BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Юрий П
Новачок
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 21 май 2016, 17:24
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Юрий П » 21 ноя 2016, 22:52

На 31.01.2017.
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение sem1309 » 21 ноя 2016, 22:52

meizu писал(а):
sem1309 писал(а): Але якщо буде потреба в румунському водійському посвідченні, то без наявності булетіна, його не зможете отримати.
Наскільки я знаю, то румунське водійське посвідчення видаються на основі укр., і після виготовлення ставиться мітка, що дані права замінені, чи видані на основі укр. Після чого, я вже не зможу, ще раз іх замінити в іншій країні.

Які ще переваги подачі на внутр. румунський паспорт?
Термін дії внутрішнього паспорта 10 років, закордонного термінового 1 рік, звичайного- 5 років.
Ще кажуть, якщо є внутрішній, то в закордонному в графі "місце народження" стоїть Румунія, а якщо немає внутрішнього, то Україна, але я минулого тижня забрав свій закордонний і в мене стоїть Україна, хоч внутрішній маю.

Юрий П
Новачок
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 21 май 2016, 17:24
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Юрий П » 21 ноя 2016, 23:04

Кто,скажит как прошла последняя присяга...mulțumesc

Sonigen
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 25 май 2015, 21:03
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 20 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Sonigen » 21 ноя 2016, 23:11

sem1309 писал(а):
meizu писал(а):
Наскільки я знаю, то румунське водійське посвідчення видаються на основі укр., і після виготовлення ставиться мітка, що дані права замінені, чи видані на основі укр. Після чого, я вже не зможу, ще раз іх замінити в іншій країні.

Які ще переваги подачі на внутр. румунський паспорт?
Термін дії внутрішнього паспорта 10 років, закордонного термінового 1 рік, звичайного- 5 років.
Ще кажуть, якщо є внутрішній, то в закордонному в графі "місце народження" стоїть Румунія, а якщо немає внутрішнього, то Україна, але я минулого тижня забрав свій закордонний і в мене стоїть Україна, хоч внутрішній маю.
Все вірно крім "місце народження". У всіх, неважливо чи робив ти булетін чи ні, буде писати місце народження "UKR". Тому що ви народилися в Україні а не в Румунії. Єдина різниця в тому що ти оформляєш загран після булетіна це в тому що " місце проживання" буде писати в тому місті чи селі де ви проописанів в булетені.

Відправлено через 1 хвилину 23 секунди:
Юрий П писал(а):Кто,скажит как прошла последняя присяга...mulțumesc
А ви полистайте пару сторінок назад і дізнаєтися) ;)

Юрий П
Новачок
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 21 май 2016, 17:24
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Юрий П » 21 ноя 2016, 23:27

Полистал,нет конкретики.И это не с последней присяги...

Sonigen
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 25 май 2015, 21:03
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 20 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Sonigen » 21 ноя 2016, 23:47

Юрий П писал(а):Полистал,нет конкретики.И это не с последней присяги...
Остання присяга була 15 числа, дата даної публікації 16 число, так що це з останньої присяги.
Чому всі такі ліниві?
Новачок
Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии
Повідомлення16 листопада 2016, 09:55

Всім доброго дня. Був вчора на присязі в бухаресті. Все пройшло супер отримав сертифікат. В першому заході нездавших було більше 20-ти чоловік і в другому таякто тоже но точно не знаю. В зальному вони ставляться до всіх добре якщо не зрозумів то вона запитання повторую по різному аби зміг дати відповідь. Та що сиділа за столом то вона то вона менше запитувала ніж та що ходила рижинька і старша. Рижа старалася задавоти всім різні вопроси і бувало так запитувала щоб не чули інші. В основному не здали ті що не могли навіть придставитися. Лічно я чув одного запитали скільки йому років? Повторила 3 рази по складах і він не зміг дати відповідь. Ще один був що один коли задати запитання то він не почув чи не поняв я не знаю то вона йому повторила 3 раз.а він каже павторіть щераз а вона йому на пальцях пакказує і говорить: я тобі 3 рази повторила! Іди в зал. Ну взагальному були такі що не знали як сказати чого вони сюди приїхали. Може що не так написав то вибачайте.
За це повідомлення автора kolja подякував:
Alexey1983 (16 листопада 2016, 09:57)

Юрий П
Новачок
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 21 май 2016, 17:24
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Юрий П » 22 ноя 2016, 08:46

Mult mulțumesc.....

Mafik
Новачок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 23 май 2016, 17:37
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Mafik » 22 ноя 2016, 10:20

Юрий П писал(а):На 31.01.2017.
Хочу уточнить новая дата присяги подтверждена официальным источником ANC ? просто я им пишу (в ANC) но пока никакого ответа, а из консульского отдела (Киев) прислали ответ что они не владеют такой информацией.
Аватара пользователя

veterok20
Активіст
Сообщения: 225
Зарегистрирован: 01 апр 2015, 20:26
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 79 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение veterok20 » 22 ноя 2016, 11:23

sem1309 писал(а):Ще кажуть, якщо є внутрішній, то в закордонному в графі "місце народження" стоїть Румунія, а якщо немає внутрішнього, то Україна, але я минулого тижня забрав свій закордонний і в мене стоїть Україна, хоч внутрішній маю.
Ну кто вам такую чушь мог сказать? И как вы в такую чушь могли поверить? Неужели вы действительно думаете, что булетин - это такая машина времени, которая переносит вас к дню вашего рождения, и вуаля, вы уже не в Украине рождаетесь, а в Румынии?

markiz
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 02 окт 2016, 09:59
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение markiz » 22 ноя 2016, 19:15

ребята как прошла присяга а то што- то глухо или все празднуют!
Ответить