BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 24 фев 2017, 04:36

Oksy писал(а):Напишіть хтось, будь ласка, куди і як правильно написати лист щоб хоч щось узнати про досар? Подавали 22.01.16 в Чернівцях. Може бути якась надія на вихід в приказ чи ще рано? oksana.pantsir.81@mail.ru
Подивіться на сайті ANC, в розділі Stadiu Dosar чи вас ще немає в приказі. Він якраз оновився недавно.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

АнастасияМ
Зацікавлений
Сообщения: 74
Зарегистрирован: 21 дек 2016, 10:27
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение АнастасияМ » 24 фев 2017, 08:46

Здравствуйте. Приказ уже вышел, как узнать когда можно ехать записываться на присягу? Спасибо

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение юстина » 24 фев 2017, 08:50

АнастасияМ писал(а):Здравствуйте. Приказ уже вышел, как узнать когда можно ехать записываться на присягу? Спасибо
Через месяц минимум. Если живёте рядом можно и раньше. Но не стоит.

АнастасияМ
Зацікавлений
Сообщения: 74
Зарегистрирован: 21 дек 2016, 10:27
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение АнастасияМ » 24 фев 2017, 09:08

юстина писал(а):
АнастасияМ писал(а):Здравствуйте. Приказ уже вышел, как узнать когда можно ехать записываться на присягу? Спасибо
Через месяц минимум. Если живёте рядом можно и раньше. Но не стоит.
Спасибо

Alexx
Новачок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 02 дек 2016, 18:32
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Alexx » 24 фев 2017, 09:59

Всім доброго дня!!! Так сталося, що прострочений запис на присягу, в чернівецькому консульстві охоронник виніс папірець з номером ордіну і сказав що треба поновлювати приказ і ще писати якесь там пояснення. Може хто був в такій ситуації? Що робити далі? Знаю що треба наймати адвоката і він по дорученню тим має займатись. Де взяти такого адвоката, щоб міг то вирішити, бо адвокат адвокату різниця, знаю на власному досвіді.

AK_Andrii
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 23 фев 2017, 17:51
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение AK_Andrii » 24 фев 2017, 12:40

vwbunin писал(а):
AK_Andrii писал(а):привіт !читаю форум але не можу знайти потрібної інформації!( підкажіть хто знає! мені потрібно записатись на присягу в ромунському консульстві в чернівцях! чув що там приймають тільки по середам, сам живу в мукачеві але прописаний в чернівцях) який графік прийому громадян по чих питаннях на скільки добре потрібно володіти мовою як все там відбувається?відпишіть будьласка хто недавно зіткнувся з цією проблемою!
гарно дяякую за відповідь!)
Привіт. Раз ніхто не відповідає то скажу як було у мене. Записувався на присягу у липні цього року. Спочатку прийшов на verificare, а потім, через тиждень , на programare. Подавався із проживанням в Румунії.
Обидва рази був під консульством в 8.00. На verificare консул виходила і збирала паспорта та талончики із номером подачі досару. Після цього через пів години винесла паспорти і оголосила кожному результат. Мені сказала прихотити через тиждень на programare. Через тиждень в порядку живой черги зайшов у консульство. Потрібно було сказати охоронцю чого ти прийшов, а також зрозуміти, що потрібно виключити телефони і залишити в шафці. Попросили пройти і сісти за великий стіл де вже сиділи люди і чекали своєї черги. Коли підійде ваша черга потрібно буде підійти до вйконечка і сказати, що вам потрібно, тому що підходять і з іншими питаннями. В мому випадку питалися ім"я та рік народження і попросили підписати якусь форму. Із собою потрібно мати обидва паспорти та номер досару.
гарно дякую за відповідь, на коли вас записали на присягу?

Відправлено через 5 хвилини 26 секунди:
АнастасияМ писал(а):Здравствуйте. Приказ уже вышел, как узнать когда можно ехать записываться на присягу? Спасибо
в мене аналогічне питання) підкажіть)

tschawdar
Новачок
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 20 окт 2014, 13:49
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение tschawdar » 24 фев 2017, 12:46

Senya писал(а):Доброго дня. Запитання до тих хто уже з усіма документами :) Хтось з вас відмовлявся від Українського громадянства? :? З того що я прочитав виходить приблизно так :
Працюю я собі у Німеччині запрошую до себе дружину, купую собі авто, ми трішки подорожуємо по європі і їдемо до України, і тут фігучки *censored2* .....на україні я громадянин україни і машиною з іноземною реєстрацією тільки 5 днів бо якщо заїжджати як Румун (для румунів на рік авто і три місяці особа) то порушую закон про розмитненя і тд тп... *dash*
Вихід бачу тільки з відмовою Українського і це сама держава до цього спонукає *rules* , бо я, як свідома людина по своїй волі про це навіть би і не подумав. *Slava_Ukraini8*
Які варіанти у вас?
У Вашому випадку ідете в посольство України в Німеччині та стаєте на тимчасовий облік, тим самим отримуєте підтвердження про нерезидентство. Після цього при вїзді в Україну предявляєте печатку в вїжджаєте офіційно як неризидент на значно довший термін. Вихід є завжди))

Ruslan veik910
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 24 фев 2017, 12:50

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Ruslan veik910 » 24 фев 2017, 13:01

Iren1989 писал(а):
Natali_Natali писал(а): Напишіть і мені, будь ласка.

Відправлено через 3 хвилини 36 секунди:
Напишіть і мені, будь ласка, як правильно написати лист у ANC.
natalia_ganevi4@mail.ru
Дякую
Відправила на емейл.

Доброго дня. Нипишіть будь ласка і мені фору листа.
veik910@gmail.com
Дуже Вам дякую.

NIMBLE
Новачок
Сообщения: 13
Зарегистрирован: 11 фев 2016, 15:52
Благодарил (а): 22 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение NIMBLE » 24 фев 2017, 14:03

Добрый день ув. форумчане.
Вышел в приказ :)
Подскажите плиз, адрес этот???
г. Киев ул. Гоголевская 4
Надо ли записываться? Или сразу можно ехать?
Кроме паспортов и номера приказа, что-то ещё надо брать с собой?
Спасибо)
Мульцумеск :)

Andriy4uk
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 09 янв 2017, 03:54
Благодарил (а): 8 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Andriy4uk » 24 фев 2017, 14:17

Доброго дня, скажіть будь-ласка, які останні часом задають питання на присязі окрім: cu ce vâ ocupați? Ce timp/vremea este acum afară? Sunteți căsătorit/însurat? Aveți copii? Vorbiți românește? De unde cunoașteți limba română? Cu ce ați venit în România?
Буду дуже вдячний за відповіді, мову вивчав кілька заннять з репетитором, а зараз продовжую самостійно, 14.03 присяга, трішки нервую...вибачте за помилки *balabol* *balabol* *balabol*
Ответить