BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

valentyna.dan
Новачок
Сообщения: 33
Зарегистрирован: 22 июн 2015, 12:25
Благодарил (а): 15 раз
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение valentyna.dan » 08 фев 2017, 09:55

InSpe писал(а):Здравствуйте! Может кто-то ездил из автовокзала Черновцов до Бухареста.Там есть бус,который стоит до 600гр. Не знаете как он?
Звичайний Спринтер, позаду диван - можна лягти, якщо мало пасажирів, по зручності - звичайно, не неоплан, але норм., тепло.

InSpe
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 22 апр 2016, 22:25
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение InSpe » 08 фев 2017, 10:23

valentyna.dan писал(а):
InSpe писал(а):Здравствуйте! Может кто-то ездил из автовокзала Черновцов до Бухареста.Там есть бус,который стоит до 600гр. Не знаете как он?
Звичайний Спринтер, позаду диван - можна лягти, якщо мало пасажирів, по зручності - звичайно, не неоплан, але норм., тепло.
Спасибо Вам за ответ!)

whoareyou
Новачок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 07 фев 2017, 16:44

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение whoareyou » 08 фев 2017, 13:03

є 2 місця на присягу 14-го в легковушці, кому цікаво-пишіть в приват

Відправлено через 3 хвилини 18 секунди:
Iruna313 писал(а):Закінчила медичний, працюю педіатром.
я зараз готую документи для подачі на нострифікацію саме в Румунії. закінчив стомат, ніяких екзаменів не потрібно здавати ( звичайно за наявності громадянства)

Beka2107
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 08 фев 2017, 13:03
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Beka2107 » 08 фев 2017, 13:18

Скажіть будь ласка роблю шенген візу польську 14.02.2017 присяга. В посольстві польші сказали шо я отримаю паспорт з візою не швидше 13 того а 13 того вечором мені потрібно виїжати з Чернівців на присягу вечором. Я подумав якшо віза прийде пізніше і я не зможу виїхати на присягу шо тоді робити напишіть будьласка хто в курсі може хтось шось порадить і якшо я пропущу присягу шо тоді??????

whoareyou
Новачок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 07 фев 2017, 16:44

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение whoareyou » 08 фев 2017, 13:48

Beka2107 писал(а):Скажіть будь ласка роблю шенген візу польську 14.02.2017 присяга. В посольстві польші сказали шо я отримаю паспорт з візою не швидше 13 того а 13 того вечором мені потрібно виїжати з Чернівців на присягу вечором. Я подумав якшо віза прийде пізніше і я не зможу виїхати на присягу шо тоді робити напишіть будьласка хто в курсі може хтось шось порадить і якшо я пропущу присягу шо тоді??????
для чого вам віза на присягу? все що вам потрібно, так це запрошення на присягу і закордонний паспорт

Vit-vit
Активіст
Сообщения: 304
Зарегистрирован: 24 дек 2016, 20:37
Благодарил (а): 45 раз
Поблагодарили: 124 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Vit-vit » 08 фев 2017, 13:53

whoareyou писал(а):
Beka2107 писал(а):Скажіть будь ласка роблю шенген візу польську 14.02.2017 присяга. В посольстві польші сказали шо я отримаю паспорт з візою не швидше 13 того а 13 того вечором мені потрібно виїжати з Чернівців на присягу вечором. Я подумав якшо віза прийде пізніше і я не зможу виїхати на присягу шо тоді робити напишіть будьласка хто в курсі може хтось шось порадить і якшо я пропущу присягу шо тоді??????
для чого вам віза на присягу? все що вам потрібно, так це запрошення на присягу і закордонний паспорт
Для пересечения границы Украина-Румыния все равно нужна виза...не вводите человека в заблуждение.

whoareyou
Новачок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 07 фев 2017, 16:44

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение whoareyou » 08 фев 2017, 13:59

Vit-vit писал(а):
whoareyou писал(а):
для чого вам віза на присягу? все що вам потрібно, так це запрошення на присягу і закордонний паспорт
Для пересечения границы Украина-Румыния все равно нужна виза...не вводите человека в заблуждение.
я перепрошую, трохи напутав. просто робив безкоштовну в консульстві, тому й забув що вона взагалі була

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 08 фев 2017, 14:19

Почитала молдавський форум на тему Cetăţenie Română. З цікавості та й мову трохи попрактикувати. До теми про черги на присягу. Там така ж ситуація. В січні 2017 людей вже записували на присягу на серпень - вересень.

Ще цікавий випадок. Людина недавно прийшла записатись на присягу, а її поклали на чергу на запис на присягу на липень. Тобто в липні треба прийти і записатись на присягу. Людина в шоці, цитую ( eu is socat, 6 iulie sa pui documentele pentru juramint, deci intrebarea cind o sa dea juramintul la anul 2018 prin ianuarie? nu cred ca mai devreme). І про схожий аналогічний випадок вже хтось писав на одеському форумі.

Не встигають в ANС судячи по всьому.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Kores
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 07 ноя 2016, 12:37

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Kores » 08 фев 2017, 14:20

Всем доброго времени суток. Был сегодня в киевском консульстве, записывали на 08.08.2017 год. Хотя на прошлой неделе записывали на 11.07.2017. Сегодня было человек 70.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 08 фев 2017, 14:27

Можливо комусь буде корисно зорієнтуватись приблизно за номером :

вийшла в приказі від 27.01.17, номер досару 74***
Последний раз редактировалось Iren1989 08 фев 2017, 14:58, всего редактировалось 1 раз.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben
Ответить