

NightCat
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 11 дек 2012, 11:01
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение NightCat » 09 ноя 2016, 17:30

Тоже вчера сдал. Был в первом заходе. Спросили чем занимаюсь, где родился,где живу, есть ли семья,дети. Не валили никого. Рыжая домна "под каре" была в хорошем настроении, если не понял - перефразировала вопрос. Порой "вытягивала за уши", тк на вопрос "кум вэ кьяма" дядька отвечал "патрузыч ди ань" 8) Но тоже прошел. Не сдали только совсем нулевые. Парочка людей не могли даже с листочка присягу прочесть.
Аватара пользователя

Влад Черновцы
Зацікавлений
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 27 авг 2016, 23:46
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 23 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Влад Черновцы » 09 ноя 2016, 18:46

matveuko140385 писал(а):Доброго дня шановні форумчани! Хочу поділитись з Вами хорошою новиною, в мене авіз позитив :). Подав документи 20.11.15,термін був 23.09.16. Чекаєю вихід в наказ і вчу мову.
На мій лист відповіли через 2год. Оперативно!
Странно как-то. Я имею ввиду Ваши сроки. Подавались ещё в 2015 а термен на сентябрь 2016-го. Я подавался в апреле 2016-го, а термен указан на середину августа. Поздравляю с позитивом!

Відправлено через 5 хвилини 39 секунди:
Я прошу прощения что задаю вопрос, который не единожды уже задавали на форуме, но не сохранил ответ. Подскажите по какому адресу в Бухаресте проходит сдача присяги ? Хочу посмотреть где какие гостиницы и хостелы рядом есть ! Спасибо!

NightCat
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 11 дек 2012, 11:01
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение NightCat » 09 ноя 2016, 19:35

Romania, Bucuresti, sector 3, str. Blanari, nr 25 , tel 0040212019355

AlexKrus
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 06 июл 2016, 08:45
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение AlexKrus » 09 ноя 2016, 19:39

Влад Черновцы писал(а):
matveuko140385 писал(а):Доброго дня шановні форумчани! Хочу поділитись з Вами хорошою новиною, в мене авіз позитив :). Подав документи 20.11.15,термін був 23.09.16. Чекаєю вихід в наказ і вчу мову.
На мій лист відповіли через 2год. Оперативно!
Странно как-то. Я имею ввиду Ваши сроки. Подавались ещё в 2015 а термен на сентябрь 2016-го. Я подавался в апреле 2016-го, а термен указан на середину августа. Поздравляю с позитивом!

Відправлено через 5 хвилини 39 секунди:
Я прошу прощения что задаю вопрос, который не единожды уже задавали на форуме, но не сохранил ответ. Подскажите по какому адресу в Бухаресте проходит сдача присяги ? Хочу посмотреть где какие гостиницы и хостелы рядом есть ! Спасибо!
http://forum.vidido.ua/viewtopic.php?p=433754#top На цій сторінці повідомлення від користувача Nazareth с фоткою гугл мап. На Str. Smârdan є хостел, я там забронювався, подивлюся що там за умови
Аватара пользователя

Влад Черновцы
Зацікавлений
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 27 авг 2016, 23:46
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 23 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Влад Черновцы » 10 ноя 2016, 00:07

AlexKrus писал(а):
Влад Черновцы писал(а): Странно как-то. Я имею ввиду Ваши сроки. Подавались ещё в 2015 а термен на сентябрь 2016-го. Я подавался в апреле 2016-го, а термен указан на середину августа. Поздравляю с позитивом!

Відправлено через 5 хвилини 39 секунди:
Я прошу прощения что задаю вопрос, который не единожды уже задавали на форуме, но не сохранил ответ. Подскажите по какому адресу в Бухаресте проходит сдача присяги ? Хочу посмотреть где какие гостиницы и хостелы рядом есть ! Спасибо!
http://forum.vidido.ua/viewtopic.php?p=433754#top На цій сторінці повідомлення від користувача Nazareth с фоткою гугл мап. На Str. Smârdan є хостел, я там забронювався, подивлюся що там за умови
Напишіть будь ласка потім що там і як або на форумі , або приватним повідомленням !
Ответить