BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

maal
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 18 ноя 2016, 13:15
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение maal » 18 ноя 2016, 13:26

репетитор 0660054986 .0936506690 Аня(Чернівці) мене підготувала. я отримав сертифікат.

Відправлено через 2 хвилини 5 секунди:
репетитор 0660054986 .0936506690 Аня(Чернівці) мене підготувала. я отримав сертифікат.

bravo126
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 03 дек 2014, 23:59
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение bravo126 » 18 ноя 2016, 13:28

sem1309 писал(а):Доброго дня всім!
Сьогодні отримав закордонний паспорт румунський (перед ним булетін), а в графі місце народження стоїть UKR, а хіба не має бути ROU, якщо вже є булетін.
Чи це помилка працівників, які брали документи на подачу закордонного паспорта?
Всё нормально.Румыния признает териториальную целостность Украины в нынешних границах.
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение sem1309 » 18 ноя 2016, 13:39

Але ж хіба не має бути ROU, щоб до мене не чіплялись на українському кордоні, якщо я наприклад, машиною в'їзджаю в Україну, як румун?
bravo126 писал(а):
sem1309 писал(а):Доброго дня всім!
Сьогодні отримав закордонний паспорт румунський (перед ним булетін), а в графі місце народження стоїть UKR, а хіба не має бути ROU, якщо вже є булетін.
Чи це помилка працівників, які брали документи на подачу закордонного паспорта?
Всё нормально.Румыния признает териториальную целостность Украины в нынешних границах.

liudmila2006
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 16 мар 2016, 09:18
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение liudmila2006 » 18 ноя 2016, 13:44

Eugene писал(а):Добрый день, я новичок в этих делах, вы щас мне скажете читай все страницы форума, согласен, но боюсь у меня нет времени. Мои документы рассмотрели 12.05.2016, я об этом узнал только вчера. Посоветуйте как сделать правильно, может поздно, идти мне к нам в консульство в Черновцы или отдавать 100 евро этим людям которые через Румынию записывают на присягу. Языком не владею, азы есть но базы нет. СПС за ответ. Извините за банальный вопрос, но боюсь что у меня нет времени.
Йти самому, для початку сказати, що на" веріфікаре" після того як напишуть (на маленькому листочку,що є у вас з номером досара)вам номер наказу та число коли вийшли в наказ і скажуть прийти через тиждень. А вже тоді запишуть на присягу. Час у Вас є, проблеми якщо пройшло більше 6 місяців після виходу приказа.

Відправлено через 4 хвилини 32 секунди:
Kores писал(а):Доброе утро. Подскажите, пожалуйста, может кто-то знает, на какое число сейчас записывают на присягу в Киевском консульстве?
Напевне, як кому везе . В Чернівецькому записували сьогодні на 8 серпня 2017(

Ghostrider
Зацікавлений
Сообщения: 102
Зарегистрирован: 12 янв 2015, 17:53
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 17 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Ghostrider » 18 ноя 2016, 13:51

sem1309 писал(а):Доброго дня всім!
Сьогодні отримав закордонний паспорт румунський (перед ним булетін), а в графі місце народження стоїть UKR, а хіба не має бути ROU, якщо вже є булетін.
Чи це помилка працівників, які брали документи на подачу закордонного паспорта?
А ви у Румунії народились?

bravo126
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 03 дек 2014, 23:59
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение bravo126 » 18 ноя 2016, 13:53

sem1309 писал(а):Але ж хіба не має бути ROU, щоб до мене не чіплялись на українському кордоні, якщо я наприклад, машиною в'їзджаю в Україну, як румун?
bravo126 писал(а):Всё нормально.Румыния признает териториальную целостность Украины в нынешних границах.
Повторюю.Румунія визнає кордони України.По твоїм прєдкам,по яким ти відновлював громадянство-вони народились на тодішній території Румунії.А вже після окупації совєтами,ця територія нележить Україні і вжя після 40 року народились всі вже в срср,урср чи Україні.До тебе ніхто чіпляться не буде.Це компетенція інших структур,піймати тебе подвійному громадянстві.Але,не забувай,перебуваючи на території України та маючи українське громадянство,ти рахуєшся виключно громадянином України,не зважаючи на те,скільки паспортів у тебе в карманах приховано!Це прописано у Конституції України.Інша річ,коли знаходишся поза її межами з українським паспортом.
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение sem1309 » 18 ноя 2016, 14:12

Тоді в'їзджаючи в Україну як румун на іноземному авто до мене все рівно застосувуються правила, як що українця. Тобто 10 днів і назад? А не 1 рік.
bravo126 писал(а):
sem1309 писал(а):Але ж хіба не має бути ROU, щоб до мене не чіплялись на українському кордоні, якщо я наприклад, машиною в'їзджаю в Україну, як румун?
Повторюю.Румунія визнає кордони України.По твоїм прєдкам,по яким ти відновлював громадянство-вони народились на тодішній території Румунії.А вже після окупації совєтами,ця територія нележить Україні і вжя після 40 року народились всі вже в срср,урср чи Україні.До тебе ніхто чіпляться не буде.Це компетенція інших структур,піймати тебе подвійному громадянстві.Але,не забувай,перебуваючи на території України та маючи українське громадянство,ти рахуєшся виключно громадянином України,не зважаючи на те,скільки паспортів у тебе в карманах приховано!Це прописано у Конституції України.Інша річ,коли знаходишся поза її межами з українським паспортом.

bravo126
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 03 дек 2014, 23:59
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение bravo126 » 18 ноя 2016, 14:25

sem1309 писал(а):Тоді в'їзджаючи в Україну як румун на іноземному авто до мене все рівно застосувуються правила, як що українця. Тобто 10 днів і назад? А не 1 рік.
*worthy* *balabol* Ти все ускладнюєш.Ти заїзжаєш в Україну на будь-якому паспорті,хоч з Зімбабве.Але в разі скоєння будь-якого адміністративного,кримінального правопорушення,ДТП,несплата податків,аліментів.або дії твої склали небезпеку людині,країні-тобі невдасться заховатись за іншим громадянством на території України,якщо буде доведено,що ти є носієм українського громадянства.Зрозуміло? *hi* Катайся собі 90 днів,залиш авто а сам перетни кордон і вертайся.А авто,якщо не помиляюсь може знаходитись рік.Поправте,якщо помилився.
Последний раз редактировалось bravo126 18 ноя 2016, 14:30, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение sem1309 » 18 ноя 2016, 14:30

Так. Вибачте за тупість, але хочу зрозуміти все.
Тож на авто можна 1 рік їздити щ іноземними номерами по Україні?

bravo126
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 03 дек 2014, 23:59
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение bravo126 » 18 ноя 2016, 14:46

liudmila2006 писал(а):
Eugene писал(а):Добрый день, я новичок в этих делах, вы щас мне скажете читай все страницы форума, согласен, но боюсь у меня нет времени. Мои документы рассмотрели 12.05.2016, я об этом узнал только вчера. Посоветуйте как сделать правильно, может поздно, идти мне к нам в консульство в Черновцы или отдавать 100 евро этим людям которые через Румынию записывают на присягу. Языком не владею, азы есть но базы нет. СПС за ответ. Извините за банальный вопрос, но боюсь что у меня нет времени.
Йти самому, для початку сказати, що на" веріфікаре" після того як напишуть (на маленькому листочку,що є у вас з номером досара)вам номер наказу та число коли вийшли в наказ і скажуть прийти через тиждень. А вже тоді запишуть на присягу. Час у Вас є, проблеми якщо пройшло більше 6 місяців після виходу приказа.
Ви праві.Спочатку,не залежно,чи є у вас номер приказа на руках,зробити Verificare через консульство.а потім програмаре.
Ответить