BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

qetu
Зацікавлений
Сообщения: 76
Зарегистрирован: 04 фев 2016, 20:34
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение qetu » 12 ноя 2016, 14:08

Андрій952 писал(а):
qetu писал(а): Не правильно,зможете,різниця тільки в присязі(запис,різні дні здачі)...
Дякую за відповідь



Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Тільки внутрішній(булетин),, якщо не помиляюсь,дійсний 10 років,5- то закордонний.

păpusă
Новачок
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 20 мар 2016, 19:57
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение păpusă » 12 ноя 2016, 17:22

Доброго вечора)Підскажіть будь ласка,хто стикався з таким питанням:Чи потрібно обов"язково зовнішній паспорт(червоний_)для перетину Європейського кордону чи булетіна(зовнішнього )вистачає?
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение sem1309 » 12 ноя 2016, 18:30

păpusă писал(а):Доброго вечора)Підскажіть будь ласка,хто стикався з таким питанням:Чи потрібно обов"язково зовнішній паспорт(червоний_)для перетину Європейського кордону чи булетіна(зовнішнього )вистачає?
По Шенген зоні булетіна вистачає.
якщо їхати з України, то потрібен український закордонний паспорт , його показуєте на нашому кордоні, далі на кордоні ЄС показуєте булетін.
Відповідно, так же ж в'їзджаєте в Україну.
Щоб в'їхати, як громадянин Румунії в Україну потрібен закордонний паспорт румунський.

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Ліля » 12 ноя 2016, 18:47

barbosa писал(а):підкажіть, хто точно знає. бо пів дня читаю в і-неті, в тому числі і тут знаходив, але скрізь інформація різна. право на відновлення громадянства мають ті хто втратив його після 1940 і нащадки до 3-го коліна. так ось, 3-тє коліно трактується як:
- 1-ше той хто втратив, 2-ге діти, 3-тє внуки
чи
- 1-ше це уже діти, 2-тє внуки і 3-тє правнуки ????
бо виникла ситуація, коли важливо знати чи саме правнуки мають право на відновлення
Так...якщо ви правнук...то маєте право на поновлення громадянства...Так само як внуки і як діти...

diez
Новачок
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 17 мар 2015, 10:00

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение diez » 12 ноя 2016, 21:28

Доброго вечора. Підкажіть будь ласка,якщо хтось знає,як діяти в ситуації коли з моменту виходу приказу пройшов рік в березні 2016р.,була записана на присягу ,на 23 лютого 2016,але присягу перенесли в звязку з епідемією грипу( дата переносу не була вказана ). У червні хотіла записатись на присягу,але Елеонора відмовила,сказала їхати на Бухарест. Можливо хтось може підказати,як можна вирішити таку проблему.

Sonigen
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 25 май 2015, 21:03
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 20 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Sonigen » 12 ноя 2016, 21:47

Шкода, що ви звізно тоді не поцікавилися за присягу, вона тоді була перенесена на 8 березня з всіма списками, перезаписуватися не потрібно було. Але що вже сталося не повернеш. У вашому випадку я би написав листа в анк і постарався їм якось пояснити чому ви чекали 8 місяців після дня вашої присяги! Вот адреса http://cetatenie.just.ro/ Або зверніться до посередників а ще краще до адвокатів.

diez
Новачок
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 17 мар 2015, 10:00

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение diez » 12 ноя 2016, 22:57

Щиро вдячна Вам за пораду.

Riko
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 15 сен 2015, 20:28
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Riko » 13 ноя 2016, 06:07

Добрый день!
Кто в курсе, когда в Румынии начнут выдавать булетины нового образца?
Вложения
noul-buletin.jpg

AlexKrus
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 06 июл 2016, 08:45
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение AlexKrus » 13 ноя 2016, 08:36

Скажите пожалуйста, какие документы надо иметь на присягу в Бухарест? Я знаю нужен загран паспорт, укрпаспорт, 2 фотки цветные как на загран паспорт. Я ничего не забыл? ПС не кидайте в меня гнилыми помидорами если вопрос уже повторялся

avvm
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 24 фев 2016, 18:32
Поблагодарили: 5 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение avvm » 13 ноя 2016, 08:50

AlexKrus писал(а):Скажите пожалуйста, какие документы надо иметь на присягу в Бухарест? Я знаю нужен загран паспорт, укрпаспорт, 2 фотки цветные как на загран паспорт. Я ничего не забыл? ПС не кидайте в меня гнилыми помидорами если вопрос уже повторялся
Нет, ничего не забыли, все верно, только на всякий случай захватите приглашение (cerere). Фотки не забудьте вырезать. Noroc!!))
Ответить