BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

asin
Зацікавлений
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 09:39
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение asin » 23 фев 2017, 19:12

olegkiev писал(а):Ребята если через адвоката или посредника записиватьса на присягу( с проживанием в Румынии ) то сколько нужно ждать присягу? Возможно у кого то есть контакты таких людей что за N сумму запишут на ближайшую дату.[/qu
обратись к вове в приват напиши

Отправлено спустя 2 минуты 47 секунд:
molsaikx писал(а): подтверждаю. жена брата 22 февраля (в Киеве)с плохим знанием записалась на начало сентября. нулевых отправляли ни с чем. уже,для тех кто с проживанием за границей,не нужно самому заполнять заявление(черере),работники консульства это делают.
В Черновцах записывают на октябрь на присягу

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 23 фев 2017, 20:33

Senya писал(а):
Iren1989 писал(а): Як це зрозуміти : від ...до... увійшло двоє людей?
Вони в 30 - х тисячах 2015 року, ваші знайомі?
Я написав що від 31135 до 31234 номеру досару вийшло тільки двоє. Знайомі у числі тих що не вийшли ще. Уже березень 16 року виходить. А вони у червні 15 року подавали. І не знають що робити.
Нехай пишуть листи до ANC або краще до адвоката звернуться. У них перенесені термени, може якісь проблеми з документами були

Відправлено через 4 хвилини 40 секунди:
Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии
asin писал(а):
olegkiev писал(а):Ребята если через адвоката или посредника записиватьса на присягу( с проживанием в Румынии ) то сколько нужно ждать присягу? Возможно у кого то есть контакты таких людей что за N сумму запишут на ближайшую дату.[/qu
обратись к вове в приват напиши

Отправлено спустя 2 минуты 47 секунд:
В Черновцах записывают на октябрь на присягу
Людина питає про запис на присягу через адвоката та посередника. Не про консульство.

Мені сказали, що чекати десь 4 - 5 місяців. Через адвоката зараз пишуть вже на червень
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

vwbunin
Новачок
Сообщения: 32
Зарегистрирован: 18 янв 2017, 15:51
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vwbunin » 23 фев 2017, 20:37

AK_Andrii писал(а):привіт !читаю форум але не можу знайти потрібної інформації!( підкажіть хто знає! мені потрібно записатись на присягу в ромунському консульстві в чернівцях! чув що там приймають тільки по середам, сам живу в мукачеві але прописаний в чернівцях) який графік прийому громадян по чих питаннях на скільки добре потрібно володіти мовою як все там відбувається?відпишіть будьласка хто недавно зіткнувся з цією проблемою!
гарно дяякую за відповідь!)
Привіт. Раз ніхто не відповідає то скажу як було у мене. Записувався на присягу у липні цього року. Спочатку прийшов на verificare, а потім, через тиждень , на programare. Подавався із проживанням в Румунії.
Обидва рази був під консульством в 8.00. На verificare консул виходила і збирала паспорта та талончики із номером подачі досару. Після цього через пів години винесла паспорти і оголосила кожному результат. Мені сказала прихотити через тиждень на programare. Через тиждень в порядку живой черги зайшов у консульство. Потрібно було сказати охоронцю чого ти прийшов, а також зрозуміти, що потрібно виключити телефони і залишити в шафці. Попросили пройти і сісти за великий стіл де вже сиділи люди і чекали своєї черги. Коли підійде ваша черга потрібно буде підійти до вйконечка і сказати, що вам потрібно, тому що підходять і з іншими питаннями. В мому випадку питалися ім"я та рік народження і попросили підписати якусь форму. Із собою потрібно мати обидва паспорти та номер досару.

xxx26xxx

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение xxx26xxx » 23 фев 2017, 21:09

Кому интересно про визу на присягу от консульства.

Стоимость - 400 грн. ( эт за пакет документов, его можно и самому сделать тогда 0 грн.).
Ожидание - две недели.
Сроки - подача - не раньше чем за месяц, виза - действует с той даты на которую взят билет в Бухарест (билет обязателен при подаче) + месяц, сама виза - мульт, поэтому можете потом еще раз съездить если будут какие-то дела.
Язык - практически не требуется, с консулата мужик выходит и сам спрашивает кто на визу, внутри ничего не спрашивают, в окошке плохо слышно, но эт не беда, так как он дает бумагу на которой и так все написано, когда приходить и забирать паспорт.

Подавать можно ПнВтЧтПн до 13-00. Все данные на своем опыте, забрал сегодня паспорт с визой.

asin
Зацікавлений
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 09:39
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 16 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение asin » 23 фев 2017, 21:42

Iren1989 писал(а):
Senya писал(а):
Я написав що від 31135 до 31234 номеру досару вийшло тільки двоє. Знайомі у числі тих що не вийшли ще. Уже березень 16 року виходить. А вони у червні 15 року подавали. І не знають що робити.
Нехай пишуть листи до ANC або краще до адвоката звернуться. У них перенесені термени, може якісь проблеми з документами були

Відправлено через 4 хвилини 40 секунди:
Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии
asin писал(а): В Черновцах записывают на октябрь на присягу
Людина питає про запис на присягу через адвоката та посередника. Не про консульство.

Мені сказали, що чекати десь 4 - 5 місяців. Через адвоката зараз пишуть вже на червень
людина питає скільки коштує?через адвоката записатися на червень

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 23 фев 2017, 21:58

asin писал(а):
Iren1989 писал(а):
Нехай пишуть листи до ANC або краще до адвоката звернуться. У них перенесені термени, може якісь проблеми з документами були

Відправлено через 4 хвилини 40 секунди:
Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии


Людина питає про запис на присягу через адвоката та посередника. Не про консульство.

Мені сказали, що чекати десь 4 - 5 місяців. Через адвоката зараз пишуть вже на червень
людина питає скільки коштує?через адвоката записатися на червень
Не перекручуйте.
Вибачте, але складається враження, що ви пишете аби писалось, не вперше_мені вже раз так само відписували, питається одне, ви про інше. Спитали скільки чекати на запис на присягу через адвоката з проживання (!) .Доволі конкретне питання. До чого тут консульство в Чернівцях. Я дала конкретну відповідь чоловіку : зараз вже записують на червень, чекати 4-5 міс. Скільки це вартує він може взнати в Вови - Ро чи в будь - якого іншого посередника.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben
Аватара пользователя

Влад Черновцы
Зацікавлений
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 27 авг 2016, 23:46
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 23 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Влад Черновцы » 23 фев 2017, 22:34

Кто владеет информацией скиньте мне в личку контакты посредника для записи на присягу через Бухарест.

Анна81
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 03 фев 2017, 21:49

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Анна81 » 23 фев 2017, 23:16

Доброго вечера підкажіть будьласка де в чернивцях подають на свидоцтво про народження и про одруження июі скільки часу треба чекати

Oksy
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 19 фев 2017, 12:48
Благодарил (а): 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Oksy » 23 фев 2017, 23:46

Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, хто стикався з подачею на свідоцтво про народження та одруження в Чернівцях? Яка методика подачі та які вимоги? І взагалі в якій годині потрібно бути на місці, адже напевно там і черга велика? Дуже буду вдячна за інформацію...

Oksy
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 19 фев 2017, 12:48
Благодарил (а): 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Oksy » 24 фев 2017, 00:19

Напишіть хтось, будь ласка, куди і як правильно написати лист щоб хоч щось узнати про досар? Подавали 22.01.16 в Чернівцях. Може бути якась надія на вихід в приказ чи ще рано? oksana.pantsir.81@mail.ru
Ответить