BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

vitalikua
Зацікавлений
Сообщения: 69
Зарегистрирован: 05 янв 2016, 21:08
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vitalikua » 28 фев 2017, 16:41

Влада писал(а):Здравствуйте , может кто-то знает, румынам со следующей недели нужна будет виза в Англию???
Віза в Англію не потрібна буде ще як мінімум пів року.

Saha13
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 17 фев 2017, 16:11
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Saha13 » 28 фев 2017, 16:47

vitalikua писал(а):
Влада писал(а):Здравствуйте , может кто-то знает, румынам со следующей недели нужна будет виза в Англию???
Віза в Англію не потрібна буде ще як мінімум пів року.
А для чого віза в Англію я щось пропустив,чому вона буде через пів року,які зміни відбулися?

Влада
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 27 фев 2017, 18:15

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Влада » 28 фев 2017, 17:01

чи можна записатись на присягу через посередників, чи потрібно самому йти????

Відправлено через 9 хвилини 56 секунди:
В нас така ситуація, може хтось порадить, я зі своїм хлопцем зараз за кордоном, тут народився наш син, , на жаль документів не маємо , хлопця подали на румунське громадянство, недавно вийшов в приказ, нам кажуть, що потрібно чекати листа з Румунії , Як дізналась недавно, не потрібно, тепер на присягу записатись, чи потрібно йому іхати додому, я сижу з дитиною, оплачувати за все не можу , якщо він поїде , то і нам прийдеться іхати, а назад сюди вже важко буде приїхати нам разом...

Sofia
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 01 апр 2016, 18:15
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Sofia » 28 фев 2017, 18:06

Влада писал(а):чи можна записатись на присягу через посередників, чи потрібно самому йти????

Відправлено через 9 хвилини 56 секунди:
В нас така ситуація, може хтось порадить, я зі своїм хлопцем зараз за кордоном, тут народився наш син, , на жаль документів не маємо , хлопця подали на румунське громадянство, недавно вийшов в приказ, нам кажуть, що потрібно чекати листа з Румунії , Як дізналась недавно, не потрібно, тепер на присягу записатись, чи потрібно йому іхати додому, я сижу з дитиною, оплачувати за все не можу , якщо він поїде , то і нам прийдеться іхати, а назад сюди вже важко буде приїхати нам разом...
А на присягу он тоже не сможет приехать? Будете искать кто за него сдаст? *kozak*

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 28 фев 2017, 18:17

Відправлено через 33 секунди:
Iren1989 писал(а):
Saha13 писал(а): А для чого віза в Англію я щось пропустив,чому вона буде через пів року,які зміни відбулися?
Brexit. Вихід з ЄС.

Відправлено через 5 хвилини 3 секунди:
Влада писал(а):чи можна записатись на присягу через посередників, чи потрібно самому йти????

Відправлено через 9 хвилини 56 секунди:
В нас така ситуація, може хтось порадить, я зі своїм хлопцем зараз за кордоном, тут народився наш син, , на жаль документів не маємо , хлопця подали на румунське громадянство, недавно вийшов в приказ, нам кажуть, що потрібно чекати листа з Румунії , Як дізналась недавно, не потрібно, тепер на присягу записатись, чи потрібно йому іхати додому, я сижу з дитиною, оплачувати за все не можу , якщо він поїде , то і нам прийдеться іхати, а назад сюди вже важко буде приїхати нам разом...
Якщо ви подавали досар з проживанням в Румунії, то можна записатись через адвоката, через Бухарест. Але на присягу їхати прийдеться як не крути.

Я так розумію, він нелегально там? Якщо немає документів, так?
У випадку, якщо є і він там прописаний, то можна відкріпитись від здачі в Бухаресті та здавати в румунському консульстві тієї країни.
Последний раз редактировалось Iren1989 28 фев 2017, 18:17, всего редактировалось 1 раз.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Saha13
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 17 фев 2017, 16:11
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Saha13 » 28 фев 2017, 18:18

Iren1989 писал(а):
Saha13 писал(а): А для чого віза в Англію я щось пропустив,чому вона буде через пів року,які зміни відбулися?
Brexit. Вихід Англії з ЄС.
Але сам вихід ще не відбувся ,то чому вже потрібні візи?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 28 фев 2017, 18:25

.
Последний раз редактировалось Iren1989 28 фев 2017, 18:25, всего редактировалось 1 раз.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 28 фев 2017, 18:25

Saha13 писал(а):
Iren1989 писал(а):
Brexit. Вихід Англії з ЄС.
Але сам вихід ще не відбувся ,то чому вже потрібні візи?
Так, звісно, виходу ще не було, візи поки не потрібні, але, мабуть, люди вже починають переживати за це і уточняти))
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Saha13
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 17 фев 2017, 16:11
Благодарил (а): 3 раза

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Saha13 » 28 фев 2017, 18:29

Iren1989 писал(а):
Saha13 писал(а): Але сам вихід ще не відбувся ,то чому вже потрібні візи?
Так, звісно, виходу ще не було, візи поки не потрібні, але, мабуть, люди вже починають переживати за це і уточняти))
Зрозуміло,наскільки я знаю якщо і буде вихід то він триватеме довго,і я надіюсь що віз ще так скоро не потрібно буде.

mdk
Зацікавлений
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 26 янв 2016, 22:55
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 17 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение mdk » 28 фев 2017, 18:29

Saha13 писал(а):
Iren1989 писал(а): Так, звісно, виходу ще не було, візи поки не потрібні, але, мабуть, люди вже починають переживати за це і уточняти))
Зрозуміло,наскільки я знаю якщо і буде вихід то він триватеме довго,і я надіюсь що віз ще так скоро не потрібно буде.
https://www.rbc.ua/rus/news/mey-poruchi ... 14962.html
Ответить