BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Sofia
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 01 апр 2016, 18:15
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Sofia » 24 фев 2017, 22:34

Saha13 писал(а):
Sofia писал(а):
У всех по-разному, я вышла в приказ в начале марта 2016, записывалась на присягу в мае 2016, сдавала присягу в конце июня 2016 (дали письмо с датой и временем).
Можете підказати як зараз ви перетинає кордон з громадянсвом румуніі і з іх паспортом ,як правильно це робити, який показувати паспорт на нашій і на закордоній границі.Якщо виіжаєте з Украіни,дякую за відповідь.
С румынским паспортом еще не пересекала, потому что делали доверенность на человека для получения и мне паспорт прислали по почте (рекомендую, чтоб еще раз не ехать), но говорят, что на укр таможне показываешь укр паспорт, румынским пограничникам румынский и не ставит никто никаких штампов. Просто укр пограничники могут спросить визу, хотя по закону вроде не имеют права. Выезжали когда получать булетин, виза уже закончилась, но пропустили и те и те, румынским показывали сертификат и СОР румынский.

vladimir_1993
Новачок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 17 сен 2014, 21:42
Благодарил (а): 5 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vladimir_1993 » 24 фев 2017, 22:39

Iren1989 писал(а):
Sofia писал(а):
У всех по-разному, я вышла в приказ в начале марта 2016, записывалась на присягу в мае 2016, сдавала присягу в конце июня 2016 (дали письмо с датой и временем).
Мене записують через Бухарест (подача досару з проживання в Румунії) без моєї присутності.

З мого боку потрібна була довіреність на адвоката, хоч там вона вже включає все : запис на присягу та подальше вироблення документів, представлення моїх інтересів в Румунії і т.д

Сказали місяць чекати на саме запрошення на присягу. Місяць не пройшов, тому дати ще не знаю, але зазвичай від виходу в приказ до присяги (через адвоката з прож. в Румунії) проходить десь 4 -5 місяців.

Відправлено через 6 хвилини 10 секунди:
Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии
vladimir_1993 писал(а):Що означає дата комісії ? Якщо навпроти свого номера побачу номер наказу в колонці solutie - пора записуватись на присягу ? Дякую!
Дата комісія це по ідеї, коли вашу папку з документами беруть в руки, грунтовно провіряють, дивляться чи прийшли всі запити і т.д
Якщо все нормально, досар отриму є авіз позітів і йде в приказ.

Зараз, судячи по всьому, дату комісії всім ставлять в межах 5 місяців від подачі, але слід вважати на те, що українцям все рівно треба чекати десь рік на вихід приказ.

Так, якщо в солюціє стоїть номер наказу можете починати клопотатись про запис на присягу ;)
А якщо проблеми виникнуть прирозгляді справи, як я про це зможу дізнатись ?

Sofia
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 01 апр 2016, 18:15
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Sofia » 24 фев 2017, 22:45

Зараз, судячи по всьому, дату комісії всім ставлять в межах 5 місяців від подачі, але слід вважати на те, що українцям все рівно треба чекати десь рік на вихід приказ.

Так, якщо в солюціє стоїть номер наказу можете починати клопотатись про запис на присягу ;)[/quote]
А якщо проблеми виникнуть прирозгляді справи, як я про це зможу дізнатись ?[/quote]

Можете попросить адвоката отправить запрос о состоянии дела. Три стадии. Первая - вам ответят, что с документами все в порядке, они рассмотрены и т.д. Вторая - авиз позитив. Третья - выход в приказ. В принципе, отправить нужно раз, чтоб убедиться, что ваши документы правильно поданы и проходят дальше на рассмотрение. Отправляли где-то через 7-8 месяцев после подачи, ответ через месяц.

vladimir_1993
Новачок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 17 сен 2014, 21:42
Благодарил (а): 5 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vladimir_1993 » 24 фев 2017, 22:49

Sofia писал(а):Зараз, судячи по всьому, дату комісії всім ставлять в межах 5 місяців від подачі, але слід вважати на те, що українцям все рівно треба чекати десь рік на вихід приказ.

Так, якщо в солюціє стоїть номер наказу можете починати клопотатись про запис на присягу ;)
А якщо проблеми виникнуть прирозгляді справи, як я про це зможу дізнатись ?[/quote]

Можете попросить адвоката отправить запрос о состоянии дела. Три стадии. Первая - вам ответят, что с документами все в порядке, они рассмотрены и т.д. Вторая - авиз позитив. Третья - выход в приказ. В принципе, отправить нужно раз, чтоб убедиться, что ваши документы правильно поданы и проходят дальше на рассмотрение. Отправляли где-то через 7-8 месяцев после подачи, ответ через месяц.[/quote]
Буду вдячний за контакти такого адвоката в Чернівцях. можна в ПП. Дякую

Saha13
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 17 фев 2017, 16:11
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Saha13 » 24 фев 2017, 23:07

Sofia писал(а):
Saha13 писал(а):
Можете підказати як зараз ви перетинає кордон з громадянсвом румуніі і з іх паспортом ,як правильно це робити, який показувати паспорт на нашій і на закордоній границі.Якщо виіжаєте з Украіни,дякую за відповідь.
С румынским паспортом еще не пересекала, потому что делали доверенность на человека для получения и мне паспорт прислали по почте (рекомендую, чтоб еще раз не ехать), но говорят, что на укр таможне показываешь укр паспорт, румынским пограничникам румынский и не ставит никто никаких штампов. Просто укр пограничники могут спросить визу, хотя по закону вроде не имеют права. Выезжали когда получать булетин, виза уже закончилась, но пропустили и те и те, румынским показывали сертификат и СОР румынский.
Дякую за відповідь.А що на рахунок інших границь Польськоі,чи наприклад виліт з Борисполя,незнаєте,які правила?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 24 фев 2017, 23:17

vladimir_1993 писал(а):
Iren1989 писал(а):
Мене записують через Бухарест (подача досару з проживання в Румунії) без моєї присутності.

З мого боку потрібна була довіреність на адвоката, хоч там вона вже включає все : запис на присягу та подальше вироблення документів, представлення моїх інтересів в Румунії і т.д

Сказали місяць чекати на саме запрошення на присягу. Місяць не пройшов, тому дати ще не знаю, але зазвичай від виходу в приказ до присяги (через адвоката з прож. в Румунії) проходить десь 4 -5 місяців.

Відправлено через 6 хвилини 10 секунди:
Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии


Дата комісія це по ідеї, коли вашу папку з документами беруть в руки, грунтовно провіряють, дивляться чи прийшли всі запити і т.д
Якщо все нормально, досар отриму є авіз позітів і йде в приказ.

Зараз, судячи по всьому, дату комісії всім ставлять в межах 5 місяців від подачі, але слід вважати на те, що українцям все рівно треба чекати десь рік на вихід приказ.

Так, якщо в солюціє стоїть номер наказу можете починати клопотатись про запис на присягу ;)
А якщо проблеми виникнуть прирозгляді справи, як я про це зможу дізнатись ?
Пишіть періодично запити про досар на емейл ANC. Зразок можу вислати.

Я відправляла сама запити про стан досару через емейл до ANC кожні пару місяців, без адвокатів, ближче до комісії взагалі кожні пару тижнів. Щоб в разі чого, зразу можна дослати, те що потрібно.

Рекомендую писати частіше, не тільки один раз та й все. Знайома написала один раз на початку, відповіли стандартною відповіддю що все ок, більше не писала. А перед самою комісією виявилось треба досилати там щось, поки розібрались що та як, поки дослала, комісію перенесли, все затягнулось.

Тому, краще частіше писати та перевіряти - спокійніше та надійніше буде. Приходить стандартна відповідь - можете не хвилюватись. Будуть якісь проблеми - дошлете до комісії і все буде вчасно.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

vladimir_1993
Новачок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 17 сен 2014, 21:42
Благодарил (а): 5 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vladimir_1993 » 25 фев 2017, 11:37

Iren1989 писал(а):
vladimir_1993 писал(а): А якщо проблеми виникнуть прирозгляді справи, як я про це зможу дізнатись ?
Пишіть періодично запити про досар на емейл ANC. Зразок можу вислати.

Я відправляла сама запити про стан досару через емейл до ANC кожні пару місяців, без адвокатів, ближче до комісії взагалі кожні пару тижнів. Щоб в разі чого, зразу можна дослати, те що потрібно.

Рекомендую писати частіше, не тільки один раз та й все. Знайома написала один раз на початку, відповіли стандартною відповіддю що все ок, більше не писала. А перед самою комісією виявилось треба досилати там щось, поки розібрались що та як, поки дослала, комісію перенесли, все затягнулось.

Тому, краще частіше писати та перевіряти - спокійніше та надійніше буде. Приходить стандартна відповідь - можете не хвилюватись. Будуть якісь проблеми - дошлете до комісії і все буде вчасно.
Дякую за інформацію! Вишліть, будьласка, в ПП зразок листа і емейл на який писати.

Sofia
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 01 апр 2016, 18:15
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Sofia » 25 фев 2017, 12:10

Iren1989 писал(а):
vladimir_1993 писал(а): А якщо проблеми виникнуть прирозгляді справи, як я про це зможу дізнатись ?
Пишіть періодично запити про досар на емейл ANC. Зразок можу вислати.

Я відправляла сама запити про стан досару через емейл до ANC кожні пару місяців, без адвокатів, ближче до комісії взагалі кожні пару тижнів. Щоб в разі чого, зразу можна дослати, те що потрібно.

Рекомендую писати частіше, не тільки один раз та й все. Знайома написала один раз на початку, відповіли стандартною відповіддю що все ок, більше не писала. А перед самою комісією виявилось треба досилати там щось, поки розібрались що та як, поки дослала, комісію перенесли, все затягнулось.

Тому, краще частіше писати та перевіряти - спокійніше та надійніше буде. Приходить стандартна відповідь - можете не хвилюватись. Будуть якісь проблеми - дошлете до комісії і все буде вчасно.
Имела ввиду "хотя бы раз через адвоката", а не всего раз. Иначе будут проблемы как той подруги. Но кому как больше нравится, может ей было скучно, захотелось проблемку.

Отправлено спустя 10 минут 23 секунды:
Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии
Saha13 писал(а):
Sofia писал(а):
С румынским паспортом еще не пересекала, потому что делали доверенность на человека для получения и мне паспорт прислали по почте (рекомендую, чтоб еще раз не ехать), но говорят, что на укр таможне показываешь укр паспорт, румынским пограничникам румынский и не ставит никто никаких штампов. Просто укр пограничники могут спросить визу, хотя по закону вроде не имеют права. Выезжали когда получать булетин, виза уже закончилась, но пропустили и те и те, румынским показывали сертификат и СОР румынский.
Дякую за відповідь.А що на рахунок інших границь Польськоі,чи наприклад виліт з Борисполя,незнаєте,які правила?
Тоже не знаю, говорят, как и на румынской, а если в Борисполе, то показывают второй паспорт, если спрашивают визу. Прочитала на другом форуме совет лететь через другую страну (не ЕС) с пересадкой.

Андрій952
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 13 сен 2016, 10:08
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Андрій952 » 25 фев 2017, 12:27

Доброго дня форумчани,підкажіть будь-ласка
Термін на 29.03.2017
Чи ворто давати запит в АНС з станом досару до терміна???
І зразок будь-ласка скиньте,знаю що є десь на сайті та не знайшов,дякую

Ivan Tyasko
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 25 фев 2017, 11:12
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Ivan Tyasko » 25 фев 2017, 12:39

Доброго дня! Пишу на форумі вперше.... Подавав документи в Сучаві 20.01.2016 термін назначили 30.05.2016... до цього часу ще в приказ не вийшов, пишу пісьма в ANC не відповідають, Підкажіть будь ласка що робити!
Ответить