BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Аватара пользователя

Ana_Crav
Активіст
Сообщения: 196
Зарегистрирован: 13 янв 2016, 00:04
Благодарил (а): 103 раза
Поблагодарили: 57 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Ana_Crav » 24 фев 2017, 20:40

Извините, за тупой вопрос. При выезде из Румынии мне показывать свой паспорт заграничный украинский. Мне не обязательно погранцам показывать свой сертификат о гражданстве. Если спросят меня чем это я тут занималась 2 недели, могу им показать сертификат?

alinka123111
Зацікавлений
Сообщения: 68
Зарегистрирован: 26 фев 2016, 11:45
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение alinka123111 » 24 фев 2017, 21:20

Ana_Crav писал(а):Извините, за тупой вопрос. При выезде из Румынии мне показывать свой паспорт заграничный украинский. Мне не обязательно погранцам показывать свой сертификат о гражданстве. Если спросят меня чем это я тут занималась 2 недели, могу им показать сертификат?
Нет не надо показывать. Я с загран паспортом выехала. Вы можете сказать что были в гостях, но можете и сертификат показать.

Анна а вы на присяге с левой стороны сидели и в 4 ряду?

Parker_8000
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 22 фев 2017, 20:54
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Parker_8000 » 24 фев 2017, 21:33

доброго вечора, можливо хтось зможе підказати скільки часу потрібно очікувати до дня присяги після виходу в приказ, моєю справою займається адвокак (провірена людина, яка допомогла багатьом моїм друзям), та у випадку зі мною у нього завжди одна відповідь, "не хвилюйя, потрібно зачекати, я доведу все до кінця, звяжуся з тобою коли настане час" та по суті він взагалі мене не інформує, та чи взагалі є можливість записати на присягу без моєї присутності, на рахунок оплати домовились вже коли все отримаю, тому я занепокоїний цією ситуацією і не знаю скільки часу потрібно чекати ще.

vwbunin
Новачок
Сообщения: 32
Зарегистрирован: 18 янв 2017, 15:51
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vwbunin » 24 фев 2017, 21:55

Parker_8000 писал(а):доброго вечора, можливо хтось зможе підказати скільки часу потрібно очікувати до дня присяги після виходу в приказ, моєю справою займається адвокак (провірена людина, яка допомогла багатьом моїм друзям), та у випадку зі мною у нього завжди одна відповідь, "не хвилюйя, потрібно зачекати, я доведу все до кінця, звяжуся з тобою коли настане час" та по суті він взагалі мене не інформує, та чи взагалі є можливість записати на присягу без моєї присутності, на рахунок оплати домовились вже коли все отримаю, тому я занепокоїний цією ситуацією і не знаю скільки часу потрібно чекати ще.

Я вийшов в наказ в кінці травня, записався на присягу в серпні, записаний на присягу на березень. Все робив без адвоката.

vladimir_1993
Новачок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 17 сен 2014, 21:42
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vladimir_1993 » 24 фев 2017, 22:05

Добрий вечір. Скажіть, будьласка, що означає колонки "Termen" і "Solutie" в таблиці stadiu dosar. Дякую!

Sofia
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 01 апр 2016, 18:15
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Sofia » 24 фев 2017, 22:12

Parker_8000 писал(а):доброго вечора, можливо хтось зможе підказати скільки часу потрібно очікувати до дня присяги після виходу в приказ, моєю справою займається адвокак (провірена людина, яка допомогла багатьом моїм друзям), та у випадку зі мною у нього завжди одна відповідь, "не хвилюйя, потрібно зачекати, я доведу все до кінця, звяжуся з тобою коли настане час" та по суті він взагалі мене не інформує, та чи взагалі є можливість записати на присягу без моєї присутності, на рахунок оплати домовились вже коли все отримаю, тому я занепокоїний цією ситуацією і не знаю скільки часу потрібно чекати ще.
У всех по-разному, я вышла в приказ в начале марта 2016, записывалась на присягу в мае 2016, сдавала присягу в конце июня 2016 (дали письмо с датой и временем).

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 24 фев 2017, 22:20

vladimir_1993 писал(а):Добрий вечір. Скажіть, будьласка, що означає колонки "Termen" і "Solutie" в таблиці stadiu dosar. Дякую!
Добрий вечір.
Termen - дата комісії
Solutie - вихід в приказ (дата та номер приказу)
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Saha13
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 17 фев 2017, 16:11
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Saha13 » 24 фев 2017, 22:22

Sofia писал(а):
Parker_8000 писал(а):доброго вечора, можливо хтось зможе підказати скільки часу потрібно очікувати до дня присяги після виходу в приказ, моєю справою займається адвокак (провірена людина, яка допомогла багатьом моїм друзям), та у випадку зі мною у нього завжди одна відповідь, "не хвилюйя, потрібно зачекати, я доведу все до кінця, звяжуся з тобою коли настане час" та по суті він взагалі мене не інформує, та чи взагалі є можливість записати на присягу без моєї присутності, на рахунок оплати домовились вже коли все отримаю, тому я занепокоїний цією ситуацією і не знаю скільки часу потрібно чекати ще.
У всех по-разному, я вышла в приказ в начале марта 2016, записывалась на присягу в мае 2016, сдавала присягу в конце июня 2016 (дали письмо с датой и временем).
Можете підказати як зараз ви перетинає кордон з громадянсвом румуніі і з іх паспортом ,як правильно це робити, який показувати паспорт на нашій і на закордоній границі.Якщо виіжаєте з Украіни,дякую за відповідь.
Последний раз редактировалось Saha13 24 фев 2017, 22:27, всего редактировалось 1 раз.

vladimir_1993
Новачок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 17 сен 2014, 21:42
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vladimir_1993 » 24 фев 2017, 22:24

Що означає дата комісії ? Якщо навпроти свого номера побачу номер наказу в колонці solutie - пора записуватись на присягу ? Дякую!

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 24 фев 2017, 22:32

Sofia писал(а):
Parker_8000 писал(а):доброго вечора, можливо хтось зможе підказати скільки часу потрібно очікувати до дня присяги після виходу в приказ, моєю справою займається адвокак (провірена людина, яка допомогла багатьом моїм друзям), та у випадку зі мною у нього завжди одна відповідь, "не хвилюйя, потрібно зачекати, я доведу все до кінця, звяжуся з тобою коли настане час" та по суті він взагалі мене не інформує, та чи взагалі є можливість записати на присягу без моєї присутності, на рахунок оплати домовились вже коли все отримаю, тому я занепокоїний цією ситуацією і не знаю скільки часу потрібно чекати ще.
У всех по-разному, я вышла в приказ в начале марта 2016, записывалась на присягу в мае 2016, сдавала присягу в конце июня 2016 (дали письмо с датой и временем).
Мене записують через Бухарест (подача досару з проживання в Румунії) без моєї присутності.

З мого боку потрібна була довіреність на адвоката, хоч там вона вже включає все : запис на присягу та подальше вироблення документів, представлення моїх інтересів в Румунії і т.д

Сказали місяць чекати на саме запрошення на присягу. Місяць не пройшов, тому дати ще не знаю, але зазвичай від виходу в приказ до присяги (через адвоката з прож. в Румунії) проходить десь 4 -5 місяців.

Відправлено через 6 хвилини 10 секунди:
Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии
vladimir_1993 писал(а):Що означає дата комісії ? Якщо навпроти свого номера побачу номер наказу в колонці solutie - пора записуватись на присягу ? Дякую!
Дата комісія це по ідеї, коли вашу папку з документами беруть в руки, грунтовно провіряють, дивляться чи прийшли всі запити і т.д
Якщо все нормально, досар отриму є авіз позітів і йде в приказ.

Зараз, судячи по всьому, дату комісії всім ставлять в межах 5 місяців від подачі, але слід вважати на те, що українцям все рівно треба чекати десь рік на вихід приказ.

Так, якщо в солюціє стоїть номер наказу можете починати клопотатись про запис на присягу ;)
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben
Ответить