BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

m92
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 20 янв 2016, 15:18
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение m92 » 27 янв 2017, 10:13

Iren1989 писал(а):
m92 писал(а):

я вам скажу даже больше. после присяги еще нужно будет подождать сор и так далее. вон я уже жду пятый месяц)
Та то вже таке)) Чекати на СОР - то вже більш - менш приємне очікування...

а тут сидиш, приказу нема, оновлення нема, на емейли навіть вухом не ведуть, ще й на присяги вже он люди чуть не по 7 місяців чекають (добре, що хоч подалась з проживання в Румунії то трохи швидше буде) .... одним словом, ще не знати де стоїш.

А чого так довго? Є ж ніби можливості пришвидшити за певну суму. Чи Ви не поспішаєте?



ну вы знаете, это разные ожидания. когда я ждал присягу (полгода), то, во-первых, я не был уверен, что получу сертификат, во-вторых, было время выучить язык, в-третьих, все зависело от меня

в случае сором ситуация вообще от меня не зависит, к сожалению. на рахунок пришвидшити, то чесно кажучи не чув про таке, бачив , що є "ургєнта" коли подаєш, але коли вже в процесі - такого не бачив. в мене сор ніби вже залишив сектор 1, але ніхто не може забрати його з бухаресту. знайомі здавали присягу 27.09 (я 13.09), так вони вже карти де ідентітате (булетіни) отримали, я досі чекаю...

Toppi
Новачок
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 24 мар 2016, 21:26
Благодарил (а): 15 раз
Поблагодарили: 22 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Toppi » 27 янв 2017, 10:16

юстина писал(а):
Toppi писал(а): Я теж з Києва до Одеси і в Одесі пересадка, на таможні якщо затримають не проблема, цікавить чи вони завжди в неділю відправляються, чи може бути таке, що не приїхав узагалі ?
г
Сколько вам обойдеться билет? Вы узнавали точно? Самолёт из Борисполя 2136 стоит. А в кассе на вокзале сказали, что автобус 40 евро ориентировочно. Если б виза не нужна была, я б ехала на бла бла каре. Это выгодней и дешевле. Автобус будет ехать точно. Они ж билет дают. Но вот из Киева какой отправляют в кассе не знают, а из Одессы комфортабельный.
З Києва до Одеси 420 грн ( Гюнсел ) з Одеси до Бухареста. 600.

2good4u
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 14:25
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение 2good4u » 27 янв 2017, 10:47

Спасибо за отзывы! Кому интересен вопросник пишите пожалуйста в личку.

Daniel
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 05 май 2016, 12:05
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Daniel » 27 янв 2017, 10:55

Нет чтобы открыть к вопроснику общий доступ, на благо людям. Базар тут развели.

Iurie
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 18 мар 2016, 00:27
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 23 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iurie » 27 янв 2017, 11:00

m92 писал(а):
Iren1989 писал(а): в случае сором ситуация вообще от меня не зависит, к сожалению. на рахунок пришвидшити, то чесно кажучи не чув про таке, бачив , що є "ургєнта" коли подаєш, але коли вже в процесі - такого не бачив. в мене сор ніби вже залишив сектор 1, але ніхто не може забрати його з бухаресту. знайомі здавали присягу 27.09 (я 13.09), так вони вже карти де ідентітате (булетіни) отримали, я досі чекаю...
У меня та же самая ситуация.
Последний раз редактировалось Iurie 27 янв 2017, 13:43, всего редактировалось 2 раза.

Victor22
Новачок
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 16 дек 2016, 11:34
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Victor22 » 27 янв 2017, 11:35

Daniel писал(а):Нет чтобы открыть к вопроснику общий доступ, на благо людям. Базар тут развели.
человек 2good4u потратил свой деньги на обучения а не короткие уважаемые форумчане хотят бесплатно *Ganba* иле я неправильно понял!!!!!!!

Iurie
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 18 мар 2016, 00:27
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 23 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iurie » 27 янв 2017, 11:40

Iren1989 писал(а):
m92 писал(а): Та то вже таке)) Чекати на СОР - то вже більш - менш приємне очікування...
Я Вам скажу, не такое уж оно и приятное, когда 5 месяцев ждешь и не понятно где находится с таким трудом полученный сертификат о гражданстве.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 27 янв 2017, 12:10

Iurie писал(а):
Iren1989 писал(а):
Я Вам скажу, не такое уж оно и приятное, когда 5 месяцев ждешь и не понятно где находится с таким трудом полученный сертификат о гражданстве.
Та це зрозуміло, але таке ж не завжди трапляється. Просто Вам не пощастило. Я сподіваюсь швидше отримати,зразу буду замовляти ''пришвидшений'' СОР, хоч то і більше вартує. Та й посереднику своєму довіряю, бо він веде мене від початку і ні разу не підвів. Навіть просто, коли спаде на думку спитати просто так, він завжди передзвонює і спокійно пояснює та відповідає на всі питання. Так що думаю,з таким, як СОР проблем не має бути.

А от зараз чекати мені, особисто, важче, бо я мову вчу відколи подала документи і хочу пошвидше здати. В кожного своя ситуація!!

Відправлено через 46 секунди:
Iren1989 писал(а):
Iurie писал(а): Я Вам скажу, не такое уж оно и приятное, когда 5 месяцев ждешь и не понятно где находится с таким трудом полученный сертификат о гражданстве.
Та це зрозуміло, але таке ж не завжди трапляється. Просто Вам не пощастило. Я сподіваюсь швидше отримати,зразу буду замовляти ''пришвидшений'' СОР, хоч то і більше вартує. Та й посереднику своєму довіряю, бо він веде мене від початку і ні разу не підвів. Навіть просто, коли спаде на думку спитати просто так, він завжди передзвонює і спокійно пояснює та відповідає на всі питання. Так що думаю,з таким, як СОР проблем не має бути.

А от зараз чекати мені, особисто, важче, бо я мову вчу відколи подала документи і хочу пошвидше здати. В кожного своя ситуація!!
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

m92
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 20 янв 2016, 15:18
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение m92 » 27 янв 2017, 12:26

до IREN 1989


я так розумію що зараз не так питають як у вересні - це раз (та й тоді нічного екстремального не було)
а два, то що по своєму досвіду можу скзаати, що там більше нервів, ніж самого опитування було
мене тоді спитали, знаю чи нє лімбу, як звати і навчався я в рум школі чи укр - все відлітало від зубів) я просто випив заспокійлового, 50 грам кон'яку і був дуже впевнений у собі)
головне вчити та не нервувати. якщо будете виглядати охайно та вести себе коректно, то проблем не буде. нехай щастить!

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 27 янв 2017, 13:00

m92 писал(а):до IREN 1989


я так розумію що зараз не так питають як у вересні - це раз (та й тоді нічного екстремального не було)
а два, то що по своєму досвіду можу скзаати, що там більше нервів, ніж самого опитування було
мене тоді спитали, знаю чи нє лімбу, як звати і навчався я в рум школі чи укр - все відлітало від зубів) я просто випив заспокійлового, 50 грам кон'яку і був дуже впевнений у собі)
головне вчити та не нервувати. якщо будете виглядати охайно та вести себе коректно, то проблем не буде. нехай щастить!
Коли я подавалась був ще Тіну, то я тому так і почала вчити зразу після подачі. А потім, якось через недовгий час все помінялось) Так, зазвичай то більше нервів ніж самої справи, але все рівно переживається :) Дякую, і Вам бажаю врешті отримати Ваш Сор!)
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben
Ответить