BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Аватара пользователя

Ana_Crav
Активіст
Сообщения: 196
Зарегистрирован: 13 янв 2016, 00:04
Благодарил (а): 103 раза
Поблагодарили: 57 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Ana_Crav » 14 фев 2017, 21:08

kalamesa писал(а):
Вы были внутри? Вам разрешили? Как все было?
Нет не внутри, на улице)) Только я пришла поздно, уже начали все расходится.

ИскательЛучшейЖизни
Новачок
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 09 окт 2015, 15:38
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение ИскательЛучшейЖизни » 14 фев 2017, 21:52

Вечерочек добрый всем! Также был сегодня на присяге, хотя моя присяга назначена на 21.02.2017г. Старался спрашивать у выходивших из здания ANC какие были вопросы, по их ответам ничего нового не спрашивали. Один из первых "несдавших" вышел парень, по Его словам Он ответил на несколько вопросов, потом последовал вопрос о погоде, Он ответил "ninge"... Это означает что идёт снег, хотя в Бухаресте сегодня не шёл снег, снег лежит на земле... Далее по Его словам последовал вопрос, с немного неуверенной интонацией : "что такое снег"? На этот вопрос Он уже не смог ответить... Во втором заходе было несколько представителей с России... Они не сдали, сказали что их ОЧЕНЬ СИЛЬНО ВАЛИЛИ СПРОСИВ ПРО ПОГОДУ... Не понятно на что Они надеялись...

xxx26xxx

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение xxx26xxx » 15 фев 2017, 01:39

ИскательЛучшейЖизни писал(а):Вечерочек добрый всем! Также был сегодня на присяге, хотя моя присяга назначена на 21.02.2017г. Старался спрашивать у выходивших из здания ANC какие были вопросы, по их ответам ничего нового не спрашивали. Один из первых "несдавших" вышел парень, по Его словам Он ответил на несколько вопросов, потом последовал вопрос о погоде, Он ответил "ninge"... Это означает что идёт снег, хотя в Бухаресте сегодня не шёл снег, снег лежит на земле... Далее по Его словам последовал вопрос, с немного неуверенной интонацией : "что такое снег"? На этот вопрос Он уже не смог ответить... Во втором заходе было несколько представителей с России... Они не сдали, сказали что их ОЧЕНЬ СИЛЬНО ВАЛИЛИ СПРОСИВ ПРО ПОГОДУ... Не понятно на что Они надеялись...
Снег это - атмосферные осадки в виде белых хлопьев, представляющих собою кристаллики льда, а также сплошная масса этих осадков, покрывающая землю зимой. Думаю без махания руками и применения всевозможных приемов мимов, в моем случае не обошлось бы.. А так, печально конечно..

liudmila2006
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 16 мар 2016, 09:18
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение liudmila2006 » 15 фев 2017, 09:28

Andriy4uk писал(а):Всім доброго дня. 14.03 здача присяги у Бухаресті. Підскажить будь-ласка як краще добратись, сам з Івано-Франківська. Хто що порадить. Заздалегіть Всім вдячний!!! Якщо можна пишіть в приват.
Последний раз редактировалось liudmila2006 16 мар 2017, 20:51, всего редактировалось 1 раз.

olegflash
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 19 янв 2017, 15:01
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение olegflash » 15 фев 2017, 09:34

ИскательЛучшейЖизни писал(а):Вечерочек добрый всем! Также был сегодня на присяге, хотя моя присяга назначена на 21.02.2017г. Старался спрашивать у выходивших из здания ANC какие были вопросы, по их ответам ничего нового не спрашивали. Один из первых "несдавших" вышел парень, по Его словам Он ответил на несколько вопросов, потом последовал вопрос о погоде, Он ответил "ninge"... Это означает что идёт снег, хотя в Бухаресте сегодня не шёл снег, снег лежит на земле... Далее по Его словам последовал вопрос, с немного неуверенной интонацией : "что такое снег"? На этот вопрос Он уже не смог ответить... Во втором заходе было несколько представителей с России... Они не сдали, сказали что их ОЧЕНЬ СИЛЬНО ВАЛИЛИ СПРОСИВ ПРО ПОГОДУ... Не понятно на что Они надеялись...
думаю проще всего было бы говорить замерзшая вода)
не совсем верно, но думаю хватило бы)
или он не правильно понял вопрос )

chelskiy
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 08 фев 2017, 13:46
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение chelskiy » 15 фев 2017, 09:55

Доброго ранку. Опишу нашу з дружиною вчорашню приягу. Приїхали бусом. Ніхто нікого в ночі з бусів не виганяв.Не дивлячись на те, що в cerere була вказана година 8-30 нас запустили в другому заході на 10-30. На вході охоронець дер горло, щоб всі почули свої імена. Коли перекличка закінчилась ще раз вигукував прізвища людей, які не відгукнулись. На верху на четвертому поверсі два охоронці перепитували чи знаєм мову і чи маєм фото. Потім вказували, де сідати. Розсадка людей не має значення, бо все одно викликають по списках до столу. Потім двометровий охоронець розказав усім про порядок проходження усієї процедури.Наголошував, щоб не колупались в носі під час виконання гімну чи присяги (мабуть були прецеденти *nose* ). Дуже вимагають, щоб при виклику виигукувати prezent. Спочатку людей питала тільки doamna roșcată. Дуже вже всі питання розжовувала і дуже чітко вимовляла, хоча питала десь до 10 питань кожного. Основні: ім"я, де живеш, де працюєш і ким, чи маєш дітей, чим вони займаються, погода, на чому приїхали (інколи навіть марку машини питала),скільки часу їхали, де і коли подавали досар, дата і місце народження. Дуже просила не нервуватись тим, у кого забирала паспорт. Казала, що її питання дуже прості, і пізніше кожен з цих людей буде мати ще один шанс виправити ситуацію. Були серед них двоє росіян. Хоча з тих людей, що вивели ніхто в зал не повернувся. Після 10-15 людей до опитування приєдналась інша старша жінка в окулярах. У неї взагалі по- моєму крім питань: чи знаєте ви мову, скільки часу вчили і де, інших не було в арсеналі. До неї потрапив і я. В один момент стало навіть трохи шкода тих півтора року потрачених на вивчення лімби, щоб сказати лише, що знаю мову і вивчав її на курсах :D. Переживав за дружину, бо знала гірше і попала до рижої, але вона відповіла на всі питання.Коли говорите про роботу, слід знати, що ви там робите і чим конкретно займається ваша фірма. Хотів би відмітити, що не здали абсолютні нулі. Елементарні питання треба знати, але бажано до автоматизму, тоді і можна буде уникнути додаткових. Бажаю всім удачі. *beer*

Гость

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Гость » 15 фев 2017, 10:46

для программирования на СОР нужен идентификационный код... можно ли его получить в Черновицком консульстве ?


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

andrey0
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 20 янв 2016, 14:57

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение andrey0 » 15 фев 2017, 10:46

для программирования на СОР нужен идентификационный код... можно ли его получить в Черновицком консульстве ?


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Beka2107
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 08 фев 2017, 13:03
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Beka2107 » 15 фев 2017, 11:05

Доброго дня у мене є Румунський паспорт тепер чи можу я поїхати в Чехію і пригнати авто через Польщу без проблем?????Хто шо знає по цьому питанні допоможіть!!!!

Toppi
Новачок
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 24 мар 2016, 21:26
Благодарил (а): 15 раз
Поблагодарили: 22 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Toppi » 15 фев 2017, 11:10

Цей момент настав.
Завжди мріяв про момент, коли сам зможу написати свої враження від того, як проходить мабуть один з найважливіших екзаменів в житті.
1. Мова.
Подавався я в травні 15 року, мову почав вчити з жовтня того ж року. Загалом враховуючи усі перерви мову вчив 1 рік. Чесно признаюся почав вчити мову, без особливого ентузіазму, готувався до занять на курсах, но вдома приділяв часу небагато, так я студент і навчання забирало дуже багато часу і сил ( студенти, а тим більше студенти медики мене зрозуміють ). Все помінялося коли я отримав в посольстві запрошення з датою присяги, я вирішив для себе, що потрібно щось міняти. На той момент я був уже готовий до присяги, спокійно міг відповідати на основні питання, і трохи міг самостійно придумувати речення ( строго не судіть, знаю що за цей час можна уже вільно розмовляти). Що ж я поміняв в своєму навчання? Я повністю поміняв схему навчання, на 4-5 місяців я повністю відмовився від звичного мені життю, в моєму розпорядку для було лише навчання в інституті і вивчання мови. Я почав інтенсивніше займатися з моїм викладачам ( про неї напишу нижче ) сумарно я займався по 4-5 годин на тиждень з викладачем на курсах, і що найголовніше ЩОДНЯ самостійно займався мовою по 3-4 години в день. Навіть якщо було так, що я по якійсь причині ( а їх могло бути лише дві: екзамен в інституті або коли я прихворів) не займався вдома, то на наступний день я плюсував голини які прохалявив, інколи приходилося по 6-9 годин вивчати мову в день. Не малу роль зіграв момент, коли я спілкувався з людиною яка уже здала присягу, а саме її слова « Цей документ відкриває Вам усі дороги», ці ж слова вчора нам сказала Доамна Єлена. І в моменти коли я уже відчував що все надоїло, хотілось на все забити, завжди згадував ці слова і те що чекає по закінченню цього шляху.
1.1 Доамна Валентина
Доамна Валентина – мабуть та людина яку я повинен був зустріти в своєму житті. Довго не буду описувати сам процес навчання, скажу лише що з нетерпінням чекав кожного заняття, а також я домовився з нею, що як тільки хтось з учні не приходив на урок, я йшов замість нього ( так що бачилися ми інколи по 5-6 разів на тиждень). В жовтні я уже був ідеально готовий до здачі присяги, але вирішив, що мову тепер буду вчити уже з іншою метою, а саме вивчити її ідеально ( що в кінцевому результаті получилося, і я без будь яких проблем міг спілкуватися на будь які теми, словниковий запас був в районі 3-5 тисяч, щодня я вивчав мінімум 50 нових слів, або з десяток дієслів, чи нову тему з граматики). Дуже і дуже рекомендую Вам саме цього викладача ( її контакти Skype: Limba Europa / тел. +380 50 044 1768). Що хотілось би добавити вона займається з учнями абсолютно не з метою заробітку чи з іншою вигодою, вона просто хоче людям допомогти в досягненні їхньої мрії. Та й ціна за заняття смішна за теперішніми мірками.
2.Дорога
Візу робив болгарську. Їхав за день до присяги що і Вам рекомендую-наполягаю. В понеділок я погуляв по місто, старався спілкуватися якнайбільше, інколи було важко, так як говорять вони дуже і дуже швидко, коли ж вони говорило спокійніше зрозуміти їх не складало ніякої проблеми.
В другій половині дня заселився в апартаменти, я їх спеціально вибирав за 2 місяці до присяги, від самого АНК було 5 хвилин пішки. Назва апартаментів ( Best Suiters ).
Про переваги приїхати можна говорити довго, та й про е одноразово говорилося на форумі.
3. Присяга
Запрошення було на 12 годину, але я прийшов в 9 годину, зустрівся там з гарним знайомим з одеського форуму Tigor, салют ми це зробили друже. Багато було людей як були записані на 8:30 або ж на 9 годину, але їх не зачитували, і зачитали їх уже 11 годині коли був другий захід. Також зустрів мінімум 2 людей, які вперше чують що на присягу потрібно знати мову ( про існування чернівецього і одеського форумів смішно й говорити). Також як їхав в сам Бухарест був свідком ситуації коли дівчина їхала на присягу, мала при собі черере але не мала головного, а саме візи. Те ж саме було і в перевізника який їхав на присягу з Чернівців, зате хоч місце звільнилося.
2.2 Те до чого ми з Вами йшли довго – Присяга.
Зайшли ми в 11 годині, списки зачитували по алфавіту, голосно і чітко, . Піднявся на 4 поверх, там зустрів низенький веселий охоронець, він дав мені листочок з присягою, я запитав його чи фотографії підходять і куди сідати, говорив він дуже чітко. Сидів я на першому ряді, тому все чудово чув і бачив. Коли зал заповнився було все стандартно нам розказали як усе проходитиме.
Зачитували списки по 8-10 людей, не знаю чому но не по алфавіту. Опитувала « доамна під каре »
, а потім до неї приєдналася повненька дама. Доамна під каре уступила їй місце а сама опитувала людей стоячи. Хочу Вас заспокоїти, що питання елементарні і прошу не хвилюйтеся дарма, якщо ви знайшли час на читання форуму і хоча б трішки приділяли час вивченню мови, спіть спокійно.
Не завалили ніодну людину, тому що не знати відповідь на питанні «ку че ве окупаць смішно. Мабуть це було одне з найважчих питань. З цікавих питань було « Че колоаре префераць». За столом жіночка запитувала всього два питання. 1. Кум ве инвецаць лімба 2. Куноаштець лімба.
Узагальню, на самому опитуванні нічого складного немає ! Якщо ви відповідально віднеслися до вивчення мови, можете розслабитися.
Ті що не здали. Почну мабуть з фанатів спорту. Люди якщо ви хочете похвалитися покупкою новенького спортивного костюму Абибас, присяга не вдале місце для цього ( якщо ви маєте КМС чи МС, краще одягніть медаль чи покажіть грамоту, но аж ніяк не спортивний костюм).
Більшість людей які не здавали а їх було 15-18 просто стояли і мовчали ( вони ж на виході говорять що їх валили, прошу не вірте таким людям, вони лише нагнітають обстановку, і люди які є готовими дарма нервуються). Щодо людини яка була в першому заході і сказала що її питали « що таке сніг », скоріше за все він сказав що в Бухаресті сніжить, хоча насправді було сонячно і чисте небо, так як я чув що люди яким задавали питання про погоду інколи просто перераховували слова які знають.
Момент щодо слова презент, з 100-120 присутніх людей мабуть лише 1/3 сказала презент, коли чула своє прізвище, що досить сильно нервувало комісію.
Люди які їдуть на присягу але загубили своє черерє не хвилюйтеся, на самій присязі ви можете написати заяву і все буде добре.
Мабуть це основне що хотілося б розказати людям які будуть їхати на присягу.
3. Матеріали
Ще на підготовці до самої присяги у мене виникла думка зробити в електронному варіанті всі свої записи, а саме словник, з базовими словами і дієсловами ( 1-2 тисячі слів),основні граматичні таблиці і пояснення до них включаючи часи ( так сказати на хлопський розум) і окремо переписати зошит в якому я маю 300-400 питань на будь які питання і відповідей на них. Я собі прикинув це займе до 1 місяця роботи, питання стоїть в тому чи варто мені цим займатися, хоча думаю це буде гарним джерелом підготовки а також доповненням до матеріалів якими ділиться «2good4u». Тому якщо на протязі 7-10 днів відгукнеться хоча б 20-30 людей яким будуть цікаві мої записи, я мабуть почну займатися їх підготовкою, так як у мене паралельно йде навчання це займе трохи часу і сил.
4. Питання до тих хто знає.
Так я нечасто буваю вдома планую завтра робити СОР, і інші документи включаючи прописку і паспорта, скажіть на яку адекватну ціну у посередника можна погодитися? Також буду радий якщо хтось в приватні повідомлення відгукнеться з порадами що робити дальше після отримання сертифіката. Дякую.
P.S Якщо у когось виникнуть питання щодо присяги чи підготовці пишіть, постараюся відповісти кожному. Якщо я десь допустив граматичні помилки вибачайте, клавіатура старенька і не все друкує. Натхнення всім в підготовці.
Ответить